Opinie o Humax w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Humax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Humax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humax w Bełchatów

Takie osoby jak Marlena to nie powinny pracować w tej firmie , jak będzie tak dalej to zakładam sprawę do sądu o znęcanie się psychiczne nad pracownikami bo czara goryczy po ostatnich dniach się przelała

Joanna

A co się konkretnie stało? Myślę nad rekrutacją do firmy, ale cenię swoje zdrowie psychiczne i dobrą atmosferę w pracy...

yyyyyy

czy do humaxa można się zatrudnić bez agencji pracy czy przez nia tylko ?

yyyyyy

czy do humaxa można się zatrudnić bez agencji pracy z przez nia tylko ?

Wiki

Witam. Piszę ten komentarz z wielkim żalem. Chciałam przestrzec osoby które planują zatrudnić się na sprzątaniu w tej firmie. Brygadzistka Baśka jest na tym stanowisku tylko po to żeby dręcznic ludzi psychicznie. Każdy kto tam pracował wie o czym mówię. (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Proszę o zwolnienie tej osoby czym prędzej bo nie nadaję się do niczego tylko do plotkowania.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Humax? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Humax na prywatną opiekę medyczną?

Kris

Jak najbardziej jak pójdziesz na L4 to ci premie zabiorą, więc z prywatnych pieniędzy pokryjesz koszty choroby

Kris

Tak można liczyć pani M jak zasłabniesz to wzywa taxi tylko musisz sobie za nie zapłacić.

(usunięte przez administratora) a swoja drogą to pani M wypuszcza tylko swoje koleżanki wcześniej z pracy np;jak na pogrzeb człowieka to nie wyjdziesz ale jak ci pies zdechnie lub kot i troche popłaczesz to wypuszcza.Brak zasad w tej firmie i brak szacunku.

Hej

Kiedy będą przyjęcia do pracy?

Nie polecam działu renault gdzie brygadzistka jest nie jaka Małgorzata , nie polecam również działu dekoderów Katarzyna, Marleny , oraz nie polecam działu anten u Pani Marty 4 osoby co nie mają szacunku do człowieka zero kultury tylko się dra na całą hale dziwię się że takie osoby są wg przełożonymi

Magazynier

Trza dodać jeszcze fakt że firma fajna pracownik z owijarki przychodzi pijany , grzecznie każą mu iść do domu bez żadnych konsekwencji i jeszcze utajone wielce to jest więc firma przyjazna jak ktoś jest zatrudniony po znajomości

Pani
@Magazynier

A menadżer zmienia panienki jak bieliznę ????????????

Mobisie

Dobrze że ta bladź Marta niedługo odchodzi bo nawet do nas mobisa się już wydziera nikt jej w tej firmie nie lubi chyba karierę przez tyłek zrobiła nic więcej

Mordka

Nie polecam, nie polecam, nie polecam! Chyba Ci się repeat załączyło! Jest coś lub ktoś, kogo polecasz?? Hmm? Otóż były pracowniku.. Najlepiej to oczerniać! Nie widzi się tego, co się ma pod własnym nosem! Często gorszym brudem zajeżdża! A ja się dziwię, że to jest ten najszybszy plemnik...

@Mordka

Pytał ktoś ciebie o zdanie (usunięte przez administratora)?? Nie to się nie wypowiadaj , większy smród to idzie od ciebie , no właśnie pod nosem to chyba to ty swojego nie widzisz , co do plemnika to chyba ten twój był za wolny bo jakiś niedociągnięcia masz na umyśle

Obecny pracownik

Ludzie ,w pracy się pracuje , a nie papla jęzorem na linii na produkcji dekoderów, renault ,czy anten są pewne wytyczne , kto się ich trzyma nie będzie narzekał. Jak ktoś chce pracować to pracować będzie i to przez wiele lat, firma jak każda inna , Polecam

@Kris

Rozumiem, że Cię uraził mój komentarz..?? Czyżbyś zmieniał nick?? Przepraszam, ale z (usunięte przez administratora)nie prowadzę konwersacji! Nie pisz tutaj głupot to nie będziesz hejtowany.. Pozdrawiam humax i brygadzistki

@Mordka

Hejtowany ile żeś na tym myślał buraku ?? W humax pracuje ja ty na (usunięte przez administratora) papu wołaleś więc mi tutaj nie filozofuj bo jak będziesz taki do przodu to się na własnym gównie poślizniesz

@Kris

Gównem Ty zajeżdżasz... Chcesz komuś zaszkodzić?? Chcesz pogadać?? Czemu nie??? Pod humax od ponad do pt od 7 -15 stać Cię na odwagę???

@Mordka

Czemu nie (usunięte przez administratora) takich pionków jak ty to zamiatam z powierzchni ziemi w trymiga.Tylko proponuje przed szlabanem nie na terenie zakładu (usunięte przez administratora)

@Kris

Nie nakręcaj się tak bo nerwicy dostaniesz.. Masz złe doświadczenia z tą firmą to nie musisz nikogo tutaj obrażać. Emocje górą co?? Nie martw się nad negatywnymi emocjami też można zapanować, choć u Ciebie już chyba za późno... Większość słów usunięta przez admina.. Nie rób z siebie takiego do przodu. Przed szlabanem ok? No tak, baranów nie wpuszczają za szlaban..

Mordka

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tyle w temacie

Julcia
@Pani

Zmienia, zmienia. Niezły z niego "Chad":)

@Mobisie

Wiesz co skoro nie odpowiada Ci praca to się zwolnij, ja gdy pracowałam wspominam Martę bardzo dobrze i znam ją osobiście i na stopie prywatnej. Przepracowała tam od najniższego szczebla i przez swoje doświadczenie i ciężka pracę doszła do stanowiska na jakim jest. I być może odchodzi, ale w łanie po to by w innym miejscu w rzetelny i sprawiedliwy sposób szkolić dalej ludzi. Bo jeśli ktoś chce pracować, a nie zajmować się plotkami i wymyślaniem głupot to będzie pracował. Natomiast Ty nie nadajesz się do pracy zaspołowej i nie poradzisz sobie w żadnym zakładzie w którym jest potrzebne zaangażowanie w pracę i współpraca z przełożonymi i współpracownikami niższego szczebla.

M.

Nie ma to jak referencje po koleżeńsku... Tu nie chodzi o pracę ale o atmosferę! Może i ma doświadczenie z tą firmą i zasłużyła na to stanowisko ale za to ma ZERO szacunku do drugiej osoby! Nikt nikomu nie życzy źle, może tylko, żeby spotkała swój FAJNY charakter w innym człowieku...

Obserwator

Brygadzistka z dekoderów, czyli Katarzyna to podła i mściwa osoba, której najlepiej co wychodzi to - zastraszanie ludzi. Jak sama twierdzi to ona rozdaje karty i kto jej się nie podporządkuje, może zapomnieć o jakim kolwiek wolnym, czyt. ,, urlopie". ... chyba, że takowy daje firma.

Jagienka
@Obserwator

Cóż to za herezję. Według mojej opinii Katarzyna jest niezwykle empatyczną i oddaną firmie osobą. Mojej osobie rozdała chyba swoje najlepsze karty. Za każdym razem kiedy tylko potrzebowałam wyjść do toalety zawsze wiernie za mnie stała, pocieszyła dobrym słowem i podniosła na duchu. Ogólnie brygadzistki są super, wystarcza wspólna mała imprezka kilka głębszych i czujesz się jak w rodzinie. Żałuję że już tam nie pracuję, ale mogę teraz wyskoczyć na paznokietki do kierowniczki M. Polecam jest najlepsza w mieście.

anulcia

Ludzie pracują tu z przyzwyczajenia, bo na pewno nie dla dobrej wypłaty i ambicji. Przy obecnej drożyznie i inflacji to śmieszne jakie grosze płaci ta firma. Do tego brak profitów, dofinansowań (ubezpieczenie medyczne prywatne, Multisport, itp) które inne firmy na starcie gwarantują. Atmosfera z tymi ludźmi niskich lotów również kiepska - najważniejsze tematy to obgadywanie, ploteczki, kto lepiej wygląda itp itd.

poszukuję

Witam. Orientuje się ktoś gdzie się skontaktować w sprawię aplikacji ? Poszukuję pracy i zaciekawił mnie właśnie Humax

