Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Byly

Rynek pracownika się skończył. Więc ściemniacze wyleca.

Hur
@Byly

Jak wirus się skończy i przemysł ruszy jeszcze będą błagać ludzi których wywalą żeby wrócili W histori GF już tak było jak odeszło ABC Wyrzucili ludzi A potem nie było komu robić Będzie tak samo

Ana

Tydzień postój 5 dni pracy ,tydzień postój. (usunięte przez administratora) zdecydujcie się oszołomy Na dodatek zmuszajom do brania urlopow

@Ana

Wolę to niż wypowiedzenie.

Ana

Po wszystkim już będziesz psioczył że dyrekcja jedzie na urlop a ty będziesz tyrał w upał. Bez premii jeszcze przez długi czas bo trzeba się odkuć A krety będą robić za minimalną płacę

Misiek

I czego nie rozumiesz ?

@Ana

A na przecież możesz się zwolnić. Zwolnić miejsce. Zmniejszyć firmie koszty. Przecież każdy się ucieszy. Ty też sobie poprawisz. Zanim napiszesz takie pierdoly poczytaj może wiadomości że świata.

Ana

Czytam, czytam i widzę że wszędzie rzady pomagają pracodawcom tylko u nas wyscigi do koryta. Tak ,pewnie ze moge sie zwolnic , tylko w firmie widzę wielu ściemniaczy których trzeba by raczej usunąć niż człowieka z maszyny. Zobacz tych automatykow Ci się wałęsają po hali.Najlepiej (usunięte przez administratora) szarego operatora to najłatwiej I nie myślę ze pisze pierdoły tylko prawdę którą Cię boli bo sidzisz sobie w biurze pewnie i nic nie robisz

Dondiego

Wreszcie kompatybilna osoba na stanowisku referentki w Kruszynie. Kochamy Cię Danka, a tego brzydala co w falusa wali zlikwidowac !

Jo
@Dondiego

Napewno lepsza od Achy, przynajmniej się stara Ale do dawnych referyntek to jej dużo brakuje .Bardzo dużo

Żubr

Będzie jakaś impra zakładowa? Kiedy?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Praciwnik roku

W poniedziałek zamknięte do odwołania?

Silnik wysokoprężny
@Praciwnik roku

Tak kochani, od poniedziałku 20 marca aż do wtorku 1 września zakład będzie zamknięty z powodu, że nieczynny. Wszyscy dostają dodatkową premię za gotowość i za czekanie oraz nadgodziny za nudy. Dodatkowo dwieście złotych tygodniowo na alkohol. Każde zarażenie conora świrusem to bonus w wysokości miliona złotych płatne w trzech ratach. Możliwość wzięcia pożyczki w wysokości zależnej od stażu czyli im krócej pracujemy tym większa. Oczywiście nie trzeba spłacać.

ciekawe na jak długo zamkniety będzie Graform ? Cos wiecie

Coś więcej wiadomo o osobie zarażonej koronawirusem z powiatu nakielskiego?

Klon

Co z tobą nie tak czlowieku tu pytasz o osobę z powiatu nakielskiego czy coś wiadomo ? To nie jest forum na temat koronowirusa puknij się w głowę i weź się do pracy A nie zadajesz takie pytania !

Techno

Pisali w wiadomościach z Mroczy

Lukas

Zakaz wejścia na hale dla tych co sobie jeżdżą po górach. Nie chcemy wirusa na hali precz z nimi. Może należy odpuścić śmieszne zbiórki przy majstrówce i puszczać pracowników bezpośrednio do szatni. No.chyba że będzie za późno

gabi
@Lukas

Podobno biurasy zebrania dziś nie mieli o 12 pod tablicą. O siebie dbają w tej kwestii. Po drugie zalecana jest praca zdalna i wydaje mi się ze niepotrzebne są wycieczki np. Panów Jacka i Putina z Wróblowej do Kruszyna w tym momencie.

@gabi

Ty myślisz że koronawirus skończy się w2 tyg i będzie dobrze ? To potrwa kilka miesięcy może dłużej Ludzie mają nie pracować? Putin i inni taką mają pracę i muszą jeżdzić Dąbiu Dablju , Chęcina , Dizel,Jacek i inni Nie wpadać w paranoje.

Jen

Sam wpadłeś już w paranoję. Widać to...

Andrej

Najlepiej zmianę A rozsypać i wszystko jasne. Żadnego faceta na zmianie. Tak nie mozna będziemy walczyć o swoje!!!

Seri

Dziewczyny kto jest najlepiej ubranym w pracy facetem w Kruszynie? Piszcie w odpowiedziach

UE
@Seri

Diewoczki uznali że to pan katory zajmuje się technologiom. Krasiwo ubrany i krasiwo pachnie

UE

Kerownik ich ocziwista

Nowa
@UE

Ale ze kto? Sybki specjalista od wszystkiego, czyli od niczego?

Łona tańczy
@Seri

Tyn mały co maszynom jeździ po hali nad rankiem

Groszki na wierzbie
@Seri

Jak to kto?? Najlepiej ubranym i to bez porównania jest podwójne u podwójne u!!! Te jego szare tiszerty granatowe dżinsy wyświechtane te adidaski w kolorze psiej kupy ta woń dezodorantu który skończył się w wigilię 2017 to jest przecież moda wyprzedzającą czasy!!

