Opinie o Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) w Pontefract

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solsbury Solutions w Next (South Elmsall). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) w Pontefract

Bartek

Hej, Solsbury znowu rekrutuje - byłem tam dwa razy z rzedu, 2019 i 2020. Już wpisałem się na listę na 27.07 - jedzie ktoś z okolic Krakowa, można by było sie zgadać na transport do Waszawy na lot?

heh
@Bartek

Zastanów się czy warto, teraz są tylko do wyboru 12 godzinne zmiany, możesz określić w jakich godzinach chcesz pracować, ale jak dostaniesz grafik, to może być różnie, ja jak pracowałem przez 4-5 miesięcy to miałem zmiany, 7-19 / 15-2 / 18-6 / 3(w nocy)-15. Ostatnia zmiana miała być tylko na 3 tygodnie, po tym czasie, nie zaakceptowałem kolejnego tygodnia na tą zmianę to mnie wykreślili i dalej już grafiku nie wysyłali, jedynie proponowali inne prace dla nexta na innych magazynach, gdy powiedziałem, że proszę mnie powiadomić jak w elsmall wróci wszystko do normy i nie będą zmieniać lub odwoływać grafiku godzinę przed rozpoczęciem pracy to chętnie wrócę, oraz jak zagwarantują conajmniej 3 dni w tygodniu. Niestety dostałem odpowiedź, że nie mogą tego zagwarantować, a ludzie co zostali dostawali grafiki 1-2 dni, z czego ten 1-2 dni były często odwoływane:) Tydzień lub dwa później został mi wysłany payslip z wypłaconym całym holidayem, bez mojej prośby, więc domyślam się, że zostałem zwolniony, chociaż żadnej informacji telefonicznie, ani mailem nie dostałem. Niestety jak jest praca, to jest wszystko dobrze, a jak nie to mają Cię w (usunięte przez administratora) i nawet żaden nie ma odwagi zadzwonić lub nawet napisać, gdy Cię zwolnią. Ogólnie do poprzednich lat to jest (usunięte przez administratora) pajacowanie i ogólnie drwiny z pracowników, ja odrazu znalazłem inną prace, ale co mają powiedzieć ludzie, co kilka tygodni siedzą w domu bez pracy, mając 1-2 dni w tygodniu? Serdecznie nie polecam, ani nexta ani agencji. Pozdrawiam PK.

heh
@Bartek

Oczywiście zdarzało się, że odwoływali nawet ten jeden lub dwa dni:) Przemyśl, czy warto do nexta, czy nie poszukać tu innej pracy.

Aktualność
REKRUTACJA OTWARTA!
Dzień dobry,
Chcielibyśmy poinformować, iż zgodnie ze zmianami w prawie brytyjskim od stycznia 2021 możemy rekrutować osoby posiadające settled status lub pre settled status (status osoby osiedlonej).
Osoby, które były w Anglii i są w stanie to udokumentować mogą aplikować o status osoby osiedlonej z Polski. Jesteśmy w stanie pomóc w procesie aplikacji.
Zapraszamy do kontaku!
XYZ

Dzień dobry, Wiadomo czy w najbliższych miesiącach wznowią Państwo rekrutację?

pomz
@XYZ

oooh teraz nie polecam. W grudniu wracam do Polski. Jesli tu kiedys przylece znowu, to na pewno nie w miesiacach styczen-maj. Bardzo duzo odwoluja nam shiftow. Na przestrzeni miesiaca czasu, 1 tydzien mialem 0 godzin, 2 tydzien 20h, 3 tydzien 42h, obecny tydzien juz mam 2 dni odwolane, a tylko jeszcze 2 dni pracy przewidziane w grafiku... Inni maja jeszcze gorzej, niektorzy siedzieli w domach bez nawet 1h po 2 tygodnie!Wszyscy czekam az zacznie sie sezon urlopowy tych z NEXTA, pewnie bedziemy potrzebni, no i potem okres przedswiateczny... Chyba juz na przyszlosc odpuszcze sobie te robote. A jestem tutaj 2 raz. Ogolnie next i agencja sa ok pracodwcami, ale te ucinane godziny pracy. Przeciez dla kasy tu przyjechalismy... Wiem ze w Manvers taka tragedia była gdzies w styczniu/lutym siedzieli po 3-4 tyg bez pracy!

Hey
@pomz

Ile teraz norma wynosi na 1h ..?

Pomz
@Hey

Norma? Rzadko kiedy do pracy chodzimy? Jak wpadnie 1,2 dni to sukces. Teoretycznie norma to 170 rzeczy/h, ale 112 tez dobrze... tyle ze tu tyle roboty nie ma. Zreszta nikt tego nie pilnuje ;) jakies tam normy chyba tylko tych z nexta obowiazuja tzn tych co robia na kontraktach z next, agencyjnym to zwisa, temu tu jeszcze jestem. W innych firmach musisz ostro zasuwac ,pilnowac sie, przerw pilnowac, nie możesz sobie wyjsc kiedy chcesz na przerwe lub do domu. W lipcu maja byc wyprzedaże to pewnie bedzie znowu dobrze z godzinami pracy, potem blizej do Bozego Narodzenia i...wracam do Polski. Tutaj już nie wrócę (chyba ze bedzie gwarancja 40h na tydzien)

Do pomz
@Pomz

Akurat z tym 170 to na jakim dziale? A z tym chodzeniem to lepiej uwazac tak sie tylko mowi a potem moze wlasnie godzin nie ma nie uwazasz? Widzialem ogloszenia z przed 2dni. Bylem tam, i na piku to bylo cos w granicach 300na 1h. Wiadomo 240 tez (usunięte przez administratora) ;-)

Pomz
@Do pomz

170 na paku. Wszyscy maja tyle dni, tyle godzin. Niestety. Czy robisz, czy nie robisz. Coraz wiecej osob przechodzi na kontrakty nexta, tylko z powodu gwarancji 40h tydzien. Ogromne ilosci pracownikow kazdego dnia next zatrudnia i szkoli ciagle (bez udzialu agencji) uwazam ze praca przez agencje rutaj, powoli sie konczy...

Agencyjny
@Pomz

Next zawsze próbuje od kilku lat pozbyć się agencji, ale robi to bezskutecznie. I zawsze proponuje kontrakty agecyjnym pod szantażem jak nie weźmiecie to nie będzie dla was pracy, Kończy się na tym, że w lipcu dzwoni do solsburego prosząc o dużą liczbę paljaków. I agencja ma wtedy pracy ile chcę bez żadnego limitu. Podsumowując od lipca do max stycznia pracy jest full dla agencji a później to loteria.

Ok
@Pomz

Dzięki wielkie za odpowiedź ,teraz napisales do rzeczy taka prawda. Teraz chyba coś słabo dookoła z pracą bo wszędzie pytają agencje mieszkaniowe o umowę o pracę lub pełny etat..

Pracus

Witam , w najbliższym czasie wybieram się do UK do pracy przy odzieży widzę tutaj bardzo dużo komentarzy przeciwko , nie jest to moja pierwsza praca w UK i wiem że ludzie lubią czasem marudzić ale tutaj to nie wygląda na marudzenie ktoś mógłby mi napisać szczerze czy jest sens jechać przez tą agencje i jakie są szanse na kontrakt ?

Ten
@Pracus

Akurat dziś odwołali wszystkich pracowników bo pracy nie ma , nie ma sensu się pchać do Anglii … szczerze ? Trzyma mnie tylko kredyt który muszę spłacić i uciekam stad , chyba ze chcesz robić po 16 godzin w tygodniu i nic więcej

Jaki dress code obowiązuje w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

bylypracownik1

Garnitur

Magazynier

Od recepcji prowadzi Cię menadżer, nigdzie sam nie łazisz, niczego sam nie szukasz. Rozmowa jest Oczywiście po angielsku. Najpierw pytania, później wybierasz jaki shift Ci pasuje (albo jaki im pasuje), podpisywanie tony papierkologii i czekasz na maila bądź telefon. Jak przejdziesz to spotykasz się albo na recepcji albo przy wejściu głównym z grupą podobnych sobie i zaczynają szkolenie.

