Opinie o Humax w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Humax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Humax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humax w Bełchatów

Azyl

Witam dlaczego firma dopuszcza do pracy osoby pod wpływem alkoholu np Ukrainę codziennie pija i nawet ich brygadzistka pije razem z nimi i nie raz szla do pracy pod wpływem i sama sobie wybiera ludzi jak ktoś jej nie leży to go stara się wywalić (usunięte przez administratora)na to pozwalają a czysto się tym innym chwali ze tak jest jak wypije

Szubski30
@Azyl

Szczerze mówiąc to ukraina w polsce zabiera nam prace ,i widzialem nie raz jak zasuwają jak szef jest ,jak nie ma to jeden na czaty reszta chleje lub pali.to nygusy jak np.leroy .

Międzyzakładowy Wolny Związek

Koleżanki Koledzy Humaxu Nuritech SK. Na wstępie kategorycznie zaznaczam że My chronimy ludzi a nie ich narażamy. Pracodawca Musi zrozumieć że bez kadry pracowniczej opuszcza rynek Polski. Tylko dzięki ludziom z innych grup zawodowych możecie dowiedzieć się co Wam się należy a należy się. Wystarczy do Nas wstąpić i się przekonać za dychę czy to zadziała zawsze w każdej chwili możecie się wypisać.Zobaczymy co się zadzieje. Nie Macie dość!!.Narzekamy po kątach a jak ktoś podaję rękę służy wiedzą to My się jeszcze zastanawiamy. Koleżanki i koledzy Odzywajcie się do Nas.Chcecie zmienić coś dla Siebie ,dla Swoich rodzin pewnie nie jest obojętne oglądanie styranych dziewczyn żon mężów Mam Ojców. Czekamy na Was. Międzyzakładowy Wolny Związek Zawodowy" Jedność Pracownicza" Bełchatów. Siedziba Szpital Wojewódzki. Pozdrawiam

Marcysia

@Jagienka brzmi jak super atmosfera w pracy :) a jakieś dodatki dostawałas Do wypłaty ?

Jagienka

Super praca, fajni ludzie zwłaszcza brygadzistki - miłe i ciepłe osoby skore do pomocy i współpracy. Firma oferuje dodatki do wypłaty, premie za frekwencje, dni wolne np. dzień kobiet. Pozdrawiam wszystkie brygadzistki, zawsze będę was miło wspominała:)

koreanczyk
@Jagienka

widac ze hr chyba pisze te opinie...

@koreanczyk

@koreanczyk, dlaczego tak uważasz? Powiedz jak z Twojego punktu widzenia wyglądają atmosfera w firmie. Z chęcią dowiem się też czegoś o warunkach finansowych (Czy poza podstawą są faktycznie jakieś premie jak wspomniała @Jagienka?).

@koreanczyk

Zawsze możesz odejść

humaxxx
@Jagienka

Zdecydowanie hr. nowy prezes zdecydowanie gorszy od starszego nie poelcam tej firmy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Humax? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zbigniew

Dużo komentarzy, mało konkretów. Chciałbym się dowiedzieć, na jakie zarobki mogę liczyć początkowo i na jaką umowę byłbym zatrudniony. Z góry dziękuję.

Krzycho

Dobre oceny ma firma w internecie i zupełnie nie rozumiem niezadowolonych pracowników!

koreanczyk
@Krzycho

hahah, a skad taka teoria? chyba nigdy nie pracowales(usunięte przez administratora)

Penelopa

Nawet ci co sie sprzedali to juz tam nie pracuja!warto bylo?POMYLENCY!!!

Jagienka
@Penelopa

Penelopa możesz napisać kto się sprzedał?

piotrek

Tragedia. Coraz gorzej tu jest. nie polecam. nie warto. praca z szalonymi koreanczykami nie warto nerwów i czasu. nie polecam

Penelopa

Na mysl o tej firmie i ludziach ktorzy tam rzadza to chce sie zygac!!!!

Szuka pracy
@Penelopa

Penelopa jesteś obecnie pracownikiem tej firmy czy byłym pracownikiem?

Marta87
@Penelopa

Penelopa napiszesz cos wiecej ? Zostalam tam zaproszona na rozmowe do biura, jakie sa tam warunki i atmosfera ???

Montaż

Bo tu cały czas do przooodu! ???? Ciekawe czy będą premie świąteczne..........????

@Montaż

Czy ostatecznie pracodawca przyznał pracownikom jakiś świąteczny dodatek? Były to premie, czy może jednak paczki? Może zorganizowano pracowniczą wigilię? Wiele osób jest zadowolonych z takich wydarzeń. Napisz proszę, czy w Humax zazwyczaj były przyznawane świąteczne dodatki.

