Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Alex

Tragedia ! Nie polecam .Brak szkoleń rządza ludzie srednia wieku 25l.zenujace.Najpierw brak szkolen potem wymagaja wiedzy z chmury i mobingowax potrafia.Nie polecam nikomu to praca dla ludzi z nożem na gardle nikt ambitny i normalnie myślący nie dam sie wyzyskiwac tam za bzdziny .

bywalec
@Alex

Nie zgadzam się. Organizowane są szkolenia, które trwają 5 dni i kompleksowo przygotowując do pracy. To od osoby uczącej się zależny czy do nauki się przykłada czy tylko chce się prześliznąć przez ten etap, a potem się dziwi, ze nie daje rady.

Predator

ciency ja (usunięte przez administratora) węża Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wyzyskiwanie ludzi

pracująca sobie

W Abriga w radomiu na staromiejskiej jest spoko dobrze płacą dobry socjal, nie ma spiny dbają o pracownika, sa przyjęcia

Aśka

Witajcie. Rozumiem, że cc to specyficzny rodzaj pracy i zdecydowanie nie dla każdego, więc nie dziwie się że jest tyle negatywnych opinii. Jednak czy polecilibyście samo miejsce, w sensie kadrę, ludzi tam pracujących? Czy jest spoko atmosfera, czy nerwówa cały dzień? Chciałabym też zapytać o to czy faktycznie możliwe jest wypracowanie pełnego etatu (w wielu cc urywają godziny) oraz jak to jest z tą stawką. Czy jest tyle co gwarantowane, czy obcinają o co sie da?

perseid74
@Aśka

Ludzie w firmie to największy skarb :) Atmosfera jest bardzo dobra, ludzie są przyjaźni, można nawiązać dużo nowych znajomości. Sam przedział wiekowy ludzi pracujących w Telbridge jest bardzo zróżnicowany. Pracują osoby zaraz po szkole średniej, studenci, osoby w średnim wieku, które wychowują dzieci i chcą sobie zarobić/dorobić, osoby przed i po emeryturze. Tak na prawdę każdy odnajduje si,e w czymś innym. Jeśli chodzi o przepracowanie całego etatu jest to jak najbardziej możliwe, w dużej mierze zależy też od nas samych. Na infoliniach połączenia wpadają ciągle więc praca jest zawsze, na sprzedaży zależy to od nas, jeśli nie mamy wyniku przez tydzień to nas będą do domu wypuszczać, albo dadzą na doszkolenie, bo coś jest nie tak. Na pewno nie ma czegoś takiego jak obcinanie stawek. Mamy zapłaconą podstawę za przepracowanie każdej godziny, wszystko co powyżej to premia uzależniona od naszej pracy i efektywności.

Glołi
@perseid74

Absolutnie NIE POLECAM. BRAK SZACUNKU odczuwa sie na kazdym kroku. KiKierownicy uwazaja sie za nie wiadomo kogo. Ciagłe dogadywanie i krytykowanie pomocy brak.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Radom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Marta Z.

Własnie zakończyłam współpracę z firmą Telbridge, gdzie pracowałam tutaj przez od matury. To była moja pierwsza praca i cieszę się, że będę mogła pochwalić się tym doświadczeniem w CV. Wyjeżdżam na studia do Krakowa, a tam moje doświadczenie na pewno się przyda w znalezieniu nowej pracy (nie kelnerskiej ;) Samą pracę w CC uważam za dobry start i naukę dla każdego kto rozpoczyna pracę w ogóle, lub chciałby pracować w biurze, czy z klientami ogólnie. Gdybym została na studiach w Radomiu pewnie bym dalej pracowała, bo można pogodzić obie rzeczy idealnie dzięki elastycznemu grafikowi, pracując nawet po 4-5 h dziennie. Moi znajomi, którzy zostali w Radomiu będą tak własnie robili. Pozdrawiam ekipę od A.S. ;) Może w następne wakacje znów do Was wrócę ;)

Aganemnon XC.

Narzekają Ci, którzy nic nie robią, albo przychodzą do pracy z nastawieniem, że mi się należny i już. Czy się stoi czy się leży.... te czasy już odeszły. W każdej pracy, czy tutaj, czy w czymkolwiek innym, nawet nie związanym ze słuchawka są wymogi i jest jakiś cel do osiągnięcia postawiony przez przełożonych: w żabce, na magazynie, produkcji w biurze. Tutaj masz zapłacone za każdą przepracowaną godzinę i absolutnie nikt nic nie ucina. Jak pracujesz dobrze i udaj ci się podpisywać umowy z ludźmi to i drugą pensje dostaniesz ;) Odkąd pracuję, czyli od roku czasu nie zdarzyło się, aby potrącili z wypłaty cokolwiek...

nick

telbridge może być ale abriga w radomiu na ulicy staromiejskiej to jest dopiero praca od 8:00 do 16:00 nic nie ucinają płacą dobrze nie ma nawału pracy można się dostać na telefony i na inne stanowiska gdzie jest rewelacja.

Jacek
@nick

W Telbridge również można pracować w godzinach 8-16, 9-17 lub 10-18. Tak na prawdę każda osoba może dopasować grafik do swoich potrzeb, a Ci którzy piszą, że tak nie jest nigdy tu nie pracowali. W Telbridge również istnieje możliwość awansu na stanowiska biurowe, 95% stanowisk biurowych w firmie jest obsadzonych przez ludzi zaczynających od pracy na stanowisku konsultanta/agenta.

DżonyCoOdbieraTelefony

Cześć, pracuję tutaj już ponad rok. Wydaje mi się, że moja opinia będzie przydatna dla ludzi którzy chcą tu zacząć pracę. Jest dużo negatywnych opinii i szczerze mówiąc nie wiem z czego one wynikają. Nie chce też mówić, że jest idealnie. Generalnie nie mam na co narzekać, hajs zawsze mam na czas i to się dla mnie liczy. Robię swoją pracę dobrze i jeszcze nikt nigdy się do mnie o nic nie przyczepił. Nie miałem nigdy spiny z żadnym kierownikiem. Dużo pewnie zależy od projektu na którym się pracuje. Największym problemem tej firmy moim zdaniem są ludzie którzy przychodzą tutaj do swojej pierwszej pracy i nie do końca rozumieją, że jest tutaj trochę inaczej niż w szkole. Elastyczne godziny pracy nie oznacza wcale tego że możemy sobie nie przychodzić bo nam się tak podoba xd Po to się ustala grafik żeby się go potem trzymać, szczególnie że nigdy nie miałem problemu z tym żeby wziąć wolne lub nawet wyjść wczesniej jesli mialem taka potrzebe. Milionow nie zarobisz, ale praca jest ok. Jesli szukasz pracy na wakacje czy na dluzej to jak najbardziej polecam. Jedyne co mi sie nie podoba to brak bonusu za staż. Przyjemnie by bylo gdyby osoba z 2 letnim stazem zarabiala wiecej niz osoba, ktora dopiero siada do pracy. Mocne 7/10 :P

Bartek

Ja dojeżdżam do pracy spoza Radomia i fajne jest to, że firma zwraca połowe hajsu za dojazd jak się ma bilet imienny. Dojeżdżam z Pionek i zawsze jest to jakiś dodatkowy plus. Ja nie pracuje po 8h tylko krócej i to jest fajne, że mogę sobie przyjśc na 6 h i o normalnej godzinie wrócić do domu... A robota jak to robota. We wcześniejszym cc w jakim pracowałem było dużo gorzej...

n
@Bartek

Wycofali się z tego projektu...

Jack

Slaba lokalizacji tyko najnizsza krajowa zasyfiona klima nikle szanse na wyrobienie premii daja grosze pozniej ucinaja o polowe na koniec msc nie polecam

@Jack

Nikt niczego nie ucina - za każdą przepracowaną godzinę otrzymuje się gwarantowane wynagrodzenie. Są osoby, które potrafią zarobić po kilkaset złotych premii miesięcznie - rekordziści samej premii zgarniają 2500 zł

JACKICHAN

POZYTYWNE OPINIE O TEJ FIRMIE PISZA JEJ OPŁACANI LUB ZMUSZANI LUDZIE, GOWORK BIERZE KASĘ ZA USUWANIE NEGATYWNYCH KOMENTARZY I NIE MOŻE BYĆ W ŻADEN SPOSÓB OPINIOTWÓRCZY.