- Czemu chcesz pracować dla NEXT? - Czemu uważasz, że komunikacja jest ważna? Nie pamiętam w zasadzie reszty, ale też jakieś takie niepoważne. Poza tym numer emergency, do jakiejś osoby jakby coś Ci się stało, adres z kodem i tego typu podstawy. Raczej łatwe, ale pomyśl, dlaczego komunikacja z menadżerek jest ważna :) Ja miałam z tym problem, ponieważ to było zbyt oczywiste, a oni liczą na odpowiedź typu "jak mi się zepsuje handset to muszę umieć mu o tym opowiedzieć" albo "żeby wiedzieć czy są już nowe sackheadery" ;P

Niewnikajdlaczego

Generalnie do firmy i agencji nie miałam negatywnych spostrzeżeń do czasu kiedy wystąpiła nietypowa sytuacja . Wiadomo jak to przyjedzie się do pracy z Polski to trzeba się wykazać , jak wszędzie i pokazać jak z najlepszej strony . Traktują ludzi jak im się podoba - w zależności od tego czy masz dobre stosunki lub znajomości lub coś im się przypodoba . .w przeciwnym razie mają ciebie gdzieś i mogą wywalić bez powodu , nie podając żadnych argumentów . Rok temu będąc w Anglii i pracując w Nexcie dogadalam się z agencją ,że chce wcześniej wrócić do Polski będąc na kontakcie półrocznym . . Mówili ,iż dam im wcześniej informacje o powrocie - nie będę miała żadnych komplikacji aby do nich wrócić za jakiś czas gdy będę potrzebować pracy . Teraz zajeżdżam do Wakafield ,dowiaduje się o tym , iż moje dane wyświetlają się na czerwono . Pytanie tylko dlaczego? skoro wszystko było niby uzgodnione i dogadane. Zachowali się nie ładnie ,ponieważ robiłam wszystko co mówili i byłam wobec nich lojalna . Zawsze starałam się wyjść pozytywnie z całej sytuacji jeśli oni potrzebowali ludzi do pracy i prosili abym nie brała urlopu w tym okresie . Zawsze się zgadzałam,choć nie musiałam Chcąc wyjaśnić tą sytuację po prostu mnie olano i wmawiano ,że nie ma żadnych pomyłek . Moim zdaniem to jest nie do zrozumienia . Więc daje negatywna opinie

PrawdaNasWyzwoli
@Niewnikajdlaczego

Agencji zależy tylko na pieniądzach i to trzeba sobie wpoić do głowy. Trzeba z nimi grać ostro bez bycia miłym bo wiem jak to było w moim przypadku.

Janusz
@Niewnikajdlaczego

Haha ta Firma to (usunięte przez administratora) , ci kontraktowi to niezłe kapusie , chodzą i kablują na tych z agencji bo robią sobie nadgodziny ... jak widać żal im (usunięte przez administratora) ściska , Polak Polakowi za granica największa świnią... wcale nie jest tak kolorowo podstawa to 1280funtow , odjąć mieszkanie czyli norę plus jedzenie i autobusy to wychodzi pare stówek , żenada i tyle

Krzysztof
@Janusz

Wspomniałeś Januszu o nadgodzinach a ta właśnie kwestia mnie troszkę ciekawi. Czy możesz napisać, jak wygląda ich rozliczanie przez firmę Solsbury Solutions w Next? Pracodawca ten daje możliwości wypracowania dowolnej liczby nadgodzin? Sprecyzuj to proszę. Będzie mi miło czegoś się dowiedzieć.

Janusz Schopenhauer
@Krzysztof

Pewnie ze są , normalnie są doliczane do każdej piątkowej wypłaty . Na czysto to wychodzi chyba 11 f za każda nadgodzinę , to prawda agencji zależy tylko i wyłącznie na KASIE niczym innym . I to mnie utwierdza w przekonaniu ze Polak Polakowi największa K@urwą zagranica ....

Hystie

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą na miesiąc czasu, po czym zostanie bezpodstawnie zwolniony z 3/4 grupy (jak i nie całą), z umową na pokój przez następne pół roku, z wydatkami na transport w wysokości 80f/ miesiąc (doliczyć dojazd każdego dnia- 2h), kosztami poniesionymi za zakup PODSTAWOWEGO wyposażenia kuchennego i nie tylko to oczywiście, że warto... dać sobą tak pomiatać :) Omijać agencję jak i samego Nexta szerokim łukiem. Strata czasu, pieniądzy i zdrowia.

