Hotel Zajazd Napoleoński (****)

Opinie o Hotel Zajazd Napoleoński (****)

kara

Ja równieżwidizałma galerię zdjęć Zajazdu, i też byłam zachwycona jaki jest piekny wystrój oraz wszelkie usługi jakie oferują,razem z narzeczonym chcemy wybrać sie na weekend tam ,czy ktos z was był i może polecic>

znienacka

No to chyba byłaś jedyna osobą zadowolona z tej pracy. Pracowałem tam. Przez ten okres przewinęło się kilkanaście osób. Prawie wszystkie rezygnowały po miesiącu góra trzech.( usunięte przez administratora )

co ty opowiadasz.Pracowalam tam z 9 lat temu na recepcji typowa firma rodzinna. Wkurzalam się jak wymagali ode mnie żebym znala francuzki jak oprzyjechali z tamtąd turyści. C do kasy bylo uczciwie

J23
@anonim 08.02.2009 19:26

jak można się nie wkurzać, skoro nie zna pani gramatyki i pisze z takimi błędami

Zostaw opinię o Hotel Zajazd Napoleoński (****) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Zajazd Napoleoński (****)