Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

*pokasują

BrawoBystrzaku

Ech, może lepiej że odszedłeś skoro nie rozumiesz mechanizmu usuwania komentarzy z platformy GoWor. Który jest wyjaśniony w regulaminie, który to zresztą musiałeś zaakceptować pisząc tego posta.

Marchew
@BrawoBystrzaku

To za dużo dla niektórych do pojęcia, takie wrażenie odnoszę ;)

benjamin

Przecież niepochlebne nadal są, więc nie wszystkie zostały usunięte.

@benjamin

(usunięte przez administratora)To są dwie różne sprawy.

Czy Essilor zapewnia pracownikom dodatki w okresie świątecznym?

taurus
@Marcin

Tak, są bony świąteczne

Jeden
@Marcin

W zależności od zarobków doładowują karty otrzymane w firmie (od 200 do 350 zł)

@Jeden

O, super. Dziękuję za odpowiedzi :)

Była

Czemu nikt nie pisze, że na produkcji nie ma okien, klimatyzacja nie daje rady lub jej nie ma. Magazyn i Wysyłka pracuje w blaszanym piekarniku. (usunięte przez administratora). Więc jeśli masz końskie zdrowie, mocną psychikę i male poczucie odpowiedzialność to się nadajesz. (usunięte przez administratora) Ale, na pewno zarobisz!

rumio

czy ta praca jest w miarę siedząca i jakie zarobki miesięczne na rękę na start?

Aga
@rumio

Stojąca

Tutor
@Aga

Nie tylko. Nie jest doprecyzowane pytanie

simsalabim
@Tutor

no, w gnieździe montażowym siedząca

@simsalabim

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Napisz proszę, czy do firmy można się dostać nie mając doświadczenia i po krótkim szkoleniu podjąć pracę?

simsalabim

tak, można

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ciekawa

Pojawiło się ogłoszenie, szukają pracownika działu kontroli jakości, powiedzcie, czy warta gra przysłowiowe świecy? Jaka jest atmosfera w pracy? Zarobki? Nadmienię, iż mam doświadczenie w kontroli.

Pikl
@Ciekawa

myślę, że warto

Sayo

Skąd ta pewność z tymi ofertami? Na ofertach zawsze wszystko wygląda dobrze, a jak wychodzi w praktyce można orzec dopiero po wdrożeniu, więc takie mrzonki o tym ile to "lepszych opcji" jest dookoła, są nieuzasadnione moim zdaniem. Ja nie odradzam, nie zachęcam. Myślę, że najlepiej przekonać się na własnej skórze, bo miejsce, w którym dla kogoś będzie źle, dla kogoś innego może się okazać dobrym i odwrotnie. W każdym razie, @Ciekawa jeśli zdecydujesz się aplikować, to powodzenia! :)

Narra

Sayo, też prawda...