@Hystie

A to co spotkala cie taka przygoda ze tak piszesz czy co

@Hystie

Jaki jest wiec sens wyjeżdżać z PL tam do pracy po to chyba, żeby się przelecieć do UK i wrócić.... Czego agencja nie robi dla hajsu..... Smutne to jest - masowe wysyłanie ludzi do miejsca gdzie ludzie i tak odejdą z kwitkiem...

Lysy
@Hystie

Nastepny mistrz, trzeba bylo pracowac a nie lazic i cieszyc sie ze placa za nic nie robienie. Ja wyjechalem 3 miesiace temu i z cala grupa wszyscy nadal pracujemy. Jedna osoba zjechala od nas do Polski ale to z powodow rodzinnych i nikt problemu w agencji nie robil. Wezcie sie wy do roboty a nie placzecie ze was zwalniaja! Jakos ani mnie ani nikogo z mojej grupy nie zwolnili a jest ponad 20 osob!

@Km

Proszę nie usuwać komentarzy - cała ekipa już nie pracuje!!!! Ludzie wyjechali przez Was na 1 miesiąc czasu.... szkoda pieniędzy i nerwów!!! Nie polecam!!

@Nowy

A to jaki byl powod tego ze cala grupa nie pracuje ile osob

Oni
@Lysy

Co za bzdura - czemu piszecie taka nieprawde..... skoro w praktyce wyglada to zupelnie inaczej.....

@Oni

To napisz jak jest naprawde w tymmagazynie co tam sie dzieje

@Lysy

Hej a mozes napisac o co chodzi z tymi kartami co trzeba je wypelniac co tam sie wypelnia co sie wpisuje

@Lysy

A mozesz napisac jak ta praca wyglada co tam sie robi konkretnie ile dni sie pracuje po ile godzin

Takie zycie
@Hystie

Takie zycie, to jest proces selekcji. Przetrwaja tylko najsilniejsi, ale jesli jest tak jak mowisz i tyle zoobowiazan na poczatek to rzeczywiscie nie warto.

margo728
@Lysy

Lysy placa ci za reklame agencji Solsbury Solution i prace w Next?

sajgon

rowniez nie polecam

Mordeczko
@Hystie

Tak samo teraz pościągali Polaków i odwołali wszystkich , te kontrakty ich są nic nie warte , z tym to można iść do sądu , kasę wiedza jak brać za pracownika , zero szacunku ani nic , dziwie się ludzia Że jeszcze tu przyjeżdzają

22 cm
@Nowy

Wracac? A co to w Next tylko praca w Uk? Nie zartuj. Tu sie nie uda to gdzie indzuej wezma...jest brexit , trudniej o robola maja pracodawcy...

Oszukana
@Mordeczko

Dokładnie jest tak jak mówisz, agencja po dwóch miesiącach stwierdziła, że na danym magazynie nie ma pracy więc wysłała na magazyn obok, na którym też nie było pracy. Później chciała wysłać na magazyn gdzie dojazdu nie ma a w sumie też tam pracy nie było. Jeszcze ich tłumaczenia, że w sumie to nie jest umowa na 40h itd. Wystarczy iść z tą umową do sądu sprawa na 100% wygrana. Nie może być tak, że zostawiają cię z niczym w dodatku masz umowę mieszkaniową ważną przez kilka miesięcy, jak się nie wywiążesz to ciebie pozwą do sądu.

