Opinie o POS OS. BV w Kluczbork

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POS OS. BV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POS OS. BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POS OS. BV w Kluczbork

Hanna

@obieżyświat, dlaczego uważasz, żeby nie wyjeżdżać do pracy za granicę przez żadną Agencję?

Franklin

Jedyne trafne okreslenie tego wszystkiego to oboz pracy. Koordynatorzy zezwalaja na branie narkotykow aby tylko norma byla wyzsza ;) Hotel to masakra( pokoje bez okien) Ciesze sie ze znalazlem inna prace. Wynagrodzenie na poziomie 4euro na godzine. Praca na magazynie w Alphen.

obieżyświat

NIE JEDŹCIE DO HOLANDII Z ZADNEJ PSEUDO AGENCJI PRACY, Z WYJĄTKIEM PAŃSTWOWEGO URZĘDU PRACY, BO ON TEZ POSIADA CZASAMI OFERTY PRACY ZA GRANICĄ.

piotr

to jakas masakra więcej tu negatywnych opinii niż plusów

Pracownik Produkcji

pacowałem na produkcji

ile godzi czy tygodniuwki sa jaka płaca przy 40b h na czyst

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
M.Grabarczyk

Mam ponad trzydzieści lat i pracowałem z rękom na sercu w wielu firmach i zakładach pracy. Państwowych czy też prywatnych. Do holandi przyjechałem prosto z pracy w budowlance w Niemczech u Polaka co już wpadłem z deszczu pod rynnę. Drodzy rodacy to co mnie spotkało i zobaczyłem trzeba zobaczyć i przeżyć. W tej pracy masz pracować szybko..stabilnie...nic nie mówić....nie chorować.... nie przekraczać czasu pauza....nie narzekać ale chodzić jak robot bo za nie wykonaną normę tygodniową zabiorą Ci 60€ więcej za mieszkanie..pierwsz raz w źyciu widziałem obóz pracy na żywo...... Więc proszę was o szczególną uwagę i nie podziękowanie Kor.Dawidowi A już tym bardziej P.KASI........Narrrrka

M.G 31.
@M.Grabarczyk

Ta wypowiedz nie jest prawdziwa, ktoś podszywa się pod tę osobę....

BradPit

W Polsce dostalem informacje praca od poniedzialku do piatku po 8 godzin dziennie i za ta prace min 300e na czysto po odliczeniu mieszkania dojazdow i ubezpieczenia. Prawda jest taka ze za 6 dni pracy wraz z sobota za ktora jest 130% dostalem niecale 130 e. Za pokoj bez okna zabrali mi z pensji 117e a w umowie jest 55e za tydzien oczywiscie koordynator tlumaczy to wszystko tym ze on nie dokonuje wyplat i nie wie jak one sa naliczane. Praca polega na zbieraniu produktow do wózka na kółkach ktory po zaladowaniu wazy pol tony a z 4 kolek tego wspanialego wozka kreca sie 2. Tych wozkow w ciagu godziny musimy wykonac 5.3. Czyli aby wyrobic norme trzeba biegac z tym wozkiem przez 8h. Z calego serca odradzam Polakom podjecia pracy gdyz ja przez miesiac zaoszczedzilem 200e ;) Zapomnialem dodac ze dzien wolny nie przysluguje pracownikowi nawet gdy masz 40 stopni goraczki. Po przepracowaniu miesiaca stwierdzam ze w Polsce pracownik nie ma tak zle, na pewno ma jakies prawa. Smialo mozna nazwac to wszystko obezem pracy. Koordynator utrudnia nawet odejscie z pracy grozba braku wyplaty wynagrodzenia. Najsmutniejsze z tego wszystkiego jest to, ze "polak" Polakowi zgotowal taki los tutaj, traktuje rodaka za granica gorzej jak smiecia...

Luki

Witam , ta firma to jakaś pomyłka. Człowiek w Polsce obiecywał 300€ minimum , przyjechałem z kolegą nie ma godzin pracy , tygodniowki po 120€, kordynatorzy zapatrzeni na swój czubek nosa. Praca jako orderpicker na magazynie w Hoogvliet to jest pomyłka , żeby wyrobić normę to trzeba się bardziej narobić niż na budowlance w Polsce. A jak chciałem jechać do szpitala to Pani kordynatorka powiedziała żebym zjezdzal do Polski. OSZUKANCY , ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA. LEPIEJ ROBIĆ W POLSCE NA BUDOWIE!

