Humax

Bełchatów

Opinie o Humax

Jarzabek

Jak dla mnie to przepełnione szambo które niebawem się rozleje lub ktoś je wypompuje do dna.

Xyz

Nie polecam. Zarówno na produkcji jak i w biurach (logistyka, planowanie) pracujesz za 3 osoby a najlepiej jak byś pracował za darmo. Wszystko na juz, zero pomocy. Problem z 1 dniowym urlopem, nie mówiąc o dłuższym.

Mietek

Lepiej w ogóle tam nie pracować.

Zainteresowana

W humaxie lepiej pracować na produkcji czy jako inspektor jakości? Pensja ta sama, najniższa krajowa.

kwiat

Oj nie. Okropne miejsce :/

KARINA

brygadzistki wstyd przynosicie swoim rodzicom. kumoterstwo, znajomości ,donosicielstwo to masz swoje stanowisko i pracę taką żeby się nie narobić tak jak inni. POZDROWIENIA DLA BRYGADZISTEK !!!! ROBI SIĘ SŁABO JAK SIĘ O WAS POMYŚLI.

Jas Fasola

HUMAX to jedna wielka pomylka? Wyladowalem na zwolnieniu lekarskim na dlugi okres w domu, HUMAX moje zwolnienie mial przeslac do zusu co nie zrobil, skutkiem czego ZUS potraca mi 20% z wyplaty za blad HUMAXu. DIEKUJE HUMAXowi za to i klaniam sie nisko

pelo

odradzam,odradzam odradzam.w firmie rządzą ludzie którzy są bardzo młodzi bez doświadczenia .jesli lubisz spotkania po pracy na wódeczke to dobrze żyjesz z liderem i masz wzgledy ,jesli nie to wykonujesz najgorszą robote ,nie dasz sie poniżac i masz cos konkretnego do powiedzenia to zaraz jestes ustawiany do pionu.najgorsza jest pani B.jeżeli jetes pokroju ludzi którzy nie nawidzą mądrzejszych od siebie ,lepiej wykształconych,lubisz plotkować i kablować o wszystko i o nic to mozesz podac reke tej pani.nie zazdroszcze nowym osobą które muszą miec z nią do czynienia.liderzy z którymi dało się normalnie pracowac zrezygnowali albo sie zwolnili.zastanówcie sie dobrze przed podjęciem pracy w tej firmie.

były pracownik

stanowczo odradzam,atmosfera okropna ,nie odpowiedni ludzie na stanowiskach zarzadzajacych bez żadnych kompetencji i doswiadczenia co ma kiepski wpływ na działanie załego zespołu,nie jedna osoba płacze przez 8h ,upokarzanie i kolesiostwo na porządku dziennym.przez ostatnie pół roku odeszła masa ludzi ,normalni ludzie tam nie wytrzymują.jedyny plus to pensja na czas i umowa o prace.

Jak

No w tym momencie technicy utrzymania ruchu to mają w firmie bardzo łatwo i przyjemnie, od dawna zresztą wiadomo że oni tak naprawdę bardzo mało robią

Rumun

Niestety brutto - w internecie jest dużo kalkulatorów wynagrodzeń więc można sobie szybko zobaczyć ile to będzie netto. Dla doświadczonych oczywiście to strata czasu, ale jeżeli ktoś jest zaraz po studiach albo technikum to idealne miejsce pracy żeby złapać trochę doświadczenia i podszlifować angielski. Zarobki niestety zwiększają się dopiero po roku od zatrudnienia.

eldorado

Wszyscy, którzy tutaj narzekacie z produkcji: jesteście zatrudnieni bezpośrednio przez Humax czy agencje pracy?

Walo

Ile zarabia się na stanowisku technika utrzymania ruchu? I czy można się czegoś nauczyć?

Rumun
@Walo 05.10.2016 09:47

Kolego widzę, że temat kasy to temat jakiegoś tabu i tak pracownicy się skarżą na wszystko ale konkretów nie napiszą. Z mojej wiedzy wynika, że nie dostaniesz ok. 2000 brutto - oczywiście są widełki ale nie spodziewałbym się kokosów.

Chester

Masakra, radzę omijać szerokim łukiem chyba że ktoś jest zmuszony finansowo tam pracować. Kierowniczka produkcji po liceum której się wydaje że co to ona ma za wspaniałą pracę. Umowa na czas nieokreślony zapomnij. Kamera na kamerze. Prezesina siedzi i "paczy" . Serwis napraw dekoderów - za śmieszne pieniądze wymagają od ciebie znajomości umiejętności inżyniera. A Koreańczycy tylko sztucznie udają życzliwych. Żal mi kolegów z pokoju nr 5 że muszą się męczyć w tej firmie.

