B.D.ART Sp. z o.o.

Małkinia Górna

Opinie o B.D.ART Sp. z o.o.

zuza

Czy może szukają kogoś do pracy .Jak złożyć CV bo w necie nic nie znalazłam .Słyszałam ,ze poszukują pracowników .Slyszałam ,ze to dobra firma więc może warto się zainteresować

Zawiedziony
@zuza 12.12.2017 10:33

Proponuję pracę w sąsiedniej firmie ,tam są lepsze warunki płacowe i sama praca lżejsza , lepiej dbają o pracowników.

DwaA

Można zmieniać ale w sumie to było super

Ciapaty

Haha haha haha

Zygi

Ukrainki to pracowity naród po 16 godzin w pracy a po pracy jeszcze nadgodziny na hotelu dorabiają a potem rano znowu do pracy tak jak ruska stal nie gniąca nie łamiotca.

Ukraińcy przejmują zaklad ludzie co sie dzieje w tym kraju???!!!!

Andrzej

Z dnia na dzien jest tego coraz wiece .Talony ?powstaje nowa firma Bd art glass lubelskie huty wiec nie liczył bym na wiele.

Aneta

@Kusy dziękuję za odpowiedź. A mógłbyś jeszcze powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda codzienna praca w dziale, w którym pracujesz? Czego mogą się spodziewać osoby do niego dołączające? @Szpilarozumiem, że również jesteś zadowolona z pracy w B.D.ART Sp. z o.o. A jakie są według Ciebie największe plusy pracy w firmie?

Beny Hil
@Aneta 07.06.2017 11:55

mam wrażenie ,że kilka ostatnich wpisów napisała jedna osoba ,pytając i odpowiadając na własne pytania.-i nie jest to pracownik firmy,ale na pewno się mylę.

KAŚKA
@Aneta 07.06.2017 11:55

Wpisz swoją odpowiedź ,,PLUSY,,Brak , pracujemy bo musimy , zwykły szary pracownik pracuje , aby inni mieli wysokie wypłaty . W stresie , idziemy do pracy i zastanawiamy się o co dzisiaj kierownik będzie miał pretensję , jesteśmy obserwowani jak byśmy byli przestępcami i trzeba kontrolować każdy nasz ruch .....Nie dbacie o Nas . A to dzięki nam ta firma idzie do przodu , ale historia lubi się powtarzać , zwalniacie lub pozwalacie odejść wykwalifikowanym pracownikom . Nikt nie spytał się nas jakie są problemy wynikające z pracy z pracownikami z Ukrainy na poszczególnych działach .Czy pracownik pracujący w stresie jest pracownikiem wydajnym , ?? Jak wyglądała by praca w biurze gdy byście codziennie mieli inną osobę , nie mówiącą po polsku ..

Młody

Już kolejka w hotelu jest !

Anka

Mamy nowych wysoce wykfalifikowanych kolegów , którzy powoli zajmują nasze stanowiska pracy , mają przywileje ....Nikt nie protestuje , a pogłoski mówią , że z czasem ma być ich więcej , jeszcze chwila i to my u siebie będziemy tymi ,,obcymi ,,

obserwator
@Anka 10.10.2017 07:14

spokojnie ,to tylko taki ruch który okaże się niewypałem,bo pracownik który pracuje po 12 czy 16 godzin jest niewydajny,pojadą na święta i nie wrócą,bo z tym miejscem nic ich nie łączy-a propo świąt,to firma mogłaby zrezygnować w tym roku z tego balu''Wigilijnego,,a pieniążki zaoszczędzone przeznaczyć np.na większe talony świąteczne.Nikt by nie stracił,a jaki zysk emocjonalny i finansowy ,ale tu pewnie chodzi o prestiż a nie o zadowolenie pracownika...Pozdrawiam

zadowolony xd
@Anka 10.10.2017 07:14

Dajcie sobie spokoj z tym bajzlem swiat nie konczy się na bd art. Ja wiem po wlasnym doswiadczeniu ,znalazlem lepsza pracę ,lepiej płatna i lepsze warunki i nie zatrudniaja ukraińców

Boczek

Mam już dość tej pracy w tym zakładzie zwalniam się a do tego całe życie rowerem

Szpila

Zapraszam chętnych do pracy w Bd art fajna praca nie źle płacą miła atmosfera tylko jest tam jedna kierowniczka bez wykształcenia co udaje że wszystko wie

Aneta

@ciekawya Ty na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w poszczególnych działach B.D.ART. Mógłbyś powiedzieć więcej, o tym jak wygląda Twoja praca?

Kusy
@Aneta 08.05.2017 10:47

Jest fajnie mamy premie i podwyżki sa i bony swiąteczne ,co do mojego dzialu jest bardzo mila atmosfera co do kierownika potrafi docenic osiagniecia pracownika pzdrawiam.

ciekawy

kogo on żnie-którego ochroniarza?lepiej się nie mieszać do ich romansów.

Aneta

@Boczus mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie?

Niech ta firma upadnie bo robią ludzi w balona a do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą tylko zatrudniają i zwalniają

Boczus
@Były pracownik 11.01.2017 11:22

Słabo przedą faktycznie,ostatnio cos bieda z zamówieniami tylko zwolnienia.

Krzaku

Niestety zostali zwolnieni bardzo doswiadczani pracownicy.

robotnik
@Krzaku 19.12.2016 13:47
Niestety zostali zwolnieni bardzo doswiadczani pracownicy.

dlaczego niestety?może znajdą coś porządnego,a jeśli nie,to wrócą.Póki co to Wesołych Świąt życzę Wszystkim pracownikom ,także tym którzy pracowali i będą pracować.

