Danfoss

Tuchom

Danfoss

Opinie o Danfoss

Henry

Jeśli ktoś wylatuje z dobrej firmy to logiczne, że szuka pracy bo żyć musi więc najprościej jest iść do konkurencji.

Andrzej

Słyszałem, że Danfoss ma opinię dobrego pracodawcy i jak czytam wpisy to widać konkurencję!

Qaz
@Andrzej 10.08.2018 10:46

Andrzej. Jaka konkurencja. Przecież śmiejecie się w twarz właśnie konkurencji. Tylko zauważ jak kogoś wywalą z firmy z zasadami to z podwiniętym ogonem idą się pytać o miejsce właśnie w konkurencji. Tak tak. Boicie się konkurencji, ale nawet procownikow zatrzymać nie potraficie. Ta niby konkurencja jeszcze wam pokaże.

anonymous

Ostatnio znalazłem ogłoszenie o wolnym stanowisku inżyniera elektryka w firmie "Danfoss",więc pojechałem się zapytać czy jeszcze aktualne. Zaprowadzono mnie do poczekalni i powiedziano ł"zaraz ktoś przyjdzie". Po kilkudziesięciu minutach czekania w końcu się doczekałem i ujrzałem przed sobą chłopaczka twierdzącego,że jest kierownikiem grupy projektantów , który z uśmiechem na ustach mi mówi że "miał spotkanie ,ale teraz może odpowiedzieć na moje pytania". Pytam o zarobki, on że nie może teraz ze mną o tym rozmawiać że musimy się kiedyś spotkać na godzinę i będziemy przez godzinę półtorej rozmawiać,a on nie ma teraz czasu xD OMG ! Kompetentny lider zespołu projektantów ( jeżeli był nim naprawdę bo naprawdę nie wyglądał ) powiedziałby : "Dajcie mu numer ,niech zadzwoni, zrobi to czy tamto bo jestem zajęty" , ale ten szczyl na to niestety nie wpadł taki bystry. Zmarnowałem na niego tyle minut gapiąc się w ścianę, żeby zobaczyć jego uśmiechniętą piegowatą paszczę i usłyszeć,że to on nie ma czasu xD To ja się go pytam czemu czekałem na niego kilkadziesiąt minut bez sensu,jak teraz i tak nie będziemy rozmawiać,na co on nie odpowiedział w logiczny sposób Powiedziałem,że "Jeżeli tak wygląda proces rekrutacji to może Pan mnie pocałować w 4 litery" i trzasnąłem drzwiami, bo z takim nieogarniętym baranem jako kierownikiem zespołu na pewno nie zamierzam pracować. jak ten małolat jest naprawdę"kierownikiem zespołem projektantów" , to nie warto nawet myśleć o zatrudnieniu w tej firmie i współczuję pracownikom

Król

Łamią prawo mobbinguja pracowników nie polecam wywierają presję na pracownikach taka ze pracownicy sami składają wypowiedzenia

Kotton

Skandynawska firma, dużo dobrych rozwiązań dla pracowników, fajna atmosfera.

Zostaw opinię o Danfoss - Tuchom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danfoss