Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O

Gdańsk

Opinie o Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O

Filip

Pracowałem tylko 3 miesiące bo w międzyczasie dostałem inną pracę na którą czekałem. W tej chwili na moim stanowisku jest mój kolega który został zatrudniony z mojego polecenia. Firma uczciwa dyrektor konkretny , wszystko co umówiłem na rozmowie wstępnej zostało mi zapłacone, a na dodatek rozstałem się z bardzo dobrymi relacjami. Dodać mogę że pracowałem na umowę o pracę ze wszystkimi składkami. Polecam z czystym sumieniem.

Oszukany

Stanowczo odradzam wszystkim prace w tej postkomunistycznej firmie. Pan dyrektor obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej gruszki na wierzbie a po pierwszej wypłacie jest tylko wielkie zdziwienie i rozczarowanie. Park maszynowy i podejscie do pracy pamietają jeszcze przemówienia Gierka. Pan Prezes zamiast czepiać sie pracowników o ich ubiór powinien przejrzeć na oczy i wyremontowac tą starą budę bo tynki sypią sie na głowie.

GL
@Oszukany 13.10.2016, 23:23

Trudno odnieść się do tak ogólnych oskarżeń. Aby móc ustosunkować się do wypowiedzi, potrzebne konkrety: co zostało obiecane a niezrealizowane. Nieuczciwe warunki zatrudnienia nie są praktyką stosowaną w Cemet Ltd. Wręcz przeciwnie, 95% załogi ma stałe umowy o pracę, a warunki zatrudnienia są bardzo przejrzyste.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O: Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O:

Zostaw opinię o Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O