Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy firma Humax w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

:) Nowy wpis
Kandydat

Hej co się robi na zmianie od 6-14? Czym ta zmiana się różni od godz 7-15?

PR. Prod. Nowy wpis
@:)

Pracuje.... ????????????

Pytanie Nowy wpis

Czy Humax zatrudnia studentów?

Jak długo czekaliście na odzew z Humax? Oddzwaniają zawsze?

Xxxx
 Rekomendacja
@Pytanie

Ja bardzo szybko dzien po dniu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Papkiś
Klient

Czy ktoś pracuje na stanowisku kontrolera jakości albo jako magazynier i może wyrazić swoją opinię?

Firma Humax to wielkie dziadostwo.R(usunięte przez administratora).Taką ma właśnie pracę.Inni muszą zapitalać na produkcji i nie mają czasu nawet na toaletę,a inni zabawiają się na magazynie.Ten kierowca chodzi sobie po magazynie gdzie chce chociaż jest koronawirus i są wydzielone czerwone linie dla kierowców. Chodzi sobie w klapkach po magazynie,gdzie jest BHP?Nawet sam sobie ładuje towar na auto gdzie jest obsługa?Czy każdy kierowca sam sobie ładuje towar towar i chodzi po magazynie.Wydaje mi się ,że to już jest spoufalenie,dopóki coś się nie wydarzy i np. coś nie spadnie temu Panu na nogi.Bywają nawet schadzki na parkingu koło auta kierowcy.Pani magazynierka widocznie zapomniała ,że jest w pracy ,a nie na randce.Może kadra Kierownicza wreszcie zainterweniuje!!

Czy pracownicy Humax chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Montaż
@Pytanie

Uczestniczyli,owszem,ale Tam już od dawna nie ma nic, były prezes zabrał wszystko, bal coroczny, dni sportu, teraz przed tego wirusa to już w ogóle nie będzie i nawet Wigilii. .. .

lelewel
Kandydat

Jak wygląda praca w biurze? Ogólnie chodzi mi o atmosfere, zarobki itd. Proszę o odpowiedź, liczę na kilka słów od Was. Pozdrawiam

Kandydat

Jak obecnie ma się sytuacja na firmie ? Zastanawiam się nad aplikacją na inżyniera serwisu lecz czy warto ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Humax? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pr.prod
@Pytanie

Z narzędzi pracy to tak: wkrętarka, oklejarka, nożyczki, nożyk i inne hahahaha, jeśli chodzi o służbowe auto to najlepsza będzie MZK można jeździć do pracy i po godzinach pracy za darmo! Hahahahahaha

C.Audio
@Pytanie

Zawsze można kupić TICO aby tanio dotrzeć do pracy:)

Zbigniew
@C.Audio

Dzięki za radę. Możesz mi pomóc i napisać, czy pracodawca szuka obecnie pracowników produkcyjnych? Nie znalazłem żadnych aktualnych rekrutacji. Dodaj jakie wynagrodzenie można uzyskać wraz z benefitami i dodatkami.

Szubski cezary
@Pr.prod

Auto .Ty chyba z kosmosu jesteś. Napewno zapewniają brak szacunku Polakom.. liczą się ukraina zapita

Azyl

Witam dlaczego firma dopuszcza do pracy osoby pod wpływem alkoholu np Ukrainę codziennie pija i nawet ich brygadzistka pije razem z nimi i nie raz szla do pracy pod wpływem i sama sobie wybiera ludzi jak ktoś jej nie leży to go stara się wywalić (usunięte przez administratora)na to pozwalają a czysto się tym innym chwali ze tak jest jak wypije

Szubski30
@Azyl

Szczerze mówiąc to ukraina w polsce zabiera nam prace ,i widzialem nie raz jak zasuwają jak szef jest ,jak nie ma to jeden na czaty reszta chleje lub pali.to nygusy jak np.leroy .

