Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław

Dominika

@W rozumiem, że miałeś przykre doświadczenia z przełożonymi w firmie Call Center Inter Galactica mimo, że sama praca Ci się podobała i ją polecasz. Jednak na forum nie można używać personaliów i opisywać poszczególnych osób z pracy. To naruszenie regulaminu i te osoby mogą zgłosić prośbę usunięcia tego wpisu.

W
@Dominika

Nie ujawniłam ani nazwiska, ani nawet pierwszrj litery nazwiska. Wiesz ile jest osób o tym imieniu? :)

Dominika

@stary czuj to dobrze, że ktoś jest zadowolony z pracy w Call Center Inter Galactica. Czy coś Ci się jeszcze podoba w pracy w tej firmie oprócz atmosfery i czasu pracy? Jak wygląda sprawa benefitów, podwyżek czy premii? Czy z tych względów też jesteś zadowolony?

stary czuj

A ja tam pracując w oddziale we Wrocku, chwalę sobie atmosferę i czas pracy. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.

Dominika

@Pat co możesz doradzić osobie, która zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie? Co powinno się wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Na jakie możliwości rozwoju można liczyć? Czym Call Center Inter Galactica wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne, ponieważ firma aktualnie poszukuje pracowników http://www.gowork.pl/praca/call-center-inter-galactica;pr.

Telemarketer

Rekrutacja przeprowadzana jest w kilka osób, nie pojedynczo, dlatego jest to okazja, aby już na starcie poznać kogoś z kim np. będziesz się trzymać. Wypełnia się kwestionariusz, później przechodzi się do kilku prostych zadań. Na koniec osoba która przeprowadza rozmowę opowiada trochę o systemie pracy etc.

Są różne zadania, np. aby wymysleć jakiś przedmiot na pierwszą literę swojego imienia, a potem musisz to "sprzedać". Pytają też o to czy wie się o tym czym zajmuje się firma ccig- jeśli nie wiesz nie przejmuj się, bo nie wpływa to na decyzję czy cię przyjmą. Pytają również jak dowiedziałeś się o ccig

Pat

Pracowałam w CCIG Wrocław jako konsultant w sumie pół roku. Pracowałam z różnymi menadżerami, zdarzali się lepsi i gorsi. Jeśli menadżer nie ogarniał swojego projektu, to był bałagan i nerwówka, ale na szczęście więcej było osób kompetentnych, z którymi praca była czystą przyjemnością. Dużo zależy od projektu. Niektóre są naprawdę ciekawe i rozwijające. Atmosfera w pracy jest naprawdę ok. Pracują tam sami młodzi ludzie, zazwyczaj dynamiczni i pozytywnie nastawieni do swojej pracy. Wypłata jest zawsze na czas. Nie oszukują, nie tną pensji - ile wypracujesz, tyle dostajesz. Jeśli dobrze czujesz się dobrze w projekcie na którym pracujesz, można wyciągnąć całkiem sporą premię. Umowa zlecenie daje taki komfort, że możesz zrezygnować kiedy chcesz, zazwyczaj bez niesnasek czy problemów. ZDECYDOWANIE POLECAM TĘ FIRMĘ.

piotreksob

Idealne miejsce pracy dla studentów dziennych, choć ja zaocznie studiuje to i tak było to dla mnie idealne miejsce pracy. Niewiele zarabiałem co prawda bo 11zł /h więc za pełny etat trochę słabo żeby się samemu utrzymac :P pracując na infolinii byłem bardzo zadowolony. Miałem świetnego managera i naprawdę było sympatycznie. Polecam atmosferę i ludzi :) sama pracę tez ale tylko infolinię :)

