Layster Group sp. z o.o.

Opinie o Layster Group sp. z o.o.

Agata

@anonim, dlaczego atmosfera twoim zdaniem jest fatalna? Nie myślisz, że atmosferę budują pracownicy? Brak stabilizacji? W ofercie jaką widziałam, firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak operator?

fatalna atmosfera pracy, brak szacunku dla pracownika, nie ma jakiejkolwiek stabilizacji w tej firmie. Uwaga przede wszystkim przed podjęcie pracy (usunięte przez administratora)z wcześniej wymienionych powodów!

aaa
@anonim 17.02.2017 21:16

Potwierdzam!

rffg

@operator widze ze napisales na temat nadgodzi ze zdazaja sie w firmie no dobra oki ale powiedz mi cxy wobec tego one sa jakos dodatkowo platne czy nie? pytam bo to dla mnie bardzo istotna kwestia ejst

operator

jako były operator powiem ze płacą regularnie i to jedyny plus tej firmy. Nadgodziny za podstawową stawkę świątek piątek a nasze życie prywatne kierownictwo ma szeroko w d. siedź i jeszcze znaj się na wszysktkim bo co za ciota jesteź że naprawić pierdoły nie umiesz. Ogólnie od serwisu i kierownictwa wali CXUJEM na kilometr! Socjalu brak przymusowe oswiadczenie o zrzeczeniu się swiadczeń socjalnych. Firma taka jak ich żurawie czyli jeden wielki pompowany balonik dotacjami EU czyli nie oszukujmy się że to byle jaka marka ale nowe żurawie na rynku a te ich innowacje to jedna wielka ściema bo nic nie działa. Ja zrezygnowałem bo miałem dość byle cwaniaczków uważających się za niewiadomo co a szczególnie PIMPKA czy jakoś tak od którego śnierdziało obsranymi majtami jak sie zapocił

roxy

a jak atmosfera w biurze na Konstancińskiej?? czy możecie napisać więcej szczegółów? w całej firmie nie jest fajnie, czy raczej tylko w jakichś konkretnych działach?

V

Ta firma to jakiś żart. Truman Show... albo Big Brother, jak kto woli... Fatalna atmosfera.

misiek

@kamper, ja się właśnie zastnawiam, bo jeśli faktycznie byłoby coś nie tak jeśli chodzi o prezesa czy o sam zarząd czy włascicieli to sa od tego rejestry i mozna to sprawdzić, tak jak mówisz, ale skoro firma normalnie fukcjonuje to nie wydaje mi się, żeby cokolwiek było zle w papierach tak na logike.

ramzes

Gust, widzę, że znasz firmę, powiedz kto jest prezesem? wiem że obcokrajowiec ale jakiej narodowości ? ilu ludzi tam pracuje? jaki poziom zarobków ? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Gust

Przysłowie mówi: jaka dziura, taka łata, a dziurę nie powiem, mają sporą. Teraz dotacją łatają. Szkoleń nigdy nie było, awansów też. Mają trzech kierowników, więc po co im kolejni? Wszystko ściema. To co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością. Wymagania mają: doświadczenie, biegle języki ang. ros i najlepiej hiszpański, ale przy tej robocie prawie się z tego nie korzysta. A prawdziwe realia sią takie, że lepszą flotą jeździ rodzina, a starymi oplami trzej kierownicy. Pracowników mieli fajnych, ale tylko tych którzy odeszli:)

Ramzes

Jak duża jest ta firma ilu ludzi zatrudnia ? Jakie zarobki na stanowisku kierowniczym? Jaką flotą jeżdżą? Może ktoś opowie prawdziwe realia

bndr89

a czy przyjmuja z doswiadczeniem do danej branży czy bez także? jak to jest czy osoba doświadczona wypowie sie troszke na ten temat? dlaczego nie ma satysfakcji z pracy jakie sa przyczyny ? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom?

ian

W ogóle to Layster Group zrobilo na mnie wrazenie, maja dofinansowanie z unii europejskiej, także to raczej stabilna firma, tylko nie znalazłem zakładki praca na ich stronie, jak sie tam dostaliście?

xyz

fatalna atmosfera, praca niewolnicza, brak szacunku dla drugiego człowieka. Odradzam wszystkim, a szczególnie płci żeńskiej. Żałuję, że tam trafiłam.

frege

Można się u nich nauczyć pracować i to jak! Sumiennie, z oddaniem, bezbłędnie, po kilkanaście godzin dziennie, rytmicznie, dynamicznie i w pocie czoła... ach cóż to była za robota!(usunięte przez administratora) Sama poezja... Czym kuszą? Pracą w stale rozwijającej się firmie, karierą i bananamiI!!! (usunięte przez administratora) Kariera- zapomnij, nie znają takiego słowa. (usunięte przez administratora)Przydałoby się porządnie potrząsnąć. Żal mi wszystkich którzy byli tam przede mną, żal mi tych którzy będą tam po mnie, ale najbardziej żal mi siebie, że zdarzyło mi się tam kiedykolwiek pracować.

robert2

Kuszą wypłatą. Jak wszystkie inne firmy. Klimat jest tam taki, że raczej satysfakcji z pracy mieć nie będziesz

Robert

Pracowałem w tej firmie od jej początków. Jak widzę nic sie nie zmieniło. Po rozwinięciu rynku Polski centralnej z dnia na dzień na bruk, podobnie jak moi 2 koledzy- ci założyli sprawy i wygrali mi się nie chciało. (usunięte przez administratora) Teraz jestem właścicielem 2 firm i patrząc z perspektywy czasu nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Omijajcie ich z daleka i wszystkim rozpoczynającym karierę życzę aby powiodło się Wam tak kak mi.(usunięte przez administratora)

seee

anonim3 - 2012-09-29 09:07:27 odpowiedz | cytuj Ludziom wykształconym tej Spółki z o.o. nie polecam. Pracować z c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ami jest niebezpiecznie, tym bardziej hiszpańskimi.

dziwna firma, dziwni ludzie, na 10 pracowników z sześciu to dyrektorzy a serwisanci traktowani jak śmiecie.

firma przeciętna, ( usunięte przez administratora )niemiłosiernie psuje powietrze. No i rotacja non stop. Pozdro

Jak jesteś potrzebny jest dobrze. Natomiast gdy Cię wycisną jak cytrynkę z dnia na dzień na bruk nie znasz dnia ani godziny. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Layster Group sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Layster Group sp. z o.o.