Pracownikodniedawna

Jeden wielki bajzer o wszystko trzeba walczyć koordynatorzy czy menedżerowie niewiem jak ich nazwać porażka jest jeszcze kierowca olek który tak się angażuje że mam wrażenie jakby to on menedżerem był. Przyjeżdżasz tu i sie dowiadujesz ze pracujesz w innej agencji POS OS umowa na 50 stron i wszędzie ale to wszędzie aneksy przez foreingflex też jest praca ale nie miałem przyjemności spróbować, w pracy większość ludzi to patola najprawdopodobniej z wyrokami bo nikt nie sprawdza tutaj karalności, hotel w boskoop mieszanka polacy słowacy po nocach alarmy. Jedyne co jest plusem to ilość godzin jest ich dużo ale co z tego jak są takie pomyłki że dwa razy za hotel wezmą i trzeba się upominać o swoje pieniądze. Praca głównie ta co poznałem jest na magazynie marketu hoogvliet ciągle liczą ci norme jak raz w tygodniu ją wyrobisz to połowe za hotel się płaci ale żeby ją zrobić trzeba ze 30km przejść i 20 ton produktów przerzucić na wózek który swoje czasy ma już za sobą. I teraz to co irytuje najbardziej w pracy zbieram zamówienia na wózki na podstawie bonów ale jak się bony skończą to trzeba czekać za co nie płacą i tym sposobem w tygodniu w pracy jestem 60 godzin a płacone mam za mniej niż 50 . Nawet jak przyjedziesz popracujesz i będziesz chciał jechać na urlop to będziesz mieć problemy bo na święta do domu nikt cię nie puści.

Jarek

Witam proszę o szczere info na temat hotelu boisko i pracy na hoghflicie jakie warunki i jaka kasa?

Milena03

Witam, chce wrócić na duży storteboom w Nijkerku przez Pos. Czy możecie napisać szczerze jak tam z zarobkami głównie chodzi mi o DSI (nocna zmiana). Tylko proszę bez głupiego gadania że ciężko, zimno i wszyscy na ciebie krzyczą. Idę tam już trzeci raz i wiem z czym to się je. A do wszystkich co narzekają : Holandia nie jest dla nierobów. Za leżenie euro wam na konto nie wpłynie . A pracę w storteboom Nijkerk zawszę będę miło wspominać.

SWIRORIRO

Bez kitu wszyscy ludzie którzy pisza negatywne opinie to nadaja się tylko do tarcia chrzanu, ja jestem już ktorys rok z kolei i nie narzekam JEBAC KURY !!

Pelson

A ja mam gdzieś opinie innych .. widocznie cienkie bolki jesteście że nie dajecie rady :P

pup

miałam wysłać cv ale jednak sobie odpuszczę

Dana

witam czy ktos pracowal w firmie z filetami STORTEBOOM w holandii bo ja mam tam jechac w sobote badzo prosze o wiadomosc

Witam. Czy ktoś z was był na pakowaniu filetów z kurczaka jakie są tam warunki ? Od której tam się pracuję i jaki jest adres tej całej firmy ? Mam tylko adres hotelu a firmy nie mam podanej.

roks

ja pracowalam w zakladzie z kurczakami w nijkerk u pani wioli. praca jak praca ale malo placa. Pracujom tam ludzie z cowebo i dostaja 1 e wiecej za godzine pracy. nie pozwolili mi do nich przejsc, musze odcekac pol roku

karmi

@redft ale przecież są teraz nowe ogłoszenia pracy jak chcesz, chociażbby jest poszuiwany jest pracownik lini produkcyjnej w zakładzie drobiarskim w Nijkerk, no ewentualnie możesz zrobić karierę jako magazynier w Alphen ann Den Rijn, jak widzisz są możliwości

Krzysztof

Jeżeli wciąż jesteś zainteresowany napisz do mnie na maila: krzysztof7721@wp.pl lub na gg: 39415403, może razem się gdzieś ,,bujniemy'', bo w Polsce tragedia :/

Nieznajomy

Firma Foreignflex jest najgorsza firma w jakiej pracowalam czulam sie tam jak w czasie wojny w obozie koncentracyjnym moj wyjazd tam byl kompletna porazka nie jestem robotem .Warunki mieszkaniowe to speluny kosztowalo mnie 90 euro ludzie ,ktorzy tam pracuja maja bardzo niska kulture osobista wrecz patologia jesli sie ktos tam wybiera to nie polecam

Klik

Praca w magazynie w miejscowości Boskoop Coś ktoś wie Zakwaterowanie ponoć hotel wybudowany w tamtym roku 9 Euro brutto

czarny
@Klik

Tak ja tam mieszkałem i warunki są dobre

Zostaw merytoryczną opinię o POS OS. BV - Kluczbork

• Jak się pracuje w POS OS. BV?

Zobacz opinie na temat firmy POS OS. BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POS OS. BV?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POS OS. BV?

Kandydaci do pracy w POS OS. BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POS OS. BV
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.

POS OS. BV