Lupus

Właściwie najgłośniej narzekają ludzie pracujący tam najkrócej. Praca nie jest taka złą i straszna jak to wszyscy malują. Ludzie myślą że dostaną pieniądze za samo siedzenie i rozmowę z tylko miłymi klientami. Niestety to nie działa w ten sposób, czasem bywa źle, nie ma wyniku, nie ma bazy a wynik trzeba zrobić bo od wyniku właśnie uzależniona jest premia. Jeśli się obijasz cały miesiąc to premii będzie tyle co kot napłakał a jeśli się postarasz i przy okazji będziesz mieć odrobinę szczęścia, premia często przekracza podstawę godzinową. Przyznam, nie wszyscy nadają się do tej pracy i odpadają po dwóch czy trzech miesiącach (to właśnie Ci co narzekają najczęściej) ale Ci co się nadają doceniają tą pracę. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia tu mowa o umowie zlecenie, trzeba przyznać jest to pewien minus, ale na rozmowie rekrutacyjnej jest taka informacja i nikt się z tym nie kryje a jeśli komuś nie pasuje to wcale nie musi zaczynać. Bo o ile wiem to ta praca jest skierowana głównie do uczniów i studentów. Wiec w podsumowaniu, do tej pracy trzeba się przekonać i działać albo odpuścić i marudzić że nie ma teraz porządnej pracy. Jeśli ktoś się stara to zarabia naprawdę przyzwoicie (przypominam, że siedzenie tam na za godziny nie jest opłacalne ani dla konsultanta ani dla firmy ). A jeśli chodzi o placówki doświadczeni mam tylko z częstochowskiej więc o tej się wypowiem. Miała atmosfera, w miarę dobra lokalizacja, jeśli chodzi o kadrę to i managerzy i hr i wszyscy wyżej to zwykli ludzie są i można z nimi normalnie porozmawiać, zapytać o zdanie/radę. Tam nigdy nie jest się samemu zawsze dostanie się wsparcie. Słyszałem bardzo dużo złych opinii o CCIG zanim zacząłem tam pracę i muszę stwierdzić, że wszystkie te opinie można sobie włożyć do kosza.

szukam pracy

Poszukuję pracy, jak czytam opinie o pracodawcach to 99% jest negatywnych. Nie ma się co dziwić, komu się chce pisać dobrze o firmie w której pracuje lub pracował, chyba samemu szefowi :-). Szkoda czasu na czytanie tych wypocin.

5ANG

Nic, czego nie można spodziewać się po call center, tym samym wszystko, czego można. Nacisk na sprzedaż, Menadżerowie/Menadżerki wymagające WYNIKU, normalka. Pracuję ok 3 miesięcy i nie miałem do czynienia z trenerem, a realne coachingi nikomu by nie zaszkodziły (oprócz szkolenia, jakiś trener się tam chyba przez chwile przewinął). Praca średnio absorbująca fizycznie, bardziej psychicznie (potencjalni klienci nie zawsze są mili); po 7h można mieć naprawdę dość. Od tego roku 13 zł brutto (11 z groszami netto) podstawy nie brzmi najgorzej, lecz podwyżka z 10 brutto (8,56 netto) skutkowała obcięciem premii. Wyszło mniej więcej na to samo. Wszystko zależy od tego na jaki traficie projekt, na moim akurat bazy klientów się co chwilę powtarzają, co utrudnia ewidentnie zadanie, bo dzwonisz po 5 razy do tych samych ludzi z tą samą ofertą i odbierają wkurwieni, bo np. odmawiali już 5 razy... Grafik rzeczywiście elastyczny, sam go wyginam do granic możliwości i jakoś przechodzi. Atmosfera naprawdę luźna, większość konsultantów to studenci więc mają wspólne tematy ;) Duża rotacja pracowników sprawia, że na bieżąco firma prowadzi rekrutacje, przez co nieciężko złapać się tam jak ktoś szuka czegoś na chwilę albo na szybko. Mocne 6,5/10.

Roxy

Kapitał żydowski , gardzę a priori stawka 8,56 za 1h kadra to amatorzy jeszcze studentki , tak kochani wrocławianie 1100 netto w tej firmie to Max... O to wasza ukochana postępowość , oni śmieją sie z was ze dajecie sie tak traktować...

Dominik

Ale to chyba każdy znad woja stawkę zanik podejmie tu zatrudnienie?

