Opinie o Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba w Konin

klient Nowy wpis

ten internet tak posysa pale ze zwykle ogladanie filmow na netflix wydluza sie o godzine ze wzledu na czeste zacinanie sie filmu przez to ze musi sie zaladowac kilka sekund. Panie Prezesie moze byc pan pewien ze wlasnie traci pan jednego klienta (usunięte przez administratora) ktory Panu zaufał

Lolokoks Nowy wpis

Nie mam internetu co 3 dzień i to po 30 godzin więc za co ja płacę tym (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) , mając zapłacony rachunek za internet zablokowali sygnał dzwoniąc do nich nie idzie uzyskać żadnych informacji tylko beszczelne odzywki serwisanta . Szczerze nie polecam

Michał Nowy wpis

Zachęcam pracowników Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba do aktywności na forum. Jak oceniacie tego pracodawcę pod względem oferowanych warunków zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteście zatrudnieni? Czy oprócz stałej wypłaty można liczyć na dodatkowe profity?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Bartosz

Nie polecam tej firmy, czekałem za instalacją Internetu półtora tygodnia dzwoniąc trzy razy ... totalne olanie Klienta!!! Brak profesjalizmu.

klijentka

Bardzo slaby internet oraz uslugi porazka nie polecam nikomu Prezes firmy to porażka Zwykły zlodziej co naciaga ludzi na koszty

bark3

nuk, akurat oni teraz nikogo nie potrzebują. Pdobon jednak zarobki które się dostaje to nie więcej jak 1900 zł

amero

Widać, że sytuacja jest jak w każdej firmie, są i zadowoleni klienci, jak i klienci niezadowoleni, ale to pewnie trudni klienci, którym dogodzić jest bardzo trudno. Niemniej jednak to forum z opiniami o pracodawcy, to napiszcie może co takiego dr-komp oferuje swoim pracownikom w ramach pracy, czy jest np. darmowa kawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba - Konin

Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13 lok. 67
    62-510 Konin