ManPower dla Pol Perfect Sp. z o.o.

Opinie o ManPower dla Pol Perfect Sp. z o.o.

logistyk

Potwierdzam, praca bez rozwoju

Olek

Witam, jestem zainteresowany współpracą z firmą ManPower dla Pol Perfect Sp. z o.o., byłem na ich stronie i choć wygląda profesjonalnie, to nie ma uwzględnionej zakładki kariera. Szkoda, bo nigdzie nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy, a zależy mi na aplikowaniu do nich.

Wysyłkowiec

Praca bez rozwoju

Słowa kojarzące się z ManPower dla Pol Perfect Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... bardzo milo i miła atmosfera. Od jakiej stawki można negocjować pensję? ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o ManPower dla Pol Perfect Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ManPower dla Pol Perfect Sp. z o.o.