Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Kornela Nowy wpis

A niby czemu, miałeś taką sytuacje? Może coś tam nie zagrało z regulaminem, a jesteś pracownikiem obecnie? Bo ja bym chciała tylko się dowiedzieć, czy jeśli zatrudniają własnie kobiety, to czy obowiązują je inne obowiązki i normy, jak to wygląda?

Praca Nowy wpis

Czy jest prowadzona aktualnie rekrutacja w zakładzie produkcyjnym w Małkini?

Na jakie wsparcie w B.D.ART Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Lalus

Tak jak znajdziesz w ciążę to żegnamy

Marta Nowy wpis
@Lalus

Serio? Aż tak? A jeśli pracowniczka jest dobra? To też zostaje zwolniona jak zajdzie w ciążę?

Jak wyglądaja zarobki na stanowisku magazyniera w Małkini?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..
Justyna.

panowie ochroniarze pracujący od wielu lat nie wypisujcie glupot i nie zajmujcie sie plotkarstwem to wasza sprezyna i wasze od wielu lat chore zachowanie nie raz w gorszych sytuacjach was przylapano i nie rozstrzasano tego, także miejcie odwage podpisac się swoim imieniem a co do pana Pawla to ile razy wchodzę przed czwarta to nigdy nie widziałam żeby spal a nawet jakby się zdazylo to człowiek nie maszyna a i ta popsuc się potrafi a po drugie to nie macie za grosz honoru bo sami wrabiacie i obczerniacie za plecami swoich wspolpracownikow, jesteście zalosni nie pozdrawiam.

Becalek
@Justyna.

Jeżeli pani taka mądra to czemu nie można spać na produkcji

Neron
@Becalek

A czy w ochronie możn żea spać ? Następnie wytrzymać 24 H bez snu nie jest tak łatwo. Proponuję zmienić pracę na pracownika ochrony i w tedy się pan przekona jaka to jest wspaniała robota, bo ja wolę przepracować na produkcji nockę ( 8 h) jak pracować w ochronie

Gruby
@Neron

Panowie z portierni to raczej pracy nie zmienia na produkcji to by rady nie dali bo maja lewe ręce

neron
@Gruby

chyba nie wiesz kto na tej portierni pracuje i czym wcześniej się zajmował , nie pisz bzdur grubasku

Czy pracodawca B.D.ART Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Becalek

Tak jak najbardziej na hali luster jest wiele osób które bardzo motywują niewyparzona gębą za parę stowek premi mogą cię utopić w łyżce wody

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w B.D.ART Sp. z o.o.?

odpowiadam co wiem

Podstawa wygląda różnie,jak na produkcję,to najniższa krajowa,jak na dyrektora to więcej,jak do biura to zależy od pracodawcyJeszcze zależy w jakim języku mówisz,najlepiej proszę do kadr

Jaka jest specyfika firmy?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w B.D.ART Sp. z o.o.?

Uszaty

To bardzo proste trzeba tylko z ucha strzelać i jest awans.

Harypioter

Pozdrawiam i życzę miłej pracy.

Boczek

A ten pan w klapkach to caly czas spi bo i ja ostatnio 20 minut dobijalem sie i spał nie do pomyslenia

Dziurkacz:)

A ten nowy pracownik ochrony to jest dziwny i ma buty jak na pole do wykopek pracownik majowy

cdn
@Dziurkacz:)

dziwny to jest ten świat,i Ty,bo masz dziwne oczy.

Roman
@Dziurkacz:)

Ty wogólę byłeś na polu na wykopach ,sam jesteś dziwnym idiotą zajmij się sobą to lepiej zrobisz. ps.o ile jest jeszcze czym się zajmować

Artur
@Roman

Widziałem, że firma poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Wiecie może coś na temat tego stanowiska? Interesują mnie warunki pracy, które oferuje ten pracodawca.

Iza44

dziurkacz tak czytam sobie twoje wpisy i zrozumialam jedno ty jestes jakis nie dojebany obgadujesz innych (usunięte przez administratora) i zaprzeczasz faktom . Dla mnie jesteś zwykłym zakłamanym gnojem jak bym wiedziała kim naprawdę jesteś naplula bym ci w twarz, a co do najnowszego pracownika ochrony to jest bardzo przystojny i pewnie szkoda ci bo podejrzewam ze z twoja facjata to wstydzisz się na ulice wyjść.

Artur

W tym roku nie pojawiły się tutaj żadne informacje, które mogłyby przedstawić jak wygląda praca w B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k., a byłyby one cennymi wskazówkami dla kandydatów, którzy złożyli lub zamierzają złożyć swoje CV do tej firmy. Czy wypowiedziałby się ktoś z obecnych pracowników? Warto aplikować?

zzz

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i jakie ma umiejętności, po równo wszystkim już było!

Dziurkacz;)

Ludzie ja tu pracuje 5 lat i nie narzekam premie sa w miare ,stawka.godzinowa tez ale pamietajcie na to trzeba zapracowac! Np podpierd....c i bedzie ok:)

@Dziurkacz;)

Pięcioletni staż pracy na pewno pozwala dostrzec zmiany, jakie miały miejsce w firmie. Czy powiesz nam, co zmieniło się w B.D.ART w ciągu tych kilku lat? Może zmieniły się wynagrodzenia lub stawka godzinowa? A może dostępne są obecnie atrakcyjne benefity pozapłacowe?

Bęcał
@Aneta

W ciagu 5 lat wiele sie zmienilo w zaleznosci dla kogo napewno jest mniej zwolniem troche lepsze stawki moze i sa lepsze ale dla nie kazdego sa tacy co pracuja 10 czy 15 lat i maja najnizsza krajowa a sa tacy co popracuja pol roku i maja od nich duzo lepjej premie jakies tez tam sa czy zadawalajace, watpie zarobki ogolnie jezeli chodzi o rockwool ainomoto i wlasnie bd art tegi co wiem najgorsze wiec jak tu moga byc ludzie do pracy juz Ukraincy nie chca pracowac za te marne grosze na swieta tez daja byle co nie tak jak winnych zakladach maks 200.300 zl smiech...

Aneta

@Cześć, co dokładnie masz na myśli? Postaraj się doprecyzować swoje pytanie by Twoje wypowiedzi były jasne i zrozumiałe dla pozostałych użytkowników forum. Pozwoli nam to zachować spójność komunikacji na forum. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Max
@Aneta

Ależ,pytanie jest zrozumiałe dla tych do których jest kierowane.A Ty pracowałeś(aś)w tej firmie,czy chcesz się przyjąć ? bo na razie to straszą zwolnieniami.Poza tym ludzie nie piszą bo większość wpisów- ponad 300 są ciągle aktualne.Napisz coś o sobie,czym się zajmujesz?Pomoże nam to zachować spójność komunikacji na forum.

Cześć

Jak tam vita i ira

Aneta

@max, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Z jakich powodów masz trudności z wyrażeniem swojej opinii? Może mógłbyś powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w B.D.ART? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Czarek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

max
@Czarek

Tak-Aneta,ja nie umiem pisać konstruktywnych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.