Net P.C.

Gdańsk

Opinie o Net P.C.

stefan

Oni powoli zamykają firmę.

ania_18lat@wp.pl

czy mógłbym prosić o kontakt w związku z kilkoma pytaniami, które mnie nurtują? ania_18lat@wp.pl

Z pełną świadomością ostrzegam przed tą firmą. O lokalizacji napisał już kolega "Były programista", więc powiem tylko krótko: jest dokładnie tak jak napisał - świetny komunikacyjnie punkt, ohydny budynek zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Od strony[usunięte przez moderatora] nie ma co liczyć na jakiekolwiek profesjonalne podejście - mimo że firma jest mała (teraz to już może nawet mikro), [usunięte przez moderatora] próbują utrzymywać porządek jak w korporacji i to w całym negatywnym tego słowa znaczeniu: na spotkanie z szefem umawiasz się w styczniu i być może w sierpniu znajdzie dla ciebie czas, jeśli potrzebna będzie decyzja, musisz uzbroić się w ponadanielską cierpliwość a odpowiedź i tak będzie zapewne wymijająca. Były osoby, które po przepracowaniu 5 lat otrzymały uznaniowe nagrody (miła inicjatywa), są i takie które pracowały dłużej i nie otrzymały (na równe traktowanie nie licz). Jeśli chodzi o realizowane projekty, firma na pewno wyróżnia się brakiem jakiegokolwiek planowania - [usunięte przez moderatora] bierze wszelkie projekty jakie się da nie patrząc na to ilu ma pracowników i ile rozgrzebanych projektów co skutkuje nadgodzinami. Nie zdziw się jeśli liczyłeś na realizację prestiżowych projektów dla instytucji państwowych a skończysz na robieniu stronki dla warzywniaka w Pcimiu. Firma kusi szkoleniami, które w rzeczywistości wyglądają tak: w mikroskopijnej salce zbiera się wszystkich pracowników, nielicznym udaje się załapać na krzesła, a reszta jak w przedszkolu - "po turecku" na podłodze. Szkolenie prowadzi jakakolwiek osoba z firmy, która posiada jakąś wiedzę czyli np. ktoś przeczytał coś o SEO to z punktu widzenia zarządu może przeprowadzić szkolenie. Pensja - jeśli otrzymasz nawet w miarę dogodne wynagrodzenie to śmieciowa umowa odbierze całą radość z tego tytułu. Podwyżki - albo kryzys, albo "porozmawiamy za miesiąc". Kończąc, choć można by jeszcze dużo napisać: masowy odpływ pracowników jest niezbitym dowodem na to, że nie ma tam czego szukać. Odeszli nawet ludzie ze sporym stażem. Jedynym pozytywem (poza lokalizacją) byli ludzie, którzy tam pracowali i być może jeszcze pracują. Reasumując, sytuacja, w której postawiony jest pracownik tej firmy jest zupełnym zaprzeczeniem stwierdzenia “Jesteśmy firmą, w której najważniejsi są ludzie. Dbamy o komfort naszych pracowników.” publikowanego na stronie http://netpc-opinie.pl/

Były programista

Nie polecam pracy w Net P.C.. Powodów jest kilka: LOKALIZACJA O ile lokalizacja w centrum miasta jest całkiem atrakcyjna, to już sam budynek i pomieszczenia pracy są ohydne. Pomieszczenia programistów jak i cały budynek to typowy relikt poprzedniej epoki. Praca w pokojach programistów jest mało komfortowa, toaleta (jedna) współdzielona z innymi firmami w budynku, pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie cała infrastruktura nie przypomina tego co powinno przypominać sektor IT. [usunięte przez moderatora], oderwany od rzeczywistości, stracił kontakt z ludźmi. Niedecyzyjny, unikający odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Nie rozumiejący potrzeb pracowników, mający za złe sam fakt, tego iż generują koszty. [usunięte przez moderatora], nie mająca pojęcia o IT "udziela się" nie wnosząc niczego, często jednak wypominając jak to jest ciężko prowadzić firmę PŁACE Pomijając fakt, że zdarzają się opóźnienia w wypłatach (2-4 dni, dla niektórych to istotne), to ich poziom jest poniżej średniej obowiązującej w trójmieście. To jednak ma znaczenie drugorzędne, gdyż w tej firmie tylko część dochodu jest dokumentowana na umowie o pracę, reszta w formie umów o dzieło. WSZYSTKIM NADAL PRACUJĄCYM ŻYCZĘ POWODZENIA W BANKU. POZYTYWY? Hmmmm..... jedyne co przychodzi mi do głowy, to ludzie, którzy w obliczu zastałej sytuacji, potrafią trzymać się razem. Podsumowując Nie polecam pracy w tej firmie, po 3 latach spędzonych tam, stwierdzam iż było to o 2 za długo. Tak długo jak właściciele nie zrozumieją, że drugi monitor dla programisty, oraz mleko do kawy nie są fanaberiami, praca tam nie ma sensu. W trójmieście nie brakuje miejsc pracy, w których warunki pracy i podejście do pracownika są znacznie lepsze.

Anonim

Zgadzam się z poprzednikami, Część ludzi tam pracujących myśli że pozjadała wszystkie rozumy (zwłaszcza tych \"starszych\"), dla[usunięte przez moderatora] liczą się tylko pieniądze - gardzi pracownikami i ich potrzebami. Możliwość rozwoju zerowa, śmieszne szkolenia wew których więcej nie ma niż są. Pokoje małe, człowiek na człowieku. Sprzęt na którym trzeba pracować swoją młodość przeżył z 10 lat temu. Brak dofinansowań, opieki medycznej, premii, spotkań integracyjnych, czegokolwiek... Nie wiem po co w ogłoszeniu było PHP OOP skoro trzeba pisać strukturalnie. Wynagrodzenie ( jak i inne rzeczy ) w porównaniu do konkurencji wypada bardzo słabo. Dziwię się, że niektórzy programiści nadal tam siedzą...  Unikać unikać unikać!

Adam

Słowa kojarzące się z Net P.C.: pełna amatorszczyzna, projekty robione na odwal byle oddać, nie ma szans na jakikolwiek rozwój w tej firmie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako beznadziejny. [usunięte przez moderatora]obiecuje nie wiadomo "c". Są to tylko bajki i nie nalezy dac sie zwieść. Przez ponad 2 lata mojej NIKT z firmy nie był na jakimkolwie szkoleniu. Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK ale są równi i równiejsi - liczą sie głównie układy z[usunięte przez moderatora]. Na pensję możli liczyć około 2000 na stanowisku prgramsty. Najbardziej nie podobało mi się w Net P.C.: beznadziejne pokomunistyczne pokoje biurowe, ścisk w każdym pokoju. Lekceważenie potrzeb pracowników

Słowa kojarzące się z Net P.C. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Net P.C.: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Net P.C.:

Zostaw opinię o Net P.C. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net P.C.