opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 8 ocen z 3 miesięcy
Opinie(503)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(503)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconCCIG Group Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.08.2020 15:41

    Inne

    Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.08.2020 18:41

    Pracownik

    Umowa zlecenie. Stawka godzinowa, 17 zł brutto. Premia w zależności od projektu, ale marne grosze Biuro brudne, śmierdzące. Jakby w życiu nikt tam nie sprzątał.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.06.2020 13:24

    Inne

    (usunięte przez administratora) Umowa oczywiście śmieciówka, na rozmowie dostaje się informacje o elastycznym grafiku, co jest nie prawdą, godziny pracy ustala manager tak, jak mu pasuje. Szkolenie wstępne po którym nie otrzymuje się żadnego certyfikatu. Wiele osób po ukończeniu szkolenie nie dostaje pracy ponieważ nie spodobała się managerowi ???? nie dostanie też pieniędzy za udział w szkoleniu ponieważ umowę podpisuje się w ostatni dzień szkolenia, na której jest napisane, że po wypracowaniu 300h pracownik otrzymuje premie za szkolenie wstępne. Przyjmują tam tylko studentów, ponieważ liczą na tanią siłę roboczą. Na ubezpieczenie nie masz co liczyć ???? Na pomoc ze strony trenera liczyć nie możesz, ponieważ musisz wszystko pamiętać ze szkolenia, albo on znajduje się na 10tej fajce w ciągu dnia przed firmą i nie ma go na sali gdzie jest potrzebny. W sytuacji gdy wybuchła pandemia wirusa, firma nie zapewniła ani rękawiczek ani maseczek ochronnych dla pracowników. Prace zdalną zapewnili na początku tylko kierownikom, zwykły pracownik miał możliwość pracy zdalnej w dużo późniejszym czasie. Praca w tej firmie nie jest stabilna ponieważ można ją stracić w jednej chwili pod pretekstem „używałeś telefonu podczas pracy” tak niestety było gdy wybuchła pandemia i firma nie była w stanie zapewnić pracy większości... wtedy zaczęła się bitwa o godziny. Najwiecej godzin dostali Ci którzy najlepiej trzymali się z manager. Dodam, że kadra managerów nie ma szacunku do pracowników. Na każdym kroku pokazują, że są wyżej i zwykły pracownik infolinii jest nikim. Ma tylko siedzieć i odbierać połączenia. Niektórzy pracownicy są wyśmiewani przy innych konsultantach przez managerów. Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ nie zdobędziecie tam żadnego doświadczenia! jedynie co to stracicie swój czas na szkolenie z którego rezygnuje 7 na 10 osób po zapoznaniu się z atmosferą jaka panuje w tej firmie. Nie dajcie się też namówić wysoką premią która będzie wam obiecywana na rozmowie kwalifikacyjnej. Są to śmieszne pieniądze w granicach 80 zł do 500 zł jak bardzo dobrze się postarasz i naprawdę nie będą mieli pretekstu żeby ją obciąć ???? Naprawdę jest wiele innych Call Center w Warszawie gdzie praca jest o wiele lepsza.
    ReviewUserIcon
    ...

    19.11.2019 07:54

    Inne

    Moja przygoda zakończyła się w ccig szybko bo miałem dość jak tam ludzi traktują. Pierwszy raz aplikowałem do obsługi klienta sieci sklepów smyk i następnego dnia otrzymałem informacje że zakończyła się rekrutacja (mimo że moja aplikacja była w ten sam dzień kiedy na olx pojawiła się oferta pracy, zabawne) i zaoferowano mi infolinie Orange. Szkolenia były słabe i nie zrozumiałe. Menager Krzysztof wyciulał mnie z wynagrodzeniem.. kiedy byłem na sluchaniu jak inni rozmawiają kazał mi przychodzić przez tydzień na 3 godziny codziennie po czym wpisywał (sam jeszcze nie miałem dostępu żeby się zalogować czy cokolwiek) że byłem raz w tygodniu czy tam dwa przez to dostałem tak mało kasy że szok, normę musiałem wyrobić w tydzień pracy kiedy inny mieli na to cały miesiąc i odjęli mi całą premie (4 zł) ;). Zarzekał się że będzie pomagał na początek po czym nigdy tego nie robił i kazał zgłaszać się do ludzi tam pracujących. Druga moja aplikacja była niedawno na infolinie NFZ i tego samego dnia po rozmowie o prace dostałem i formacje że nie będzie tego projektu na razie i czy nie chce na smyka iść, ja na to że okej i wgl miałem dostać informacje w następnym tygodniu we wtorek o tych szkoleniach i oczywiście nie dostałem, sam się upominałem i musiałem czekać aż łaskawie do mnie zadzwonią. Do rozmowy ostatecznie nie doszło i kolejny tydzień jestem bez jakiekolwiek informacji. Nie polecam ccig nikomu.
    ReviewUserIcon
    Been there, done that

    06.05.2020 14:46

    Inne

    Mr Christopher. Legend. Menago w sumie w tej firmie też są równo (usunięte przez administratora) Nieadekwatny wzrost wynagrodzenia do ilości obowiązków. Ale jak się zasmakuje władzy :)
    ReviewUserIcon
    Been there, done that

