Opinie o W.S.O.P. Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy W.S.O.P. Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie W.S.O.P. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.S.O.P. Sp. z o.o. w Knurów

Kremol

Jest OK i kadra i pracownicy i świadczenia i w ogóle wszystko, polecam!

@bekon

Pracownik powinien pozwać Aleksandra o (usunięte przez administratora). Mieć świadka, nagrywać. To jest karalne

Czy w W.S.O.P. Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Open space Nowy wpis

Open space to po min 5 latach - dla zadających tego typu pytania na start klatka 2x2 m + wybieg 3x15 min????????

Kremol

Jest OK i kadra i pracownicy i świadczenia i w ogóle wszystko, polecam!

Olo
@Kremol

Słyszałem jak były pracownik opowiadał, że dyrektor serwisu potrafił odezwać się do niego słowami "rzygać mi się chce, jak na ciebie patrze".

bekon Nowy wpis
@Olo

ten dyrekotor jest chamski wobec wielu osób bo zarzad mu na to pozwala

@bekon

Czy pensja w W.S.O.P. Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży, ich ogłoszenie jest 28 stycznia na Pracuj.pl.

Dik

Nie polecam. Mało płacą i ciągle dodają roboty a potem foch jak się nie wyrabiasz. Możesz robić za wszystkich dookoła a kasy i tak nie dostaniesz więcej.

Benek

A jak myślisz, czemu tak długo szukają? Tam to pracują wolontariusze, charytatywnie .

Jarek

Potrzebują tam spawaczy ? Jakie stawki dla spawaczy tam są ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie W.S.O.P. Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z W.S.O.P. Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wojtek

wsop bardzo mało płaci ale wymagania zawsze ma najwyższe. atmosfera jest toksyczna to zasługa właścicieli. dlatego prawcownicy odchodza

Jaka umowa obowiązuje w W.S.O.P. Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

buhaha

śmieciowa 3 tys. i na nic nie licz

KATIA
@buhaha

KAŻDY, KTÓRY SIĘ NIE SPRAWDZIŁ BO MU SIĘ PRACOWAĆ NIE CHCIAŁO TAK PISZE

Mick
@KATIA

A co, nie załapałaś się nawet tam? Tam to z ulicy bioro nawet

@Carlo
@Mick

Zdaje mi się że nawet nie zrozumiałeś wypowiedzi Katii. Zawsze jest rozmowa, bardziej lub mniej zaawansowana w zależności od stanowiska

Alpy

Dobrze się pracuje, wszystko na legalu, wypłaty oraz premie wypłacane w terminach. Z tego co kojarzę rekrutacja jest prowadzona

Aleksandra
@Alpy

Tak? A na jakie stanowiska?

@Aleksandra

Właśnie były przyjęcia, ale spawacza i montażysty wciąż szukają

Mick
@Alpy

Za takie pieniądze i układy i układziki porobi miesiąc i odejdzie. Uwierzcie, że nie warto, co innego mówi a co innego jest na prawdę. Nie warto!

Aleksandra
@Mick

Co Ty. :/ To Ty teraz masz tak aktualnie? Bo widzę, że wciąż pracujesz, więc jak to w Twoim przypadku wygląda tak wgl?

Beacia
@Mick

A gdzie jest inaczej? Wszędzie są układy albo się załapiesz albo nie. Pracowałam na strefie tam to dopiero były układy. Tu jest mniej ludzi i łatwiej się dogadać. Szefa też mam ludzkiego. Robota to robota. Nie jest źle.

Lepszy amazon

Ciężka robota, człowiek brudny i śmierdzący starym olejem, ciągle wyjazdy, bardzo dużo nadgodzin za które nie płacą i nie da się ich odebrać. Człowiek wraca do domu wypompowany. Wypłata na poziomie minimalnej krajowej mimo wielkich obietnic. Krótko tam robiłem, ale to robota dla wariatów co się nie szanują i nie mają własnego życia.

zeus
@Lepszy amazon

najlepiej nic nie robić, pić i się awanturować z pracodawcą - wtedy można liczyć na szacunek, co nie?

@Lepszy amazon

Jeśli krótko pracowałeś to podejrzewam, że nawet nie było szansy, aby jakąkolwiek obietnicę spełnić. Serwis jest mobilny więc wyjazdy są normalne, w końcu do klienta trzeba dojechać

Jan

Zauważyłem tu taki wpis że atmosfera pomiędzy pracownikami jest bardzo w porządku, ale to dokładnie oznacza? Pracownicy pomagają sobie nawzajem, bo to najważniejsze byłoby w pierwszych dniach pracy?

Toudi
@Jan

Robota jest ok. Ludzie Ok. Wiadomo jak jest ruch duży to i czasami się ktoś zepnie. Ale kiedyś pracowałem na strefie i tam to były jazdy. Ludzie z biura sobie chwalą to też chyba jest ok

Zuzanna
@Toudi

A często jest duży ruch? Musicie przez to brać jakieś nadgodziny czy raczej jest wszystko tak grafikowo ułożone żeby nie trzeba było zostawać po pracy?

Jan z Mińska
@Zuzanna

Są nadgodziny, codziennie, nie płatne.

Maria
@Jan z Mińska

jak to niepłatne? dorośli ludzie pracują za darmo?

Toudi
@Jan z Mińska

Nie wiem jak jest na serwisie. Oni chyba mają dużo roboty. Na produkcji i w biurach to zależy od terminów dostawy sprzętu. Bywa że robimy po 10 godzin. Nie często ale bywa. Mamy wolne w zamian i większą premię.

Katarzyna
@Toudi

Jazdy? To znaczy co się tam działo?

@Jan z Mińska

@Jan z Mińska jak to niepłatne, nie pomyliłeś się przypadkiem? Przecież jest system premiowy po to, aby je rozliczać.

Helena
@Alpy

Ale jak to? System premiowy to chyba powinien być od premii a nie od rozliczania nadgodzin?

@Helena

To taki skrót myślowy, chodzi o to, że po miesiącu się podsumowuje to, co się każdemu należy oprócz zasadniczego

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Product Manager w firmie W.S.O.P. Sp. z o.o.?

Becia

Wiem, że teraz szukają na podobne stanowisko do obsługi klienta i prowadzenia kontraktów.

Maria
@Becia

a Ty tam pracujesz? możesz coś powiedzieć na temat tego stanowiska? przyjemnie się pracuje czy jednak jest dużo roboty?

Prawie Pracownik

Profesjonalna rekrutacja. Przejmują się, analizują, długo rozmawiają. Było ciekawie. Dostałam dobrą ofertę, ale ostatecznie z niej nie skorzystałam, bo wyjechałam za granicę. Mam koleżankę, która tam pracuje i to ona mnie poleciła. Jest bardzo zadowolona z tej pracy. Fajna atmosfera między pracownikami i przełożeni też ok. Wynagrodzenie wydaje mi się podobne jak w innych firmach. Koleżanka nadal tam pracuje i jest zadowolona.

tajomny_o2
@Prawie Pracownik

Chyba sobie kpiny robisz, albo mówisz o zupełnie innej firmie nie w rękach fanatyków (usunięte przez administratora) Daleko od tej nieuczciwej firmy, gdzie ręka rękę myje!!!

Zuzanna
@Prawie Pracownik

Trochę przeraża to że mówisz że długo rozmawiają podczas rekrutacji. Dużo pytań zadają, bardzo stresująca atmosfera jest? Czy może jednak dbają o to żeby nie było zbyt nerwowo?

Prawie Pracownik
@Zuzanna

No moja rozmowa trwała ponad godzinę. Słyszałam, że tak długo, a czasami nawet kilka razy rozmawiają z kandydatami do biura i handlowymi. Nie wiem jak na inne stanowiska. Pytali o takie zawodowe rzeczy, co umiem, co robiłam, ale też były pytania co bym zrobiła w jakiejś tam sytuacji albo co lubię. No stresik lekki był, wiadomo ale nie było to jakieś trudne. Było całkiem ok.

Aneta
@Prawie Pracownik

Piszesz o rozmowach i pytaniach, a co z zadaniami? Było coś do zrobienia np. z Excela lub test na angielski?

Prawie pracownik
@Aneta

Ja miałam konwersacje po angielsku, o takich zwykłych rzeczach. O narzędzia typu Excel zapytano tylko czy używałam i w jakim zakresie. Ale nie wiem jak jest na innych stanowiskach.

Karotka

Prawda jest taka, że w ciągu miesiąca odeszło kilku ważnych pracowników, więc gołym okiem widać, że coś jest tu nie tak. Nadeszła pora rozglądać się za czymś lepszym i przyszłościowym.

KATIA
@Karotka

Jak się jest na wypowiedzeniu to faktycznie trzeba się rozglądać. Ci co pracują tam od wielu lat są zadowoleni i sobie chwalą. Firma ciągle zatrudnia nowe osoby na nowe stanowiska.

Magda

@karotka co oznacza ze doszło kilku ważnych pracowników ?

Edmund

@Lepszy amazon a to gdzie te częste wyjazdy są?

aaaa
@Edmund

jezdzisz po całej Polsce

Pawel

Dzień dobry.Chciałem się zapytać jak wygląda atmosfera i podejście do pracowników...Nie ukrywam,że zainteresowany bym był taką pracą...Obecnie jestem w trakcie poszukiwania

@Pawel

Atmosfera jest między pracownikami naprawdę bardzo w porządku

Pawel

Jak częste,długie są delegacje ....jakie są szanse dla osób,które nie miały do czynienia z tą branżą

Gutek

Mam nadzieję, że dobrze wam się pracuje i dlatego taki spokój zapanował na wątku?

Jurgen

Są tam przyjęcia?

Jak jest z premiami? można liczyć na coś co miesiąc do wypaty?

K. P.
@Adam

Wypłata 4go, premia 10go, delegacja co tydzień, wczasy pod gruszą w terminie i bony na Święta też

smerf pracuś

Ile płacą na początek temu serwisantowi co ma się douczyć? Naprawdę 2600 brutto? Jeśli tak, to wolę do lidla iść

A.N.

Dawno u nas nie było WSOP, strasznie długo się czeka na nich chyba właśnie z powodu braku ludzi. Fajne chłopaki tam pracują, a najlepszy jest ten gruby, taki prosty misiu, który ciągle krzyczy i mówi k... ch... spie.... i tak dalej i mówią na niego Bekon :)))

Zostaw merytoryczną opinię o W.S.O.P. Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w W.S.O.P. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W.S.O.P. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.S.O.P. Sp. z o.o.?

W.S.O.P. Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Dworcowa 62
    44-190 Knurów