Krychu
@Łona tańczy

Podaj dane jak taka mądra jesteś scierwo

Po pierwsze usunąć z firmy dystrybutory wody z baniaków!!! Dzisiaj widziałam jak jeden (usunięte przez administratora) który żartuje sobie z całej sytuacji nalewał sobie wodę z niego do termosa. Dlaczego kierownictwo o tym nie pomyślało?

Mana

Punkt zbiórki pracowników przed rozpoczęciem zmiany nie powinien teraz znajdować się na stołówce. Może lepiej było by żeby pracownicy zbierali się w bezpiecznej od siebie odległości w wyznaczonym miejscu na hali?

Eremwuo

Cieszcie się z tego co macie. W innych zakładach pracy kierownicy znają się na robocie. Także doceńcie ten komfort jaki jest tutaj.

Friko

Widzę że dyrektorową zabolała prawda o sobie Taka niby ważna i ' mondra" ha ha

do FRIKO
@Friko

Nie trzeba być analitykiem żeby zobaczyć że ten cały FRIKO to zazdrosne o niskim poziomie dziewuszysko, pewnie jakaś gówniara :), która nie zna ani Dyr. ani Prez. osobiście - to mega fajne dziewczyny :). -- kogo obstawiacie?

@do FRIKO

Dyrektor, to mega fajna dziewczyna ? Nie wiedziałam. Dzięki za info.

wafel silny

a gdzie kolego tom i dżery jakiś kiepski wierszyk na powitanie nowego roku? już ponad tydzień minął a tu nic -czyżby się nasz ordynarny krzykliwy grubasek jeszcze nie podniósł po świąteczno sylwestrowym maratonie?

Jest mi żal tych wszystkich niezadowolonych i niespełnionych nieudaczników. Jakie to musi być trudne przychodzić do pracy , której się nie cierpi, która nie daje zadowolenia. Zmieńcie coś w swoim życiu zamiast biadolić. Bo już się nie da czytać tego forum. Normalnie depresja produkcyjna.

mały szary
@pracownik

Niektórym słoma z butów wychodzi już na hali a reszta "cicho ciemnych" wylewa tu swoją inteligencję. Chcemy wysokiego poziomu i najwyższych standardów a w rzeczywistości mamy wielkie G, które zresztą sami robicie i którego najnowsza myjka nie zmyje.. poziom GF najlepiej widać na tym forum. żal mi tego tonącego statku..

Techno

Ma sie za nie wiadomo kogo Najmądrzejsza we wsi A wiadomo jak jest głupota z butów wyłazi

prezydent rosji

dzisiaj oczekiwana przez wszystkich inwentaryzacja między innymi sprawdzano stan umysłu tej glizdy dablju dablju no i podobno trzeba było zweryfikować jego iq z 35 na 31 mam kopię arkusza inwentaryzacji jak nie wierzycie

@prezydent rosji

A co takiego się stało bom ciekaw

Totus

Najlepszego na nowej drodze życia GF

Rombak Chmielowy

Da czy nie da? Jeszcze jutro jest nadzieja :)

Swieta

Gdzie są pieniądze z socjalu? Nic na święta nic na wakacje wstyd nic więcej! Może wkoncu ktoś się tym zainteresuje?

Niby kto ????

Ret
@Swieta

Nic nowego. Pracownik nie jest ważny, tylko kasa się liczy . Kiedyś tak nie było, tera tylko zabieranie premi za byle co , jakiś współczynnik premiowy ustalany nie wiadomo według czego? I nawet nie stać nikogo z dyrekcji na głupie życzenia dla ludzi i to jest wstyd .

Mikołaj
@Ret

Zapewniam Was że kto ma dostać coś na święta, to dostanie.

Peace Maker

Co ma piernik do wiatraka... To tak w sprawie rządu. W innych firmach socjal jest od przynajmniej 15 lat. W Graformie socjal jest taki: ciepło na hali, bo wtryskarki grzeją. Nawet na wodzie pitnej oszczędzają, butelki wliczone i zamykane na klucz. Papier toaletowy najtanszy. Mydła w toaletach brakuje. A firma sprzątająca myje schody między 14 a 16 jak jest na nich największy ruch, a resztę (usunięte przez administratora) przeleci o ile nie zapomnie...

Ret

Tak Wojciechu ,tak już się bierzemy ! Jak za Free ? Nie pracujemy żeby zasłużyć na premię????? Nawet na święta Nie dostaliśmy całej należnej premii

Gruszki na wierzbie
@Swieta

Nie rozumiem tych chamskich wpisów... Socjal jest wpisany w wpłaty które są bardzo wysokie. Jak za to co robicie to za wysokie. Na święta macie życzenia wszystkiego dobrego. Wakacje opłacie z wysokich wypłat. Premie są i tak duże bo jednak są. Woda jest na klucz bo kradniecie. Papier szary to najlepszej jakości papier toaletowy! Mydło jest a jak się kończy to znaczy że jakiś (usunięte przez administratora) sobie nalewa do słoika. Traktujecie pracę jak zło a oczekujecie cudów. Ja się dowiem kto wpisuje te brednie dzięki sprytowi makintosza! Oj policzone są dni podburzaczy...

Mak in tosz
@Gruszki na wierzbie

Obawiam się kolego (podwójne u podwójne u), że tym razem ci nie pomogę. To już przesada. Tym bardziej, że ostatnio wyśmiałeś mojego tiszerta! Proponuję żebyś napił się bimbru t&j, zagryzł jego wędzonkami i ochłonął :) A tymczasem idę skosztować trochę groszku...

Groszki na wierzbie
@Mak in tosz

Skosztować tak? Nie przyłaź dziś do mnie...

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform