Szybko.Pl Sp. z o.o.
2 44 62 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Szybko.Pl Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Niki Nowy wpis

Dobre opinie o firmie są w internecie. szkoda, że na tym forum pracowniczym trudno dowiedzieć się coś więcej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Szybko.Pl Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zdradzony o świcie

Ale po co miałbym aplikować do oszustów i krętaczy...

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
Obserwator
@Zdradzony o świcie

Czy pracodawcy nie zależy na utrzymaniu dobrego pracownika? Jaki sens jest w ciągłym zatrudnianiu pracowników którym powierza się tajne informacje, a potem się ich zwalnia albo sami odchodzą z powodu nieuczciwości szefostwa, niemiłej atmosfery? Może zleceniodawca- " pracodawca " SZYBKO.PL zastanowi się nad poważnym traktowaniem i poważną propozycja zatrudnienia dla przyszłych chętnych do pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lisu
@Obserwator

Przekonałem się osobiście, że ZLECENIODAWCY nie zależy na osobie którą zatrudnia. Zrobisz swoje na zlecenie i do widzenia, jak nie ty to ktoś inny zdesperowany szukający grosza na utrzymanie i opłaty wynajmowanej kawalerki się znajdzie. NIE MA SZANS NA UMOWĘ O PRACĘ !!!! powtarzam. A i wynagrodzenie marne o prowizji możesz zapomnieć.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
zdradzony o świcie Nowy wpis
@Obserwator

Szybko.pl ma gdzieś pracowników

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Szybko.pl? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
LOL

Gowork skasował niepochlebne wpisy :) Słyszałem, że można u nich wykupić taką usługę.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
LOL

Nie wiem kto tam będzie chciał pracować na zleceniu. Teraz praktycznie każdy zatrudnia na umowę o pracę, bo opodatkowanie jest podobne. Dodatkowo pracownik na umowie o pracę czuje większą więź z firmą. Niestety Szybko.pl jest jedną z niewielu firm, która chyba jeszcze tego nie rozumie.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Patrycja

@LOL, dziękuję za to, że tłumaczysz innym jak w Szybko.pl jest naprawdę. Rozumiem wszystkie Twoje sprzeciwy i opisywane negatywy. Mam nadzieje, że w firmie pojawi się jakaś rekrutacja i pojawią się ludzie, którzy będą mogli odciążyć starych pracowników z ich obowiązków.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
LOL

W szybko to jest standard. Każdy musi być "człowiekiem orkiestrą". Czasem liczba obowiązków jest już tak duża, że nie idzie tego pogodzić. Co mówi na to szef ? "Bierz pracę do domu" - przysięgam to autentyk !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patrycja

@Kkk i w praktyce pracodawca nadal nic nie zmienia w swojej polityce wobec pracowników? Czy z taką zmianą zakresu obowiązków spotykają się wszyscy pracownicy Szybko.pl?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kkk

Sprzeciwiają i odchodzą jak ja :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patrycja

@LOL i pracownicy nie sprzeciwiają się takiemu podwajaniu obowiązków bez podnoszenie wynagrodzenia? Czasami takie sytuacje są momentem, w którym reorganizuje się prace w firmie i zdarzają się zmiany w zakresie obowiązków pracownika.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patrycja

@LOL dzięki za odpowiedź ale nie do końca rozumiem, brak aktualnych ofert pracy. Czy nie jest tak, że na początku nowa osoba zawsze musi się wdrożyć i wtedy wydaje jej się, że ma dużo pracy? Powinniśmy przede wszystkim pisać obiektywnie, tak żeby inni zainteresowani wyrobili sobie na temat Szybko.pl własne zdanie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
LOL
@Patrycja

Patrycjo wyjaśnię ci jeszcze raz. Zwalnia się pracownika albo ten się sam zwalnia (bardziej prawdopodobna opcja). Jego obowiązki przejmuje jego kolega, ponieważ firma nie chce zatrudnić nowej osoby. Woli oszczędzić pieniądze. Dlatego nie ma ofert pracy. Firmie szkoda pieniędzy i lepiej żeby innej osobie dorzucić obowiązków (czasami ta osoba zajmowała się zupełnie czymś innym). Tak w ogóle szybko.pl mogło być fajnym portalem gdyby nie przespało pewnego okresu i nie skąpiło pieniędzy. Zobacz np. na Morizon.pl. Kiedyś te dwa serwisy startowały z jednego pułapu. Moim zdaniem szybko powinno olać portal i pójść w narzędzia dla agencji nieruchomości. Niestety szybko ma tylko oprogramowanie CRM, a tych programów w Polsce jest na pęczki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patrycja

@Maczeta możesz przybliżyć informacje na temat prowadzonej rekrutacji? Piszecie, że wiele osób się zwolniło ale ogłoszeń na ich miejsca brak

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
LOL
@Patrycja

Bo w szybko.pl jest prosta zasada. Osoba się zwalnia, a na jej miejsce nie przychodzi nowa. Właścicielowi szkoda kasy. Obowiązki osoby, która się zwolniła przejmuje obecny pracownik. Jaki tego efekt ? Obecny pracownik musi zasuwać za dwóch, ale....oczywiście za tą samą stawkę ! :D