Pracus.
@Nowy

I dobrze. Obiboki i lenie odsiane. Wiecej roboty i godzin dla tych co szanuja prace. Pewnie wyrzucili za oklamywanie na godzinach pracy:) wychodza z roboty o 11, a pisza ze byli np o 17. Znam takich:)))))

Kacper

Serdecznie odradziłbym wyjazdu przez agencję. Najlepiej poświęcić więcej czasu i szukać pracy bezpośrednio u pracodawcy, bo się da, trzeba tylko większych chęci, chyba że, ewentualnie starać się i prosić o przejście na kontrakt jak najszybciej się da żeby pracować sobie w spokoju czy jutro nie zostanę OLANY, no chyba że chcecie się zdziwić jak z dnia na dzień w sylwester (w moim przypadku) zadzwonią Wam, że klient odmówił z Wami współpracy i automatycznie zostajecie bezrobotni i z pokojem który trzeba opłacać co tydzień aż do Kwietnia. Nie chcę tutaj zrzucać całej winy na agencję, bo to tak naprawdę klienci tej agencji traktują ludzi agencyjnych gorzej niż swoich kontraktowych. Zauważyłem to pracując na QC przez ostatnie dwa miesiące. Dziwi Mnie tylko czemu Solsbury i ty jako pracownik nie macie nic do gadania w tej sprawie. Wysyłają ludzi tak daleko od domu do pracy w której NIC nie jest pewne.

Kid

Cześć, mam pytanie do osób, które w najbliższym czasie wybierają się do Nexta bądź już tam wyjechały- czy agencja SS pomaga w znalezieniu mieszkania na czas kwarantanny? I czy w jakiś inny sposób pomagają, np. w zakupach przez te 2 tygodnie?

PrawdaNasWyzwoli
@Kid

Tak pomagają, ale dostaniesz mieszkanie niewiadomego stanu. Współpracują z polską agencją mieszkaniową move housing, która nielegalnie przetrzymuje depozyty (jak najdalej od tej agencji mieszkaniowej!), ktore powinny trafic na specjalne konto gdzie od tej kwoty powinny rosnac odsetki (wszystko w papierach dostaniecie)i po przyjeździe nie pozwalają obejrzeć mieszkania wiec gracie w rosyjska ruletke bo jak dostaniecie mieszkanie w tutejszych slamsach to dramat. Jeśli bedziecie zmuszeni zagrac z nimi w ruletke to nie podpisujcie umowy na wiecej niz 3 miesiace!. Ja mialem mieszkanie od nich, ale na szczescie w dobrym stanie. Podpisałem umowe na 6 miesiecy, ale postanowilem sie wyprowadzic i na szczescie w umowie byl kruczek prawny (zreszta te umowy wedlug "employment law citizens advice bureau" są pisane siusiakiem na kartce i nie maja mocy prawnej). Mialem 3 miesiace dlugopisem skreslone i nie bylo na umowie mojej parawki co i tak by nie bylo zgodne z prawem (musial bym na nowo zawrzec, podpisac umowe z agencja mieszkaniową). Aby otrzymac zwrot depozytu ktory wplacilem musialem wejsc z nimi na droge prawna w tutejszym korcie i takowy zwrot otrzymalem z odsetkami i zadoscuczynieniem. Jeśli sie zdecydujecie albo bedziecie zmuszeni do wynajmowania u "Januszex inc." mieszkania to pamietajcie by dokumentowac i zglaszac wszystkie usterki. Zrobcie zdjecia pokoju i wszystkiego jak wyglada tuz po wprowadzeniu by miec dowody w razie koniecznosci wejscia na droge sadowa i odzyskania depozytu. A co do samej agencji to roznie to bywa, jedno jest pewne, ze agencja ktora swiadczy uslugi zatrudnienia jak i ta ktora daje lokum musi dostawac jakies pieniadze za polecanie innych ludzi. Agencja SS na pewno wie o tym, ale mają gdzieś by podjąc współpracę z inną agencją mieszkaniową wiec mozecie sobie sami opinie wyrobic na ten temat. Pozdrawiam i dodam, że jestem aktualnie pracownikiem agencji i pracuje w Next wiec macie swieze informacje jak to wyglada na dzien dzisiejszy. W razie duzej kryzysowej sytuacji pozywać wlasciciela agencji o odszkodowanie za poniesione koszty zwiazane z zapewnieniem sobie bezpiecznego i komfortowego mieszkania bo za to w koncu placicie i macie do tego prawo!. Zglaszajcie to na policje lub dzwoncie po darmowe porade i dokumentujcie wszystko, nie dajcie soba pomiatać agencyjnemu śmieć.....!

@PrawdaNasWyzwoli

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła! Z daleka od tego syfu ! Agencja mieszkaniowa dramat - mieszkałem w wielu miejscach w UK, ale takiego syfu to nie widziałem. NIE POLECAM! Jak masz opcję - ogarnij sobie pokój w South Elmsall, oszczędzisz sobie nerwów. A Move Housing? i dostaniesz mieszkanie, gdzie szczura bym nie wpuścił.

Klm
@HOHOHO 2020

Jakie są warunki mieszkalne?Czy ktoś przyjechał do Barnsley 21 grudnia.Pokoje są pojedyncze czy podwójne.Ile osób w mieszkaniu?

@Klm

Warunki mieszkalne dramat.

Ochotnik
@Klm

Potwierdzam co w innych posrachsie przewija. Warunki mieszkaniowe tragiczne. Nory od lat nieremontowane. Kuchnie zapuszczone ze szok. Widać ze nikt w to jie inwestuje, nikt nie dba. Agencja to HOUSE MOVING, czy jakos tak. To polska agencja, lub sporo Polaków tam pracuje i wynajmuja chaty dla Polakow. A to wiele tlumaczy... zanim tu dotrzecie proscie o foty swych mieszkan, bo juz w pl bede was cisnac zebyscie podpisywali umowy online... Na 100% przeniose sie gdzies indziej...

@Ochotnik

Agencja mieszkaniowa z cyklu "JANUSZE nad JANUSZAMI" :D Najlepsze sa te ich oplaty w tych pocouncilowych domach, gdzie strach wyjsc na ulice w bialy dzien. HA HA HA A ludzie to podpisuja, bo co maja zrobic jak przyjezdzaja do Anglii do pracy i nie maja dachu nad glowa. To jest pewna forma szantazu. Cyrk!

wojtek

wybiera sie ktos po swietach do pracy na skrecanie mebli w grimethorpe

PL
@wojtek

Wybieram się 28 lece samolotem z modlina

Olo
@wojtek

Ja się wybieram 28 grudnia z Modlina

Jareczek

Najgorsza agencj z jaka sie spotkalem, wszystko na ostatnia chwile, omijac z daleka

Katarina z rumunii

Pełno niedomowien, agencja ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Wojtek

Agencja nie ogarnia, jareczek z polski z ktorym rozmawialem nic mnie nie poinformowal ze musze miec czarne buty nie markowe i czarne ciuchy zeby mnie wpuscili na magazyn, dowiedzialem sie tego na 2 dni przed praca, kazal tylko z polski wziac 200f ze wystarczy na wszystko, takze na buty i czarne ciuchy juz nie

Czy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kontraktowy

Maja w (usunięte przez administratora) pracowników , hajs dla szefowej ma się zgadzać i tyle , praca na dłuższy czas wpływa bardzo na psychikę , ci menadżerowie to kompletni imbecyle po podstawówce , brak słów ...

Prawda

Zapomnij....lepiej sprawdzają opinie na google bo tu usuwaja

Ktos

Jeszcze nie zaczelismy pracy a juz nas oszukali, mialy byc zmiany po 8 lub 10h, przylecielismy do wakefield a są do wyboru tylko 12h

Wojtek

A byłeś już tam może kiedyś

PL
@Wojtek

Nie byłem jeszcze tam.Jade pierwszy raz.Ale w UK już byłem.Sory że tak późno odpisałem.Dopiero zobaczyłem.Pozdrawiam

Swiezy

Witajcie :) Czy ktos z Was wybiera sie do Next w Grudniu? Pozdrawiam

Irek
@Swiezy

Tak. 18 grudnia.

siwy

Cześć, jeżeli jakaś osóbka w młodym wieku planuje wyjazd do Anglii do tej pracy - to można się jakoś zgrać i pojechać razem. Byłem już tam parę miesięcy temu, więc z takimi rzeczami jak mieszkanie, dojazdy itp. pójdzie gładko, a zawsze będzie raźniej. - Chłopak 22 lata

Marzena
@siwy

Cześć, ja się wybieram w tym miesiącu :)

@Marzena

To jak chcesz to napisz: adrian402@onet.pl

@Marzena

@Marzena adrian402@onet.pl

Trav

Pracuje od stycznia zaczynałem na picku a teraz jestem w departamencie menadżerskim więc polecam robotę ????