    06.05.2020 14:43

    Inne

    Praca wielce nieprzyjemna. Inaczej nie da się tego opisać. Za szkolenie 5 dni na projekcie orange nie miałem płacone (nie dałem rady wyrobić wymaganych 350 godzin, odszedłem po dwóch miesiącach). Płaca minimalna, premie rzędu 20 groszy za przedłużenie umowy. Systemy stare jak świat. Na mojej kampanii wybieraliśmy numery ręcznie (kopiuj wklej do dialera) z bazy. Mogli chociaż zaimplementować Click to call bo żyły szło sobie wypruć. Wszędzie oszczędności. Jedyne na czym nie oszczędzają to reklamowanie się we Wrocławiu (a mogliby dawać lepsze premie, walczyć o pracownika, ale po co). W mojej ocenie to robota na maks 2 miesiące, kompletnie nie warta tego, przemiał naiwnych studenciaków. Strasznie nieeleganckim ruchem jest to, że przy podpisywaniu umowy zlecenie trzeba było założyć konto w Santander. Ktoś musiał nieźle posmarować. O negatywnych rzeczach mógłbym pisać bardzo długo, ale fakt który najbardziej mnie rozbawił to, że w momencie kiedy wchodziło RODO (wtedy pracowałem) to mieliśmy jakieś szkolenie na platformie learningowej itd. ale system z bazą danych do obdzwonki nie pozwalał na dodanie czyjegoś numeru do Do Not Call list, czyli nie mieliśmy żadnej możliwości wywalenia kogoś z bazy. Dodatkowo per kontakt mogły być przypisane tylko 3 numery telefonów. Jeśli ktoś zmienił numer kontaktowy, któryś raz (dzwoniłem B2B, więc tam często zmienia się numer do reprezentanta, firmy, etc.) to nie dało się dodać nowego. Dzwoniliśmy po 10 razy do osób, które nie pracowały już w danej firmie i nie mieliśmy żadnej opcji by w systemie do obsługi bazy zaznaczyć, żeby się z nimi nie kontaktować, czy zmienić numer przypisany do kontaktu. To jest parodia call center. Tu idzie się na ilość, jakość bliska zeru. Mam nadzieję, że ludzie będą sprawdzać i nie będą wysyłać tam CV. Mam nadzieję, że upadną przy covidzie, że z tym ile wcześniej wkładali kasy w sprzęt i zaplecze techniczne po prostu to się rozkrzaczy (już widzę jak organizują Remote Work). NIe wybierajcie się, oszczędzcie sobie nerwów
    ReviewUserIcon
    NIESTETY JESZCZE PRACOWNIK

    20.02.2020 08:42

    Inne

    Przykre jest to, że w na pozór miłej firmie występuje problem kolesiarstwa i rozdawanie godzin znajomym. Sugerowanie zwolnień i zmian projektu. Managerowie nie znający się w ogóle na swoim projekcie są mało pomocni, dogryźliwi i strasznie mało szczerzy. Niestety wszystko jest wyglądającym ładnie opakowaniem z mocno słonym środkiem. Polecam, jedynie na bardzo krótki okres. Do tego na pewno nie traktowałbym poważnie tej pracy, bo pomimo zaangażowania i sumienności z mojej strony aktualnie muszę prosić o godziny mimo sporej dyspozycyjności w całym tygodniu :)
    ReviewUserIcon
    Yayay

    17.03.2020 14:16

    Inne

    W ccig masz umowy zlecenie. Na projekcie nfz niektóre osoby mają umowę o pracę.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.01.2020 16:16

    Inne

    Co jaki okres czasu w Call Center Inter Galactica można ubiegać się o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.01.2020 14:42

    Inne

    Jaką podwyżkę... najniższa krajowa a jak masz dobry projekt to jakieś grosze z premii dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.01.2020 10:42

    Inne

    Niestety straciłam w tej firmie dwa miesiące. Na początek rozmowa kwalifikacyjna. W sumie nie była jakaś zła, zostały mi przedstawione warunki, które uznałam za dziwne, ale dobra. Umowa zlecenie to wiedziałam, 350 zł za szkolenie wypłacone po przepracowanych 350 godzinach i konto w Santanderze. (usunięte przez administratora) byłam, że myślałam, że spokojnie się te 350 godzin przepracuje. Otóż wyszło na to, że miał być grafik jaki chcesz i pracujesz ile chcesz. A już zwłaszcza na takim projekcie jakim jest NFZ, gdzie "Managerowie" "Twierdzili", że są wieczne niedobory godzin. Minęły dwa miesiące a ja miałam przepracowane jakieś 180 godzin. Gdzie obiecano mi, że będę pracować na pełen etat. Niestety tylko jakieś 100h w miesiącu to był max. Często miałam grafik po 5 godzin, albo mniej i w tygodniu wychodziło 20h maksymalnie. PO drugie straszne czepialstwo, ale o co? O to, że siedzisz na innej sali, ale należącej do projektu, na którym jesteś zatrudniony/a. Ta pierwsza sala była okropna. Było w niej duszno, więc cały czas było otwierane okno. Można było się przeziębić. I tak też się działo. No i przychodzi ta choroba i co trzeba zrobić? Szukać zastępstwa na Twoje miejsce, bo poinformowanie managera, na umowie zlecenie to przecież za mało. I Ty, który masz anginę, albo jakieś inne choróbsko szukasz wśród kolegów czy ktoś weźmie Twoje godziny. Jak nie znajdziesz to albo przychodzisz chory do pracy i rozsiewasz zarazki, albo nie przychodzisz i grożą Ci zwolnieniem. Śmieszne? Oczywiście. Także ta elastyczność grafikowa to też jest żart. Jak ktoś akurat da radę wziąć za Ciebie godziny to Ci się uda. Pozytywna rzecz w tej pracy, to mimo wszystko ludzie, którzy jak mogą to Ci pomogą. Managerowie są NIEpomocni i opryskliwi. Robią z siebie niewiadomo co i to jest w sumie mega śmieszne. Grożą Ci zwolnieniem na każdym kroku, albo zabraniem premii. A jak się o coś pytasz związanego z pracą, to mają taką twarz jakbyś im krzywdę robił. No i na koniec zwolnienie. Oni za to, że siadasz w innym miejscu, albo nie wiem karetka Cię zabrała rozwiążą z Tobą umowę z opinią negatywną w swojej firmie. Czyli, już nigdy nie możesz tam pracować. Ja się sama zwalniałam i na umowie zlecenie dali okres wypowiedzenia 30 dni. Umowie, która przez prawo nie ma zdefiniowanego czasu wypowiedzenia. Jedynie jest to tylko umowny czas. I po raz pierwszy miałam taki problem ze zwolnieniem. Gdzie to jest tak zwana śmieciówką. Żałosne. A i jeszcze to gadanie o podwyżce, która została dana tylko dlatego, że państwo podniosło najniższą krajową. A tak się szczycili, że dadzą nam podwyżkę. XD Ogólnie nikomu nie polecam. Uważam, że Wrocław jest dużym miastem i znajdzie się lepsza praca. Ja sama pracowałam w lepszych firmach.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 13:11

