Opinie o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BANCO SP.Z O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BANCO SP.Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Marek - 2012-06-05 14:01:41 Odradzam tam pracę.

były pracwonik - 2012-07-22 12:34:52 a dlaczego odradzasz?.

luzik - 2010-12-25 19:41:16 Właśnie odpowiedziałem na tą ofertę. Dostałem 10 zł/h. i to na umowę zlecenie albo i bez, bo do tej pory żadnej umowy nie widziałem. A jak powiedziałem "kierownikowi produkcji" o ofercie to się spienił. (usunięte przez administratora) O warunkach pracy i atmosferze szkoda gadać. Jeszcze nigdy nie widziałem w jednym miejscu tylu sfrustrowanych ludzi. (usunięte przez administratora).

pracownik - 2012-07-22 13:18:24 PODŁOŚĆ I ZAWIŚĆ kieruje waszymi wpisami. Firma jest bardzo dobra dla pracowników którzy coś potrafią . Czuje się w niej szanowany. Warunki socjalne są też jedne z lepszych w znanych mi firmach. ((usunięte przez administratora). Może było szefie warto o tym pamiętać i się nie ośmieszać. Co do tych 10zł to ile miał ci zaproponować jeżeli nic nie potrafisz, jesteś bez zawodu i chciałeś rozpocząć staż. Jeżeli jest tak źle jak piszecie to dlaczego się nie zwolnicie? Nakazu pracy chyba nie ma..

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BANCO SP.Z O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
były pracwonik

a dlaczego odradzasz?

Odradzam tam pracę

misiek

To zależy. (usunięte przez administratora) to rolnik mechanizator po zawodówce, jego \"(usunięte przez administratora)\" bez zawodu, chyba po podstawówce,(usunięte przez administratora) też trzyma podobny poziom, również jeżeli chodzi o kulturę osobistą. Decyzja należy do Ciebie

Janek

Ukazało sie nowe ogłoszenie o prace KONTROLER JAKOŚCI Moze ktos wie co sie stalo ze straym kontrolerem? Czy warto zdobyc tam doswiadczenie? Pozdrawiam

anonim - 2010-09-04 11:27:16 Halina - 2010-08-25 17:46:25 pracownik - 2010-08-23 18:21:44 były pracownik - 2010-08-14 19:02:54 MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Potwierdzam ,dla mnie to były wczasy i wielka przygoda. Pełen luz i nikt do mnie się nie sadził. Wspaniała organizacja pracy,mili i serdeczni ludzie.Wielki luz,pełna swoboda.Naprawdę jestem pod wrażeniem. Tak tu po prostu chcę się pracować . Halina daj spokój.

O JAKICH 8 GODZINACH PISZESZ? BO CHYBA FIRMY POMYLIŁEŚ !!!!!

I'm Back

pracownik - 2010-10-28 16:55:41 Wysoki poziom jakościowy ,znakomite zarobki .Wszyscy pracownicy zadowoleni i to przy ośmiogodzinnym czasie pracy. Oj (usunięte przez administratora) już nie dodawaj sobie. Widać, że nie widzisz nic poza swoim czubkiem nosa. Widzę, że towarzystwo się rozpisało. A pamiętacie wylewanie chemikaliów po kątach?? A palenie śmieci gdzie toksyczna chmurka była widoczna z kilometra :) Na brak wrażeń narzekać nie można....

niedoszły pracownik

DOSYĆ NIECIEKAWE OPINIE ale widocznie coś jest nie tak skoro tyle jadu jest na paru stronach wypowiedzi zwykłych roboli.

LOLO - 2010-08-21 11:46:50 Mniej cwany - 2010-08-14 19:28:21 Fajni ludzie ,fajna ciekawa praca. A to ciekawe. Ogólnie ciekawa praca.

WOLF

SUPER LUDZIE SUPER ZAKŁAD.

Pełen luz robię tu co chcę KAMERY TERMINALE KAPUSIE ale ja nad tym panuję.

MAJSTER OKRĘTOWYCH KABIN - 2010-09-18 13:45:17 pracownik - 2010-09-14 17:40:23 były pracownik - 2010-09-07 17:09:24 BYŁEM TAM ,POPRACOWAŁEM ,ZREZYGNOWAŁEM. Dlaczego?Sami tam popracujcie zrozumiecie. Właśnie jest okazja tu popracować .Potrzebujemy 2 stolarzy ,2 ślusarzy 20 ZL /godz (5 lat doświadczenia -panele ,kabiny okrętowe). Potrzebujemy MISTRZA TECHNOLOGA WARSZTATOWEGO(3500ZL). Serdecznie zapraszamy naprawdę warto. Kabiny okrętowe i panele to jest dopiero interes ale nie za taką stawkę.Chyba 20 euro na godzinę i za 3500 euro MAJSTER Wtedy możemy pogadać .(usunięte przez administratora)

pracownik - 2010-09-12 12:10:10 Ludzie dajta spokój z biadoleniem i pisaniem bzdur.Nie chceta robić to się zwolnijta i weżta się z powrotem za gospodarkę. Same bzdury.

Mniej cwany - 2010-08-14 19:28:21 Fajni ludzie ,fajna ciekawa praca. Dlatego tu pracuję ponad 10 lat .Jak to mi się udało musicie się domyśleć,ale potrafię o siebie zadbać i zająć się innymi mi niewygodnymi.

Zostaw merytoryczną opinię o BANCO SP.Z O.O - Rusocin

• Jak się pracuje w BANCO SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BANCO SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BANCO SP.Z O.O
1.4/5 Na podstawie 316 ocen.
  • Gdańska 16
    83-031 Rusocin