Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Kuba i Śruba

Co myślicie o dziale TR oraz TA w Bydgoszczy i w Kruszynie ? ponieważ widziałem ogłoszenia pracy. Rozmyślam o podjęciu tam pracy.

@Kuba i Śruba

jeżeli piszesz TR i TA to wiadomo , ze pracujesz już w Graformie. Więc po co pytasz?

Łukasz
@stary pracownik

No dobra, ale możesz odpowiedzieć na pytanie? Ja jako kandydat z chęcią wysłucham, więc zamiast prowadzić śledztwo kto to napisał, to lepiej powiedz jak tu się rzeczywiście pracuje.

Aleksandra
@Kuba i Śruba

Co to za działy? Niewtajemniczona jestem. W sumie fajnie byłoby coś więcej wcześniej ogarniać pozdrawiam!!

Klucz płaski
@Kuba i Śruba

Żeby tam się zatrudnić musiałbyś się wykazać odrobiną znajomości wtryskarek i ogólna inteligencją techniczną, której Ci brak.

Kuba i Śruba
@stary pracownik

Masz racje pracuje natomiast chce się zatrudnić, w którymś z tych działów.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Graform?

Dobrze to juz było

Czy lubisz suchy chleb . Idz do biedronki tam nie bedzie 0.8 etatu.Ludzie muszom jesc .A fieściny nie muszom kupowac nowej.Jak firma zarabiała dobrze to kłamali albo nie mówili za duzo i premia 5 % . Teraz zebtało im sie na szczerości ze nie ma sprzedaży i w ogóle . Co to za firma co jej nie stac zeby miesiac czasu dołozyc pracownikom 0.2 kasy za etat .Jak szefem był Stary to tego nie było . W tej firmie nie macie zarabiać .Macie rapierdalac cały miesiac z wekendami włacznie . Nie polecam tej firmy . Wymagania to maja z NASA a kasa jak w lidlu czy biedronce .Sytuacje widac po wypowidzeniach .

Byly

1. Ile chciałby Pan/Pani zarabiać? 2. Dlaczego tak dużo? 3. Czy lubi Pan/Pani być mobowana w pracy? 4. Czy myśli Pan/Pani że się przyzwyczai do mobbingu? ... I jeszcze parę innych ale admin je wykasuje więc nie ma co pisać.

@Byly

Dopóki nie zwolnią starych wyjdajaczy * ustawiaczy i pseudo liderki którzy mają się za niezastąpionych , dopóty będzie mobbing , kolesiostwo i ściema o walkach z brakami I wydajnością nie wspomnę. Kadra zarządzająca to śmiech na sali , nie mają pojęcia o pracy na wtryskowni . Nie polecam !

Łucja
@Kasia

To prawda, co napisał @Dobrze to już było, że pracujecie też w weekendy? One są jakoś dodatkowo płacone?

Xxx

Kierownik w kruszynie, kto?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Graform? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

TenTego

Brak opóźnień, pieniądze są zawsze 10-tego dnia każdego miesiąca, lub szybciej jeśli 10-ty przypada w weekend.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Uważajcie w magazynie szukają taniej siły roboczej i kręcą że stawkami

Łucja
@Nowy

w jaki sposób kręcą ze stawkami ? o co chodzi ? możesz coś więcej napisać co się tam dzieje z tymi stawkami ?

@Łucja

bzdura

Na jakie wsparcie w Graform mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

karo

i z tego co słyszę szykuje się pozew o (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Cześć, mam takie pytanie na temat pracy w firmie. Dokładnie chodzi mi o transport pracowniczy, ponieważ wiele firm obecnie oferuje darmowy dowóz do miejsca pracy. I ciekawa jestem, jak to wygląda tutaj w tym miejscu pracy. Możecie napisać? Dziękuję.

Prezes
@Aleksandra

Tutaj za to jest darmowa praca. Zapraszamy.

Rudy
@Aleksandra

Olka chodź na Azorka. Wsiadziesz na pieska, a później wyjdzie Tereska.

jacek

W firmie panuje (usunięte przez administratora) stosowany przez jednego z majstrów jak i pracowników ,i oczywiście też psychoza kowidowa jest na każdym kroku , nie polecam to jest (usunięte przez administratora)

Łukasz
@jacek

Psychoza bo co, maseczkę ci każą założyć? Zejdź na ziemię, mamy pandemię.

Halo
@Łukasz

Otóż to, święte słowa.

Odp

Zarząd myśli że Mazurek Dąbrowskiego to ciasto.

Janusz

Zarząd myśli że ludzie zrozumieją

Marcineek

Powiecie mi proszę jak wygląda tutaj kwestia kasy? i praca w jakim systemie - ile zmian

Pozytywek

Albo majster jeden z kruszyna odpuści się czepiać obsługi i innych pracowników albo powiem mu swoje, bo zero szacunku. Jeszcze głupimi tekstami madruje osioł jeden.

Szejk
@Pozytywek

Ten (usunięte przez administratora) będzie zawsze się czepiał kto miał głowę na karku to już tam nie pracuje została tylko elita (usunięte przez administratora),żyjących cudzym życiem i reszta (usunięte przez administratora)co tu się żali jak to jest im źle a jutro będą dalej tam robić he he he pozdrawiam ofiary .

Danuta

Widziałam ogłoszenie że przyjmują do pracy tutaj. Proszę o informację jaka panuje tam ogólnie atmosfera wśród pracowników, czy jest to praca ciężka, ile jest przerw w pracy na posiłek, kawę, ciasteczko, czy pracodawca zapewnia jakieś karnety na siłownię, bilety do kina, imprezy integracyjne itp., Jak wygląda kwestia zarobków, czy jest to powyżej 3-4 tys., netto czy mniej ? Czy pracodawca zapewnia jakieś bony żywieniowe jak ktoś ma dzieci, czy są zwracane środki za paliwo na dojazd do pracy itp., Proszę o rzetelne informacje osób które tam pracowały bądź pracują lub innych którzy mogą pomóc w zdecydowaniu się na podjęcie tam pracy, wszystkim komentującym serdecznie dziękuję.

Omo

Znowu pod pretekstem Covid obcinają pieniądze I to niby coś naszego dobra ????

No tak
@Omo

0,8 i kolejka na L4 ,co dalej?

@No tak

No co dalej. To proste. Tarcza 8 baniek i cyk 4 nowe bloki. Czego nie rozumiesz ?

@Jan

hahahahah ale przestrzeliłeś. Bzdura kompletna. Po co gadasz o rzeczach o których nie masz pojęcia.

@stary pracownik

Biorę przykład z kierowników.

Obserwator

Zarząd spółki to 100% PIS. Zabieranie pieniędzy pracownikom, a dawanie sobie i swoim rodzinom w spółce. Stanowiska po koleżeńsku. Ogólne zakłamanie i fałsz.

@Obserwator

a ty z nieba spadłeś i nie bolało? Przecież zarząd to poprzedni właściciel. Może brać i rozdawać ile chce bo to jego. (usunięte przez administratora)

Partyjny
@Obserwator

To jak jest tak jak piszesz to mi wygląda na Platformę Obywatelska

Wieczny

Mi tam Dyrektor nie przeszkadza. Przejdzie się po hali, przywita z każdym pracownikiem i za chwilę go nie ma. Nie rozumiem komu jego osoba może przeszkadzać.

@Wieczny

Mowie że zwykły łańcuchowy pisesk do szczekania i straszenia

On
@Wieczny

Dokładnie zgadzam się... Każdy będąc na jego stanowisku byłbym taki sam, jak nie gorszy.. A druga strona medalu jest taka, że gdybym był wolałabym nie patrzeć na to co tutaj się dzieje na Wroblowej.. aby nie zjechać z tego świata.. Organizacja, kompetencjia, kolesiostwo, jechanie po tych po których można,.. Brak współpracy z ludźmi tylko oczekiwania.. . Za brak prawidłowej produkcji, powinni w szczególności być odpowiedzialni ci,co są odpowiedzialni za to co się dzieje na hali, i kontrolować proces produkcji u pracowników, za który chyba jest odpowiedzialny i dlatego podjął się tego stanowiska, nie będąc obsługa maszyn.. .. Jak teraz jest to trudne do realizacji, to jak to się to robiło gdy ludzi pracowało jeszcze raz tyle, a nie było 2 majstrowi, 2 liderów, 16 ustawiaczy i organizacja szła.. dyrektor ma faktycznie logistyczny problem do rozwiązania.. Przestańcie jechać na obsługę maszyn.. Ci ludzie muszą poprawiać i nadzorować proces produkcji po tych co nie potrafią sprawić aby produkcja szła płynnie..zamiast krążyć po hali wystarczy podejść i sprawdzic detal. A nie porządki lub dokonać tylko formalności... Jest takie mądre powiedzenie.. Jak nie potrafisz być odpowiedzialny i pomagać!!! za ludzi których masz pod sobą, nie bierz na plecy tego czego nie potrafisz udźwignąć.. Ile ten człowiek ma cierpliwości aby patrzeć a nie grzmić..???? Praca jest super.. Ale jak wszędzie.. Chwal albo milcz..