Bawią mnie wasze komentarze krytyki bo praca jak każda inna nigdzie niema lekko jeżeli chcesz pracować pracujesz proste nikt na siłę nikogo nie zmusza super brygadzistki na Mobisie i zgrana brygada pozdrawiam całego Mobisa

Firma Humax to wielkie dziadostwo.R(usunięte przez administratora).Taką ma właśnie pracę.Inni muszą zapitalać na produkcji i nie mają czasu nawet na toaletę,a inni zabawiają się na magazynie.Ten kierowca chodzi sobie po magazynie gdzie chce chociaż jest koronawirus i są wydzielone czerwone linie dla kierowców. Chodzi sobie w klapkach po magazynie,gdzie jest BHP?Nawet sam sobie ładuje towar na auto gdzie jest obsługa?Czy każdy kierowca sam sobie ładuje towar towar i chodzi po magazynie.Wydaje mi się ,że to już jest spoufalenie,dopóki coś się nie wydarzy i np. coś nie spadnie temu Panu na nogi.Bywają nawet schadzki na parkingu koło auta kierowcy.Pani magazynierka widocznie zapomniała ,że jest w pracy ,a nie na randce.Może kadra Kierownicza wreszcie zainterweniuje!!

Obecny pracownik
@pracownik

Hahaha, tą opinie napisała pani która została zwolniona ,za niekompetencje swojej pracy i naginanie dóbr drogiego człowieka

M.K

Te wasze opinie to mnie rozbawiły. Kazdy jest kowalem swojego losu. Wiec jak ktos przyszedł pracować to będzie zadowolony a jak ktos przyszedł bo musiał i jeszcze robi łaskę że wogole przyszedł to niech nie mysli ze będzie za to głaskany. Nie bedzie was humax trzymal na siłę. A brygadzistki też są ludzmi i kazdy czasem ma gorsze dni. Firmę gorąco polecam i zapraszam do współpracy. Pozdrawiam cały mobis ???? W poniedziałek stawiam się w gotowości

Hej co się robi na zmianie od 6-14? Czym ta zmiana się różni od godz 7-15?

PR. Prod.
@:)

Pracuje.... ????????????

Jak długo czekaliście na odzew z Humax? Oddzwaniają zawsze?

Xxxx

Ja bardzo szybko dzien po dniu

Papkiś

Czy ktoś pracuje na stanowisku kontrolera jakości albo jako magazynier i może wyrazić swoją opinię?

Czy pracownicy Humax chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Montaż

Uczestniczyli,owszem,ale Tam już od dawna nie ma nic, były prezes zabrał wszystko, bal coroczny, dni sportu, teraz przed tego wirusa to już w ogóle nie będzie i nawet Wigilii. .. .

lelewel

Jak wygląda praca w biurze? Ogólnie chodzi mi o atmosfere, zarobki itd. Proszę o odpowiedź, liczę na kilka słów od Was. Pozdrawiam

Jak obecnie ma się sytuacja na firmie ? Zastanawiam się nad aplikacją na inżyniera serwisu lecz czy warto ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Humax? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pr.prod

Z narzędzi pracy to tak: wkrętarka, oklejarka, nożyczki, nożyk i inne hahahaha, jeśli chodzi o służbowe auto to najlepsza będzie MZK można jeździć do pracy i po godzinach pracy za darmo! Hahahahahaha

C.Audio

Zawsze można kupić TICO aby tanio dotrzeć do pracy:)

Zbigniew
@C.Audio

Dzięki za radę. Możesz mi pomóc i napisać, czy pracodawca szuka obecnie pracowników produkcyjnych? Nie znalazłem żadnych aktualnych rekrutacji. Dodaj jakie wynagrodzenie można uzyskać wraz z benefitami i dodatkami.

Szubski cezary
@Pr.prod

Auto .Ty chyba z kosmosu jesteś. Napewno zapewniają brak szacunku Polakom.. liczą się ukraina zapita

Zostaw merytoryczną opinię o Humax - Bełchatów

• Jak się pracuje w Humax?

Zobacz opinie na temat firmy Humax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humax
2.2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Przemysłowa 4
    97-400 Bełchatów