Chester

nikoś

Humax woli zwolnić osobę niż jej przedłużyć umowe na czas nieokreślony, traktowanie pracowników jest naganne , nie da się tego opowiedzieć , koreańczycy rządzą po swojemu, nie potrafią zrozumieć że pracownik kończy pracę po 8 godzinach jak w umowie.

KOZAK

MR MOON , MR SONG ITP najgorsza praca w życiu, czubki nie znające praw u nas, nie wiedzą nic jak się u nas pracuje, o dniach wolnych , jest moobing oraz lecą strasznie brzydkie słowa w stronę pracowników atak że kopanie po tyłkach pracowników występuje.

Prywatny

Powiem tak..Pracowałam w Humax-ie wiele lat. W biurach ludzie nie mają nawet 2000 zł na rękę. Średnio to ok. 1600 zł. Podwyżki to marne 50-100 zł brutto rocznie, a i tak nie każdego roku. Przed świętami Bożego narodzenia zatrudniają ludzi na 2-3 miesiące, by z końcem roku ich zwolnić. Postępowanie wobec pracownika - woła o pomstę do nieba. To obóz pracy przejściowy za marne grosze!!!

Gienia

Niestety za 3 razem zwalniają pracownika - potwierdzone. Ostatnio zwolniono w ten sposób kilkanaście kobiet.

GN

W tej firmie pracowało tyle kobiet, że szkoda gadać. Umowa na czas nieokreślony? Zapomnij. Kitajce nie liczą się z pracownikami. Liczy się tania siła robocza - nic więcej.

galaxsy

Pracowałam tam od 2004r do 2009 na poczatku przez pierwsze 6mies.umowa zlecenie a później umowa o pracę tylko wtedy Humax był dopiero w budowie po 2latach pracy w Tosenie w nagrodę od ówczesnego dyrektora przeszłam do Humaxsa więc wiem co to wyśrubowane normy praca popołudniami i nadgodziny po 10/12godz stanie w jednym miejscu że nogi i plecy odpadały.Kiedy zaszlam w ciążę to od lutego nie dostawalam pensji a termin porodu miałam na początku kwietnia bo mimo iż pracowałam na hali w Humaxsie zatrudniona byłam w firmie Mento gdzie wszedł syndyk,pieniądze odzyskalam w sierpniu w ratach,dużo by opowiadać swoje się przeżyło i nigdy nie pomyślałam żeby tam wrócić.

lolo

omijać szerokim kołem humax kumoterstwo plotuchy atmosfera okropna .jedyny plus to umowa o prace.brygadzistki okropne-nie wszystkie-

Marek Jurek

Powiem tak, jeżeli ktoś jest młody to firma na początek jest dobra dla niego, można nałapać doświadczenie, trochę się rozwinąć, poznać ciekawych ludzi. Polecam każdemu na początek, ale dłużej lepiej czasu tu nie marnować :), no chyba że komuś tak pasuje. Minus - płaca, plus - mimo wszystko ludzie, wiadomo, że są i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wszędzie, ale po trochę przerobieniu tu uważam, że nie jest tu źle z atmosferą, a nawet dobrze.

adrienne87

zgadzam sie z opinia powyzej ja tez pracowalam od wrzesnia 2014 do 19 gr. i nie przedluzyli umowy , a zapierdzielalam jak dzika swinia . Od rana przed 6 przygotowujac sobie material do pracy do rowno 15 , bron boze minuta przed . Z jednej strony ciesze sie ze tam pracowalam ten okres czasu bo teraz zdaje sobie sprawe jak niektorzy ludzie i w jakich warunkach musza pracowac. Fałsz, obłuda,straszny brak szacunku, empatii, no tragedia uogólniając.O brygadzistkach nie bede tutaj komentowac bo szkoda naprawde slow ( nie dotyczy sie wszystkich ). A kierowniczka to moim zdaniem dobra inteligentna dziewczyna ale tak zastraszona i zaszczuta przez koreanskich pracodawcow i tyle. Najlepsze jest haslo na stolowce hummanity . Czadddd ! I tyle na koniec. Jedyne z tego co było dobre to pierogi z Jana na Wigili. Pzdr wszystkich .

adrienne87

hahhah

Byliśmy zatrudniani na początku listopada. Połowa osób miała obiecane przedłużenie umów, więc po usłyszeniu takiej informacji porezygnowali z innych ofert pracy. W dniu gdy konczyla im się umowa uslyszeli od kierowniczki ze nie ma miejsc. Moja ocena? 1/10. Stoisz w miejscu, wykonujac tą sama czynnosc przez 8 godzin. Nie możesz się odezwać. Obóz pracy do tego mobbing. Przykładem moze być gdy dziewczyna niedoświadczona od ktorej zależała norma usłyszała że ma sie pospieszyć bo inaczej zostaną w pracy na wigilię, oczywiście ta sama wielka pani brygadzistka gnoiła chłopaszków na magazynie, nikt jej tam nie lubi. Oceniam? Podobnie jak w Auschwitz- odezwiesz sie to papa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najwiekszą ironią tej firmy jest papierek POLITYKA ANTYMOBBINGOWA który podpisujesz przy umowie. Nie polecam

Andzula

Myślałam, że tam przyjmują normalnie, a nie przez agencję pracy. To pewnie coś się zmieniło.