    Inne

    Hej, czy w firmie Call Center Inter Galactica płacą za nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.12.2019 16:49

    Inne

    Tam nadgodziny nie istnieją, są projekty które pracują 24h i stawka jest standardowa ;)
    ReviewUserIcon
    Wyrta

    16.09.2019 10:09

    Inne

    Niedawno byłam na rozmowie o pracę w CCIG i muszę przyznać, że z tak anty-pracowniczym podejściem się jeszcze nigdy nie spotkałam. Tak, wszyscy są mili aż do bólu, ale diabeł tkwi w szczegółach. Na początku musiałam wypełnić 30 albo 40 linijek tekstu swoimi danymi, zanim w ogóle doszło do rozmowy. Pytali tam naprawdę o wszystko. Jest to naprawdę bardzo dziwne biorąc pod uwagę fakt, że do podpisania umowy jeszcze daleko. Po co im te informacje na start? Pierwszy raz coś takiego widziałam. Na rozmowie dowiedziałam się, że dział, do którego aplikowałam już nie prowadzi rekrutacji. Aha. Dziękuję, że ktoś mnie o tym wcześniej poinformował. Dowiedziałam się również, że muszę założyć konto w innym banku, żeby w ogóle dostawać pensję - jest to warunek absolutnie konieczny. Również nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Gdy spytałam, czy zarabiają na prowizjach, rekruterka natychmiast zaprzeczyła i powiedziała "to jest tylko po to, żeby wygodniej było przesyłać pensje". Czy wy macie mnie za tępą dzidę? Jeszcze musicie mi kłamać w kwestii, że chcecie na mnie jeszcze dodatkowo zarobić? Jestem studentką dzienną i niezbyt podoba mi się fakt, że wymaganych jest minimum 30h tygodniowo oraz obowiązkowo trzeba pracować w 2 weekendy w miesiącu. Jeśli masz kiepski plan, będziesz pracować w każdą sobotę. Przepraszam bardzo, kogo wy szukacie? Może od razu na pełny etat zatrudniajcie? Pieniądze za szkolenie dostanę po TRZYSTU PIĘĆDZIESIĘCIU GODZINACH pracy, co oznacza, że doskonale wiedzą, że najprawdopodobniej tyle nie przepracuję. Jedna wielka kpina.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    12.11.2019 11:38

    Inne

    O teraz aż 350 godzin gdy ja byłem na rozmowie o pracę to było tylko 120 godzin .
    ReviewUserIcon
    Jarosław

    05.11.2019 09:35

    Inne

    Firma która szanuje i dobrze płaci nie przeprowadza rekrutacji NON STOP ,a ogłoszenia ich są na Olx praktycznie cały czas. CCIG to jedna wielka kpina , że są ludzie którzy się jeszcze dają łapać.
    ReviewUserIcon
    Aśka

    14.08.2019 16:31

    Inne

    A ktoś mi powie jak wyglądają szkolenia w tej firmie? I one są płatne czy nie? Dostałam informację że jest 8 dniowe i jak już się podejmie pracę to konieczna jest 1 zmiana nocna w tyg. Teraz jestem dyspozycyjna potem trochę mniej i chce po prostu się dowiedzieć czy warto się pakować w pracę która niby jest dla uczniów i studentów. Bo różne te Wasze opinie
    ReviewUserIcon
    Monica

    07.08.2019 21:09

    Inne

    Pracowałam, nie polecam. W lato spasione grubasy nastawiają klimatyzację na 14 stopni, normalny człowiek cały czas chodzi chory. W zimę zresztą też. Menago? Byli parę lat temu całkiem, całkiem, teraz to są jakieś ohydne grubasy i ludzie o niezidentyfikowanej orientacji, niezrównoważeni psychicznie, bez żadnego wykształcenia (ci menagjerowie mają ledwo zawodówki pokończone lub jakieś pseudo studia zaczęte... jeden z menagerów był barmanem, inna grubaska o rozmiarze ponad 50 na AWF niby studiowała -co???) - nie da się wytrzymać. Nie dość, że zarobki liche, wykorzystują człowieka ile wlezie, to jeszcze np. grożą - nie weźmiesz nocki lub popołudnia, to się pożegnamy - normalny przełożony nigdy by nie stosował takich chwytów, tylko ludzie z kompleksami. Klimatyzacja jak wcześniej - działa bez przerwy, czyszczona może raz na rok/dwa lata - zagrzybiała, można nabawić się co najmniej alergii. Brud na sali. Premia? Możesz pomarzyć - dostaje się po znajomości (naciągają jakieś punkty do tabelki, no i znajomi mają, Ty nie). Chcesz wcześniej wyjść z pracy - najpierw pytanie kiedy odrobisz z nawiązką. Omijajcie szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Jurgen

