Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Aneta

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w B.D.ART? @nikołaj, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wypowiedzi? Czy jesteś pracownikiem firmy? Może powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Jak tam sytuacja w bd art ? Lepsze zarobki niż były? A atmosfera sprzyja pracy? D

nikołaj
@Marta

w twoim pytaniu są zawarte odpowiedzi

Aneta

@Czarek, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz podpowiedzieć nam coś na temat warunków pracy w B.D.ART? @Marta, czy znasz już odpowiedzi na swoje pytania? Jak rozumiem, jesteś byłym pracownikiem firmy? A może jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu i zamierzasz aplikować ponownie do B.D.ARTu?

Aneta

Upominam wszystkie osoby wypowiadające się poniżej, że forum GoWork.pl służy do wymiany doświadczeń oraz rzetelnych opinii na temat pracodawców. Wasze komentarze nie wnoszą nic nowego do dyskusji, dlatego mogą zostać usunięte. Jeśli ktoś chciałby napisać coś konstruktywnego na temat pracy w B.D.ART Sp. z o.o. - zapraszam :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..

Gorzej Tobie??

Marcinek

Kocham wszystkie młode ukrainki bardzo mi sie podobaja.

Chińczyk

Bardzo się ciesze z tegorocznych bonów swiątecznych naprawde firma sie postarała.

@ aneta
@Chińczyk

Ja też się cieszę,nie mogę pisać bo jestem wzruszona-jakie to szczęście pracować w BD ART sp.Z.O.O.

czesiu
@Chińczyk

Chinczyk ty to jestes zdrajca wiec się cieszysz z byle czego

Rudy

a jak maja mechanicy w zakładzie? jakie zarobki?

Zawiedziony

Proponuję pracę w sąsiedniej firmie ,tam są lepsze warunki płacowe i sama praca lżejsza , lepiej dbają o pracowników.

Babcia

Haha juz nawet ukraincy maja wieksze stawki na same wejscie od co niektórych.

mik.św.

a gdzie to słyszałaś,chyba nie w tej galaktyce?A wpisy czytałaś?/?

św.mik.

a dlaczego usunięto pozytywny wpis?przez to forum traci wątek,czyżby prowokował wpisy negatywne?

ck

terz się cieszę

Ukrainiec

Jaki kierownik tacy pracownicy

Ukrainiec

Uszaty ty kapusiu znowu z ucha strzeliłeś chłopaki ci tego nie zapomną wstydź się.

@Ukrainiec

On ma się wstydzić?? Dzień w dzień pół hali naprute, kasę biorą i wódkę piją nic nie robią! Tylko kradną i chlaja

Św Mikiolaj

Zapomniałeś dodać romansuja

DwaA

Można zmieniać ale w sumie to było super

Ciapaty

Haha haha haha

Zygi

Ukrainki to pracowity naród po 16 godzin w pracy a po pracy jeszcze nadgodziny na hotelu dorabiają a potem rano znowu do pracy tak jak ruska stal nie gniąca nie łamiotca.

Ukraińcy przejmują zaklad ludzie co sie dzieje w tym kraju???!!!!

Z dnia na dzien jest tego coraz wiece .Talony ?powstaje nowa firma Bd art glass lubelskie huty wiec nie liczył bym na wiele.

Aneta

@Kusy dziękuję za odpowiedź. A mógłbyś jeszcze powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda codzienna praca w dziale, w którym pracujesz? Czego mogą się spodziewać osoby do niego dołączające? @Szpilarozumiem, że również jesteś zadowolona z pracy w B.D.ART Sp. z o.o. A jakie są według Ciebie największe plusy pracy w firmie?

Beny Hil
@Aneta

mam wrażenie ,że kilka ostatnich wpisów napisała jedna osoba ,pytając i odpowiadając na własne pytania.-i nie jest to pracownik firmy,ale na pewno się mylę.

KAŚKA
@Aneta

Wpisz swoją odpowiedź ,,PLUSY,,Brak , pracujemy bo musimy , zwykły szary pracownik pracuje , aby inni mieli wysokie wypłaty . W stresie , idziemy do pracy i zastanawiamy się o co dzisiaj kierownik będzie miał pretensję , jesteśmy obserwowani jak byśmy byli przestępcami i trzeba kontrolować każdy nasz ruch .....Nie dbacie o Nas . A to dzięki nam ta firma idzie do przodu , ale historia lubi się powtarzać , zwalniacie lub pozwalacie odejść wykwalifikowanym pracownikom . Nikt nie spytał się nas jakie są problemy wynikające z pracy z pracownikami z Ukrainy na poszczególnych działach .Czy pracownik pracujący w stresie jest pracownikiem wydajnym , ?? Jak wyglądała by praca w biurze gdy byście codziennie mieli inną osobę , nie mówiącą po polsku ..

Młody

Już kolejka w hotelu jest !

Anka

Mamy nowych wysoce wykfalifikowanych kolegów , którzy powoli zajmują nasze stanowiska pracy , mają przywileje ....Nikt nie protestuje , a pogłoski mówią , że z czasem ma być ich więcej , jeszcze chwila i to my u siebie będziemy tymi ,,obcymi ,,

obserwator
@Anka

spokojnie ,to tylko taki ruch który okaże się niewypałem,bo pracownik który pracuje po 12 czy 16 godzin jest niewydajny,pojadą na święta i nie wrócą,bo z tym miejscem nic ich nie łączy-a propo świąt,to firma mogłaby zrezygnować w tym roku z tego balu''Wigilijnego,,a pieniążki zaoszczędzone przeznaczyć np.na większe talony świąteczne.Nikt by nie stracił,a jaki zysk emocjonalny i finansowy ,ale tu pewnie chodzi o prestiż a nie o zadowolenie pracownika...Pozdrawiam

zadowolony xd
@Anka

Dajcie sobie spokoj z tym bajzlem swiat nie konczy się na bd art. Ja wiem po wlasnym doswiadczeniu ,znalazlem lepsza pracę ,lepiej płatna i lepsze warunki i nie zatrudniaja ukraińców

Boczek

Mam już dość tej pracy w tym zakładzie zwalniam się a do tego całe życie rowerem

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.