B.D. ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Małkinia Górna

Opinie o B.D. ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Miron

Słyszałem o firmie , że to dobry pracodawca. Warto może startować tym bardziej, że chcę zmienić pracę?

Paulina

@abc według Ciebie w firmie B.D. ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. nie ma możliwości rozwoju pracownika? Dlaczego tak uważasz? Czy myślisz, że dotyczy to każdego stanowiska? Czekamy na Twoją opinię. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

vghguj

@ abc czyli nie ma szans wlasnie na awans? szkoda...

abc

podnoszenie kwalifikacji i awans-żartowniś jesteś

Zostaw opinię o B.D. ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. - Małkinia Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.D. ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.