Mix
@Sayo

Tu też na ofertach wygląda super a później się okazuje że niestety praca w nadgodzinach często w święta, odbiory wolne w środku tygodnia, jak wypada nocna zmiana to często 6 nocy z rzędu, mało elastyczna firma a chwala się work life balancem. W biurze wcale nie jest lepiej wiecznie okrojone składy a pracy przybywa, możliwości awansu są ale jak jesteś dobry to lepiej żebyś robił to co robisz bo ciężko będzie cię zastąpić, a na wyższe stanowisko lepiej i łatwiej przyjąć kogoś z zewnątrz i wyszkolić. Prawda jest taka że pracy jest dużo i bywa ciężko, dlatego jeśli szukacie pracy by spędzić 8 godzin a potem beztrosko pójdziecie do domu to nie jest to miejsce dla Was. Niezależnie czy praca biurowa czy zmianowa, będziecie cały czas o niej myśleć czy nie każą zrezygnować z urlopu albo przyjść na nadgodziny lub zostać po nocnej zmianie.. chyba że jesteście leserami ale takich osób nie potrzebują i szybko się pozbywaja. Niezaprzeczalnym plusem jest możliwość pracy w innowacyjnej firmie, ciekawa i dobrze prosperujaca branża, fajnie poukładane procesy, umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas. Jest wiele osób które mają staż pracy ponad 10 lat może to świadczyć o tym że jednak nie jest tak źle pomimo tylu negatywnych opinii które niestety obiektywnie stwierdzam są prawdziwe ale weźcie pod uwagę co się za tym kryje: trochę osób siedzi bo czeka do emerytury, inni mają rodziny i mieszkania na kredyt i nawet cieszą się z nadgodzin bo muszą jakoś raty spłacać, mają złudne poczucie stabilności a przez brak możliwości rozwoju czy awansu również niska samoocene i myślą że sobie nigdzie indziej rady nie dadzą. No i jest i trzecia grupa.. Ci którym się udało zająć jakieś stanowisko lub przeskoczyć z produkcji do biura.. Oni pracują od wielu lat i nie myślą o zmianie bo mają ciepłe posadki a w innym miejscu mogłoby się okazać że nie są tak super mocni jak im się wydaje.. Podsumowując myślę że warto dać szansę tej firmie i sobie grunt by nabyć doświadczenie i wytrzymać ze 2 lata, później w każdej innej będzie łatwiej i lepiej.

Clemens
@Mix

Ludzie pracują długi czas bo mają relatywnie większe podstawy, co za tym idzie i większą stawkę za nadgodziny. Już nie wspomnę o kasie za stażowe. A świeży musi pracować za najniższą stawkę. Słyszałem opinie jednego z kierowników że nowi muszą pracować najwięcej bo to się firmie opłaca.

Lolek
@Sayo

Pracowałem w Essilor i odejście z tej firmy to była chyba najlepsza decyzja w moim życiu. Serio, czuję że żyje. W innej firmie na start dostałem więcej, benefity lepsze, no i mam czas na życie prywatne. (usunięte przez administratora)

Zołza z essilor
@Lolek

Gdzie tak super? Akurat szukam ????

Bradley

Ktoś niżej pisał o tym, że nie ma przyjęć do pracy...Są, na operatorów na pewno. Ale ogólnie to zamiast pytać tutaj, to polecam sprawdzić ogłoszenia...Na facebooku EOLP np. się pojawiają, to zanim zada się pytanie, to warto zerknąć ;)

post
@Bradley

daj linka prosze

Guzik

Pracowałem w essilorze. Bywało lepiej, ale gorzej też, wiadomo, że nie zawsze było super, ale koniec końców było raczej dobrze. Przynajmniej takie są moja odczucia. Pozdrowienia dla obecnych pracowników

@Guzik

Co wymieniłbyś w największych pozytywach pracy w firmie Essilor Optical Laboratory Polska? Chciałbym ustalić, czy w Twojej ocenie zarobki były na dobrym poziomie oraz, czy poza pensją podstawową występowały również ewentualne dodatki. Z góry dziękuję za informacje.

Guzik
@Kamil

Na przyzwoitym. Na plus to na pewno ludzie, rozkład zmian mi odpowiadał, plus dodatki oprócz wypłaty.

K.
@Guzik

Też pozdrawiamy. No, przynajmniej ja.

Tom
@Guzik

Ja też źle pracy tutaj nie wspominam. Bywało różnie, kwadratowo i podłużnie, ale summa summarum OK. Nigdy nie zrozumiem tej jakiejś nagonki na firmę.

lilia
@Guzik

to prawda, ludzie zajebiści a ogólnie za moich czasów nie było żle, teraz ponoć jest gorzej, też pracowałam

Grzegorz

Na jaką umowę można liczyć zatrudniając się w Essilor?

@Grzegorz

na umowę o pracę

Sejsmo
@Tazz

Na czas nieokreslony, czy jak to wygląda?

@Sejsmo

okres próbny 3 miesiące, potem na 6 miesięcy, i umowa stała jako kolejna

@Tazz

Dobrze, że firma daje stabilne zatrudnienie. Czy mógłbyś napisać jak wygląda sytuacja z benefitami. Są premie, bony na święta lub prywatna opieka zdrowotna?