    23.07.2019 15:02

    Inne

    zarobki gowniane, menago Łukasz wnerwia jak mało kto, system premiowy jest tak żałosny ze lepiej go nie dostawać, przerwy są tak krótkie ze czujesz się jak w obozie, zarobki to już wgl porażka, nakaz założenia konta w wbk to śmiech na sali, minusów można jeszcze mnożyć ale jest jeden duży plus a właściwie kilka, kuse spódniczki Santany, byłej managerki Agnieszki i bliźniaczek. Widzieć ich zgrabne tyłeczki to jedyny plus. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zuza

    22.06.2018 13:14

    Inne

    Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy
    ReviewUserIcon
    kłamali

    07.07.2019 03:44

    Inne

    ktoś cię okłamał
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2019 21:44

    Inne

    Praca jak każda inna, są plusy ale i także duże minusy, ogólnie nie polecam .Lepiej sobie poszukajcie czegoś innego na początek przygody w sprzedaży, a teraz do rzeczy; Plusy; -elastyczny grafik, -można się efektywnie przyzwyczaić i przełamać do telefonowania, -w jakimś stopniu rozwija człowieka sprzedażowo oraz interpersonalne, Minusy; -żałosne poniektóre techniki sprzedażowe, -przez to nabycie bardzo złych nawyków, które czasami u niektórych osób bardzo trudno wyeliminować, - co będzie skutkować nieporadzeniem sobie w pozostałych segmentach, wymagających sprzedaży na wyższym poziomie (np. ubezpieczania,bankowość), -wrzeszczący w bezsensowny sposób managerowie, -słabe zarobi, -zły system premiowania, -zmęczona psychicznie baza klientów, -praca potrafi być bardzo ale i to bardzo irytująca, -słaba kultura sprzedaży, -słabe ,nie na czasie szkolenia.
    ReviewUserIcon
    Joanna97

    07.10.2018 22:23

    Inne

    Witam, pracuje w ccig od czerwca i pracuje mi się przyjemnie jednak pojawił się mały problem. Do tej pory studiowałam a wiem, że tylko osoby uczące się mogą tam pracować. W przypadku gdy zrezygnuje że studiów dalej będę mogła pracować na tych samych warunkach?
    ReviewUserIcon
    Dział HR

    08.10.2018 12:26

    Inne

    Dzień dobry Pani Joanno, bardzo proszę o kontakt z lokalnym działem HR. Tam uzyska Pani pomoc. W razie potrzeby zachęcam do kontaktu pod adresem [email protected] Pozdrawiam, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    25.06.2018 19:32

    Inne

    Mam pytanie, jaka premia jest racjonalna do wyrobienia? Czy raczej premia rzędu 50-100zł to Max?
    ReviewUserIcon
    .

    05.07.2018 16:19

    Inne

    Zależy od projektu max 100 zl
    ReviewUserIcon
    Non.

    29.06.2018 19:52

    Inne

    Te dobre opinie sami sobie piszą. Co miesiąc są rozwiązywane umowy i podpisywane nowe z inna spółka zeby ccig uniknelo podatku. 2 lata temu tak bylo, teraz ta sama historia. Każą, nie proszą, Każą! Zalozyc konto w banku, z którym zapewne mają podpisaną umowe prowizyjna, inaczej nie chca wyplacic wyplaty. Grafik nie jest elastyczny, bo godziny pracy są narzucane i trzeba sie mocno wyklocac żeby w konkretnym dniu pracowac w tych godzinach, w których potrzebujesz. Ogółem słabo
    ReviewUserIcon
    anonymous

    22.06.2018 12:31

    Inne

    Kadra zarządzająca mocno nie doinformowana, notorycznie spóźniają się z wypłata wynagrodzenia. Grafik wcale nie taki elastyczny jak myśl być,a premie to kpina
    ReviewUserIcon
    Marcin

    29.05.2018 16:16

    Inne

    najgorsza firma w jakiej pracowałem, wyzysk, najnizsza krajowa , premie nieosiągalne , cala kadra zarzadzajaca b.niemila , nie polecam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Wrocław

    CCIG Group Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    :)