Uszaty

Jaka praca takie talony

lolek
@Uszaty 15.12.2016 19:08
Jaka praca takie talony

Zuzanna lubi je tylko jesienią-piszmy grypsem bo usuną.

Czesiek

Biedne te talony swiateczne

Tak, a co

Weź sie za picie, a nie głupotami się zajmujesz

@@@

skoro nie jest twoim kierownikiem to po co się wypowiadasz? a Ty ... powiedz jak Ty byś zmianą zarządzał? jesteś łysy i piegowaty? a może rudy i masz krzywe nogi ! i kompleksy . duuuużo kompleksów.

kierownik Boczek
@@@@ 07.11.2016 19:22

Wezcie sie za robote a nie patrzycie kto ma jakie uszy.

messi

bardzo dobrze robi chociaz pensje ma za to dobra,a jak ktos piz... to niech dalej trzesie portkami

Edzio

A ja uwazam ze pisze to osoba z biura,chca w ten sposób wyrobic sobie super opinie ale kazdy wie jak jest

Genio

To musiał tylko kierownik pisać bo pracownik na pewno nie mój kierownik jest spoko krokodylek a reszta to pseudo kierownicy

Jas

Ja tam uważam, że wszyscy kierownicy tutaj są w porządku i nie mogę w ogóle co do żadnego z nich powiedzieć złego słowa, uważam wręcz, że to jedna z najlepszych firm pod względem jakości kierownictwa i tego całego zarządzania człowiekiem, bo tutaj jest spokojnie.

tomek

o prosze widze ze jest i osoba odpowiedzialna za wizerunek firmy

stenia

ja słyszałam że nawet 20000 niektórzy zarabiają ,ale popularni są nie dlatego

....
@stenia 18.09.2016 18:55
ja słyszałam że nawet 20000 niektórzy zarabiają ,ale popularni są nie dlatego

Stenia napisz cos wiecej

kinder

Nikt nikogo nie zmusza do zostawania na nadgodziny chcesz to zostajesz nie chcesz to nie

chwdsz

i ja tak uważam- jak zmuszają żeby zostać po godzinach ,to niech płacą

haters

Nie polecam tej firmy , wielkie zamieszanie ciągła presja że w każdej chwili możesz stracić robotę jak nie ma zamówień , a jak zamówienia są to lepiej nie wracaj do domu tylko zasuwaj nadgodziny , motają pracownikami jak tylko się da

kaz
@haters 07.09.2016 21:20

To niestety standard u podwykonawców i k e i

...

Bzdury ja po przepracowani 5 lat (czas stracony)podziekowalem ze stawka 8.50 h i brak perspektyw na jaka kookolwiek podwyzke mimo staran i sumiennie wykonywanej pracy .

misiek

wypłata jest na czas,ale ważniejsze jest chyba-jaka?

też misio

szukaj szansa zawsze jest

kusy

Lewy wez się za robotę a nie tylko marudzisz ciągle i sie chowasz po kątach.

kawa

a jak praca w biurze ? teraz rekrutacje do logistyki wystawili i się zastanawiam czy bym dała radę

kawa
@misio 29.07.2016 11:28
-Byś dała,sprubój

a są jakieś chłopaki fajne w tej logistyce :) ?

misio
@kawa 29.07.2016 13:29
a są jakieś chłopaki fajne w tej logistyce :) ?

są fajne

sting

a co tu tak cicho-czyżby zamknęli firme

edyta

Z tego co wiem to obecnie obowiązują stawki 8 czy 8,5 zł dla obecnych pracowników,nawet wieloletnich.To chyba logiczne że skoro nowym dają 9 to pewnie brutto,bo inaczej to nie trzymało by się kupy-)

edyta

No zaraz,zaraz jeszcze miesiąc temu to były zwolnienia więc jakoś trudno uwierzyć w to że są przyjęcia,a jeśli nawet są,to ciekawe kiedy znów będą zwolnienia-za miesiąc,czy dwa?Co do stawki 9 zeta brutto,to trochę mało.

marek

na białym papierze A 4

Marek

Pracujcie i nie narzekajcie kto nie chcę droga wolna

marcin

masz racje w tej firmie nigdy nie bylo pieniedzy na podwyzki,jedyne czego mozna sie spodziewadz to bluzgów od prezesa i zastraszania ze Cie wy.... .

tomek

co to za firma, gdzie ludzie po 15 latach pracy zarabiają 9 zł na godzinę!!! wiecie co to jest po prostu żenada,a nowe osoby zatrudniane na halę luster mają ponad 10 zł na godzinę i zaraz zmykają na zwolnienia lekarskie. pozdrawiam środkową halę tam był,jest i będzie najlepszy potencjał firmy, pomijając krokodyla za którego musiałem nieraz robić bo był pijany. zapraszam do Norwegi 17 euro na początek.

zadowolony

zapraszamy jest bardzo mila atmosfera pracy,i nawet jajeczka mozna sprzedac po berdzo atrakcyjnych cenach.

Zuzanna

właśnie daję znać-szukają kogoś zdesperowanego

dora

I kto teraz będzie prowadził skup jaj na zakładzie ?

Dziara

No z boczkiem moze i nie bo to kawaler..

boczek

ej ludzie co wy chceta od mojej dziuni? toć to najlepszy obibok na montażu!!

wiem juz

Ewelina?

wiki

Dziara co to za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na której hali pracuje?

dziara

uwaga dziewczyny na swoich mezow bo dobra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracuje w bdart szczupla blondyna,, przestrzegam

adi

tego typa nie da sie lubic,ale rowrek ma zajebisty nie ma co xd

ktoś

Kto nie lubi Boczka łapka w górę.

Zostaw opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.D.ART Sp. z o.o.