Opinie o Kramp Sas Sp. z o.o. w Modła Księża

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kramp Sas Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramp Sas Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramp Sas Sp. z o.o. w Modła Księża

Mógłby ktoś wyjaśnić czemu pojawiła się opinia wyśmiewająca kulturę organizacyjna w firmie? przynajmniej tak odbieram ten nowy komentarz, wstępnie też chce poznać warunki pracy dla Inbound Team Managera. Od jakiegoś czasu jest wystawiona oferta, myślałem, że może będą już odnośnie niej jakieś komentarze? Dobrze widzę po opisie, że prócz wyksztalcenia wyższego z zakresu logistyki nie trzeba mieć doświadczenia? to jaka stawka będzie oferowana świeżo po magisterce?

Akuratnie na wskazanej stronie widnieje ze 6 ofert, zazwyczaj po tyle wychodzi? opiszecie pracę specjalisty ds. produktu? Myślę czy by nie aplikować, liczę się dla mnie wasze zdanie. Jak oceniacie warunki pracy? jakie są zarobki? i ogólny rozwój na stanowisku?

Mnie także interesowałyby te silne strony Pracodawcy, zwłaszcza z perspektywy Koordynatora. Teraz na takim portalu widnieje oferta w kontekście pracy przy projektach marketingowych, w których mam już doświadczenie. jakich warunków pracy mogę się w tym przypadku spodziewać przy Skandynawskiej? W tym przypadku widzę, że oferowany jest tryb zdalny, mimo wszystko jaka atmosfera występuje na dziale? ludzie preferują prace z biura? Liczę na dłuższa współpracę, czy przy tym istnieje szansa na przybliżenie przedziałów placowych? Potrzebuje mieć odniesienie

Kramp Nowy wpis

Dzień dobry, Firma Kramp ma wyraźnie określoną i rozwiniętą kulturę organizacyjną, która promuje zaufanie, współpracę, rozwój osobisty i odpowiedzialność. Oferujemy programy rozwoju zawodowego, szkolenia i możliwości nauki, pomagając swoim pracownikom rozwijać umiejętności i kwalifikacje. Oferujemy również benefity pozapłacowe (np. opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, świadczenia emerytalne itp.) oraz inne formy uznania dla pracowników za ich wkład i zaangażowanie. Praca na stanowisku koordynatora jest hybrydowa. Pozdrawiam!

Jakie są mocne strony pracodawcy Kramp Sas Sp. z o.o.?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kramp Sas Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Junior Purchase Administrator/Młodszy Administrator Zakupów.

Nawiązując do poprzedniego wątku i linku z ofertami, to czy pracował ktoś może jako grafik komputerowy? Mam doświadczenie i zastanawiam się jak w tym przypadku się pracuje. jakie są widełki? i czy w ogóle istnieje opcja na hybrydę / tryb zdalny? Nie ma tego zawartego w opisie

@Kramp

Dzień dobry, Widełki finansowe na tym stanowisku, są zależne od doświadczenia i wymagań kandydatów. Osoby na tym stanowisku pracują w trybie hybrydowym tj. 2 dni w biurze, 3 dni pracy zdalnej. Pozdrawiam!

Justyna

Ominęła mnie rekrutacja na specjalistę ds. kontroli należności, z tego co widzę. Już na pewno po naborze? Mam na myśli to ogłoszenie, co dali w internecie pół roku temu, w sumie pomyślałam, że wejdę i się upewnię jeszcze. Zależy mi na takiej pracy przy analizowaniu danych etc. Jakby coś to nadal wymagają wyższego wykształcenia? Wiadomo, jaki teraz kierunek jest potrzebny, żeby móc tam pracowac?

@Justyna

Dzień dobry, Wszystkie aktualne oferty w firmie Kramp, pracy znajdzie Pani na naszej stronie - https://www.careeratkramp.com/pl-pl/. Pozdrawiam!

Czy poziom wynagrodzeń w Kramp Sas Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 10 czerwca.

Kramp

Dzień dobry, Opinie zamieszczone tutaj, odnośnie wynagrodzenia nie zawierają prawdziwych informacji, stąd ciężko nam to porównać. Natomiast staramy się jak najbardziej dostosować wynagrodzenia, do zmieniających się czasów.

Ktoś sugerował kryzys w portfelach pracowników jeszcze w tamtym roku, czy słusznie? Mam przez sobą ofertę sprzed 3 miesięcy dla speca do spraw kontroli należności. Były nabory na Skandynawską. Jak to jest teraz z tą pracą zdalną? Z opisu wynika,. Że stacjonarna ale w benefitach jest wzmianka o możliwości na tryb zdalny, on jest pod pewnymi warunkami?

Kramp

Dzień dobry, Praca w naszej spółce Kramp SAS jest w trybie hybrydowym, tj. 2/3 dni pracy w biurze, reszta zdalnie. Takie standardy dotyczą wszystkich pracowników. Pozdrawiam!

Pracuś

Nie polecam firmy Kramp obiecują cuda wianki a tak naprawdę wymieniają pracowników jak rękawiczki . Przyjmują ludzi przez agencję na umowę zlecenie dwa miesiące i nie przedłużają umów szukają następnych .Jeśli chodzi o przełożonych są w miarę jeden pan uwazajacy się za wielkiego Lidera pan B..... Jest bardzo zarozumiały nie można się z nim dogadać mało tego zachowanie pod mobbing

XXX
@Pracuś

Zgadzam się w stu procentach, mobbing to jest jedyne co oni potrafią robić. Totalnie nie polecam. Zarobki... pozostawiają wiele do życzenia. Brak rozwoju. Kilka osób, które weszły tak głęboko że stóp nie widać, patrzą na innych z góry. Ciężka praca z całą pewnością tutaj się nie opłaca :)

@XXX

Czemu nie podasz konkretów jeśli chodzi o zarobki tutaj? Czyli nawet jak się słabo pracuje to jest się identyczne traktowanym jak przy 100% pracowitości?

