Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

rozior

Jeszcze troche i na lustrach sama rodzinka zostanie nawet nie beda mieli komu sprzedawac jajek nie no moze kierowniczka bedzie ich ratowała :)

mat

do Paweł nie zapieprzasz za 7.50 bo za 8zl widac jaki jestes bystry,a co do krzaka to jest to bliska rodzina prezesa wiec pewnie bierze juz i 6 tys.

Zumek

krokodyl to zajebisty kierownik do rany przysłuż zawsze można sie z nim dogadać i jest miły i kutykularny najlepszy kierownik jakiego znam nie jak reszta miglanców na tym zakładzie pozdrowienia dla Piotrka M

kizior
@Zumek

Krokodyl to jest taki zajebisty tylko mu łeb upitolić i w ramkę oprawić

krzysiu

Krokodyl to wygląda jak żul spod sklepu a gdzie mu do wyglądu kierownika

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..

Jak to jest w tej firmie ja zapieprzam za 7,50 na automatach a na piłach Krzak się chwali że zarabia pięć tysięcy to chyba coś nie tak? kim on tam jest?

scyzor

Myślałem,że jestem Bogiem,a jestem zerem,sprowadzono mnie na ziemię(usunięte przez administratora)

gosc

nowy kierowniku ze starej hali wez sie ogarnij bo wygladasz jak szmaciaz.

jolka

Witam. Chciała bym się przyjąć do pracy w małkini a nie wiem jakie są warunki, i w ogóle jeśli możecie to doradźcie. Pozdrawiam

Witam! Dawno nie pisałem,ale jest ku temu okazja. Dziś został zwolniony Karol, jeden z najbardziej kompetentnych i uczciwych z "Biura". Bardzo lubiany przez wszystkich, z każdą sprawą można się było do niego zwrócić. Nigdy nie odmówił! Ale jak to bywa w bd.art osoby,które mają własne zdanie i ciekawe rozwiązania nie są tu mile widziane. Za błędy dyrekcji zwalnia się planistę! Bo tak prościej! Bo znowu swoj (usunięte przez administratora) bronią! A mówili pracownicy, mówił Konik, to nie .... no bo jak to się posłuchać roboli. Ale co tu dużo gadać najważniejsze,że Panie jest TEMAT. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. ale jest temat! Szkoda Karol,że tak wyszło :( pozdrawiamy

Laluś

Łysa pała na lustrach stała i na pracowników polowała,łysy łysol nie ma pojęcia o rządzeniu firma upadnie przez niego bo ma siano w głowie

linos

A co na hali lusterek się dzieje podobno 5 osób zwolnili ?

boczek alwaro

kierownik krokoldyl zna sie na wszystkim a najlepiej na podpieprzaniu zapytajcie sie go dlaczego Konik nie jest kierownikiem.

chinczyk

niech sie lepiej ci madrzejsi wezma za robote,bo zadzic to juz jest juz komu.

były

piotrek zostawia ludzi znajomych , a tych mądrzejszych zwalnia

donek

krokodyl jest najlepszym kierownikiem w tej firmie tylko wszyscy mysla ze jak ze wsi to nic nie ma w głowie .nie jeden tam niby kierownik to tylko figurant 8 godzinny a jest tam taki co tylko się usmicha i mówi ze wszysko będzie zrobione powodzenia?

donek

hej słyszałem ze wrócił głupiousmiechniety leszek na kierownika

siwy

krokodylu twój czas dobiega do końca niedługo spotkamy sie na produkcji odwdzięczymy sie za te twoje traktowanie nas nie mogę sie doczekać

pracownik 69

Zdrowych i wesołych świąt ludziom którzy dają sobą pomiatać. Życzenia wam się przydadzą bo tylko to wam zostało

mała

Renata życzę ci śmierdzącego jaja ty lubisz takie najbardziej to do zobaczenia w pracy

donek

Bdart to firma w której są zatrudnieni sami pracownicy przeważnie bez wykształcenia,braku kultury i tym podobne nie ma co się dziwić przeważnie są to osoby z okolicznych wiosek jeśli nigdzie indziej nie chcą ich zatrudnić to przychodzą do Bdart a tu prezes wiele nie płaci bo takim wieśniakom bez wykształcenia to i tak sporo płaci

Gość xxx
@donek

Jeżeli uważasz że ludzie z wiosek są drugiej kategorii to świadczy tylko o twoim wychowaniu i kulturze.Naucz się jednego że nie wykształcenie,nie bogactwo czynią z nas ludzi.Można być bogatym a jak że ,,biednym" - można być wykształconym a jednocześnie jak że ,,głupim". Czy znasz ten cytat,,OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI"-życzę Ci wielu sukcesów i nie bądż drugiemu WILKIEM!!!!!!

hhh
@donek

donek,czy jak Ci tam.Widzę że jak na wykształciucha,to słownictwo masz ubogie,a tym samym i piśmiennictwo też.Nie obrażaj ludzi którzy chcą pracować przelewając swoje flustracje na forum.To niczyja wina że nic Ci się w życiu nie udaje,że może zostawiła Cię dziewczyna,jesteś brzydki i głupi.Świetnie że mieszkasz w mieście i pewnie masz już pracę z której jesteś zadowolony

marcys
@Gość xxx

niby wielki miastowy a co w zapyziałej Ostrowi mieszkasz i uważasz że to wielkie miasto? wolne żarty. Skoro masz takie wykształcenie to co tam robisz MAGISTRZE? czy może już PROFESORZE wieśniaku jeden bez kultury i wychowania

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.