Opinie o grene.pl - GRENE Sp. z o.o. w Modła Królewska

19 lat działalności na rynku zobowiązuje do profesjonalizmu. Wymaga wysiłku by móc utrzymać wypracowaną pozycję, ale także wymaga chęci poznawania i zdobywania by móc iść do przodu! Żądni kolejnych sukcesów a jednocześnie kierowani doświadczeniem, ostrożnie stawiamy kolejne kroki naprzód. Asortyment Grene rozpoczynało swą działalność od dystrybucji części zamiennych do maszyn rolniczych. Dziś w naszej ofercie znajdują się: - części zamienne do maszyn polskich i zagranicznych - artykuły gospodarstwa domowego - artykuły znormalizowane - artykuły zootechniczne i weterynaryjne - odzież robocza - artykuły jeździeckie - zabawki - hydraulika siłowa

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grene Sp. z o.o. w Stare Miasto

Joanna

@Fame a jakie są w Grene warunki zatrudnienia? Czy firma podpisuje w pracownikami umowę o pracę? Co według Ciebie jest powodem rotacji kierowników? Czy na niższych szczeblach firmy również pracownicy są często wymieniani? Są to istotne informacje z punktu widzenia osoby poszukującej pracy.

Fame
@Joanna

Masz umowę o pracę ale o premii nie masz co marzyć co w firmie handlowej jest niedopuszczalne, możesz pracować za 3 a i tak wypłatę masz te sama a śmietankę za twoją pracę spija ktoś inny. Mówiąc o wymianie na stanowisk mam na myśli to że jedna osoba jest rok szefem jednego działu, po roku już innego a za dwa lata wraca na to samo stanowisko, osoby świeże mające pomysły nie mają szans przebić tego ,,szklanego sufitu" zresztą gdyby było tak pięknie to dlaczego tyle ofert pracy? Gdyby było dobrze najlepsi by nie uciekali...

Fame

Osoby ambitne, chcące zmian i rozwoju nie mają czego szukać w tej organizacji. Ciagłe wymiany tych samych osób na stanowiskach kierowniczych nie pomagają uwierzyć w wartości, którymi firma podobno się kieruje. Słabe zarobki, brak perspektyw rozwoju zawodowego.

Joanna

Grene obecnie poszukuje osoby do pracy na posadę Serwisanta. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wszelkie szczegóły oferty możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: https://www.grene.pl/praca Czy jest na wątku ktoś, kto będzie próbował swoich sił w rekrutacji? A może ktoś już pracuje na tym stanowisku i chciałby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami czy warto? Wszystkie opinie z pierwszej ręki są nieocenione.

Man

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

było to już ponad cztery lata temu więc rekrutacje przeprowadzano na sklepie z szefem regionu i kierownikiem. zadano kilka podtsawowych pytań o mnie opowiedziano czego sie oczekuje oraz zapytano i kilka podstawowych części aby nazwac je i do jakiej maszyny się ich używa.po tej rozmowie na drugi dzień dostałem telefon z pozytywną odpowiedzią.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Joanna

@Grzechu chodzi o to, że podawanie imion, nazwisk lub informacji wskazujących na konkretnych pracowników firmy, jest na tym forum zabronione przez regulamin. Wynika to z obowiązujących nas przepisów prawa. Takie wpisy mogą być usunięte przez administratora serwisu. W przypadku wątpliwości, zachęcam Cię do zapoznania się z panującymi tu zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

Joanna

@B.K. można ostrzegać przed podejmowaniem zatrudnienia w danej firmie, ale zgodnie z regulaminem, czyli bez podawania danych osobowych, inicjałów oraz bez obrażania. Nawet konkretne argumenty można przedstawiać z zachowaniem spokoju. Zachęcam Cię więc do takich wypowiedzi. Każda merytoryczna opinia jest cenna dla osób chcących zorientować się w sytuacji.

Joanna

@Aaaaa na forum gowork można dzielić się opiniami zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi, jednak należy pamiętać o podstawowych zasadach jakie tu panują. Nie wolno nikogo obrażać, ani też pisać komentarzy wskazujących na konkretne osoby w firmie, używając imion czy chociażby inicjałów. Takie wpisy mogą być zgodnie z regulaminem usuwane przez administratora. Forum służy do wymieniania opinii merytorycznych i pomocnych dla innych użytkowników.

B.K
@Joanna

Aha, czyli nie mozna ostrzec nowych przed blazejem? Haha Ludzie omijajcie kramp szerokim lukiem.w

Aaaaa

Kto dopuscil do tego zeby taka osoba jak B.K był na stanowisku kierowniczym? Łysy prostak z kompleksami wyżywający sie na pracownikach. Co innego Z.J.. podchodzi do pracownika z szacunkiem ale wiadomo ze kiedy trzeba to opieprzy. Dopoki B.K bedzie tam na takim stanowisku to atmosfera sie nie zmieni.

@Aaaaa

Są zebrania i nikt głośno nie wyrazi swojej opinii na ten temat. Każdy siedzi cicho. W taki sposób nic się nie zmieni...

Cezary

Może wystarczy być dobrym pracownikiem.?

Greneeee
@Cezary

Chyba jednak nie to jest brane pod uwage przy wybieraniu osob pod umowe :)

Schodzi na psy

Przepracowalem tu 3 miesiace, zauwazylem ze wystarczy byc dziewczyna i wchodzic w d**pe każdemu kto ma niebieska kamizelke i juz dostaje sie umowe :) spadam stad.

Krampowy2

Zmienia się na lepsze. Nie ma bezsensownej presji jak dawniej. Kierownik ołtboundu na poziomie. Docenia pracę zwykłego pracownika, aż miło przyjść do pracy.

Krampowy

Pracowalem przez chwilę na magazynie w letnim okresie 2017 roku, sama praca byla w porządku do czasu kiedy okazalo sie ze nawet jesli jestem przyjety na wozek widłowy to musze sie o niego "bic" z innymi pracownjkami na poczatku zmiany. Praca oczywiscie przez agencje, jesli powiesz cos co nie podoba sie kierownikowi to jest telefon do agencji. Kilku znajomych pracuje tam obecnie i mówią ze powoli zmienia sie na lepsze. Kto wie.. może wroce?

Joanna

@nowy93 no to istotne, żeby dostawać takie informacje zwrotne od kierownika, bo wtedy wiecie, że są to oficjalne wiadomości, a nie plotki. I każdy pracownik wie co ma robić. A czemu jest taka atmosfera między pracownikami, że nawet nie podajecie sobie ręki?

nowy

Zaczáem pracé w magazynie 2 tygodnie temu. Po nudnym BHP dostalimy ubrania robocze i poszlimy do magazynu. Przywital nas kierownik i dwu liderow. Potem szkolenie kture trwa ze 3 dni i robota. Zle nie jest - praca pod dachem, cieplo. Fajne sa te spotkania co srode z mikrofonem. Kierownik naprawde na poziomie. Zobaczymy co dali bedzie ale narazie pozytywnie.

Joanna

@waldi a co to za spotkania co środę w firmie Grene? Dotyczą one tylko działu magazynierów? Czy omawiacie jakieś plany na kolejny tydzień na takich spotkaniach? To ważne, że pracownicy mogą liczyć na szacunek ze strony szefa. To bardzo ważne w pracy i dużo osób szukając pracy zwraca na to uwagę i takich właśnie informacji szuka na forum.

logistyk

Ja pracuje na magazynie i naprawdeé nie jest zle. Trzeba robic ale gdzie nie trzeba. Nowy kierownik od piku i reszty jest naprawde facetem na poziomie. Stare ukladziki rozwala -TAK TRZYMAC

waldi
@logistyk

kieras od piku konsolidaci i pakowania jest naprawde wporzadku. Lubie te jego spotkania co tydzien w srode. Wszystkich traktóje z szacunkiem - nie to co stara ekipa

Joanna

@logistyk czyli na przyjęciach i na magazynie są dwaj inni kierownicy? Czy ta sama osoba, która się sprawdza tylko w jednym miejscu? Czyli jakie warunki zatrudnienia masz na magazynie w firmie Grene?

logistyk

ale praca na przyjeciach towaru masakra. Kierownik nic nie robi, nie ma go, a jak juz jest to ucieka do nory na gore.

Joanna

@anonymous czy to była rozmowa o pracę sprzedawcy w Grene? Mimo, że rozmowa nie poszła nie powinno się obrażać nikogo na tym forum, bo jest to forum publiczne, które posiada regulamin:https://www.gowork.pl/regulamin Wyraźnie jest tam zaznaczone, że obraźliwe wpisy mogą zostać usunięte. Dlatego proszę o pozostawianie opinii w taki sposób, by nikogo nie obrazić

Panowie którzy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne to są pajace poprostu brak klasy zero totalne cwaniaczki chciały by żeby za 1500 zl omijać kramp z daleka i grene nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grene Sp. z o.o. - Stare Miasto

• Jak się pracuje w Grene Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grene Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grene Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grene Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grene Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grene Sp. z o.o.