KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Franek

Ludzie nie wierzcie w obiecanki . Wszystkie warunki jakie wam dają rządajcie na papierze . Nie jest tak kolorowo . Nie dajcie się . Ważny jest czas jaki niema Ciebie w domu / zarobek .

maszynista

od 3 000 do 8 000 na rękę, w zależności od ilości godzin.

Kubuś puchatek

do treser kundli Masz rację....fachowców to się pozbywają... kilka lat temu jak powstawała dyspozytura, mieli Baśkę i Jarka to pozwolili im odejść, a oni wyszkolili większość dzieciaków którzy tu jeszcze chyba pracują, tylko oni mieli prawdziwe kolejowe wykształcenie..od dyżurnego ruchu po dyspozytorów PKP ...Taka polityka Pana kartofla.

Treser kundli

Kolprem firma rodzinna od 20 lat. Jesteś z zewnątrz nic nie wskurasz. Musisz mieć wujka na stołku lub duży zapas wazeliny. A co się stanie jak wazeliny braknie ? Profesjonaliści i fachowcy tutaj nie pracują. Musisz być od króliczka lub bezsierstny .

umysłowy

Tak są przyjmowani maszyniści. Zadzwoń do działu personalnego, lub do sekretariatu. Nr telefonu znajdziesz na stronie www

dpw

Patologio pseudo kolejarzy przecież nie którzy z nas udają że coś robią a kolprem udaje że płaci więc układ jest sprawiedliwy a jak. Się nie podoba to jest kilka firm na śląsku co przyjmują tylko was po trzech miesiącach wypierzą na dziki pysk wielcy mechanicy

ol

nikt Cię na siłę tu nie trzyma jak Ci się nie podoba

Jacek

Pracuj bezpiecznie zgodnie z przepisami to wystarczy pociag jak wyjedzie troche opóźniony to nic się stanie to nie jest poc osobowy . Jak do hali podstawisz wagony trochę pozniej nikt zglodu nie umrze nie wozisz jedzenia.

on

Fajnych masz kolegów !

ON

Dziwimy się potem że mamy taką opinię sami ją kreujemy. Jak to się ma do pracowników godnie reprezentujących firmę. Ogólna akceptacja wybryków. Filar firmy. Zasługują na podwyżkę oraz awans. Zapraszamy wszystkich o podobnych upodobaniach.

gość

Słyszałem,że mają być delegacje do Krakowa ? potwierdzi ktoś?

jamci
@gość

jakie delegacje,to chyba Oni do Nas przychodzą...

x

wszyscy myślący już odeszli a ty zostałeś? czemu?

b

Ludzie czy Wy nie umiecie rozmawiać? Obrażacie jeden drugiego. Masz coś do kogoś to idź i mu powiedz. Bo tu się rozpisujesz a potem idziesz i udajesz kumpla. Odważny jesteś bo anonimowy. Pracy wystarczy dla wszystkich. Nieważne kto od kogo. Ważne że wszyscy pracujemy w jednym dziale i powinniśmy być za sobą. Jakoś DPW nie udziela się tutaj. A Wy sami sobie szkodzicie. Po przeczytaniu tego forum wniosek nasuwa się sam. DPZ to paliwiarze, krętacze, nieroby, lizusy. A przecież wśród nas są tacy co chcą normalnie pracować. Nie odpowiada Ci tu praca to poszukaj innej. I zastanów się zanim kogoś obsmarujesz, bo sam niejedno masz za uszami. Szanujmy się nawzajem. To naprawdę nic nie kosztuje.

tede
@b

I tu kolego masz racje,przychodze do pracy po to żeby pracowac i zarobic pueniadze na rodzine i mieszkanie,ale co nie którzy to własnie kumpla udaja a u góry podpier....ja.Normalna osoba która tu sie zatrudniła to własnie po to żeby pracowac a nie obgadywac i w życie prywatne komus sie wpiep....Ale robia tu takie kapeluchy i nic na to sie nie poradzi

DPW

Brawo,, panowie,, rozwalacie DPZ od wewnątrz już nikt nie musi donosić wystarczy poczytać tutaj.od razu widać mniej pociągów a wasza aktywność się nasila na forum,czepiacie się wszystkich, wszystkiego a może by tak zacząć od siebie ? to wasze pitolenie już zaczyna być nudne. pozdrawiam wszystkich myślących

zzz
@DPW

wszyscy myslacy już odeszli

asdf

Ja nie wnikam że Ty pracujesz po 6,5 godziny i masz (macie chody u dyrektora) no może teraz więcej niż 6,5 . Odwoźmy i przywoźmy wszystkich tak będzie sprawiedliwe. Akurat nie jestem maszynistą i wcale nie jetem porządny. A w depo jak ktoś śpi to wina dozoru że nie wiedzą co się dzieje. Uderzysz w stół to nożyce się odezwą ha ha ha.

Ol

Ja chciałem zapytać czy w tej firmie zatrudnia się pracowników na odpowiednie stanowiska z doswiadczeniem i kwalifikacjami czy jest taka potrzeba chwili nie patrząc co dana osoba wczesniej robiła i dlaczego tu się znalazła?

Maxfaktor

Kolprem to firma DNO I WODOROSTY a Prezes nieudacznik samymi ciołkami się pootaczał . Z koleją on miał chyba do czynienia jak był jeszcze w szkole i jeździł do babci na wakacje a ta mieszkała przy torach. ja kiedys dorabiałem tam i jestem niezmiernie szczęśliwy ,że już zakończyłem z tą firmą . Rotacja ludzi którzy na niczym się nie znają.

novac

Witam raz jeszcze:) Przypomnę, że jestem w trakcie robienia licencji i już zaczynam się rozglądać za przewoźnikiem, u którego mógłbym zrobić świadectwo. Napiszcie proszę jak wygląda stricte praca w Kolpremie. Słyszałem, ze w niektórych firmach wiozą maszynistę samochodem powiedzmy 2h, później praca na maszynie 12h i jeszcze wraca do domu też 2 h, a płacone ma tylko 12h. Jak jest w tym przypadku?

kkk

Oni się nienadaja

novac

Witam wszystkich. Jestem w trakcie kursu na licencję maszynisty. Planowo licencja kończy się pod koniec marca i pomyślałem, że zacznę się już rozglądać. Proszę o podpowiedź czy w Kolpremie jest możliwość zrobienia świadectwa? Jeżeli tak, to może jest tu ktoś, kto podpowie do kogo się udać na rozmowę...?

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.