Międzyzakładowy Wolny Związek

Koleżanki Koledzy Humaxu Nuritech SK. Na wstępie kategorycznie zaznaczam że My chronimy ludzi a nie ich narażamy. Pracodawca Musi zrozumieć że bez kadry pracowniczej opuszcza rynek Polski. Tylko dzięki ludziom z innych grup zawodowych możecie dowiedzieć się co Wam się należy a należy się. Wystarczy do Nas wstąpić i się przekonać za dychę czy to zadziała zawsze w każdej chwili możecie się wypisać.Zobaczymy co się zadzieje. Nie Macie dość!!.Narzekamy po kątach a jak ktoś podaję rękę służy wiedzą to My się jeszcze zastanawiamy. Koleżanki i koledzy Odzywajcie się do Nas.Chcecie zmienić coś dla Siebie ,dla Swoich rodzin pewnie nie jest obojętne oglądanie styranych dziewczyn żon mężów Mam Ojców. Czekamy na Was. Międzyzakładowy Wolny Związek Zawodowy" Jedność Pracownicza" Bełchatów. Siedziba Szpital Wojewódzki. Pozdrawiam

Marcysia

@Jagienka brzmi jak super atmosfera w pracy :) a jakieś dodatki dostawałas Do wypłaty ?

Jagienka

Super praca, fajni ludzie zwłaszcza brygadzistki - miłe i ciepłe osoby skore do pomocy i współpracy. Firma oferuje dodatki do wypłaty, premie za frekwencje, dni wolne np. dzień kobiet. Pozdrawiam wszystkie brygadzistki, zawsze będę was miło wspominała:)

koreanczyk
@Jagienka

widac ze hr chyba pisze te opinie...

Marta
@koreanczyk

@koreanczyk, dlaczego tak uważasz? Powiedz jak z Twojego punktu widzenia wyglądają atmosfera w firmie. Z chęcią dowiem się też czegoś o warunkach finansowych (Czy poza podstawą są faktycznie jakieś premie jak wspomniała @Jagienka?).

Paweł
@koreanczyk

Zawsze możesz odejść

humaxxx
@Jagienka

Zdecydowanie hr. nowy prezes zdecydowanie gorszy od starszego nie poelcam tej firmy.

Zbigniew

Dużo komentarzy, mało konkretów. Chciałbym się dowiedzieć, na jakie zarobki mogę liczyć początkowo i na jaką umowę byłbym zatrudniony. Z góry dziękuję.

Krzycho

Dobre oceny ma firma w internecie i zupełnie nie rozumiem niezadowolonych pracowników!

koreanczyk
@Krzycho

hahah, a skad taka teoria? chyba nigdy nie pracowales(usunięte przez administratora)

Penelopa

Nawet ci co sie sprzedali to juz tam nie pracuja!warto bylo?POMYLENCY!!!

Jagienka
@Penelopa

Penelopa możesz napisać kto się sprzedał?

piotrek

Tragedia. Coraz gorzej tu jest. nie polecam. nie warto. praca z szalonymi koreanczykami nie warto nerwów i czasu. nie polecam

Penelopa

Na mysl o tej firmie i ludziach ktorzy tam rzadza to chce sie zygac!!!!

Szuka pracy
@Penelopa

Penelopa jesteś obecnie pracownikiem tej firmy czy byłym pracownikiem?

Marta87
@Penelopa

Penelopa napiszesz cos wiecej ? Zostalam tam zaproszona na rozmowe do biura, jakie sa tam warunki i atmosfera ???

Jambo

Nowi Ukraińcy nowe romanse ???? cały czas bez zmian. HUMAX nigdzie się nie przenosi, to tylko plotka. Nowi pracownicy zatrudniani przez select.

malin
@Jambo

(usunięte przez administratora) chociaż sobie mogą łatwe polki :D

Zostaw merytoryczną opinię o Humax - Bełchatów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Humax
2.2/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 4