Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

(usunięte przez administratora) gość. Zobaczysz jakie oszczędności wprowadzi, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczy na wypłaty pracownikom.

@Anonim

oszczędności? a wiadomo na jakiej zasadzie i czy faktycznie firma błędnie przydzielała środki? co do sugestii odnośnie dania kasy ludziom to jakieś podwyżki faktycznie się szykują? było to ogłaszane? jak udzielają tu informacji tego typu, przełożony przekazuje?

A dziś w Kruszynie zostaliśmy opieprzeni przez pana JS , to że technologami zarządza nie znaczy chyba że może pracowników strofować Od tego mamy mistrzów i kierownika chyba co? I jeszcze o takie pierdoły

Zygmunt

USTAWIACZE muszą stać na obsludze maszyn kto wpadl na taki chory pomysł tylko pogratulować głupoty !

@Zygmunt

nie znam odp na pytanie ale chyba wiecie kto o czym tutaj decyduje czy nie bardzo? i co to wniosło, że zostali tam przeniesieni, do dziś jaki jest z tego efekt? i tak pzt kto ich obowiązki w takim razie przejął? co z innymi stanowiskami u nich też się cos pozmieniało?

i znowu następny miesiac bez premii - to juz 1,5 roku WSTYD !!!! Nawet na święta nie było stać firmy na mały gest

@pracownik

Żenująca sytuacji z tą premią, tłumaczyli się kowidem, a teraz nadal nie płacą. Nie wiem jak właściciele mogą patrzeć ludziom w oczy.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Pracol

A nas na produkcji interesuje kiedy w końcu wróci premia??? Tłumaczenie się wpierw Covidem potem że nie ma tyle zamówień to śmieszne Prezes ma nas w du.....e i dyrektor Ile można wstrzymywać nasze pieniądze to wstyd jest Ile jeszcze musi sie zwolnić ludzi żeby zrozumieć że się dzieje źle

@Pracol

Zwolnią się i przyjdą spowrotem juz mamy następnego co na rano przyszedł ha ha pytanie nie jest wam wstyd ?

Iwona

Czemu ludzie wracają? Może jednak nie jest tak słabo skoro się tak dzieje?

@Iwona

Jak można zwolnić się i wrócić spowrotem ? Większość z nich zwolniło się z wielkim hukiem co to nie oni a teraz z płaczę przychodzą spowrotem podobno 2 razy do tej samej wody się nie wchodzi tak ? Śmiech masakra.

Aneta

No niby syn marnotrawny powraca a morał z tego znany. ;) Może nawet praca im tu lepiej by szła dzięki temu?

Rak

Są to ludzie, którzy nie mają honoru.

HDI Bydgoszcz
@Pracol

Chyba lepiej zmienić zakład pracy skoro non stop jest bez premii. A nie się użalać na go worku. Kierownik też taka (usunięte przez administratora) wołowa nic nie potrafi załatwić. Nawet pretensje ma o oddawanie krwi przez moja żonę.

@HDI Bydgoszcz

Chyba nie zrozumiałam ostatniej części? O co tutaj można mieć pretensję? I co do tych wspomnianych premii.. sugerujesz, że nigdy nie będzie na nie tu perspektywy?

Zarządca
@Aneta

Premia już niedługo będzie. Pracujcie sumiennie i wydajnie w oczekiwaniu na premię.

Anet
@Zarządca

Pracujemy tak od ponad roku i premi nie widać(usunięte przez administratora) Widzę że za mało macie byle jak robiących Ukraińców Róbcie tak dalej w oczekiwaniu na zyski ...

Premiowany
@Zarządca

I co doczekałeś się premii??? (usunięte przez administratora) Jak zwykle prezes i dyrektor staneli na wysokości zadania - WSTYD

Chyba lepiej mieć csp , które jest stałe niż premia , która jest uznaniowa.

Pracuś

Spokojnie, po covidzie znajdą inną przyczynę braku premii. Już widzę ten płacz kierownictwa jak trzeba będzie dać podwyżki, bo najniższa znowu się w lipcu podniesie. :) Ci co zarabiają najwięcej, najmniej robią dla firmy, a my szaraczki mamy zasuwać i siedzieć cicho :)

Aneta

Ano widzę, że sam ruszyłeś za swoim wnioskiem. Ciekawa jestem po jakim konkretnie stażu pracy i co przeważyło o tego typu podjętej decyzji. Dasz znać?

Czarna

Witam jak wygląda pensja na stanowisku obsługa wtryskarek? Na ile zmian jest praca?

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Graform - aktualnie poszukują osób na stanowisko Pracownik magazynu. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Co to za bzdura. Nie szukają.

Aneta

Nie? stała obsada jest? Ile osób na magazynie teraz jest i jaki średni staż mają? I kiedy tak właściwie ostatnio powiększali zespół?

Hej

Jak wyglada praca na produkcji a kontrola jakości ?

Maja
@Hej

Sama bym chciała wiedzieć. Wiesz może jakie są wymagania? Jakie oferują zarobki? Planuję składać cv i chciałabym się rozeznać.