    11.02.2018 21:32

    Inne

    Zakończyłam swoją przygodę z CCIG po półtorarocznej współpracy. Praca sama w sobie jest łatwa, lekka i przyjemna, nie wymaga doświadczenia i przede wszystkim jest elastyczna, za co oczywiście duży plus. Niestety, na swojej ścieżce spotkałam się z nieprzychylnym i niekompetentnym składem menadżerskim. W przypadku niektórych menadżerów jest do powiedzenia, Konsultanci są sprowadzani do parteru, niektóre odzywki są nie na miejscu, a sposób, w jaki menadżer prowadzi z Tobą rozmowę (z założonymi rękoma na piersi) jest nie do przyjęcia. Dyspozycyjność składana jest do środy każdego tygodnia, z czego osobiście się wywiązałam, pisząc, że w danym tygodniu nie składam owej dyspozycyjności. Dostałam wiadomość zwrotną (gdzie oboje byliśmy już w pracy!), że wiadomość o dłuższym wolnym (cokolwiek autor miał na myśli- pojęcie niedookreślone, rozumiane przez każdego inaczej) powinnam dać 2 tygodnie wcześniej. Nigdy wcześniej (ani ja ani moi Koledzy) nie słyszeliśmy o takich "wewnętrznych zasadach", na co usłyszałam, że NAJWYRAŹNIEJ SŁABO SIĘ STARAM O INFORMACJE. Czy to pracownik jest od tego, by prosić się o udzielenie informacji, czy może przełożony powinien poinformować o wprowadzanych zmianach? Odnośnie niedoinformowania zespołu można pisać elaboraty, a w odpowiedzi zwrotnej od menadżera dostawało się tylko "to jest chyba logiczne". Nie było tak bardzo logiczne, jak podeszłam zapytać, a menadżerowie musieli wysłać zapytanie wyżej. Na odpowiedź od menadżera trzeba było poczekać i też nie wiedziałeś, kiedy, i czy w ogóle, ją dostaniesz. W pewnym momencie, po licznych odejściach Konsultantów, którzy spędzili dłuugi okres czasu w firmie (z innym skladem menadżerskim), zostało zorganizowane spotkanie odnośnie współpracy: dlaczego tak się dzieje, co przeszkadza Nam we współpracy i skąd te masowe zwolnienia. Była nadzieja na to, że coś się zmieni. Nic się nie zmieniło, a wręcz było tylko gorzej. Jeden z menadżerów nie potrafił uargumentować mojego zwolnienia, a po wypowiedzenie musiałam iść następnego dnia. Zapytany dlaczego tak, odpowiedział A DLACZEGO NIE? Nie wydaje mi się, by rozmowa z przełożonym powinna wyglądać w podobny sposób. Oczywiście zostałam zwolniona "dyscyplinarnie", z negatywną opinią. Jak najbardziej polecam ową pracę, ale nie z nimi. Niedopuszczalne jest, by Menadżer żądał od Ciebie szacunku, nie mając go do Ciebie. Pomijając fakt, że Twoje prośby są zamiatane pod dywan i mocno przydeptywane, bo może zapomnisz.
    ReviewUserIcon
    ewank

    27.02.2018 20:51

    Inne

    @:) Miałam niemal identyczną sytuację zarówno odnośnie podejścia do pracownika jak i kadry menadżerskiej. Mam wrażenia że miałyśmy doczynienia z tymi sami osobami. Odezwij się na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dominika

    12.02.2018 11:46

    Inne

    @:) czyli samą pracę w firmie Call Center Inter Galactica mogłabyś polecić, bo była przyjemna? A przeszkadzała Ci w sumie tylko atmosfera, którą tworzyli managerowie. Zatem czy nie było możliwości, żeby porozmawiać z przełożonym tych managerów lub chociaż napisać maila o sytuacji jaka panowała w firmie? Może by coś to zmieniło i nie musiałabyś odchodzić z firmy.
    ReviewUserIcon
    :)

    13.02.2018 19:32

    Inne

    Nie odeszlam sama, a rozmowy odnosnie atmosfery nic nie dały
    ReviewUserIcon
    Dominika

    26.01.2018 11:09

    Inne

    @W rozumiem, że miałeś przykre doświadczenia z przełożonymi w firmie Call Center Inter Galactica mimo, że sama praca Ci się podobała i ją polecasz. Jednak na forum nie można używać personaliów i opisywać poszczególnych osób z pracy. To naruszenie regulaminu i te osoby mogą zgłosić prośbę usunięcia tego wpisu.
    ReviewUserIcon
    W

    26.01.2018 12:37

    Inne

    Nie ujawniłam ani nazwiska, ani nawet pierwszrj litery nazwiska. Wiesz ile jest osób o tym imieniu? :)
    ReviewUserIcon
    stary czuj

    22.09.2017 12:23

    Inne

    A ja tam pracując w oddziale we Wrocku, chwalę sobie atmosferę i czas pracy. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.
    ReviewUserIcon
    Pat

    28.07.2017 10:48

    Inne

    Pracowałam w CCIG Wrocław jako konsultant w sumie pół roku. Pracowałam z różnymi menadżerami, zdarzali się lepsi i gorsi. Jeśli menadżer nie ogarniał swojego projektu, to był bałagan i nerwówka, ale na szczęście więcej było osób kompetentnych, z którymi praca była czystą przyjemnością. Dużo zależy od projektu. Niektóre są naprawdę ciekawe i rozwijające. Atmosfera w pracy jest naprawdę ok. Pracują tam sami młodzi ludzie, zazwyczaj dynamiczni i pozytywnie nastawieni do swojej pracy. Wypłata jest zawsze na czas. Nie oszukują, nie tną pensji - ile wypracujesz, tyle dostajesz. Jeśli dobrze czujesz się dobrze w projekcie na którym pracujesz, można wyciągnąć całkiem sporą premię. Umowa zlecenie daje taki komfort, że możesz zrezygnować kiedy chcesz, zazwyczaj bez niesnasek czy problemów. ZDECYDOWANIE POLECAM TĘ FIRMĘ.
    ReviewUserIcon
    piotreksob

    14.07.2017 12:52

    Inne

    Idealne miejsce pracy dla studentów dziennych, choć ja zaocznie studiuje to i tak było to dla mnie idealne miejsce pracy. Niewiele zarabiałem co prawda bo 11zł /h więc za pełny etat trochę słabo żeby się samemu utrzymac :P pracując na infolinii byłem bardzo zadowolony. Miałem świetnego managera i naprawdę było sympatycznie. Polecam atmosferę i ludzi :) sama pracę tez ale tylko infolinię :)
    ReviewUserIcon
    Lupus