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick Kowalski

Super portal!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
szybko

Szybko, zbudź się, szybko, wstawaj! Szybko, szybko, stygnie kawa! Szybko, zęby myj i ręce! Szybko, światło gaś w łazience! Szybko, tata na nas czeka! Szybko, tramwaj nam ucieka! Szybko, szybko, bez hałasu! Szybko, szybko, nie ma czasu! Na nic nigdy nie ma czasu? A ja chciałbym MIEĆ UMOWĘ O PRACĘ. Cały dzień się w wannie chlapać i motyle żółte łapać. Latać w góry i pod chmury, na Lazury i Mazury. MIEĆ URLOPIK I DODATKI oraz inne fajne datki. Chciałbym wszystko robić chętnie , ale mi niezręcznie... BO.... ZLECENIODAWCY wolno zatrudniać tylko na ZLECENIE!!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anonim

Portal jest fajny tylko maruderzy muszą się zawsze do czegoś przyczepić. Jak się ma poukładane w głowie to trzeba walczyć o dobre warunki. Polecam portal

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jericho

Wiesz co, moim zdaniem jeśli coś jest za niskie to zdecydowanie można a nawet trzeba sobie trochę ponegocjować

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Baranek Shaun
@Jericho

W firmie nie ma z kim negocjować, Właśnie odeszło kilka osób. Prezes nie jest zainteresowany współpracą ze specjalistami, woli zatrudniać szybko i na zlecenie. Czas na zmiany. Nie polecam.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Maczeta
@Baranek Shaun

znów kilka osób ... zatrudniają chyba hurtowo 1 grupa out, druga grupa i out, . w sumie nie wiem jak jest teraz ale z tego co czytam to bez zmian .. Nie polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
hmmm

Niskie. Własciwie w kazdym ogłoszeniu pracodawcy używają tego kuszącego sformułowania więc nie ma sensu się sugerować. Tutaj również.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
pstryczek

W tej firmie nie ma "sales menagerów" są tylko konsultanci!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
anonim

firmowe autko w szybko.pl ? Chyba firmowy autobus ZTM

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
anonim

Co by nie mówić najlepiej mają sales menagerzy, firmowe autko, telefon, kasa poważna, żyć nie umierać tylko kwalifikacje, wykształcenie i doświadczenie trzeba mieć. Ale dobrze mają także jakby ktoś sie za takim stanowiskiem rozgladał to uderzać, tylko ja to nie wiem jak obecnie z ofertami czy szukają aktualnie, dobra firma polecam!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
jejaa
@anonim

Cooo za bzduraaa chyba nie ta firma moja przygoda z szybko była tak szybka jak ta firma idzie ku upadkowi nie polecam nikomu

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

Czy to jest miejsce na frustracje nieudolnych pracowników przeróżnych firm?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
nick

200 - niezbędne narzędzia - komputer, internet, telefon - w każdej firmie, gdzie masz wykonywać mnóstwo telefonów dziennie do potencjalnych klientów masz taki zestaw.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
za

wydaje ci się?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Agencja

Piękne rzeczy tutaj czytam. Z szybko.pl współpracowaliśmy kilka miesięcy. Nie było absolutnie żadnego zapytania od klientów. W tym czasie mój opiekun zmienił się trzy razy. Non stop nękanie smsami i telefonami od windykacji (raz spóźniliśmy się z płatnością 3 dni !!!). Po pierwszym eksporcie połowa ofert nie przeszła. Okazało się, że szybko miało problem ze swoim systemem. Oczywiście nikt nas o tym nie poinformował. Pieniądze oczywiście wyrzucone w błoto (działamy na dużym rynku i z innych portali mamy informacje zwrotne).

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
łysy

Kto może niech unika. 6 handlowców w 10 miesięcy. Brak umowy o pracę. Brak dodatków typu karta medyczna.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

ja mam wrażenie, że kilka wpisów powyżej to dzieło kogoś z szybko.pl. Zauważyliście, że treść kilku ostatnich postów zawiera informację o rozpoczętej rekrutacji. Szybko w tym momencie nie posiada w ogóle handlowców, bo wszyscy uciekli. Tak więc próbują desperacko znaleźć pracowników. Jeszcze raz powtarzam: nie warto. Zwłaszcza, że teraz rekrutują też inne portale.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@anonim

:-)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cube

Nikt kto ma ponad 3letnie doświadczenie nie powinien tam aplikować. A dlaczego? Bo w tej firmie nie ma po pierwsze możliwości zarobienia odpowiednich pieniędzy, po drugie nie ma żadnych możliwości rozwoju, a po trzecie dobry handlowiec będzie się tam tylko marnował na umowie śmieciowej. Szybko teraz szuka desperacko pracowników, bo rozpadł im się cały dział sprzedaży. Dlaczego się rozpadł? Bo tam nikt nie dba o pracownika. Niestety taka smutna prawda i rzeczywistość. Handlowcy, którzy pracowali w szybko teraz zarabiają bardzo dobrze...u konkurencji. Osoba z doświadczeniem nie ma tam czego szukać. Jeśli dopiero myślisz o pracy w sprzedaży to aplikuj. Myślę, że w obecnej sytuacji wezmą byle imigranta z Afryki.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Nie ma dużej konkurencji? Proponuję zlustrować rynek portali które świadczą podobne usługi. Szybko.pl jest zbyt małym portalem i nie stanowi dla innych żadnej konkurencji. Warunki pracy się polepszają ? To dlaczego w dziale kontakt non stop zmieniają się nazwiska ? To chyba nie przypadek. W firmie gdzie są dobre warunki nie ma tak ogromnej rotacji.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Szybko.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Szybko.Pl Sp. z o.o.