Opinie o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michalczewski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michalczewski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalczewski Sp. z o.o. w Warszawa

Stachu

Chłopaki uspokójcie się. Rozumiem że was boli ze chłopak poszedł do lepszej firmy ale nie ma co rozdrapywać. Jest was tyle tutaj że zróbcie sobie po lodziku i będzie dobrze. Pani prezes będzie da wam pisiont groszy podwyżki to jej wyliżecie Audi, buty i ci chcecie jeszcze bo przecież tylko na to was stać lizidupy. Źli jesteście bo co? Bo już nie ma pracy tyle ile chcieliście? Koledzy z Ukrainy was pocieszą dobrym lodzikiem. A jak wam coś się w firmie nie podoba to (usunięte przez administratora) na zbity ryj.

Górnik

Bawiły się dzieci klockami, przyszła mama i spuściła wodę

Bombinio

Ja się nie chwalę ani nie wymadrzam ale wiem że jestem wyjadaczem a nie lodziarzem jak kolega o niku Fifi 95 który kolegom lizał jajeczka

Fifi 95

Okey Stasiu ale jak coś to ja lodziki stawiam za 50 złotych:-)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Michalczewski Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Bomber

A ja powiem to w ten sposób że i tak się wszystko za chwilę rozwali i wybuchnie jak ta bomba co ją wynioslem a Fifi gej niech u smoka siedzi sobie bo jego ojciec chyba saperem sam był że wychodowal taki niewypał:-)

Balcerek
@Bomber

Bombinio szanujemy cię ale chwalisz się czy żalisz się to nie tendy droga a życie zweryfikuje wszystko toteż przemyśl zachowanie i nie grzesz wiecej bo jaki przepiur był taki był ale bomboniery do Planistki nosił żeby mieć najlepsze zmiany więc swój rozumem jakiś ma a że chce być dratefką i smoka ubić to niech idzie

Rekin biznesu

Podpierdzielałem wszystkich i sprawiało mi to przyjemność, chodziłem i od ucha do ucha gadałem na każdego, a teraz się śmieje w Krakowie ze wszystkich, ale to nic za niedługo wracam do Wrocławia i jeszcze wszyscy będziecie mi pupke lizać bo mój przyjaciel w nowej firmie jest kierownikiem i tak W ten sposób was wszystkich wydymałem. Pozdrawiam:-)

Daro
@Rekin biznesu

Masz ból (usunięte przez administratora) o to że chłopak poszedł? Ty pewnie jesteś z tych co za 50 gr podwyżki będą pani prezes buty czyścić jak plaku felgi

Jasiu Pawie Oczko
@Rekin biznesu

Setnie się uśmiałem z twego wpisu panie rekinie "You made my day" szapo ba gosciu twym guru musi być sam Balcerowicz czy inny Rosaty czy też Poszóstny Król Petru tylko niestety każdy się przejrzał od razu gdyż twój kamuflaż trącił myszkom także została ci niestety tylko zabawa resoraczkami autobusikami których masz bez liku więc zamilcz i szanuj starych wyjadaczy którzy zemby zjedli na intrygach i mnie dorastasz im do pięt no

Żabi Krul
@Daro

Nie ch się nie chwali dobre bo może zostać puszczony w samych skarpach a ty kto advocatus diaboli nic ci do tego a od Pana Płaczka się odstosunkuj bo zjikniesz jak supernova

Plak

Ja tam nie narzekam, wydziobałem najlepszy autobus bo wiem co u kogo można załatwić, a wy się męczycie starymi gratami :-)

Rychu
@Plak

I bardzo wporzadalu szanuje cię za pracę jaką wykonujesz dla społeczności kierowaczy należy ci się nagroda a nawet pomnik

Pawie oczko

Masz rację Jasiu odkryles mój kamuwlaż najgorsze jest to że wolę chłopców i w Krakowie jest ich mniej niż we Wrocławiu, bo we Wrocławiu to miałem ich więcej i lizalem im jajeczka na hotelu pracowniczym

Aaa

Jakbyś czytał wszystko dokładnie od początku a nie tylko to co byś chciał przeczytać byś widział że to nie ja napisałem tylko ktoś inny w moim imieniu.

Rudy basista

Słuchajcie, takie głupoty wypisujecie, tylko potraficie nawzajem się wyzywać a robić wam się nie chce, my w firmie mamy super, a szczególnie na chałupie, lemoniada rozrywa korki, szprotka ją polewa, dziewczyn wprawdzie nie mamy ale jakoś sobie radzimy, no i kuchnia jest, więc schabowego na obiad smażymy, a jak się wam nie chce robić to chociaż nie narzekacie . Pozdrawiam. Rudy basista

MZA WARSZAWA
@Rudy basista

Widzę że jedynie czego nie zapewnia wam firma to psychiatra ...

++Kiero++
@MZA WARSZAWA

W MZA też agentów nie brakuje.

Olek
@MZA WARSZAWA

Wejdź na stronę forum o MZA tam dopiero psychiatra jest potrzebny.

Kiero

Myjkowy ukr przejechał mechanika przegubem. Dwa razy... nie udzielił mu pomocy. Dalej sobie jeździ i (usunięte przez administratora) po placu. Nikt sobie nic z tego nie robi. Dlaczego tzw dyrektor nie wyda zakazu wejscia na zajezdnie dla niego? Dlaczego pgcid dalej zatrudnia go? Wrocław. Taka ta firma super widać... dba o pracowników.

AngryBird
@Kiero

Wstyd i hańba niedopuszczalne zachowanie powinny się tym zająć odpowiednie służby w tym Płomień tyle w temacie

F.P

Ja tam idę do M..ilisa i jestem zadowolony. U smoka pod Wawelem będę jeździł i chociaż nie będę wysluchiwał waszych głupot. To co mialem wyssać to wyssałem a teraz będę się z was śmiał:-)

Jureczek
@F.P

Idealnie, tylko nie zapomnij zabrać ze sobą Pani Krystyny. Jej jaki kolwiek turnus by się przydał, a w Krakowie na pewno nie była bo od 16 lat kursuje tylko na trasie Nasielsk- Warszawa Żerań- Nasielsk.

Płotka
@F.P

Filipek tu miałeś git a w grodzie Kraka będzie popelina zamieniłeś jak stryjek siekierkę na kijek shame on You

Ech...

Obstawiam, że (usunięte przez administratora)dłużej niż 2 miesiące nie wytrzyma z ta babą... I tak jak w sytuacji tego co już odszedł , inna firma skorzysta i będzie miała nowego pracownika :):) :)

Michalczewski wawa

Tak to pewne. Po wszystkich spekulacjach poszedłem do prezesa na rozmowę. Od stycznia aneks do umowy i lepsza stawka. 25zl h i 700zl premi. I na święta kasa będzie z rekompensata za zeszły bo w tamtym roku firma słabo ciągnęła pierwsze miesiące.

szofer Wawa
@Michalczewski wawa

Przestań sobie jaja robic z ludzi, którzy tu jeszcze pracuja ! Te pijawki to moga Ci jedynie zabrać coś... Tu z ,,wolnego,,jak przyjdziesz na dyżur to Kryska zabroniła płacić więcej niż w nominale, a Ty takie kity chcesz komuś wciskać!!! Idź weź wędkę i posiedz nad kanałem ryb sobie nalap na święta to będziesz miał na święta ha ha ha

Jureczek
@Michalczewski wawa

Przecież w Warszawie nie ma prezesa.

@Michalczewski wawa

Dobry jesteś...dobrze ze więcej nie przychlałeś bo byś z rozpędu dopisał do tych stawek o jedno zero więcej...Kryska obecnie steruje planistą, który musi z nią wszystko konsultowac...poprzedni nie pozwalał tak sobie na głowę wchodzić, i to panią Osinską baaaardzo denerwowało...i obecnie nie pozwalają na zbyt wiele w kwestii wynagrodzeń dla kierowców, i tną gdzie się da

Kolo
@Kierman

Nikt nim nie kieruję. I pewno też odejdzie. Jest w porządku i słyszałem juz pierwszą ostrą wymianę zdań o grafiki. Zresztą to ziom byłego planisty.

Polo
@Kolo

Jest o. K. Zawsze gadał i podpowiadał na Bródnie. Jako dyspozytor interesował się co kierowca powie. Szkoda, ze poszedł na planistę.

@Kolo

Jest w porządku facet, i tego nie neguję, miałem na myśli że samozwanczy "zarząd" zbyt mocno się pcha w ich strefy, i próbuje wprowadzić swoje radomskie zasady, które się niestety w Stolicy nie przyjmą...ale cały ten zarząd to jak Radom czyli stan umysłu

Kierowca

Panowie. Chodzi plotka że oddziały WROCŁAW I WARSZAWA zostały sprzedane przez Michalczewskich. Oddziały kupiła francuska firma. Prawdopodobnie od stycznia 2020.

@Kierowca

Taka plotka już od dawna jest słyszana i pewnie w końcu nadszedł czas aby ujrzała światło dzienne.

@Kierowca

Zakładając że to nie fake, to jak to się będzie miało do obecnego kontraktu z ZTM?

Kiero
@Kierman

A jaką mam mieć nie ma to wpływu dalej kontrakt będzie realizowany tylko w zmienionej nazwie Boni w zarobkach w euro jupi????

Wawa Kiero

Odchodzi (usunięte przez administratora) planista, aktualnie traktują go jak szmatę, ściągają mu gościa z Radomia do nadzorowania. Ma go zastompić dyspozytor który pewnie wytrzyma pół roku i też (usunięte przez administratora) Pani Krysia chodzi i się cieszy nie wiadomo z czego. Jak ktoś zapyta o ZUS to już się nie cieszy. Grafiki na nominał i można z wolnego ale też nie za dużo bo Krysia zakazała. Ludzie (usunięte przez administratora) szukają roboty w innych firmach.

Rrr
@Wawa Kiero

To wszystko prawda co pisze Wawa kierowca. Ten (usunięte przez administratora) trol ITS owy (usunięte przez administratora) jak z nut. Obiecali we wrześniu zeszłego roku, ze będą prezenty lub kasa na święta i co? (usunięte przez administratora)

@Wawa Kiero

Faktycznie. Ponoć planista Itsu przechodzi do Arrivy, na stanowisko dyspozytora, żeby było śmieszniej to zostaje na Plochocinskiej. Nawet bez ściemy że na inną zajezdnie. Krysia i spółka musiała mu się dac we znaki.

@Jerzyk

to ten co był w EEC ?

Dokładnie ten sam.

@Jerzyk

pieknie..a mowilem, ostrzegalem.. ze tez firma ch...(przy czym EEC czy PKS to przy pikuś) teraz dojdzie do tego ze NA TEJ SAMEJ ZAJEZDNI, będą ZA NIC,na niego krzywo patrzec.

Kierman

Ale ze od Michasia czy z Arrivy? Bo arriva to wątpię, hak bedzie robił swoje będzie ok, a P. Osinskiej i spółki zarzadowej, będzie mógł serdecznie i szyderczo pomachać, i nawet go w (usunięte przez administratora) bez pozwolenia cmoknac nie będą mogli ????

Rekin biznesu

Narzekacie że mało zarabiacie, że roboty nie ma, a praca jest była i będzie tylko pracować wam się nie chce a za siedzenie w domu i walenie bąków nikt nie zapłaci nikomu , a firma i jej przedstawiciele i zarząd są rzetelni i w porządku i nikogo jeszcze nie oszukali, a komu się nie podoba to niech do mpk albo gdzie indziej idzie, a nie siedzi tylko przed komputerem i wypisuje głupoty z nudów:-)

@Rekin biznesu

Oho wazeliniarz z Radomia jak nic, albo ktoś z samozwanczego zarządu...zescie nadgodziny przycieli w każdej możliwej opcji, więc nie (usunięte przez administratora)

KIERO WARSZAWA

Rozumiem że firma szuka oszczędności ale trochę godności się należy. Idzie zima, skończyły się dzialeczki i turystyka więc wpadło trochę kierowców na przezimowanie. Zwinie się paru przyjdzie wiosna i ludziska znowu rusza w turystykę i działki a wtedy będzie minus 20 i kary za nie wyjechanie na linie hahah

Scania
@KIERO WARSZAWA

będa po Nowym Roku pustki na zakładzie :) Połowa z tych, którzy jeszcze pracuje szuka już sobie nowej pracy.

Kierowca Michalczewski

Żałosna firma do porzygu !!!

Fx
@Kierowca Michalczewski

Podaj argumenty które przemawiają za twoją opinią albo poprostu ci się zwyczajnie pracować nie chce i liczysz że z nieba skapnie .

Kierowca Michalczewski
@Fx

4 lata pracy 4 miesiące. Prezes pierwszy młot, co nie wiedział jakie linie obsługuje. Nawijał makaron na uszy jakby Włochem był a makaronu Al dente nie potrafił ugotować. Drugi prezes siedzi w biurze jest tak opasły, że nie ma sił wyjść do mechaników zainteresować się czy śpią czy cokolwiek robią! Mechanicy tak zwani konserwatorzy od wymieniania żarówek co narzekają, że kierowca powinien je wymieniać bo oni mają nawał pracy, czytaj biorę kasę jak coś odpadnie jak nie odpada albo opona na drutach jeździ to znaczy, że autobus sprawny. Zero pasji byle przeżyć do wypłaty. Dyspozytorzy nie podoba się to wypad zamienimy was amebami co nie wiedzą jakie paliwo się do diesla wlewa. ( dziewczynki bawiące się laleczkami i chłopiec co jest podniecony jakby pierwszego resoraka w życiu dostał, a nigdy za kierownicą nie siedział) Nie drażnij Lwa, bo Lew to ja :D Tak to ja kręgosłup tej firmy!!! Motto firmy Michalczewski Sp. z o.o. Ty dla firmy wszystko! Firma dla Ciebie nic!!!

Wroc
@Kierowca Michalczewski

Ten kręgosłup to z góry jest i śmieje się (usunięte przez administratora)

Kierowca its Warszawa

Jak tak dalej pójdzie to Kryśka zniechęci wszystkich kierowców do pracy :( Ten stary Michalczewski i młoda Michalczewska niech ja wymieni bo szkoda firmy Atmosfera jest bardzo kiepska wśród kierowców

@Kierowca its Warszawa

Pani Krystyna swoim podejściem zniechęciła większość starych kierowców którzy zostali w Arrivie i nie przeszli do ITS

@Kierowca its Warszawa

Pani Osinska będzie musiała zamienić stacje, na kierownicę jak tak dalej pójdzie, bo na kary za brak wyjazdów zabraknie...

Wroc
@Kierowca its Warszawa

To jak z Izą we Wrocławiu... zadajesz pytanie a w odpowiedzi „panu to się chyba nudzi w życiu.” A to tylko chodzi o wypłatę..

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczewski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Michalczewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michalczewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michalczewski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michalczewski Sp. z o.o.