    31.05.2017 01:10

    Inne

    Właściwie najgłośniej narzekają ludzie pracujący tam najkrócej. Praca nie jest taka złą i straszna jak to wszyscy malują. Ludzie myślą że dostaną pieniądze za samo siedzenie i rozmowę z tylko miłymi klientami. Niestety to nie działa w ten sposób, czasem bywa źle, nie ma wyniku, nie ma bazy a wynik trzeba zrobić bo od wyniku właśnie uzależniona jest premia. Jeśli się obijasz cały miesiąc to premii będzie tyle co kot napłakał a jeśli się postarasz i przy okazji będziesz mieć odrobinę szczęścia, premia często przekracza podstawę godzinową. Przyznam, nie wszyscy nadają się do tej pracy i odpadają po dwóch czy trzech miesiącach (to właśnie Ci co narzekają najczęściej) ale Ci co się nadają doceniają tą pracę. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia tu mowa o umowie zlecenie, trzeba przyznać jest to pewien minus, ale na rozmowie rekrutacyjnej jest taka informacja i nikt się z tym nie kryje a jeśli komuś nie pasuje to wcale nie musi zaczynać. Bo o ile wiem to ta praca jest skierowana głównie do uczniów i studentów. Wiec w podsumowaniu, do tej pracy trzeba się przekonać i działać albo odpuścić i marudzić że nie ma teraz porządnej pracy. Jeśli ktoś się stara to zarabia naprawdę przyzwoicie (przypominam, że siedzenie tam na za godziny nie jest opłacalne ani dla konsultanta ani dla firmy ). A jeśli chodzi o placówki doświadczeni mam tylko z częstochowskiej więc o tej się wypowiem. Miała atmosfera, w miarę dobra lokalizacja, jeśli chodzi o kadrę to i managerzy i hr i wszyscy wyżej to zwykli ludzie są i można z nimi normalnie porozmawiać, zapytać o zdanie/radę. Tam nigdy nie jest się samemu zawsze dostanie się wsparcie. Słyszałem bardzo dużo złych opinii o CCIG zanim zacząłem tam pracę i muszę stwierdzić, że wszystkie te opinie można sobie włożyć do kosza.
    ReviewUserIcon
    szukam pracy

    03.03.2017 14:34

    Inne

    Poszukuję pracy, jak czytam opinie o pracodawcach to 99% jest negatywnych. Nie ma się co dziwić, komu się chce pisać dobrze o firmie w której pracuje lub pracował, chyba samemu szefowi :-). Szkoda czasu na czytanie tych wypocin.
    ReviewUserIcon
    5ANG

    02.01.2017 17:30

    Inne

    Nic, czego nie można spodziewać się po call center, tym samym wszystko, czego można. Nacisk na sprzedaż, Menadżerowie/Menadżerki wymagające WYNIKU, normalka. Pracuję ok 3 miesięcy i nie miałem do czynienia z trenerem, a realne coachingi nikomu by nie zaszkodziły (oprócz szkolenia, jakiś trener się tam chyba przez chwile przewinął). Praca średnio absorbująca fizycznie, bardziej psychicznie (potencjalni klienci nie zawsze są mili); po 7h można mieć naprawdę dość. Od tego roku 13 zł brutto (11 z groszami netto) podstawy nie brzmi najgorzej, lecz podwyżka z 10 brutto (8,56 netto) skutkowała obcięciem premii. Wyszło mniej więcej na to samo. Wszystko zależy od tego na jaki traficie projekt, na moim akurat bazy klientów się co chwilę powtarzają, co utrudnia ewidentnie zadanie, bo dzwonisz po 5 razy do tych samych ludzi z tą samą ofertą i odbierają wkurwieni, bo np. odmawiali już 5 razy... Grafik rzeczywiście elastyczny, sam go wyginam do granic możliwości i jakoś przechodzi. Atmosfera naprawdę luźna, większość konsultantów to studenci więc mają wspólne tematy ;) Duża rotacja pracowników sprawia, że na bieżąco firma prowadzi rekrutacje, przez co nieciężko złapać się tam jak ktoś szuka czegoś na chwilę albo na szybko. Mocne 6,5/10.
    ReviewUserIcon
    Roxy

    26.10.2016 14:52

    Inne

    Kapitał żydowski , gardzę a priori stawka 8,56 za 1h kadra to amatorzy jeszcze studentki , tak kochani wrocławianie 1100 netto w tej firmie to Max... O to wasza ukochana postępowość , oni śmieją sie z was ze dajecie sie tak traktować...
    ReviewUserIcon
    Dominik

    13.10.2016 13:49

    Inne

    Ale to chyba każdy znad woja stawkę zanik podejmie tu zatrudnienie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2016 19:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rozgoryczona

    12.10.2016 22:23

    Inne

    Dla mnie firma skreślona, reklamują się gwarantowana wysoka stawka a tak naprawdę płacą marne grosze!
    ReviewUserIcon
    expracownik

    18.08.2016 20:35

    Inne

    Dla wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w CCIG z mojej perspektywy - osobiście byłem na projekcie bankowym, liderzy byli ok, zarobki niektórych były bardzo dobre ja osobiście nie narzekałem. Co prawda zakończyła się współpraca z tą firmą ale wszystko na dobrej stopie. Za co bym ich zganił? Za to, że niektórzy liderzy to barany. Plusy? Moi liderzy na projekcie bankowym znali się na rzeczy, ludzie są ekstra. Mega dobre znajomości relacje i imprezy wspólne. Ale najwiekszym plusem lokalizacji jest trener! Tak P. Waldemar (chociaż wszyscy są tam na Ty) jest człowiekiem na odpowiednim miejscu! Mimo że temat finansowy jest trudny i jest tego bardzo dużo - przekazuje wiedzę w taki sposób, że rozumiesz dokładnie najtrudniejsze zagadnienia. Dodatkowo świetnie prowadzi warsztaty i szkolenia sprzedażowe, praca z takim człowiekiem otwiera oczy na wiele spraw w zupełnie inny i ciekawy sposób. Waldku gdyby nie Ty, to ten komentarz byłby znacznie krótszy! Dzięki!!! :) AM
    ReviewUserIcon
    Lesyeuxnoisettes