Rozgoryczona

Dla mnie firma skreślona, reklamują się gwarantowana wysoka stawka a tak naprawdę płacą marne grosze!

expracownik

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w CCIG z mojej perspektywy - osobiście byłem na projekcie bankowym, liderzy byli ok, zarobki niektórych były bardzo dobre ja osobiście nie narzekałem. Co prawda zakończyła się współpraca z tą firmą ale wszystko na dobrej stopie. Za co bym ich zganił? Za to, że niektórzy liderzy to barany. Plusy? Moi liderzy na projekcie bankowym znali się na rzeczy, ludzie są ekstra. Mega dobre znajomości relacje i imprezy wspólne. Ale najwiekszym plusem lokalizacji jest trener! Tak P. Waldemar (chociaż wszyscy są tam na Ty) jest człowiekiem na odpowiednim miejscu! Mimo że temat finansowy jest trudny i jest tego bardzo dużo - przekazuje wiedzę w taki sposób, że rozumiesz dokładnie najtrudniejsze zagadnienia. Dodatkowo świetnie prowadzi warsztaty i szkolenia sprzedażowe, praca z takim człowiekiem otwiera oczy na wiele spraw w zupełnie inny i ciekawy sposób. Waldku gdyby nie Ty, to ten komentarz byłby znacznie krótszy! Dzięki!!! :) AM

Lesyeuxnoisettes

Pracuje tu od tygodnia i juz mam dosyć. Pomijając managera który ciśnie nas jeśli chodzi o umowy, których nikt nie chce zawierać i wcale im się nie dziwię bo też nie zawarlabym umowy ubezpieczenia przez telefon po ich słodko pierdzacy kącik relaksu z którego nikt i tak nie skorzysta ponieważ przerwy jak na tak intensywną prace są zdecydowanie zbyt krótkie wiec ledwo ktokolwiek zdąży się wysikac a już trzeba wracać i pieprzyc za przeproszeniem od nowa i niepokoic ludzi, np o 21.00 czy o 9.00 rano. Ich piękna wypłata cotygodniowa tez nie trzyma się kupy ponieważ ja usłyszałamze za ciężko przepracowany tydzień dostane dopiero wypłatę w przyszłym tygodniu. Chociaż w umowie jest zupełnie inaczej. Nie wspominając o tym ze warunkiem pracy u nich jest otwarcie konta w wbk. Elastyczne godziny pracy? Musisz mieć szczęście żeby dostać zmianę poranna bo i tak będą wciskać cie na wieczór na tyrade do 21.00 kiedy masz już dość. 24 godziny pracy minimum? Tak ale od poniedziałku do piątku a soboty robicie osobno 18 godzin. Chore ? Tak. Zatrudniają na pełny etat naiwnych mlodzikow. Mają też okres miesięczny wypowiedzenia co jest chore w przypadku umowy zlecenie ale jest to jedyny sposób żeby zatrzymać naiwniakow u siebie. Prawie każdy tu żyje na wypowiedzeniu i taka jest prawda o tej firmie. W swojej reklamie sciemniaja tak jak każą sciemniac nam przez telefon. Unikajcie sre sre i gie jak ognia . Chyba ze odpowiada wam niewolnicza praca mrowki.

sybor

A czy w którymś z CCIG można liczyć na umowę o pracę?? bo ja np: się nie uczę i nie chcę zlecenia

ggg

Czyli na pewno nie ma co szukać dalej?interesuje mnie żeby było w miarę dobrze płatne,czytam rózne opinie i cięzko stwierdzić gdzie w końcu aplikować.Może jest tu ktoś kto ma porównanie do innych cc lub windykacji i polecił by coś :) Pozdrawiam

ggg

Czyli polecacie tą firmę.Albo ktoś może polecić jakieś cc lub windykacje na umowę na zlecenie. Pozdro