Iza

@Andzula przyjecia chyba sa poniewaz dzisiaj do mnie dzwonili z propozycja pracy. Niestety nie moge Ci pomoc piszac co trzeba zrobic zeby sie dostac bo ja nie zrobilam kompletnie nic! Nawet do nich cv nie wyslalam! Nieporozumienie przez agencje pracy najpewniej, poniewaz ja szukam pracy tylko biurowej a najlepiej w zawodzie spedytor, logistyk, dyspozytor. A dzis odbieram telefon, ze z HUMAXU dzwonia, chca mnie przyjac na produkcje :O szczeka mi opadla i mowie, ze powinni ta rekrutacje wyjasnic z agencja pracy, ktora wynajeli do szukania pracownikow bo ja na zadna produkcje cv nie wysylalam. I odmowilam tej pracy wiec ludzi na pewno szukaja skoro dzwonili.

Andzula

Czy ktoś może wie, czy są lub będą jakieś przyjęcia w najbliższym czasie?

ładna lub nieładna

A ja mam pytanie, mianowicie czy rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w języku polskim czy angielskim?

ssss

to prawda kiedyś to normalnie zatrudniali, a teraz to po znajomości i to na każdy dział. zero perspektywy finansowej i rozwoju, kto chce mieć minimalną krajową albo kilka złotych więcej oraz umowę o pracę to firma jest dla niego, to są jedyne plusy tej firmy...zależy kto cię będzie do pracy rekrutował, bo jeśli mężczyzna to wiadomo będzie też patrzył na wygląd i ogólną aparycję, ale jak potrzebują to biorą, chociaż teraz jak zatrudniali dziewczyny do nuritechu do produkcji płyt głównych to chcieli z doświadczeniem. Obsługa maszyn. znowu mają zatrudniać osoby a po nowym roku ma ruszać nowa linia produkcyjna...pozdrawiam.

ciekawski

coś tam się dzieje, są jakieś nowe szanse?

Karl
@ciekawski 30.07.2014 15:51
coś tam się dzieje, są jakieś nowe szanse?

Tak. Przyjmują na produkcję po rodzinie. Nazwisk nie będę wymieniał. Mało tego, to podobno Pan który przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne wybiera te ładniejsze panie (dziewczyny) jak na castingu!!! Żeby było później na co popatrzeć. Chamstwo i normalne świnie nie ludzie!!! Z dala od HUMAXU....z dala!!!!!!!!!!!!!!!!

Calineczka

Praca dobra, ale tylko na przeczekanie. O ile wogólę można ją nazwać ''dobra''. Najniższa krajowa i goniące normy! 8 godz na stojąco,nie można usiąść, zero rozmów, zero telefonu, najlepiej niech pozamykają wszystkich w klatkach. Pracowałam tam jakiś czas i nikomu nie polecam! Chyba że ma już się coś nagrane i tu tylko na okres próbny przesiedzieć, aby jakiś ''grosz'' wpadł. Pozdrawiam team-lederki ,a w szczególności jedyną ''najpiękniejszą'' i jakże fałszywą....(ona wie o kim mowa) mam nadzieję że życie da ci jeszcze popalić i spadniesz nisko! powodzenia wszystkim którzy tam muszą pracować,a nie mają innego wyjścia

chujniazgrzybnia

dgry - zaaplikuj koniecznie... Potem będziesz już wiedział/a, że każde inne miejsce jest lepsze od humaxa:)

monia

witam! napiszcie proszę czy są jakieś przyjęcia do pracy?

rrrrrrr

no wlasnie, slyszalem ze rozpoczynaja jakies nowe produkty na liniach SMT. Czy bede robić dekodery na SMT? Bo wlasnie sie nowe pojawilo ogloszenie, i moze sie zgłoszę, sam nad tym myślę. Ktoś coś wie?

ciekawski

Co tam sie dzieje? zatrudniaja? slyszalem ze bedzie wiecej produkcji to prawda?

