Opinie o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BANCO SP.Z O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BANCO SP.Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Praca miła spokojna i przyjemna.

były pracownik - 2010-09-05 16:12:38 pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. To terminale jeszcze istnieją.Pamiętam jakie tam przekręty robiłem. Potem był czytnik palca ale jak wszyscy zaczęli jechać palce papierem ściernym o gradacji 240 już było po czytnikach. Z tego co wiem teraz są kamery ,ale i z tym ludzie sobie radzą. W zasadzie przemysł okrętowy leży na łopatkach i wyposarzenie kabin okrętowych przejmują lepsi ,tańsi i szybcy.Mimo wszystko życzę wszystkim tam pracującym jak i właścicielowi powodzenia. Jestem tylko zwykłym robolem ale już nie w tym kraju i nigdy już tu nie wrócę. A MNIE TU DOBRZE I NIKT MI NIE WADZI ZRESZTĄ PRACUJĘ TU PONAD 10 LAT

pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. Poli powoli bo cię głowa zaboli.

były pracownik - 2010-09-05 16:12:38 pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. To terminale jeszcze istnieją.Pamiętam jakie tam przekręty robiłem. Potem był czytnik palca ale jak wszyscy zaczęli jechać palce papierem ściernym o gradacji 240 już było po czytnikach. Z tego co wiem teraz są kamery ,ale i z tym ludzie sobie radzą. W zasadzie przemysł okrętowy leży na łopatkach i wyposarzenie kabin okrętowych przejmują lepsi ,tańsi i szybcy.Mimo wszystko życzę wszystkim tam pracującym jak i właścicielowi powodzenia. Jestem tylko zwykłym robolem ale już nie w tym kraju i nigdy już tu nie wrócę. Oj robiło się tam przekręty o mega łojeniu nie wsponę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BANCO SP.Z O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Fajny pracownik

pracownik - 2010-09-05 15:52:12 Ja tą pracę po prostu lubię,bez względu na wypłatę. Wspaniale i to wszystko bezinteresownie.

anonim - 2010-09-04 12:36:43 Ja tą pracę pracę po prostu kocham.Mnie tam 15 zł na godzinę wystarczy + premia od KIEROWNIKA Muszę cię chłopaczku przebić .Ja tu robię dopiero kasę 5OOO zł wystarczy.

BYŁEM TAM ,POPRACOWAŁEM ,ZREZYGNOWAŁEM. Dlaczego?Sami tam popracujcie zrozumiecie.

były pracownik - 2010-09-05 16:12:38 pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. To terminale jeszcze istnieją.Pamiętam jakie tam przekręty robiłem. Potem był czytnik palca ale jak wszyscy zaczęli jechać palce papierem ściernym o gradacji 240 już było po czytnikach. Z tego co wiem teraz są kamery ,ale i z tym ludzie sobie radzą. W zasadzie przemysł okrętowy leży na łopatkach i wyposarzenie kabin okrętowych przejmują lepsi ,tańsi i szybcy.Mimo wszystko życzę wszystkim tam pracującym jak i właścicielowi powodzenia. Jestem tylko zwykłym robolem ale już nie w tym kraju i nigdy już tu nie wrócę. Tak myślę że czas opuścić ten kraj.Tu niema przyszłości.Pracuję w tym zakładzie osiem lat i niczego się nie dorobiłem.

Alkochol

anonim - 2010-09-04 12:36:43 Ja tą pracę pracę po prostu kocham.Mnie tam 15 zł na godzinę wystarczy + premia od KIEROWNIKA Co tak słabo na więcej cię nie stać.Pokorne ciele dwie matki zsie.

Ja tą pracę po prostu lubię,bez względu na wypłatę.

anonim - 2010-09-05 12:01:24 pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. Koniecznie muszę się tam zatrudnić ,napiszcie tylko jak przebiega proces rekrutacji i na czym polega.Właśnie o takiej pracy marzyłem. I tu muszę cię chłopaczku zmartwić .Jak nie masz szkoły rolniczej to nawet nie startuj.Wielki miastowy się znalazł, miasta chłopaczkowi się zachciało.Dalej tam buraki sadzić.

pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. To jest po prostu chore i za mojej kadencji nie dopomyślenia.

anonim - 2010-09-04 12:32:56 pracownik - 2010-09-04 12:29:54 pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. A co na to [usunięte przez moderatora]? Jak zwykle zarkęcony! ORTOGRAFIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patryk - 2010-09-04 00:39:23 Ja lubię tą pracę ,bo dobre zarobki i pełen luz . Widzę że trochę liznołeś tej pracy.Ale grunt to dobre zarobki.

anonim - 2010-09-04 12:36:43 Ja tą pracę pracę po prostu kocham.Mnie tam 15 zł na godzinę wystarczy + premia od KIEROWNIKA Fajni ludzie fajna ciekawa praca.

anonim - 2010-09-04 11:44:37 A co tam słychać u dyrektor MAJA? A co tam może być słychać . Pilny TIR do załadowania i wysyłka najważniejsza no i wypłata MAJI też.

Zostaw merytoryczną opinię o BANCO SP.Z O.O - Rusocin

• Jak się pracuje w BANCO SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BANCO SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BANCO SP.Z O.O
1.4/5 Na podstawie 316 ocen.
  • Gdańska 16
    83-031 Rusocin