@Anna

Ci co robią minimum mają tak samo płacone co osoby które gonią za ich słabe wyniki. Jedyna nagroda to premia roczna dla wszystkich bez wyjątku Na zwykłym stanowisku zarobki w SASie między 3300-4500 brutto w zależności od działu Największy dział gdzie najczesciej zatruniają to 3000-3500 brutto

@Anna

Przynajmniej takie kwoty pamiętam z rozmów i z tego co się widziało

Ilona
@Robol

Bardzo doceniam, że podajesz konkrety. Powiedz, a czy od maja mieliście do tych kwot jakiś dodatek waloryzacyjny z tytułu inflacji? Firma w ogóle zauważyła kryzys w portfelach pracowników?

Zażenowana

Nie polecam, osoby na rozmowie o prace nieprofesjonalne. Pytania o to czy ma się z kim zostawić dziecko? Trochę słabo, takie pytania nie powinny mieć miejsca. Świadczy to tylko o braku profesjonalnego podejścia. Po tym co tam zobaczyłam nie chciałabym z nimi nawiązywać żadnej współpracy. Są lepsze miejsca z pewnością niż to.

@Zażenowana

A dalsza część rozmowy? Co konkretnie udało się zobaczyć? Pytam, bo widzę chyba tylko odniesienie się do tego jednego pytania, a co z całą resztą? Jak długo ta rozmowa trwała i o co jeszcze pytano?

@Zażenowana

Dzień dobry, Czy może Pani wskazać na jakie stanowisko Pani aplikowała? Uczestniczę w każdej rozmowy kwalifikacyjnej do naszego oddziału Kramp SAS i nigdy nie zadałam ani nie słyszałam, aby takie pytanie padło, lub żadne inne odnośnie życia prywatnego kandydata. Jeśli jednak poczuła się Pani nie komfortowo podczas odpowiadania na któreś z pytań, to bardzo mi przykro i zapewniam, że nie mieliśmy zamiaru doprowadzić do takiego stanu rzeczy.

Asdf

Nie polecam. Wręcz odradzam! praca mało płatna, nieco ponad najniższa krajowa. Niby każdy się „lubi” ale za plecami obgadywanie i wyśmiewanie każdego. Więc z pewnością ludzi na poziomie się tam nie pozna, poza kilkoma fajnymi osobami. praca sama w sobie w porządku. Ale największy minus to ludzie tam pracujący. Niestety.

Robol

Wieczne obiecywana umowa o pracę. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Jak nie masz pleców u kogoś to tylko robisz i robisz coraz więcej. Lepiej się nie wykazywać za wiele i robić tylko co każą bo narzucą tyle roboty byle góra mogła się obijać. Jak ma się swoje zdanie to jest już koniec. Albo będziesz mobbingowany i sam się zwolnisz albo będą dawać ci więcej do zrobienia i zwolnią pod pretekstem że nie wyrabiasz norm. Plusy: Na pierwszą pracę i poczucie klimatu korpo - naprawdę dobre miejsce Szlifowanie języka i programów komputerowych. Tanie i dobre obiady. I tyle.

Małgorzata
@Robol

Czyli co, tylko umowa zlecenie wchodzi w grę? W każdym dziale tak źle z tą atmosfera czy tylko w jakimś konkretnym?

@Małgorzata

Obecnie są oferty na umowę o pracę ze względu na rozbudowę zakresu obowiązków działań SAS. I atmosfera dotyczy całości działu centrum usług wspólnych. Najgorzej mimo wszystko widać problem po administracji zakupu. Reszta nosi nos wyżej. Są jakieś wyjątki w zespołach pojedynczych osób które są bardzo miłe a reszta jest miła żeby uzyskać swoje i obsmarować za plecami Jak znowu mi to zacenzurują będę się śmiać. Bo prawda w oczy kole

Były pracownik.

Nie polecam tego miejsca dla kogoś kto już ma zaplecze w pracy biurowej w korporacji (lub nie korporacji). Miejsce dobre do zbudowania doświadczenia przez rok max dwa lata, potem trzeba szukać dalszej drogi. Ciężka współpraca z główna Panią manager która o finansach i procesach w firmie ma niewiele pojęcia. Ciężka praca i sumienność nie są doceniane. Dobrze maja Ci co skarżą. Jak na Ciebie naskarżą, nawet kłamstwa, to jesteś winien i ponosisz konsekwencje. Niektórzy ludzie ok, większość jednak ma zamknięte głowy i myślą ze złapali nie wiadomo jakie fuchy, bo mogą pogadać po angielsku w pracy czy powymieniać mejle. Zdobyłem tam cenne doświadczenie, ale tylko dzięki swojemu uporowi i angażowaniu się. Wyniosłość, brak pomysłu i spychologia to główne cechy większości tam zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kramp Sas Sp. z o.o. - Modła Księża

• Jak się pracuje w Kramp Sas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kramp Sas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramp Sas Sp. z o.o.?

Kramp Sas Sp. z o.o.
  • Skandynawska 1