ewrtuy

na święta wielkanocne dostaliśmy kiedyś małą czekoladkę i kartkę z życzeniami świątecznymi od prezesa, a koleżanka nawet teraz umowę o zastępstwo bez określenia jej czasu; wynagrodzenie od 7 lat na poziomie 1200zł netto. zapraszamy do humaxa ...;

asd

A i na święta jest premia w wysokości 100zł netto - do ręki. Podobno kierownik w tej firmie zarabia jakies 4 tys brutto, więc jak ktoś chce jako inżynier dostać od razu 3 tys brutto to niech lepiej tak nie mówi na rozmowie. Inżynierowie podobno na początku dostają 1800brutto albo nawet minimalną krajową. Jeśli chodzi o prace. Na produkcji każdy ma swoje stanowisko i musi skręcić odpowiedni element jaki ma wyznaczony w dekoderze. Normy małych modelów na cały dzień (8h) to jakieś 600dekoderów, a tych dużych jakieś 500 sztuk. Jeśli chodzi o nadgodziny to najwięcej ich jest jak produkcja ma być duża - tj. przed swiętami jednymi i drugimi i przed postojem. W firmie w okresie wakacyjnym jest dwutygodniowy postój dla produkcji. Każdy musi wziąć wtedy 10 dni urlopu na ten postój. Jak nie ma się urlopu to trzeba brać bezpłatny niestety. Póżniej też jest postój świąteczny na Boże narodzenie i wtedy też jest wymagane 10 dni urlopu. Wychodzi więc że 20 dni urlopu w ciągu roku pójdzie na postój i tak nikomu to nie starczy, bo przecież w ciągu roku człowiek chce brać urlop też w inne dni, więc trzeba posiłkować się urlopem bezpłatnym. Powiem, że nie jest ciężko na produkcji ale też nie jest lekko. Ale zazwyczaj przesadząją z tymi normami i trzeba naprawde się spinać. No ale jak się idzie do pracy to trzeba pracować niestety.

asd

Zarobki na produkcji to maksymalnie minimalna krajowa. Po jakimś czasie pracy ma się więcej ale jest to 100zł brutto. Ludzie, którzy pracują tam powyżej jednego roku na produkcji wlasnie tak mają - pensja 1700brutto. Nawet jak pracujesz 6 lat na produkcji masz tyle. Jak idziesz na produkcje - bo wiekszosć tam zaczyna - dostajesz umowe na 3 miesiące - okres próbny. Jak po tej umowie będzie zapotrzebowanie na produkcje to dostanie sie umowe na 2 lata max. Premii żadnych nie ma. Dorobić jedynie można na produkcji na nadgodzinach lub jak przyjdzie się w sobote - o ile jest pracująca, ale to juz chyba rzadkość. W biurach i brygadziści podobno dużo nie zarabiają. Wynagrodzenie w biurach waha się między 1800 brutto a 2500 brutto zależy od stażu pracy.

?

Zależy od stanowiska ,minimum to poziom licealny.Musisz coś wydukać i rozumieć co do ciebie mówią.

ffff

@jaremi musisz znać angielski, ponieważ twoi "szefowie" to koreańczycy. Tak jest to weryfikowane podczas rozmowy. 3 tyś to jako kierownik,brygadzista po 3 latach pracy heeh. Jak skończyłeś dopiero co szkole to możesz sobie pomarzyć

joasia

może w biurze inaczej zarabiają a inaczej na produkcji ? moze ktos z biura potwierdzić że można zarobic ponad 3 tyd brutto nawet po okresie próbnym?

asd

w humaxie minimalna krajowa - a po 5 latach pracy tylko o 70zł brutto wiecęj - masakra

grz3siek

Zgadzam się z przedmówca w dzisiejszych czasach trzeba się cieszyć z tego że w ogóle ma się jakąkolwiek pracę. Taki kraj takie realia.

joasia

ale dostane tyle kasy na takim stanowisku bo mi tylko o kase chodzi. To pewnie koleżanke wezmą

joasia

do mojej kolezanki i do mnie rowniez dzis zadzwonili i zaprosili na pon, tylko ze ja znam slabo jezyk ale za to kolezanka zna angielski i niemiecki, pracowala w jakosci w londynie. Liczymy na to ze we dwie sie dostaniemy do biura i za te pieniadze co pisales. Swoja droga, musieli dzis dzwonic do kazdego i zapraszac na rozmowe. fajnie

gosciu

ja ide w pon na rozmowe na inzyniera ds jakosci procesu i powiem że chce ponad 3tys brutto, ale nikt nic tam nie powiedzial kazal po prostu przyjsc, dodam że zrezygnowales z pracy z innej firmy na tym stanowisku. czy ktos w biurze moze mi powiedziec cze jest mozliwosc taki zarobek?

adf

umowa jest na okres próbny na cały etat i jest najniższa krajowa czyli 1180 zł na ręke

ktos

tak tak tak. zgadzam sie

Zostaw opinię o Humax - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Humax