Opinie o Humax w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Humax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Humax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humax w Bełchatów

Mietek

Lepiej w ogóle tam nie pracować.

Zainteresowana

W humaxie lepiej pracować na produkcji czy jako inspektor jakości? Pensja ta sama, najniższa krajowa.

kwiat

Oj nie. Okropne miejsce :/

KARINA

brygadzistki wstyd przynosicie swoim rodzicom. kumoterstwo, znajomości ,donosicielstwo to masz swoje stanowisko i pracę taką żeby się nie narobić tak jak inni. POZDROWIENIA DLA BRYGADZISTEK !!!! ROBI SIĘ SŁABO JAK SIĘ O WAS POMYŚLI.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Humax? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jas Fasola

HUMAX to jedna wielka pomylka? Wyladowalem na zwolnieniu lekarskim na dlugi okres w domu, HUMAX moje zwolnienie mial przeslac do zusu co nie zrobil, skutkiem czego ZUS potraca mi 20% z wyplaty za blad HUMAXu. DIEKUJE HUMAXowi za to i klaniam sie nisko

pelo

odradzam,odradzam odradzam.w firmie rządzą ludzie którzy są bardzo młodzi bez doświadczenia .jesli lubisz spotkania po pracy na wódeczke to dobrze żyjesz z liderem i masz wzgledy ,jesli nie to wykonujesz najgorszą robote ,nie dasz sie poniżac i masz cos konkretnego do powiedzenia to zaraz jestes ustawiany do pionu.najgorsza jest pani B.jeżeli jetes pokroju ludzi którzy nie nawidzą mądrzejszych od siebie ,lepiej wykształconych,lubisz plotkować i kablować o wszystko i o nic to mozesz podac reke tej pani.nie zazdroszcze nowym osobą które muszą miec z nią do czynienia.liderzy z którymi dało się normalnie pracowac zrezygnowali albo sie zwolnili.zastanówcie sie dobrze przed podjęciem pracy w tej firmie.

stanowczo odradzam,atmosfera okropna ,nie odpowiedni ludzie na stanowiskach zarzadzajacych bez żadnych kompetencji i doswiadczenia co ma kiepski wpływ na działanie załego zespołu,nie jedna osoba płacze przez 8h ,upokarzanie i kolesiostwo na porządku dziennym.przez ostatnie pół roku odeszła masa ludzi ,normalni ludzie tam nie wytrzymują.jedyny plus to pensja na czas i umowa o prace.

Jak

No w tym momencie technicy utrzymania ruchu to mają w firmie bardzo łatwo i przyjemnie, od dawna zresztą wiadomo że oni tak naprawdę bardzo mało robią

Rumun

Niestety brutto - w internecie jest dużo kalkulatorów wynagrodzeń więc można sobie szybko zobaczyć ile to będzie netto. Dla doświadczonych oczywiście to strata czasu, ale jeżeli ktoś jest zaraz po studiach albo technikum to idealne miejsce pracy żeby złapać trochę doświadczenia i podszlifować angielski. Zarobki niestety zwiększają się dopiero po roku od zatrudnienia.

eldorado

Wszyscy, którzy tutaj narzekacie z produkcji: jesteście zatrudnieni bezpośrednio przez Humax czy agencje pracy?

Walo

Ile zarabia się na stanowisku technika utrzymania ruchu? I czy można się czegoś nauczyć?

Rumun
@Walo

Kolego widzę, że temat kasy to temat jakiegoś tabu i tak pracownicy się skarżą na wszystko ale konkretów nie napiszą. Z mojej wiedzy wynika, że nie dostaniesz ok. 2000 brutto - oczywiście są widełki ale nie spodziewałbym się kokosów.

Chester

Masakra, radzę omijać szerokim łukiem chyba że ktoś jest zmuszony finansowo tam pracować. Kierowniczka produkcji po liceum której się wydaje że co to ona ma za wspaniałą pracę. Umowa na czas nieokreślony zapomnij. Kamera na kamerze. Prezesina siedzi i "paczy" . Serwis napraw dekoderów - za śmieszne pieniądze wymagają od ciebie znajomości umiejętności inżyniera. A Koreańczycy tylko sztucznie udają życzliwych. Żal mi kolegów z pokoju nr 5 że muszą się męczyć w tej firmie.

Chester

nikoś

Humax woli zwolnić osobę niż jej przedłużyć umowe na czas nieokreślony, traktowanie pracowników jest naganne , nie da się tego opowiedzieć , koreańczycy rządzą po swojemu, nie potrafią zrozumieć że pracownik kończy pracę po 8 godzinach jak w umowie.

KOZAK

MR MOON , MR SONG ITP najgorsza praca w życiu, czubki nie znające praw u nas, nie wiedzą nic jak się u nas pracuje, o dniach wolnych , jest moobing oraz lecą strasznie brzydkie słowa w stronę pracowników atak że kopanie po tyłkach pracowników występuje.

Prywatny

Powiem tak..Pracowałam w Humax-ie wiele lat. W biurach ludzie nie mają nawet 2000 zł na rękę. Średnio to ok. 1600 zł. Podwyżki to marne 50-100 zł brutto rocznie, a i tak nie każdego roku. Przed świętami Bożego narodzenia zatrudniają ludzi na 2-3 miesiące, by z końcem roku ich zwolnić. Postępowanie wobec pracownika - woła o pomstę do nieba. To obóz pracy przejściowy za marne grosze!!!

Gienia

Niestety za 3 razem zwalniają pracownika - potwierdzone. Ostatnio zwolniono w ten sposób kilkanaście kobiet.

GN

W tej firmie pracowało tyle kobiet, że szkoda gadać. Umowa na czas nieokreślony? Zapomnij. Kitajce nie liczą się z pracownikami. Liczy się tania siła robocza - nic więcej.

galaxsy

Pracowałam tam od 2004r do 2009 na poczatku przez pierwsze 6mies.umowa zlecenie a później umowa o pracę tylko wtedy Humax był dopiero w budowie po 2latach pracy w Tosenie w nagrodę od ówczesnego dyrektora przeszłam do Humaxsa więc wiem co to wyśrubowane normy praca popołudniami i nadgodziny po 10/12godz stanie w jednym miejscu że nogi i plecy odpadały.Kiedy zaszlam w ciążę to od lutego nie dostawalam pensji a termin porodu miałam na początku kwietnia bo mimo iż pracowałam na hali w Humaxsie zatrudniona byłam w firmie Mento gdzie wszedł syndyk,pieniądze odzyskalam w sierpniu w ratach,dużo by opowiadać swoje się przeżyło i nigdy nie pomyślałam żeby tam wrócić.

lolo

omijać szerokim kołem humax kumoterstwo plotuchy atmosfera okropna .jedyny plus to umowa o prace.brygadzistki okropne-nie wszystkie-

Zostaw merytoryczną opinię o Humax - Bełchatów

• Jak się pracuje w Humax?

Zobacz opinie na temat firmy Humax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humax
2.2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Przemysłowa 4
    97-400 Bełchatów