Opinie o Excis Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Excis Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Excis Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Excis Poland Sp. z o.o. w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Excis Poland Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Janów Lubelski. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

1
support Nowy wpis
Pracownik

W tej firmie nigdy nie dostaniesz podwyżki, nie ma benefitów, nie rozumieją europejskich realiów i standardów pracy. Menadżerowie w RPA nie zajmują się problemami. Jak dostaniesz decyzję zarządu że dostajesz podwyżkę to dalej nic się nie dzieje, nikt tego nie przekaże do HR albo księgowości. Jak skończy ci się umowa to możesz na papier nigdy się nie doczekać, bo wg nich nie trzeba. Jeśli jedziesz w podróż służbową to lepiej weź zaliczkę bo nie rozumieją że należy ci się dieta, zwrot za dojazdy itp. A jak lecisz gdzieś samolotem to nie zdziw się na lotnisku że cię nie odprawili i nie wejdziesz do samolotu albo musisz dopłacić. Totalny brak profesjonalizmu w wielu dziedzinach. Skrzynka mailowa która nagle jest pusta bo serwer padł i nigdy nie zostanie przywrócony - tak co 3 miesiące. A potem HR piszą żebyś ponownie przesłał im wszystkie dokumenty bo nic nie mają. Podstawiają ci do podpisu dokumenty o zakazie konkurencji, które są niezgodne z polskim prawem. Poza tym np po zakończeniu pracy nie możesz pracować na podobnym stanowisku przez 5 lat, ale nie zapłacą ci za to.

Ilona Nowy wpis
@support

Ten wylew informacji na temat pracy w firmie jest przerażający. Pytanie jak długi okres stażu masz za sobą, żeby móc zebrać te wszystkie doświadczenia? Czy Twoi znajomi z pracy również zauważają te chore problemy, czy raczej siedzą cicho i poddają się temu nieładowi? :

support Nowy wpis
Pracownik
@Ilona

obecnie zwalnia się cały zespół

Engineer
Pracownik
 Problem

Nie podejmujcie współpracy z tym pracodawcą.

Xxx
Kandydat
 Pytanie
@Engineer

Jakieś szczegóły? Dlaczego nie podejmować?

Administrator

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Excis Poland Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Excis Poland Sp. z o.o. na stanowisko L2 Desktop Support Technician bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Excis Poland Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Excis Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Excis Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Excis Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Excis Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy Excis Poland Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excis Poland Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Gabrieli Zapolskiej 9
  30-126 Kraków
 • NIP: 5130233811 REGON: 122734325 KRS: 0000441476
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Excis Poland Sp. z o.o.