Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Radom

marcelinka

W abriga w radomiu szanuje sie pracownika w telbridge nie bardzo. Abriga pogodzila sie z placeniem stawki zaproponowanej przez rząd. telbridge nadal sie nie może pogodzić że stawka 13 zł za godzinę. W Abriga nie ma ciągłej rotacji. W telbridge cały czas sa nowi pracownicy. W abridze sa stałe godziny pracy w telbridge nie .

V
@marcelinka

Wystawiając taką opinię świadczy to tylko o tym, że na pewno nie miałaś styczności z firmą Telbridge, informacje są nieprawdziwe, a promowanie firmy Abriga może zastosuj gdzieś indziej i bardziej profesjonalnie.

Dominika

@tygrysek, wątek, na którym zdecydowałeś się pozostawić opinię, jest poświęcony firmie Telbridge. W związku z tym proszę o dodawanie tylko komentarzy dotyczących tej właśnie firmy. Jeżeli byłeś pracownikiem Telbridge, to mógłbyś, w takim razie, przedstawić całokształt swojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tym pracodawcą?

tygrysek

ja uważam że w porównaniu do pracy w abriga w radomiu to telbridge to zero. W abriga to szacunek samo zdrowie i nie ucinaja stawek praca jest od pon,piątek i od8_16 stawki większe niż najniższa i jeszcze jakieś gratisy.

Dominika

Wasze ostatnie komentarze nie przedstawiają dokładnie opinii o Telbridge jako pracodawcy. Proszę Was o uargumentowane wyjaśnienia dotyczące tej firmy pod kątem zatrudnienia. Aktualne informacje będą cenne dla osób, które rozważają złożenie swojego CV do Telbridge.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Telbridge sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Radom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
gosia56

Firma telbridge to najwspanialsza firma pod sloncem. To cud miód i ozeszki. Fantastyczna firma.

srelbridż
@gosia56

ile placa za pisanie posow

molga

Praca W ABRIGA W RADOMIU TO PRACA Z PERSPEKTYWAAMI I SZANUJA PRACOWNIKA MOZNA ZAROBIC CALKIEM DOBRE PIENIADZE I MASZ STALA PENSJE .I JESZCZE TA PYSZNA KAWA I OWOCE I NA TELEFONACH JEST OK ALE NA INNYCH STANOWISKACH JESZCZE LEPIEJ BO SA LEPSZE STAWKI I JEST SPOKOJ ALE jak pracujesz na tel. to jest szansa że można przejść do innego działu i jest stała praca wtedy na umowę o pracę.

vella
@molga

Po co piszesz o Abriga w opiniach Telbridge?????????

Dominika

@Nikt, rozumiem, że elastyczny grafik w Telbridge Twoim zdaniem nie funkcjonuje. Byłeś lub nadal jesteś pracownikiem tej firmy. Możesz, bazując na swoim doświadczeniu, opisać pozostałe czynniki wchodzące w skład Twojego zatrudnienia u tego pracodawcy? Planowane są jakieś strukturalne zmiany po nowym roku, ważne z perspektywy pracowników?

masumi

Ta abriga rzeczywiście ma bardzo dobre opinie radom i taka dobra praca.

Dominika

Telbridge oddział z Radomia prowadzi na facebooku swoją stronę, na której zachęca do podjęcia pracy w jej strukturze w charakterze telefonicznego doradcy klienta. Pracodawca wymienia wiele plusów wynikających ze współpracy, np. elastyczny grafik, prywatną opiekę medyczną i spotkania integracyjne. Czy często odbywają się takie spotkania? Są to spotkania tematyczne? Co o nich sądzicie? Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat?

Nikt
@Dominika

Elastyczny grafik to kłamstwo ;) to na pewno mogę Ci powiedzieć.

B

Poszlem do abriga i nie zaluje, tam jest spoko kazdy rowny sobie nie ma ze szef wyzej jak telemarketer

Blassys

Traktują ludzi jak śmśmieci a najgorsze ze nikt z gory nie reaguje. Nie chcialbym tam wrocic nawet gdyby dawali 30zl

Nikt

Szefowie zespołów (nie wszystkich) mają tendencję do słabego traktowania pracowników, szkolenia nie są płatne, brak atmosfery.

sor

typowa praca dla facetów praca fizyczna jest w imperial tabascco w radomiu zakłady tytoniowe tam jest stabilizacja i mozna się dostać podbno przez agencję pracy randstad jest łatwo pełna stabilizacja

miś teddy

Firma Telbridge to obecnie najgorsza firma telemarketingowa. Z całego serca życzę szefowej zespołu A.S. zwolnienia za takie poniżanie pracowników.

W abriga w radomiu jest ok jak sie starasz Masz umowę o pracę i osiem godzin pracujesz nic nie ucinaja i nie wysyłają do domu tylko.płacą na czas i zero uciec pensji nie ma mobbingu to najlepsze call center radom i sa inne stanowiska .

eryk
@4578

Bla bla bla

Lea

Ta osoba nawet w schronisku dla psów nie powinna pracować. To, że taka osoba tam pracuje, to bardzo dużo świadczy o firmie.

vella

To co pisze BOX to prawda, pracowałam tam właśnie na tym projekcie szefowa projektu A.S stosuje mobbing a ludzi traktuje jak niewolników to szczera prawda. Nie polecam!!!

Chybotnik

Mam wrażenie, że odkąd jest ustawa o najniższej stawce 13 zł brutto za godzinę, odtąd firma Telbridge nie może tego faktu przeboleć. Nigdy nie wiadomo, czy w danym dniu uda Ci się przepracować 8 godzin, czy też będziesz mieć należne 70 minut przerwy - albo idziesz na odsłuch (niepłatny), albo na retraining (niepłatny), albo utną Ci przerwę o połowę. W dodatku, nie możesz sobie wyjść na przerwę, kiedy dokładnie tego chcesz - na cały projekt wisi jeden "pikacz". Szefowa zespołu jest bardzo niemiła dla Konsultantów - krzyczy, ma niemiły ton głosu, ciągle straszy niepłatnymi retrainingami, albo "wyrzuceniem" do domu po 3-4 godzinach pracy, zwraca się do Konsultantów jak do niewolników. Pracowników traktuje się jak "tanią siłę roboczą", z którą można zrobić, co się żywnie podoba - nie szanuje się tam ludzi pracujących i de facto zarabiających na tą firmę. Traktuje się ich jak pomiotło. Dziwię się tym ludziom, którzy pracują tam tyle lat i nawet nie szukają innej pracy - Ci ludzie chyba nawet nie mają ambicji, by choć spróbować pracy gdzieś indziej, godzą się na takie poniżające traktowanie. Premie też są poniżające - jeśli sprzedaż x sztuk w danym dniu, otrzymujesz zatrważająco wysoką premię - 7-9 zł BRUTTO. Oczywiście, o ile Ci tej premii na koniec miesiąca o połowę nie utną. Nie polecam tej firmy nikomu. Niewolnictwo XXI wieku.

karolina

ja tez słyszałam o Abriga ze jest fajnie i ze to nieduże całą center i tez sa inne stanowiska super wreszcie coś fajnego.

tobi

też słyszałam że ABRIGA RADOM MA FAJNE OFERTY TO NOWY ODDZIAŁ NA UL. STAROMIEJSKIEJ PRACA 8 GODZIN BEZ SPINY

cukierek
@tobi

masz racje abriga bez spiny ok

temat

A moja znajoma pracuje w abriga radom na staromiejskiej chwali ta robotę praca od 8 do 16 od poniedziałku do piątku płacą ok 2000 tysiące nagrody jakieś co miesiąc .wiadomo jak w pracy trzeba robić ale to super callCenter jak na radom płacą na czas nic nie ucinaja i wolne soboty i niedziele też tam aplikuje

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Radom

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 26 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.