Opinie o Markpol w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Markpol. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Markpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markpol w Mielec

Tyro

Dzis jechałem z AIRBUSEM do Krakowa za DYCHE bez biletu ciekawe jak długo tak dadzą rady i co na to szef.

Polecam jak najbardziej. W końcu przewoźnik z uczicwym taborem .

Klient

Ocena pozytwna co do tej firmy ! Polecam !

ha ha ha

a Was driverki co?? zal tylek sciska??? ze dalej musicie robic i jezdzic u kogos bo Wasze ptasie mozdzki maja zawezone horyzonty myslenia i brak Wam pomyslu na zycie, i lazicie od firmy do firmy i wszedzie tylko (usunięte przez administratora). bo wiecznie cos Wam nie pasi, haha zawsze byliscie zalosni i tacy juz zostaniecie do konca Waszego zywota ;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markpol. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Lolo

Polecam, Wszystko zawsze dograne!. Szybko , bezproblemowo i konkretnie.

driver

Ty KONTRACHENT z pisownią u ciebie coś nie tak ja podejrzewam ze jesteś wielkim szefem albo jednym z (usunięte przez administratora)

Pasażerka

Ja muszę powiedzieć jestem pozytywnie zaskoczona. Miła fachowa obsługa, Standard i komfort jazdy na wysokim poziomie, przystępne ceny. Dla mnie super :)

Kontrahent

Kolege drivera cos strasznie musi bolec, ze tak najezdzasz na firme, Pewnie to ze zostal zlapany (usunięte przez administratora) :D, albo narobil kosztow przez wlasna glupote i beztalencie, co jest normą u kierowcow takiego pokroju i zostal wylany. No coz ma prawo, niech sobie pisze jak mu to ulzy, swiadczy to tylko o nim ! Znam firme ze wspolpracy i z opinii znajomych. Firma jak najbardziej w porzadku. Polecam. A kto madrzejszy nie bedzie patrzyl na opinie jakiegos drivika, ktorego zycie skrzywdzilo. Pozdrawiam wszystkich normalnych.

driver

Kolego 5 lat to może jażdzisz busikiem na Hiszpanie i (usunięte przez administratora) jako kierowca sklepikarz różnych towarów i tragaż a po, cały dzionek na Żarówkę a o tirach nie masz pojecia bo jak cię takie stawki ochłapy satysfakcjonują to powodzenia i możesz jeżdzic w markpolu do emerytury Cześć

BYŁY DRIVER - 2010-12-10 10:39:01 Kolego Driver nie piernicz głodnych kawałków jezdziłem w Markpolu na RUMUNIĘ to wiem jakie stawki płacą ,a ty jak się dowiesz to puzniej wystawiaj oceny 10/10 bo ja i chłopaki co jeżdżą możemy wystawić 1/10 i zastanów się co piszesz. Powodzenia Ja jezdze od 5 lat i nie narzekam na stawki, w okolicach lepszych nie znajdziesz. A kasa zawsze wypłacana terminowo, nie ma problemu. Firma ok!

BYŁY DRIVER

student

Ludzie to zawsze beda nazekac .czepiacie sie Airbusa to nie wina kierowców ze jezdza takimi busami tylko szefa,oni robia co moga by sprawnie i bezpiecznie dowieść ludzi na miejsce ,pewnie jeżdza za marne grosze bo chca pracować ,pracowali ponad rok aby zdobyc klienta ,a Markpol na beszczelnego zbiera im ludzi po drodze lub ze stacji sam to widziałem .konkurencja konkurencją! musi być aby usprawic i bardziej zadowolić pasażera w końcu klient ma prawo wyboru

anonim - 2010-11-23 23:08:15 (usunięte przez administratora)z MARKPOLU ŻERUJĄ NA CZYJEJŚ CIĘŻKIEJ PRACY NAJLEPSZY PRZYKŁAD ROZKŁAD JAZDY BUSÓW NA KRAKÓW ,JESTEM STAŁYM KLIENTEM AIRBUSA I Z NIMI JEŻDŻĘ Wystarczy przeczytać te wypociny i od razu wiadomo kto tak naprawdę jest dnem. Podniecasz sie airbusem jak stonka wykopkami zapominając o minimum przyzwoitosci. Daj sobie na wstrzymanie bo to w niczym nie pomoże a może jedynie zaszkodzić :)

Driver**

Moja ocena co do Markpol 10/10. Solidna, konkretna firma. Na chłopakach z tej firmy można zawsze polegać. Oby więcej takich firm.Chłopaki trzymajcie się. Życzę powodzenia. A konkurencja zamiast wypisywać głupoty na forum, niech lepiej weźmie sie do roboty, bo cięnko ich widzę. A jak nie znają zasad wolnego rynku niech sobie lepiej dadzą spokój z transportem już teraz. Pozdro

klient

Panowie z markpolu mam jedną prośbę ustalcie wkońcu cene biletu ze Szczucina do Krakowa bo widze z biletem przejazd kosztuje 15 złotych a bez biletu 10 złotych więc o co chodzi? to tyle pozdrawiam klient z S.

studentka

kolego TYRO pisze się dowartościowanie coś z nauką u ciebie na bakier ja stwierdziłam fakty a airbus tak samo mi lata jak markpol z tą różnicą ze ja i moi znajomi z nimi jażdzimy już rok i jest ok. Cześć nieuku.

tyro

Studentka ok nie jestem za Markpol ale ok ze airbus ma konkurencje kiedys ja jechalem z airbus to te drzwi te z boku co sie wsida nie dało sie zamknąc. A ty anonim daj sobie na luz bo pomyśle ze ktoś z airbus to twoja rodzina tak ich bronisz.

studentka

TYRO nie sciemniaj jestem studentką i juz rok jeżdżę a AIRBUSEM i busy mają ok ,a nawet filmik można oglądnąć przez drogę ,koleżanka studiuje w warszawie i też sobie ich chwali pozdro TYRO

dno to jestes ty i na dodatek masz jakies wlasne nie dowartosciwanie i dlatego szukasz kogos na kogo by prze??o??yc to swoje nie udolne ??ycie

tyro

A każdy jeździ z kim chce to nie wiem w czym mają nie którzy problem tylko takie busy jak ma AIRBUS to naprawde strach siadać bardzo dobrze że ktoś wreszcie zrobił im konkurencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Markpol - Mielec

Markpol