ROBBINS

Dzień dobry, Jak wygląda w Graformie fundusz socjalny? Jakieś wspieranie wypoczynku ? Dofinansowanie wczasów w formie zorganizowanej lub we własnym zakresie np. wczasy pod gruszą? Paczki na święta, bony , MultiSport? Dziękuje za merytoryczną odpowiedź.

Pracownik..
@ROBBINS

Dzień dobry Postaram się w miarę swoich możliwości odpowiedzieć.. Zaczniemy od teorii.. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych muszą utworzyć pracodawcy: zatrudniający co najmniej 50 pracowników. W 2021 roku stawki odpisu zostały zamrożone i nalicza się je na podstawie przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego za II półrocze 2018 roku czyli 4134,02 zł. Oznacza to, że odpis na jednego pracownika wyniesie 1550,26 zł.(na rok), Fundusz Socjalny, powinny być spożytkowane na pomoc socjalną, świadczenia socjalne dla wszystkich pracowników lub dla tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej lub życiowej.. W obecnych czasach, nie tylko firmy są w trudnej sytuacji, ale i pracownik... Kryzys ma firma, kryzys odczuwają i ludzie... Dlatego nie ma premii,.. Na co firmy przeznaczają socjal..? W praktyce te pieniądze najczęściej przeznacza się na: dofinansowanie wypoczynku pracownika (tzw. wczasy pod gruszą) lub jego dzieci. zakup paczek żywnościowych dla rodzin pracowników oraz paczek z okazji świąt.. Jak wygląda to w GF..?Nie chce zniechęcać do podjęcia przez Pana(ni) pracy, ale taka wiedzą jest potrzebna przed.. Cóż... pakiet socjalny nie jest przeznaczony na te cele, które Pan wymienił.. Więc na co?.. Proszę zapytać przy zatrudnieniu... A wydawałoby się, że kapitał ludzki to najcenniejsza część każdego przedsiębiorstwa.. Pozdrawiam.

End
@Pracownik..

W GF niedość że nie ma żadnego socjalu to jeszcze brak premii od roku. Ani żadnego bonusu na święta, to jest wstyd dka takiej firmy Gdyby Szef był to na yo by nie zezwolił tyle że tera rządzi syn co wstydu nie ma byle zabrać

Pracownik GF
@End

A widzisz w tym roku będzie socjal na święta.

GF-robol.
@Pracownik..

Lepiej nie wiedzieć.

Pani
@Pracownik GF

Skąd wiedziałeś?

@Pani

W Kruszynie wszystko wiadomo.

End

Wielki mi bonus ,śmiech. Przez caly rok zabierali 20 procentową premię, żeby teraz dać 3 stówki A głupki się cieszą To je właśnie ciemny lud

Gnat
@End

Tak właśnie trzeba. Dać niewiele. Pracowników zaczyna brakować, jest wiele ogłoszeń.

@Gnat

co do tej ilości ogłoszeń i informacji, że szukają to w jaki sposób aktualne rekrutacja tutaj przebiega? ciekawa bym była wstępnie także czy każda stawka ulegnie zmianie po nowym roku? coś wiadomo?

Wiesław
@ROBBINS

Tak

Zuzanna

Teraz jest otwarta rekrutacja na stanowisko Elektryk w dziale utrzymania ruchu. W wymaganiach piszą o ogólnej wiedzy z zakresu automatyki i mechaniki. A czy podczas rozmowy kwalifikacyjne jakoś to sprawdzają? Pytania, zadania, cokolwiek?

Nieważne

Kruszyn - od tygodnia nie ma mikrofali na zakładzie. Bo po x latach (więcej niż 3) odmówiła posłuszeństwa. Naprawdę w Europejskiej firmie z ISO nie stać żeby za pieniądze socjalne czyli nasze nie kupić nowej żeby pracownicy mogli zjeść ciepły posiłek??? Brak słów...

Kask
@Nieważne

Brak mikrofalówki to chyba teraz jeden z mniejszych problemów Kruszyna..

Janusz
@Kask

A jaki jest ten większy?

Oko
@Janusz

Premia, którą jeszcze nie wypłacają.

@Oko

w sensie, że się mocno spóźniają? jaki jest powód i kiedy zazwyczaj to regulują? Ta premia to za co tak właściwie?

@Aneta

Premia uznaniowa więc z niczym się nie spóźniają.

Aneta

To nie ma terminu do kiedy ma wpłynąć? myślałam, że "uznanie" wskazuje tylko na jej wysokość

@Aneta

jeżeli nie jest przyznana ( bo uznaniowa) to trudno , żeby miła termin do wypłaty.

Nipto

strona https://graform.pl/ "sypie" wordpressowymi błędami

jato
@Nipto

przecież mówiliśmy , ze dziękujemy za usługę. Proszę nie przeginać.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Graform rekrutacji na stanowisko Inżynier Jakości? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Jaki

Fikcja, mają już swojego.