Taki Koleś

Co mnie załamało? Wysłałem swoje CV na połączenia przychodzące, firma oddzwoniła do mnie jeszcze tego samego dnia wieczorem, w dwa dni umówiliśmy się na rozmowę. Poszła nieźle, następnego dnia dostałem telefon że oczywiście, zostałem przyjęty i mogę zaczać szkolenie jeszcze przed świętami bożego narodzenia, pod warunkiem że przyniosę zaświadczenie że jestem uczniem (Nie było o tym żadnej informacji w ogłoszeniu, na rozmowie na pytanie czy planuję dalszą naukę odpowiedziałem chwilowo nie - i mimo wszystko kandydatura rozpatrzona pozytywnie). Rzecz jasna zapisałem się do szkoły, zapłaciłem w "darmowej" szkole banknot za jakieś głupie badania, potem kolejny za wydanie zaświadczenia że rozpoczynam naukę na takim a takim kierunku. I z tym papierem w łapie wracam do Pani od rekrutacji. Co usłyszałem? "to musi być zaświadczenie że pan już się uczy i koniec". Ktoś mi taką praktykę wytłumaczy? Bo ja chyba nie rozumiem do końca. Skoro zostałem przyjęty bez statusu ucznia dlaczego muszę go tak koniecznie posiadać żeby zacząć prace? Bo szkoła płaci za mnie jakieś tam podatki? Robi to za mnie też biuro w którym dorabiam na pół etatu, o czym informowałem. I dlaczego nikogo nie interesuje że semestr zaczyna się dopiero pod koniec lutego i mogę to po prostu donieść w trakcie? I czy tylko ja tego do końca nie rozumiem?

Ewa W.
@Taki Koleś

Jeśli posiadasz status osoby uczącej sie i nie masz skończonych 26 lat firma nie musi za ciebie płacić ZUS tylko podatek dochodowy od twojej stawki brutto. Jeśli wypiszesz sie ze szkoły lub skończysz 26 lat wywalą cie na zbity pysk