    06.08.2016 15:27

    Inne

    Pracuje tu od tygodnia i juz mam dosyć. Pomijając managera który ciśnie nas jeśli chodzi o umowy, których nikt nie chce zawierać i wcale im się nie dziwię bo też nie zawarlabym umowy ubezpieczenia przez telefon po ich słodko pierdzacy kącik relaksu z którego nikt i tak nie skorzysta ponieważ przerwy jak na tak intensywną prace są zdecydowanie zbyt krótkie wiec ledwo ktokolwiek zdąży się wysikac a już trzeba wracać i pieprzyc za przeproszeniem od nowa i niepokoic ludzi, np o 21.00 czy o 9.00 rano. Ich piękna wypłata cotygodniowa tez nie trzyma się kupy ponieważ ja usłyszałamze za ciężko przepracowany tydzień dostane dopiero wypłatę w przyszłym tygodniu. Chociaż w umowie jest zupełnie inaczej. Nie wspominając o tym ze warunkiem pracy u nich jest otwarcie konta w wbk. Elastyczne godziny pracy? Musisz mieć szczęście żeby dostać zmianę poranna bo i tak będą wciskać cie na wieczór na tyrade do 21.00 kiedy masz już dość. 24 godziny pracy minimum? Tak ale od poniedziałku do piątku a soboty robicie osobno 18 godzin. Chore ? Tak. Zatrudniają na pełny etat naiwnych mlodzikow. Mają też okres miesięczny wypowiedzenia co jest chore w przypadku umowy zlecenie ale jest to jedyny sposób żeby zatrzymać naiwniakow u siebie. Prawie każdy tu żyje na wypowiedzeniu i taka jest prawda o tej firmie. W swojej reklamie sciemniaja tak jak każą sciemniac nam przez telefon. Unikajcie sre sre i gie jak ognia . Chyba ze odpowiada wam niewolnicza praca mrowki.
    ReviewUserIcon
    sybor

    04.03.2016 20:52

    Inne

    A czy w którymś z CCIG można liczyć na umowę o pracę?? bo ja np: się nie uczę i nie chcę zlecenia
    ReviewUserIcon
    ggg

    02.02.2016 18:22

    Inne

    Czyli na pewno nie ma co szukać dalej?interesuje mnie żeby było w miarę dobrze płatne,czytam rózne opinie i cięzko stwierdzić gdzie w końcu aplikować.Może jest tu ktoś kto ma porównanie do innych cc lub windykacji i polecił by coś :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ggg

    01.02.2016 20:12

    Inne

    Czyli polecacie tą firmę.Albo ktoś może polecić jakieś cc lub windykacje na umowę na zlecenie. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Taki Koleś

    20.01.2016 16:50

    Inne

    Co mnie załamało? Wysłałem swoje CV na połączenia przychodzące, firma oddzwoniła do mnie jeszcze tego samego dnia wieczorem, w dwa dni umówiliśmy się na rozmowę. Poszła nieźle, następnego dnia dostałem telefon że oczywiście, zostałem przyjęty i mogę zaczać szkolenie jeszcze przed świętami bożego narodzenia, pod warunkiem że przyniosę zaświadczenie że jestem uczniem (Nie było o tym żadnej informacji w ogłoszeniu, na rozmowie na pytanie czy planuję dalszą naukę odpowiedziałem chwilowo nie - i mimo wszystko kandydatura rozpatrzona pozytywnie). Rzecz jasna zapisałem się do szkoły, zapłaciłem w "darmowej" szkole banknot za jakieś głupie badania, potem kolejny za wydanie zaświadczenia że rozpoczynam naukę na takim a takim kierunku. I z tym papierem w łapie wracam do Pani od rekrutacji. Co usłyszałem? "to musi być zaświadczenie że pan już się uczy i koniec". Ktoś mi taką praktykę wytłumaczy? Bo ja chyba nie rozumiem do końca. Skoro zostałem przyjęty bez statusu ucznia dlaczego muszę go tak koniecznie posiadać żeby zacząć prace? Bo szkoła płaci za mnie jakieś tam podatki? Robi to za mnie też biuro w którym dorabiam na pół etatu, o czym informowałem. I dlaczego nikogo nie interesuje że semestr zaczyna się dopiero pod koniec lutego i mogę to po prostu donieść w trakcie? I czy tylko ja tego do końca nie rozumiem?
    ReviewUserIcon
    Ewa W.

    11.02.2016 14:25

    Inne

    Jeśli posiadasz status osoby uczącej sie i nie masz skończonych 26 lat firma nie musi za ciebie płacić ZUS tylko podatek dochodowy od twojej stawki brutto. Jeśli wypiszesz sie ze szkoły lub skończysz 26 lat wywalą cie na zbity pysk
    ReviewUserIcon
    Dinozaur

    04.12.2015 23:32

    Inne

    Pracowałem przez dobre 3 lata w CCIG (Wrocław), byłem na słuchawce w projektach orange,play a nawet netii, pracowałem także na Back Office (tam już wprowadzałem umowy z systemu CCIG do np. systemu Orange) i powiem wam że generalnie ludzie są fajni ale rotacja jest niestety duża (pomijając back office tam się ludzie rzadko zmieniają). Główne powody rotacji pracowników to jak najbardziej mobbing który niestety w tej pracy da nam prędzej czy później w kość. Dla przykładu sytuacja z lokalizacji przy ulicy Bema (kiedyś tam była nie wiem czy jest dalej) ponieważ był ogólnie słaby wynik sprzedaży to po pierwsze zorganizowano gorące krzesła (czyli jak nie podpiszesz umowy do 12.00 to wylatujesz z roboty) albo zabierano nam siedzenia od komputerów i mówiono masz stać póki nie podpiszesz umowy... Tego typu rzeczy zdarzały się tak często że tylko tym którzy dobrze znali ofertę (czytaj: dobrze potrafili owijać w bawełnę i nie mówić prawdy np. gdy klient zapytał czy telefon odtwarza mp3 mówisz że tak mimo że ma 3Mb pamięci wewnętrznej a na kartę microSD slota nie ma już nie mówisz). Mało tego większość menadżerów i trenerów mieli ciut poprzewracane w głowie, ja akurat miałem farta i trafiłem pod skrzydła fajnych osób ale 2 pozostałe osoby co były szkolone ze mną trafiły do teamu obok i nawet 3 miesiące tam nie pracowali... Co do awansów, możliwość jest ale prawda jest taka że wygrywa kumpel od kieliszka/koleżanka która nie ma pojęcia o sprzedaży i czas połączeń na poziomie 0,1... System kar: jak ktoś się pilnował to nie dostawał żadnej kary, najczęstsze są za niewłączony wygaszacz bo "przecież ktoś obcy może pobrać dane klienta" w firmie do której dostaniesz się tylko ze specjalną kartą (LOL) bądź przekroczone przerwy (ok tu rozumiem pracować a nie się obijać na papierosku). Osobiście sam dostałem za 3 lata pracy tylko 1 karę więc da się to zrobić ale palącym osobom szczerze współczułem. Kiedyś premię za umowę dostawaliśmy tylko jeśli była większa od czasu pracy czas trwania umowy x kwota zobowiązania miesięcznego x 3% było nasze, jak jest teraz nie wiem dawno nie zaglądałem. Umowa oczywiście śmieciowa więc jak jesteś chory zero kasy. PS: @Wunsz jak jesteś z Wrocka to weź konsultanta nie udawaj jak jesteś team leaderem... @ania zgadzam się uczy to życia i czyni nas odpornym na stres + wyzysk @klicz co racja to racja studenci mogą trochę zarobić @sitago tak jak potrzebują takoż i przydzielą, nie masz na to wpływu aaa jak proponują bo masz dobre wyniki rozkręć nowy projekt nigdy się nie zgłaszaj bo jest to mydlenie oczu (odzyskiwanie klientów co zrezygnowali z netii powód brak możliwości podłączenia linii spróbuj wcisnąć umowę jak nie ma przyłączy netii...) @Homik dokładnie jest to praca dorywcza dorobić sobie można, znałem osoby co były tam po to żeby mieć na fajki/gry/alkohol etc. a na garnuszku rodziców jechali @ola no niestety bazy są przedzwonione,czyszczone tak jak mówisz co więcej to że my obdzwoniliśmy kontakt z naszej firmy nie znaczy że inne call center go nie mają, więc ogółem do klienta w tym samym dniu kilka firm mogło dzwonić Podsumowując: Zalety: Kasa w terminie,nauka życia i bycia wygadanym co bardzo się przydaje chociażby w urzędach, możliwość poznania połowy studentów miasta Wady: Humorzaste osoby w roli managerów/trenerów/BUM-ów mówiące nam nie przynosimy problemów z życia do firmy uśmiechnij się, mobbing,kary za wszystko,czasami idiotyczne szkolenia, mydlenie oczu pracownikom, umowa zlecenie, cotygodniowe testy kompetencji ze znajomości oferty (gorzej jak w gimnazjum - dają coś czego nas nie uczono byleby premię za testy odjąć),ogromna rotacja pracowników,nacisk na wynik wynik i jeszcze raz wynik - nie obchodzi pracodawców że klient korzysta z doładowań 50PLN/3 miesiące sprzedaj mu abonament 59,90/miesiąc bo to dla niego dobre, jak przedstawiłeś telefon to nie zapomnij o internecie mobilnym bo przecież to dla dobra klienta... No to sobie powspominałem, były oczywiście piękne momenty,wspaniali znajomi i niezapomniane imprezy powiem nawet że jak wspomnę tę robotę (jej początki) to mi się łezka w oku kręci. Praca warta spróbowania ale tylko tymczasowo póki nie znajdziecie czegoś lepszego i na umowę o pracę. Ogólnie firma nastawiona na wynik więc nie oczekujcie że będą was trzymać jak nie ma sprzedaży mimo że klienci nie odbierają bądź rzucają słuchawką a wcześniej ubliżają nam zrównując nas na tym samym poziomie co każdy z nas robi w WC.
    ReviewUserIcon
    Karo

    12.11.2015 08:51

    Inne

    Myslałam, że negatywne opinie to wymysł ludzi którym się nie udało ale po 1 miesiącu potwierdzam, totalna starata czasu. Brak wypłacania premii. Mydle oczu i szukanie powodów aby nie płacić. Chcecie podjąć decyzję dobrą? Już na rozmowe konkretnie się zapytajcie czy MUSICIE zakładać konto w ich banku? (jedyna firma w polsce do tego zmusza). Drugie pytanie czy w CCIG Gdańsk jest chodź 1 osoba z umową o pracę? (nie ma NIKT). Trzecie pytanie czy KTOKOLWIEK kiedyś awansował z Konsultanta do Team Leadera w CCIG Gdańsk? Jakie dokonania osiągnęła dwulicowa szefowa? (realne, mierzalne)

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.