@Kamil

Ze 3 lub nawet 4 komentarze już były na ten temat, jak sobie trochę zjedziesz, to znajdziesz. Plus w ogłoszeniach są wymienione.

Sam

Czy potrzeba do was montażystów? Ktoś coś wie? Pozdrawiam

Day
@Sam

Nie kojarzę, aby był szukany montażysta w tej chwili

@Day

A wiesz może, czy istnieje możliwość, aby odbyć praktyki bądź staż w firmie Essilor Optical Laboratory Polska? Mam nadzieję, że istnieje taka możliwość, jednak mimo wszystko wolę się upewnić, aby zainteresowane osoby nie zgłaszały się w ciemno.

Day

Nie wiem

Naofumi
@Kamil

Ja byłem na praktykach w dziale technologii, więc możliwość jest (czy też była, to było 2 lata temu przeszło). Ale normalnie przez ogłoszenie się załapałem, więc jeśli będzie możliwość, to na pewno będzie na jakichś platformach ogłaszane.

diamond
@Naofumi

jak oceniasz praktyki? dasz nać jak jakieś wpadną?

Naofumi
@diamond

Ale ja nie monitoruję tego, kiedy wpadają praktyki, nie mam takiego powodu A oceniam dobrze.

diamond
@Naofumi

a no w sumie tak, głupia prośba. dzięki za info

wilk10
@Sam

na montaż na pewno są przyjęcia bo co chwile pojawia się ktoś nowy a w planach maja znacznie powiększyć dział wiec szukają

Sam
@wilk10

Super, tylko gdzie szukać info w takim razie Odezwać się bezpośrednio?

gix
@Sam

no to wydaje sie byc najsensowniejsze rozwiazanie

Żółwik
@wilk10

Witam. Są przyjęcia na wiele działów.

Nikoś
@Kamil

Ty tu jeszcze pracujesz? na jakie stanowisko się wspiełeś? Ilu jeleni złowiłeś na pokazach dla PW, itp?

Django

był tu poruszony wątek pracy na montażu, planuję się odezwać w tej sprawie i spróbować swoich sił, mam pytanie, jak wygląda rozmowa? jakie mniej więcej pytania, czego się mogę spodziewać?

_&&&&
@Django

Rozmowa będzie ciężka, daj sobie spokój, lepiej zostaw swe siły i idź do innej firmy.

@Django

Gdzie znalazłeś informacje o rekrutacji? Na stronie firmy brak ofert pracy. Dzięki za informacje.

Django
@Kamil

ktoś niżej pisał, że potrzeba osób na montaż, ale ogłoszeń jako takich nie ma

Żółwik
@Django

Witam. Są przyjęcia na montaż. Najlepiej przyjść na rozmowę to wszystkiego się dowiesz. Praca nie jest aż tak zła jak piszą.

well
@_&&&&

może ty też powinieneś...

....890

Polska miała być krajem biednym z dużym bezrobociem tanią siłą roboczą. Takim krajem była przez 25 lat. Przez to pracodawcy i wielkie korporacje nienawidzą PISU że pchnął gospodarkę do przodu bezrobocia nie ma i płace rosną. A miał to być biedny kraj tania montownia dla zachodnich koncernów. Biedny essilor powinien się przenieść do Bangladeszu tam są dla niego warunki odpowiadające jego standardom. McDonald's np sprowadza pracowników.

