Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

misiek

wypłata jest na czas,ale ważniejsze jest chyba-jaka?

też misio

szukaj szansa zawsze jest

kusy

Lewy wez się za robotę a nie tylko marudzisz ciągle i sie chowasz po kątach.

kawa

a jak praca w biurze ? teraz rekrutacje do logistyki wystawili i się zastanawiam czy bym dała radę

misio
@kawa

-Byś dała,sprubój

kawa
@misio

a są jakieś chłopaki fajne w tej logistyce :) ?

misio
@kawa

są fajne

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..
sting

a co tu tak cicho-czyżby zamknęli firme

edyta

Z tego co wiem to obecnie obowiązują stawki 8 czy 8,5 zł dla obecnych pracowników,nawet wieloletnich.To chyba logiczne że skoro nowym dają 9 to pewnie brutto,bo inaczej to nie trzymało by się kupy-)

edyta

No zaraz,zaraz jeszcze miesiąc temu to były zwolnienia więc jakoś trudno uwierzyć w to że są przyjęcia,a jeśli nawet są,to ciekawe kiedy znów będą zwolnienia-za miesiąc,czy dwa?Co do stawki 9 zeta brutto,to trochę mało.

marek

na białym papierze A 4

Pracujcie i nie narzekajcie kto nie chcę droga wolna

marcin

masz racje w tej firmie nigdy nie bylo pieniedzy na podwyzki,jedyne czego mozna sie spodziewadz to bluzgów od prezesa i zastraszania ze Cie wy.... .

tomek

co to za firma, gdzie ludzie po 15 latach pracy zarabiają 9 zł na godzinę!!! wiecie co to jest po prostu żenada,a nowe osoby zatrudniane na halę luster mają ponad 10 zł na godzinę i zaraz zmykają na zwolnienia lekarskie. pozdrawiam środkową halę tam był,jest i będzie najlepszy potencjał firmy, pomijając krokodyla za którego musiałem nieraz robić bo był pijany. zapraszam do Norwegi 17 euro na początek.

abcdefghijklłmnoprstu

Twój wpis jest prowokujący,ale nie będę go komentować.Przyjęcia są na wszystkie stanowiska w piątki o 14,00-wal śmiało,i rozwijaj się

zadowolony

zapraszamy jest bardzo mila atmosfera pracy,i nawet jajeczka mozna sprzedac po berdzo atrakcyjnych cenach.

Zuzanna

właśnie daję znać-szukają kogoś zdesperowanego

dora

I kto teraz będzie prowadził skup jaj na zakładzie ?

Dziara

No z boczkiem moze i nie bo to kawaler..

boczek

ej ludzie co wy chceta od mojej dziuni? toć to najlepszy obibok na montażu!!

wiem juz

Ewelina?

wiki

Dziara co to za (usunięte przez administratora) na której hali pracuje?

dziara

uwaga dziewczyny na swoich mezow bo dobra (usunięte przez administratora) pracuje w bdart szczupla blondyna,, przestrzegam

adi

tego typa nie da sie lubic,ale rowrek ma zajebisty nie ma co xd

ktoś

Kto nie lubi Boczka łapka w górę.

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.