Jambo

Nowi Ukraińcy nowe romanse ???? cały czas bez zmian. HUMAX nigdzie się nie przenosi, to tylko plotka. Nowi pracownicy zatrudniani przez select.

malin
@Jambo

(usunięte przez administratora) chociaż sobie mogą łatwe polki :D

W ostatnim czasie pisaliście o przeniesieniu siedziby firmy, kiedy dokładnie ma to nastąpić? Czy ktoś z Was może podać link potwierdzający tę informację? Czy w związku z planowanymi zmianami nastąpiły zwolnienia pracowników? @Yma, dlaczego sądzisz, że pracownicy nie są doceniani? Napisz proszę, jak to się objawia. Czy ta kwestia była poruszana podczas rozmowy z pracodawcą?

wandal22
@Marta

Z końcem listopada Humax się zamyka. Modele High liner przenoszone są do Azji , a modele z mniejszymi zamówieniami gdzieś na Pomorze do jakiejś firmy

miecio
@wandal22

Jakby kogoś interesowało to ta firma to Assel i mieści się w Pruszczu Gdańskim. Obecnie już wykonują dekodery dla Humaxa i mają lepsze zaplecze od bełchatowskiej firmy.

@Marta

Firma nigdzie nie przenosi się :) bynajmniej narazie

Wiesz coś więcej na ten temat? Pojawiają się w wątku skrajnie różne informacje dotyczące działalności Humax. Jak ostatecznie ma wyglądać działalność firmy, czy jej siedziba zostanie przeniesiona? Może pracodawca wydał jakiś oficjalny komunikat? Zachęcam Cię również do przedstawienia swojej opinii dotyczącej warunków zatrudnienia.

pracownik1236

slyszalem z dosc dobrych zrodel, od kadry zarzadzajacej, ze Humax sie zamyka w Belchatowie...cala fabryka...ktos cos wie?

Lola
@pracownik1236

wystarczy pójść na impreze typu Grobla lub kebab z brygadzistką ,można wszystkiego się dowiedzieć ......

tedzio
@pracownik1236

Przecież to już było wiadomo w styczniu jak stery objął nowy prezes - jego poprzednia firma zbankrutowała ;) wszystko tylko kwestia czasu

Kitajec
@Lola

brygadzistki tyle wiedzą co z miski......

@pracownik1236

słyszałam, że firma zamyka się w listopadzie, bardzo dużo osób odchodzi z firmy.

@pracownik1236

Kadra zarządzająca w Bełchatowie sama nic nie wie. Raczej Korea wszystkim steruje i decyduje. A brygadzistki tymbardziej nie maja pojęcia...

Qad

Spokojnie spokojnie, kto ma wiedzieć ten wie. Wystarczy wyjść na miasto na małe co nieco i wszystko wiadomo. Dziwnym trafem większość osób z biur zaczyna pracy szukać?

Yma
@Lola

Znajomości w tej pracy były i będą! najbardziej jednak żal mi osób, którzy pracują za dwóch! Pokazali, że potrafią i teraz są wykorzystywani! Przykro bo nawet nie są doceniani......... Skończy się tym, że liderzy i tak wybiorą przyjaźń niż takiego dobrego pracownika bo przecież to przyjaźń na całe życie!!!

warab3

Koniec Humaxa w Bełchatowie to potwierdzone? Pewne?

justys
@warab3

pewne.

@Technik serwisu, czy informacja o tym jest potwierdzona? Jakie zmiany się w związku z tym szykują? Z czego wynika przeniesienie firmy? @Gość, dlaczego uważasz, że jest to praca dla takich osób? Czy według Ciebie w firmie nie ma możliwości rozwoju?

Technik serwisu

Firma z końcem listopada zwija się do Korei.

Ale że co?
@Technik serwisu

A ludzie będą mądrzejsi i zwina się na początku listopada ????

Penelopa

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie!!!juz dawno powinni to zamknac a ci co siedza w biurach to jedna wielka mafia!!!nie szanuja pracownikow a zarobki to porazka!!!

pracownik1221

Pieniądze nie są najważniejsze, zawsze można zostać na nadgodziny:)

@pracownik1221

I pracować jak banderowcy za 9zł na godzinę, nie dziękuję.

zarobiony

Super firma, miła atmosfera. Bardzo fajne brygadzistki z STB.

Jendriu
@zarobiony

Kogoś się żarciki trzymają albo pisze to osoba wyżej postawiona

@Były, czy przestój w pracy już minął? Czy teraz zatrudniane są nowe osoby? Wspomniałeś, że nie trzeba spełniać żadnych wymagań, rozumiem zatem, że osoby na początku kariery zawodowej także mają szansę na stanowisko w Humax?

@Marta

Głównie szanse maja tylko niedoświadczeni pracownicy. Bo za takie male pieniądze nikt doświadczeny nie przyjdzie

@Marta

Są zatrudniane przez agencje pracy za najniższą krajową, śmiech na sali, praca dla desperatów i osób starszych którym brakuje niewiele do emeryturki.

Zostaw merytoryczną opinię o Humax - Bełchatów

• Jak się pracuje w Humax?

Zobacz opinie na temat firmy Humax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humax
2.2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Przemysłowa 4
    97-400 Bełchatów