Dinozaur

Pracowałem przez dobre 3 lata w CCIG (Wrocław), byłem na słuchawce w projektach orange,play a nawet netii, pracowałem także na Back Office (tam już wprowadzałem umowy z systemu CCIG do np. systemu Orange) i powiem wam że generalnie ludzie są fajni ale rotacja jest niestety duża (pomijając back office tam się ludzie rzadko zmieniają). Główne powody rotacji pracowników to jak najbardziej mobbing który niestety w tej pracy da nam prędzej czy później w kość. Dla przykładu sytuacja z lokalizacji przy ulicy Bema (kiedyś tam była nie wiem czy jest dalej) ponieważ był ogólnie słaby wynik sprzedaży to po pierwsze zorganizowano gorące krzesła (czyli jak nie podpiszesz umowy do 12.00 to wylatujesz z roboty) albo zabierano nam siedzenia od komputerów i mówiono masz stać póki nie podpiszesz umowy... Tego typu rzeczy zdarzały się tak często że tylko tym którzy dobrze znali ofertę (czytaj: dobrze potrafili owijać w bawełnę i nie mówić prawdy np. gdy klient zapytał czy telefon odtwarza mp3 mówisz że tak mimo że ma 3Mb pamięci wewnętrznej a na kartę microSD slota nie ma już nie mówisz). Mało tego większość menadżerów i trenerów mieli ciut poprzewracane w głowie, ja akurat miałem farta i trafiłem pod skrzydła fajnych osób ale 2 pozostałe osoby co były szkolone ze mną trafiły do teamu obok i nawet 3 miesiące tam nie pracowali... Co do awansów, możliwość jest ale prawda jest taka że wygrywa kumpel od kieliszka/koleżanka która nie ma pojęcia o sprzedaży i czas połączeń na poziomie 0,1... System kar: jak ktoś się pilnował to nie dostawał żadnej kary, najczęstsze są za niewłączony wygaszacz bo "przecież ktoś obcy może pobrać dane klienta" w firmie do której dostaniesz się tylko ze specjalną kartą (LOL) bądź przekroczone przerwy (ok tu rozumiem pracować a nie się obijać na papierosku). Osobiście sam dostałem za 3 lata pracy tylko 1 karę więc da się to zrobić ale palącym osobom szczerze współczułem. Kiedyś premię za umowę dostawaliśmy tylko jeśli była większa od czasu pracy czas trwania umowy x kwota zobowiązania miesięcznego x 3% było nasze, jak jest teraz nie wiem dawno nie zaglądałem. Umowa oczywiście śmieciowa więc jak jesteś chory zero kasy. PS: @Wunsz jak jesteś z Wrocka to weź konsultanta nie udawaj jak jesteś team leaderem... @ania zgadzam się uczy to życia i czyni nas odpornym na stres + wyzysk @klicz co racja to racja studenci mogą trochę zarobić @sitago tak jak potrzebują takoż i przydzielą, nie masz na to wpływu aaa jak proponują bo masz dobre wyniki rozkręć nowy projekt nigdy się nie zgłaszaj bo jest to mydlenie oczu (odzyskiwanie klientów co zrezygnowali z netii powód brak możliwości podłączenia linii spróbuj wcisnąć umowę jak nie ma przyłączy netii...) @Homik dokładnie jest to praca dorywcza dorobić sobie można, znałem osoby co były tam po to żeby mieć na fajki/gry/alkohol etc. a na garnuszku rodziców jechali @ola no niestety bazy są przedzwonione,czyszczone tak jak mówisz co więcej to że my obdzwoniliśmy kontakt z naszej firmy nie znaczy że inne call center go nie mają, więc ogółem do klienta w tym samym dniu kilka firm mogło dzwonić Podsumowując: Zalety: Kasa w terminie,nauka życia i bycia wygadanym co bardzo się przydaje chociażby w urzędach, możliwość poznania połowy studentów miasta Wady: Humorzaste osoby w roli managerów/trenerów/BUM-ów mówiące nam nie przynosimy problemów z życia do firmy uśmiechnij się, mobbing,kary za wszystko,czasami idiotyczne szkolenia, mydlenie oczu pracownikom, umowa zlecenie, cotygodniowe testy kompetencji ze znajomości oferty (gorzej jak w gimnazjum - dają coś czego nas nie uczono byleby premię za testy odjąć),ogromna rotacja pracowników,nacisk na wynik wynik i jeszcze raz wynik - nie obchodzi pracodawców że klient korzysta z doładowań 50PLN/3 miesiące sprzedaj mu abonament 59,90/miesiąc bo to dla niego dobre, jak przedstawiłeś telefon to nie zapomnij o internecie mobilnym bo przecież to dla dobra klienta... No to sobie powspominałem, były oczywiście piękne momenty,wspaniali znajomi i niezapomniane imprezy powiem nawet że jak wspomnę tę robotę (jej początki) to mi się łezka w oku kręci. Praca warta spróbowania ale tylko tymczasowo póki nie znajdziecie czegoś lepszego i na umowę o pracę. Ogólnie firma nastawiona na wynik więc nie oczekujcie że będą was trzymać jak nie ma sprzedaży mimo że klienci nie odbierają bądź rzucają słuchawką a wcześniej ubliżają nam zrównując nas na tym samym poziomie co każdy z nas robi w WC.

Karo

Myslałam, że negatywne opinie to wymysł ludzi którym się nie udało ale po 1 miesiącu potwierdzam, totalna starata czasu. Brak wypłacania premii. Mydle oczu i szukanie powodów aby nie płacić. Chcecie podjąć decyzję dobrą? Już na rozmowe konkretnie się zapytajcie czy MUSICIE zakładać konto w ich banku? (jedyna firma w polsce do tego zmusza). Drugie pytanie czy w CCIG Gdańsk jest chodź 1 osoba z umową o pracę? (nie ma NIKT). Trzecie pytanie czy KTOKOLWIEK kiedyś awansował z Konsultanta do Team Leadera w CCIG Gdańsk? Jakie dokonania osiągnęła dwulicowa szefowa? (realne, mierzalne)

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica