Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba

Konin

Opinie o Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba

klijentka

Bardzo slaby internet oraz uslugi porazka nie polecam nikomu Prezes firmy to porażka Zwykły zlodziej co naciaga ludzi na koszty

bark3
użytkownik zarejestrowany

nuk, akurat oni teraz nikogo nie potrzebują. Pdobon jednak zarobki które się dostaje to nie więcej jak 1900 zł

amero
użytkownik zarejestrowany

Widać, że sytuacja jest jak w każdej firmie, są i zadowoleni klienci, jak i klienci niezadowoleni, ale to pewnie trudni klienci, którym dogodzić jest bardzo trudno. Niemniej jednak to forum z opiniami o pracodawcy, to napiszcie może co takiego dr-komp oferuje swoim pracownikom w ramach pracy, czy jest np. darmowa kawa?

Zostaw opinię o Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr-Komp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Rachuba