Iron Baron
@JACKICHAN

Zgadzam się mam znajomych którzy tam pracowali to nie praca to piekło na ziemi musisz wyrabiac nietworzone normy nadgodziny rzecz jasna darmowe a płąca poniżej minimalnej tam jest się zwierzęciem anie człowiekiem

@Iron Baron

Chyba ktoś pomylił firmy. W Telbridge nie ma czegoś takiego jak niepłatne nadgodziny. Każdy pracuje tyle ile czasu chce, może pracować 4h dziennie, 8h ub 10h. To zależy tylko i wyłącznie od woli pracownika. Absolutnie nie ma czegoś takiego jak ucinanie jakichkolwiek pieniędzy od czegokolwiek, a już tym bardziej od stawki godzinowej - co jest absolut nie niezgodne z prawem.

ccc

Abriga w radomiu to świetna firma sa calCenter i inne stanowiska na inne stanowisko niby że z językiem ale tak naprawdę wszystkiego da się nauczyć bo to jest praca mechaniczna jest bardzo dobrze praca od 8:00 do 16:00 bez sobót i niedziel ja pracowałam w Telbridge i zrezygnowałam

Klaudia

Pracuje od miesiąca i wydaje się ok.... Na poczatku było troche trudno się wkręcic, ale teraz jest w miare ok. Z tym, ze ja pracuje na infolinii i moze dlatego. W każdym razie moge sobie ustalic sama grafik i pracować ile godzin chce, a że mam dziecko w przedszkolu jest to dla mnie mega ważne.

bibi

Traktują ludzi jak śmieci. Pracując tam czułam się jak w (usunięte przez administratora).

pracujaca

Abriga to super firma.

Borkimen

Ogólnie polecam... Dla mnie jako studenta stawka jest trochę większa i mogę sobie przyjść na ile godzin chce, raczej nie ma problemu z dogadaniem się jeśli chodzi o godziny pracy. Ja pracuje po 5-6 h i tyle mi odpowiada. Szkoda, że Telbridge nie pracuje w weekendy bo można by sobie czasem dorobić...

P.
@Borkimen

Na niektórych projektach pracują w sobotę od 9 do 15. Można sobie wybrać w jakie soboty chce się przyjść.

Madzia

Krótko mówiąc...NIE POLECAM!

Dominika

Hej, może tak duże rozbieżności w opiniach wynikają z faktu ,że oddziałów firma Telbridge, ma kilka i jest możliwe, że w każdym panują inne warunki zatrudnienia? widzę, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na kilka różnych stanowisk, ktoś z odziedzających forum odbył już rozmowę kwalifikacyjną?

Sfrustrowana konsultantka
@Dominika

Rekrutacja to tam prowadzona jest dziesięć albo dwadzieścia razy w miesiącu - więc nie ma co się podniecać tą rekrutacją. Poważna firma to nie jest tylko call center mało profesjonalne (biorąc pod uwagę ile lat istnieją) i mało przyjazne dla zwykłego pracownika, który siedzi na słuchawkach i chyba z założenia jest pracownikiem na 2- 3 miesiące. Najlepiej jeszcze żeby "konsultant" mieścił się w przedziale wiekowym 18-20 lat, bo im mniej doświadczony i głupszy pracownik tym lepiej dla firmy. W call center na projektach sprzedażowych powinna być motywacja do pracy, czyli realna szansa na premie. Jeśli dzwoni się jednak ze słabą ofertą bazę przemieloną setki razy to trudno o motywacje a łatwo o frustracje. Kto by sobie jednak zawracał głowę w tej firmie takimi problemami. W wakacje można naprzyjmować "dzieciaków" i wyganiać do domu jak nie zrobią "wyniku." Dzieci też jednak nie chcą się w to często bawić i uciekają z pracy po tygodniu albo dwóch. Jeśli chodzi o pozytywne aspekty tej pracy to wynagrodzenie zawsze na czas i wszystko się zgadza. Warunki pracy dobre jak na call center. Grafik może być elastyczny. Atmosfera w sumie też miła. W końcu jak ktoś pracuje na wyższym stanowisku np. jest szefem zespołu to mu zależy żeby na słuchawkach ktoś siedział. Podsumowując, z pół Radomia się już tam przewinęło więc nie ma co za dużo się spodziewać po pracy w telbridge. W każdym razie wielkiej satysfakcji z tej pracy nie ma. P.S Konkursy dla sześciolatków nie są motywujące.

haha
@Sfrustrowana konsultantka

potwierdzam :)

obser
@haha

Skoro do wygrania w konkursie są laptop, aparat fotograficzny i każdy z pracowników ma szansę to chyba nie jest konkurs skierowany dla przedszkolaków ;)

prawda

ta abriga to świetna firma pełen profesjonalizm i poszukują pracowników na różne stanowiska od call center po menadżera .

Dominika

@marcelinka, forum to poświęcone jest firmie Telbridge i tylko na jej temat powinny znajdować się opinie w tym miejscu. @V, jakie jest Twoje doświadczenie z firmą Telbridge? Jeżeli miałeś z nią styczność, to wszystkie uwagi będą ważne z perspektywy osób poszukujących aktualnych informacji o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.