Patriota
@....890

Essilor płaci dobrze swoim pracownikom,ale w cywilizowanym świecie.Tamtejsze rządy dbają o swój rynek i swoich pracowników i nie pozwoliłby na to, aby pracownik zarabiał w stolicy" Europejskiego" kraju 600 Euro.Szanowna dyrekcjo Essilora jak was nie stać i się nie opłaca,to zwijać zabawki i do Afryki,tam będą pracowali za drobne ,aby spełnić misję poprawy jakości życia poprzez poprawę widzenia. Nie pozdrawiam.

qwerty
@Patriota

Poważnie wy tam za 600 euro pracujecie? Ja u konkurencji 1000-1250 euro netto

Asia
@qwerty

Podasz namiary tej super firmy?

do Tibora

Nie. To znaczy, że Essilor idzie za ciosem i nie odstaje od reszty firm, w których działają takie systemy polecania pracowników. Bo to nie jest nic nowego, ani niespotykanego. Zawsze lepiej zatrudnić kogoś, kogo ktoś może polecić i za niego poręczyć. Nie rozumiem zdziwienia na taką propozycję, bo to absolutny standard teraz.

nico
@do Tibora

tez tak właśnie myślę...

Tibor
@do Tibora

To nie jest standard tylko wyznacznik że w takich firmach nikt nie chce pracować.

doT
@Tibor

Ah, no tak, przecież wiesz najlepiej i jest to niepodważalne. Nieważne, nie będę się kłócił.

Auraa
@doT

Są firmy które dowozą pracowników z odległych miejscowości gdy na lokalnym rynku jest problem z pracownikami, czy jeśli Essior zacznie to robić to też będzie standard? Litości. W Warszawie jest jest wiele firm produkcyjnych gdzie ludzie chcą pracować i które nie muszą nikomu płacić za przyprowadzenie kandydata.

....

Nie podobno, a faktycznie tak jest.

hensel

pracujecie na nocki??

3zmiany
@hensel

yes

Clemens
@hensel

Pracujemy na nocki, w święta, zaczynamy w niedzielę o 22 i kończymy w sobotę o 6 rano. Chyba że jest sobota to jeszcze do 19 możemy pracować w sobotę. Najlepsze uczucie jest iść do pracy w święta, gdy całe miasto jest puste a komunikacja jeździ raz na godzine

hensel
@Clemens

dzięki za odp

Vive La France

Mam nadzieję że produktywność jest wysoka i cały czas rośnie.

kuba

Długo trwa cała rekrutacja?

Cooper
@kuba

To na pewno zależy od stanowiska, ale z moich doświadczeń nie odbiega od normy

rafafa
@Cooper

no wlasnie, powiedz jakie stanowisko to latwiej bedzie odpowiedziec

qwert
@kuba

ok. 2 miesiące

kuba
@rafafa

Na produkcje

Gideon

Rozumiem, że pracuje się na UoP? ile trwa okres próbny?

robin
@Gideon

tak, trwa 3 miesiące

Gideon
@robin

Aha, to klasycznie. Dzięki

Pracownik Vision Express

Co o tym sądzicie? (usunięte przez administratora)

normik

Gdzie można znaleźć ogłoszenia o pracę do was?

Rafal
@normik

Pracuj.pl Praca.pl OLX

Venice
@Rafal

No i strona też

Kolo1234
@normik

Są w tej chwili jakieś aktualne?

z
@Kolo1234

Tak, na pracuj są, na produkcje m.in

bocian
@z

Nienaturalny jest ten cały wątek. Jakby rozmawiał słoń z niedźwiedziem polarnym o pogodzie.

Kloss
@bocian

czy ja wiem, mnie jakoś nie razi, tylko odnoszę wrażenie, że osoba zadająca pytanie ma problem z szukaniem informacji w internecie...

Gonzo

jak chodzi o mnie, to w sumie nie jest źle. są wzloty i upadki, ale sama robota jest całkiem ok

ROKI
@Gonzo

Zgadzam się z przedmówcą.

@Gonzo

Skoro o tym mowa, co zaliczyłbyś do pozytywnych stron firmy, a jakie aspekty zatrudnienia należałoby poprawić lub zmienić? Dodaj więcej szczegółów na temat wynagrodzenia i przynależnych benefitów. Zachęcam Cię do odpowiedzi.

ROKI
@Kamil

Już dużo tu było wypowiedzi o benefitach, nie ma co powielać, wystarczy zjechać trochę niżej

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 19 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.