Krzychu

W Graform pracuje się świetnie, atmosfera jest ok, lepsza niż w innych firmach. Jeśli dobrze pracujesz to też dobrze zarabiasz. Ja polecam tę firmę. Te negatywne opinie piszą ludzie co nigdzie nie mogą miejsca zagrzać, wiem co piszę bo znam takich. Pozdrawiam całą ekipę pozytywnych ludzi z firmy :-)

nick m

ile zarabia w Graformie technolog CNC? Bo mam ofertę pracy ale cos kręcą...

Julia
@nick m

Skąd takie przypuszczenie że coś kręcą niby? Dali ci już ofertę razem z proponowaną stawką czy póki co jeszcze ci wysokości zarobków nie podali?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Graform? Czy można liczyć na pełen etat?

Warunki specjalne ! Traktowanie specjalne dla starych pracowników którzy rządzą i trzęsą firmą, ustawiacz i liderki , ha ha . Jak nie to pójdę na L4 ha ha - Co mi zrobicie ???? Brak poszanowania dla pracowitych i zaangażowanych pracowników. Cały zarząd nie panuje nad pracownikami do wymiany .

Młody 12345

Jedna liderka tylko stoi i gada a robota stoi... tylko patrzenie kto ma wolne kto chorobowe kilka razy na zmianie bo się zmienia co godzinę w grafiku... by się za robotę wzięła za podniany do wc itp

@Młody 12345

Jak to, grafik się zmienia co godzinę? Jakim cudem?

@Młody 12345

Najlepsza w te klocki to jest liderka która udaje majstra i ustawiacza , robota stoi ale ploty najważniejsze. Ha ha ha .... !

Hlyt

Jestem spoWolniony, cały czas muszę mieć punkt podparcia bo inaczej się przewrócę a robić mi się nie chce.

Maja
@Hlyt

A w kontekście czego o tym piszesz, bo nie bardzo rozumiem :/

Bbm
@Hlyt

Wiem Damian.

Łukasz
@Bbm

Jaką atmosferę tam macie w firmie? Można się dogadać z szefostwem?

Bbm
@Łukasz

Można. A co chciałbyś zakomunikować szefostwu?

Bbm90
@Bbm

A woda to chyba się należy przy takiej temperaturze?

stary pracownik
@Bbm90

nie wszystkim. Tylko produkcyjnym.

@Bbm90

To nie macie wody zapewnianej? Może jakaś dodatkowa przerwa jest?

Ihfor
@Iwona

Jaka przerwa, masz pracować, nie upominać się.

GF
@Ihfor

Przerwa jest dla wybranych liderek które lubią podlizywanie i ustawiacze z największym stażem z słabymi umiejętnościami. Do czego to doszło, że ustawiacze i liderki ustawiają zarządzających zakładem. Kieras produkcji nie ma własnego zdania , dyrektor zajmuje się pierdolami , nikt nie potrafi docenić ciężko pracujących pracowników. Proponuję zwolnić tych którzy najwięcej gadają a mało robią, zatrudnić nowych pracowników , wyniki będą natychmiastowe . Panie Grabowski pobudka , czas na radykalne decyzje.

Krucha
@GF

niestety prawda

@GF

Myślisz że Cię posłucha? może idź pogadaj z nim o tym osobiście?

Ten co ma nie mało pieniędzy

Powoli ludzie się zaczynają zwalniać tak jest żałośnie. Atmosfera na hali coraz gorsza. Ludzi z wtryskarek dają na rozdmuch. Tak dalej róbcie

Radzio
@Ten co ma nie mało pieniędzy

Oj Przemas już nie narzekaj .????????????

Wiesław
@Ten co ma nie mało pieniędzy

I tu się z Panem nie zgodzę. Firma zwiększa zasięgi, są regularne podwyżki. To chyba OK. W zasadzie jest taki przychód, że podwyżki idą masowo w tzw. zapętleniu. A że ludzi coraz mniej, to i podwyżki częściej. Daje 10/10.

@Wiesław

Odejście z Graformu było dobrą decyzją. Polecam!

ZD

Nareszcie zwolnili największego niudacznika z majstrów tylko dlaczego tak późno. Współczucia dla kolejnego zakładu który będzie się męczył z pseudo majstrem Blazejeem .

Aniuka
@ZD

Dzień dobry natknęłam się na tą opinię,właśnie Pan Błażej zatrudnił się w Hanplascie w Bydgoszczy,to został zwolniony z grafformu ? Dlaczego ?

Byly

Wręcz świetna, każdy kto z tamtąd odchodzi czuje się świetnie w nowej pracy.

Kumplostwo/kolesiostwo
@Aniuka

Przecież to on się zwolnił, a nie jego zwolnili. Przynajmniej jeden miał odwagę podziękować tej firmie, a reszta tylko tylko narzeka ale odwagi brak....????

BSZ
@Kumplostwo/kolesiostwo

Dziękuję za opinię/informację że mnie zwolnili. ???? Dla hektarów i niedowiarków sam złożyłem wypowiedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform