Opinie o Humax w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Humax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Humax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humax w Bełchatów

Marek Jurek

Powiem tak, jeżeli ktoś jest młody to firma na początek jest dobra dla niego, można nałapać doświadczenie, trochę się rozwinąć, poznać ciekawych ludzi. Polecam każdemu na początek, ale dłużej lepiej czasu tu nie marnować :), no chyba że komuś tak pasuje. Minus - płaca, plus - mimo wszystko ludzie, wiadomo, że są i (usunięte przez administratora) jak wszędzie, ale po trochę przerobieniu tu uważam, że nie jest tu źle z atmosferą, a nawet dobrze.

adrienne87

zgadzam sie z opinia powyzej ja tez pracowalam od wrzesnia 2014 do 19 gr. i nie przedluzyli umowy , a zapierdzielalam jak dzika swinia . Od rana przed 6 przygotowujac sobie material do pracy do rowno 15 , bron boze minuta przed . Z jednej strony ciesze sie ze tam pracowalam ten okres czasu bo teraz zdaje sobie sprawe jak niektorzy ludzie i w jakich warunkach musza pracowac. Fałsz, obłuda,straszny brak szacunku, empatii, no tragedia uogólniając.O brygadzistkach nie bede tutaj komentowac bo szkoda naprawde slow ( nie dotyczy sie wszystkich ). A kierowniczka to moim zdaniem dobra inteligentna dziewczyna ale tak zastraszona i zaszczuta przez koreanskich pracodawcow i tyle. Najlepsze jest haslo na stolowce hummanity . Czadddd ! I tyle na koniec. Jedyne z tego co było dobre to pierogi z Jana na Wigili. Pzdr wszystkich .

adrienne87

hahhah

Byliśmy zatrudniani na początku listopada. Połowa osób miała obiecane przedłużenie umów, więc po usłyszeniu takiej informacji porezygnowali z innych ofert pracy. W dniu gdy konczyla im się umowa uslyszeli od kierowniczki ze nie ma miejsc. Moja ocena? 1/10. Stoisz w miejscu, wykonujac tą sama czynnosc przez 8 godzin. Nie możesz się odezwać. Obóz pracy do tego mobbing. Przykładem moze być gdy dziewczyna niedoświadczona od ktorej zależała norma usłyszała że ma sie pospieszyć bo inaczej zostaną w pracy na wigilię, oczywiście ta sama wielka pani brygadzistka gnoiła chłopaszków na magazynie, nikt jej tam nie lubi. Oceniam? Podobnie jak w Auschwitz- odezwiesz sie to papa (usunięte przez administratora) najwiekszą ironią tej firmy jest papierek POLITYKA ANTYMOBBINGOWA który podpisujesz przy umowie. Nie polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Humax? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Andzula

Myślałam, że tam przyjmują normalnie, a nie przez agencję pracy. To pewnie coś się zmieniło.

Iza

@Andzula przyjecia chyba sa poniewaz dzisiaj do mnie dzwonili z propozycja pracy. Niestety nie moge Ci pomoc piszac co trzeba zrobic zeby sie dostac bo ja nie zrobilam kompletnie nic! Nawet do nich cv nie wyslalam! Nieporozumienie przez agencje pracy najpewniej, poniewaz ja szukam pracy tylko biurowej a najlepiej w zawodzie spedytor, logistyk, dyspozytor. A dzis odbieram telefon, ze z HUMAXU dzwonia, chca mnie przyjac na produkcje :O szczeka mi opadla i mowie, ze powinni ta rekrutacje wyjasnic z agencja pracy, ktora wynajeli do szukania pracownikow bo ja na zadna produkcje cv nie wysylalam. I odmowilam tej pracy wiec ludzi na pewno szukaja skoro dzwonili.

Andzula

Czy ktoś może wie, czy są lub będą jakieś przyjęcia w najbliższym czasie?

ładna lub nieładna

A ja mam pytanie, mianowicie czy rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w języku polskim czy angielskim?

ssss

to prawda kiedyś to normalnie zatrudniali, a teraz to po znajomości i to na każdy dział. zero perspektywy finansowej i rozwoju, kto chce mieć minimalną krajową albo kilka złotych więcej oraz umowę o pracę to firma jest dla niego, to są jedyne plusy tej firmy...zależy kto cię będzie do pracy rekrutował, bo jeśli mężczyzna to wiadomo będzie też patrzył na wygląd i ogólną aparycję, ale jak potrzebują to biorą, chociaż teraz jak zatrudniali dziewczyny do nuritechu do produkcji płyt głównych to chcieli z doświadczeniem. Obsługa maszyn. znowu mają zatrudniać osoby a po nowym roku ma ruszać nowa linia produkcyjna...pozdrawiam.

ciekawski

coś tam się dzieje, są jakieś nowe szanse?

Karl
@ciekawski

Tak. Przyjmują na produkcję po rodzinie. Nazwisk nie będę wymieniał. Mało tego, to podobno Pan który przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne wybiera te ładniejsze panie (dziewczyny) jak na castingu!!! Żeby było później na co popatrzeć. Chamstwo i normalne świnie nie ludzie!!! Z dala od HUMAXU....z dala!!!!!!!!!!!!!!!!

Calineczka

Praca dobra, ale tylko na przeczekanie. O ile wogólę można ją nazwać ''dobra''. Najniższa krajowa i goniące normy! 8 godz na stojąco,nie można usiąść, zero rozmów, zero telefonu, najlepiej niech pozamykają wszystkich w klatkach. Pracowałam tam jakiś czas i nikomu nie polecam! Chyba że ma już się coś nagrane i tu tylko na okres próbny przesiedzieć, aby jakiś ''grosz'' wpadł. Pozdrawiam team-lederki ,a w szczególności jedyną ''najpiękniejszą'' i jakże fałszywą....(ona wie o kim mowa) mam nadzieję że życie da ci jeszcze popalić i spadniesz nisko! powodzenia wszystkim którzy tam muszą pracować,a nie mają innego wyjścia

chujniazgrzybnia

dgry - zaaplikuj koniecznie... Potem będziesz już wiedział/a, że każde inne miejsce jest lepsze od humaxa:)

monia

witam! napiszcie proszę czy są jakieś przyjęcia do pracy?

rrrrrrr

no wlasnie, slyszalem ze rozpoczynaja jakies nowe produkty na liniach SMT. Czy bede robić dekodery na SMT? Bo wlasnie sie nowe pojawilo ogloszenie, i moze sie zgłoszę, sam nad tym myślę. Ktoś coś wie?

ciekawski

Co tam sie dzieje? zatrudniaja? slyszalem ze bedzie wiecej produkcji to prawda?

ewrtuy

na święta wielkanocne dostaliśmy kiedyś małą czekoladkę i kartkę z życzeniami świątecznymi od prezesa, a koleżanka nawet teraz umowę o zastępstwo bez określenia jej czasu; wynagrodzenie od 7 lat na poziomie 1200zł netto. zapraszamy do humaxa ...;

asd

A i na święta jest premia w wysokości 100zł netto - do ręki. Podobno kierownik w tej firmie zarabia jakies 4 tys brutto, więc jak ktoś chce jako inżynier dostać od razu 3 tys brutto to niech lepiej tak nie mówi na rozmowie. Inżynierowie podobno na początku dostają 1800brutto albo nawet minimalną krajową. Jeśli chodzi o prace. Na produkcji każdy ma swoje stanowisko i musi skręcić odpowiedni element jaki ma wyznaczony w dekoderze. Normy małych modelów na cały dzień (8h) to jakieś 600dekoderów, a tych dużych jakieś 500 sztuk. Jeśli chodzi o nadgodziny to najwięcej ich jest jak produkcja ma być duża - tj. przed swiętami jednymi i drugimi i przed postojem. W firmie w okresie wakacyjnym jest dwutygodniowy postój dla produkcji. Każdy musi wziąć wtedy 10 dni urlopu na ten postój. Jak nie ma się urlopu to trzeba brać bezpłatny niestety. Póżniej też jest postój świąteczny na Boże narodzenie i wtedy też jest wymagane 10 dni urlopu. Wychodzi więc że 20 dni urlopu w ciągu roku pójdzie na postój i tak nikomu to nie starczy, bo przecież w ciągu roku człowiek chce brać urlop też w inne dni, więc trzeba posiłkować się urlopem bezpłatnym. Powiem, że nie jest ciężko na produkcji ale też nie jest lekko. Ale zazwyczaj przesadząją z tymi normami i trzeba naprawde się spinać. No ale jak się idzie do pracy to trzeba pracować niestety.

asd

Zarobki na produkcji to maksymalnie minimalna krajowa. Po jakimś czasie pracy ma się więcej ale jest to 100zł brutto. Ludzie, którzy pracują tam powyżej jednego roku na produkcji wlasnie tak mają - pensja 1700brutto. Nawet jak pracujesz 6 lat na produkcji masz tyle. Jak idziesz na produkcje - bo wiekszosć tam zaczyna - dostajesz umowe na 3 miesiące - okres próbny. Jak po tej umowie będzie zapotrzebowanie na produkcje to dostanie sie umowe na 2 lata max. Premii żadnych nie ma. Dorobić jedynie można na produkcji na nadgodzinach lub jak przyjdzie się w sobote - o ile jest pracująca, ale to juz chyba rzadkość. W biurach i brygadziści podobno dużo nie zarabiają. Wynagrodzenie w biurach waha się między 1800 brutto a 2500 brutto zależy od stażu pracy.

?

Zależy od stanowiska ,minimum to poziom licealny.Musisz coś wydukać i rozumieć co do ciebie mówią.

ffff

@jaremi musisz znać angielski, ponieważ twoi "szefowie" to koreańczycy. Tak jest to weryfikowane podczas rozmowy. 3 tyś to jako kierownik,brygadzista po 3 latach pracy heeh. Jak skończyłeś dopiero co szkole to możesz sobie pomarzyć

Zostaw merytoryczną opinię o Humax - Bełchatów

• Jak się pracuje w Humax?

Zobacz opinie na temat firmy Humax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humax
2.2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Przemysłowa 4
    97-400 Bełchatów