Ellm

Jak jest teraz z godzinami? Nie ucinają poniżej 40h tygodniowo?

@Ellm

Jestem na kontrakcie 8tygodniowym i mam tylko 40h, bez overów, generalnie na niektórych działach masz mniej niż 40 coś około 30-32h. 4x8 albo jakoś 6x5,5? A na niektórych masz normalnie nielimitowane godziny, wszystko zależy gdzie cię rzucą.

Nicpon

Ja robie juz 3 miesiąc po 60 h na tydzien. Jest robota, sa nadgodziny. Trzeba tylko chcieć robić;)

@Nicpon

A na ktorym magazynie jestes oraz na jakim dziale ?

MiB

Witam czy wyjeżdża ktoś do Next w październiku? Pytanie też do pracowników jak teraz wygląda tam praca da się coś zarobić jest te 40h tygodniowo chociaż? Planuje wrócić do UK i na początek pracować w next lecz chyba bez pożyczki się nie obejdzie czy Solsbury na pewno pozycza te 250gbp na początek ? Pracowałem już na picku w Morisson Gadbrook Park czy Wincanton więc praca nie jest mi obca.Chcialbym wiedzieć jakie tam warunki,atmosfera,pokoje i dojazdy i ile mniej więcej wychodzi Tygodniowka i czy są nadgodziny oraz na jak długo rzeczywiście można jechać? Z góry dzięki za info

@MiB

Hej ja planuje wyjazd prawdopodobnie 1 października A start pracy 4. Też jestem ciekawa jak tam wyglądają te godziny i nadgodziny w praktyce. Wybierasz się sam czy w grupie ? Jak ktoś jeszcze się wybiera to zapraszam do kontaktu kasik3011@wp.pl z kimś to zawsze raźniej. Też jeżeli ktoś aktualnie tam jest i mógłby dac znać właśnie o tych trzech magazynach to jak może wysłać mejla to będę wdzięczna. Pozdrawiam

MIB
@Kasik

Hej wybieram się sam.Moezzkalem w UK 6 lat więc się nie obawiam jedynie nie wiem jak z pracą w Next czy są godziny żeby nie siedzieć w domu tylko zarabiać.Ciekawe też na jak długi okres ta praca.Pokoje lepiej samemu wynająć zawsze będą lepsze i tańsze niż przez agencję.Gorzej mam z dojazdem na taką godzinę do Warszawy szkoda że nie można lecieć z Katowic.Moxemy się jakoś zgadać we 2 zawsze raźniej a może ktoś jeszcze do nad dołączy.

@MIB

Ja też już byłam w Anglii ponad 3 lata, teraz znowu postanowiłam jechać, wylot 1 października. Pewnie dałam mejla na górze to napisz do mnie będzie łatwiej pogadać. Ja akurat do Warszawy mam blisko więc luz, ale właśnie pokój nie wiem jeszcze czy samej szukać czy przez agencję bo nie wiem na który magazyn mnie rzuca i skąd najlepszy dojazd będzie temu myślałam by oni coś blisko znaleźli.

@MIB

Ja tez juz bylam w Anglii ponad 3 lata pracowalam tez na magazynach ale nie w nexcie wiec nie wiem jak tam z praca i godzinami, ale domyslam sie ze tak jak wszedzie zalezy na ktory magazn dadza oraz ktory dzial. Z tego co bylo w ogloszeniu to kontrakt na 3 lub 6 miesiecy jest. Co do szukania pokoju to chyba nie wiadomo gdzie sie zostanie przydzielonym, dopiero chyba tam na miejscu na spotkaniu mowia, wiec tez nie wiadomo gdzie najlepiej szukac pokoju. Ja planuje wylot 1 pazdziernika jutro mam sie z nimi kontaktowac i kupowac bilet. Jak mamy leciec razem to mozna sie zgadac, napisalam wczesniej mejla to mozesz sie odezwac, latwiej bedzie pisac bo tutaj zagladam jak mi sie przypomni czyli nie za czesto :P

Zostaw merytoryczną opinię o Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) - Pontefract

• Jak się pracuje w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

Zobacz opinie na temat firmy Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

Kandydaci do pracy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)