Ona
@On

Wszytko, zawsze jest wina obslugi! . Dopóki nikt się nie weźmie za pseudo ustawiaczy i brygadzistow nic się nie zmieni . (usunięte przez administratora)

On
@Ona

Dlatego powinni ich zmieniać zmianowo.. A nie tylko logistyków.. I to by rozwiązało wiele problemów.. A ten co stawiałby opory to byłaby już odpowiedź dlaczego., bo przecież to ten sam zakład i ta sama praca ale? ????

Hahaha
@On

Ale wazelina, przedstaw się z imienia i nazwiska żeby dyrektor Ci wręczył nagrodę. Bezdomny to najgorszy dyrektor jakiego w życiu widziałem. Jakby był dobrym dyrektorem to jego podwładni czyli kierownicy by wszystko ogarniał, a nie sam lata po hali o każdej porze i każdego dnia. To jest dowód na jego nieudolnosc. Do tego wiecznie rozdarty ryj, wulgaryzmy i kompletny brak szacunku dla innych... Wstyd a nie dyrektor, ale widocznie zarzadowi taki pasuje.

Jutros
@Hahaha

Nie ma przygotowania był nie najlepszym kierownikiem a teraz marnym dyrektorem Tylko mordę potrafi wydzierac Wszyscy winni tylko on wszystko widzi tylko nikt nie zastanowił się że nic z tym nie robi Bo nie potrafi, Prezes powinien się nad tym zastanowić

Prezes
@Jutros

Prezes to może cię jedynie (usunięte przez administratora)10-tego, co zapewne uczyni.

Zen
@Hahaha

Naprawdę? To ja też chcę nagrodę.. ... A Ty nie musisz się przedstawiać, i powiedzieć jemu w oczy bez tej wazeliny co o nim myślisz, jaki jesteś szczery człowiek.. I jakie znasz cudowne lekarstwo.. Po co pisać pseudo na forum.. Tez z chęcią Ciebie poznamy. docenimy prawdomówność ????

@Hahaha

To malo w zyciu dyrektorów widziałes

Jakie są warunki zatrudnienia w Graform?

Grut

Dwie ręce. Obie mogą być lewe.

Żadne.

Sądząc po tekście to życzenia od(usunięte przez administratora) :)

młody

a kto ma urodziny 13/05??

Stevie Wonder

stary pracownik

Jakim musisz być małym sfrustrowanym człowiekiem. Zabrakło kultury wypowiedzi. Ps tak jak tobie brak klasy tak każdy komputer posiada IP. ten , z którego piszesz- również. Zauważ , ze treści , które poruszasz wyczerpują art 212 kodeksu karnego. Ustawodawca w art. 212 § 2 KK wprowadził kwalifikowany typ przestępstwa zniesławienia polegający na dopuszczeniu się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania. Zgodnie z jego treścią jeżeli sprawca dopuszcza się zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Ktoś
@stary pracownik

Napisał prenumerator "Komputer Świat", który chciał kiedyś studiować prawo ale skończył bibliotekoznawstwo :)

@Ktoś

jak jesteś były to z jakiego powodu tu ciągle zaglądasz?

Olek
@Ktoś

skontaktuj się z adminem Gowork - to cię uświadomi.

Ktos
@młody

Bo Graform to firma z której można się pośmiać, zwłaszcza z nieudolnego zarządu, bezdomnego dyrektora czy w sumie całej kadry kierowniczej :)

@Ktos

i co tobie to daje? satysfakcję?

Kadry

Szef przypomina : Większość ofiar piorunów to osoby, które wracały do domu, zamiast zostać w pracy na nadgodzinach.

ona

bo grochówka jest fajna.

Wszystko prawda Masakra

Jan

Masz twarz czy (usunięte przez administratora) nią jest? Pokaż się wkurzony bohaterze. Chyba, ze twoja odwaga kończy się na byciu anonimowym dupkiem

Informator

Przecież Beata to nieoficjalny członek zarządu, jakiś prezes jej nie podskoczy bo trzyma go zębami za... Sami się domyślnie :)

@Informator

A wiosna tego roku coś nie przychodzi.

wkurzony
@Jan

A ty kim jesteś Janie ?????? Imię to możesz napisać jakiekolwiek i tyle - sam sie przedstaw bucu ja wyraziłem swoja opinie i tylko tyle napisałem prawdę i jak to widzę z własnego doświadczenia

@wkurzony

dzisiaj też padał śnieg.

Olek
@młody

i majówka tez podobno ma być zimna. Szkoda. odpoczęłoby się przy grillu. fajnie , kilka dni wolnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform