Opinie o Cotel w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cotel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cotel o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cotel w Wrocław

queue

Kurczaki uwaga bo piszą takie ogłoszenia o pracę, że nie wiadomo czy to Oni. Zmienili też adres biura. Później dzwonią a i owszem ale dowiadujesz się, że to jednak Cotel :-( Mówisz grzecznie, że w takim razie dziękujesz ale są bardzo niezadowoleni :-). To naprawdę słabo świadczy o tej nazwijmy to "FIRMIE".

...

Jeżeli chcesz pracować za grosze, zdzierać gardło i wykańczać się psychicznie... To praca w sam raz dla Ciebie!!! Polecam!

_judyta_

dla chcącego nic trudnego, łatwo krytykować jak ma się tyłek wyżej niż się sra. sytuacja na rynku pracy jest taka a nie inna, czasem trzeba schować godność obrażonego magistra do kieszeni i usiąść na słuchawkę, a wbrew pozorom to trudna i pełna wyzwań praca. w ten sposób pracuje miliony ludzi. gdy się siedzi i robi, to jest się za to odpowiednio wynagradzanym. wystarczy chcieć. w cotelu spędziłam ponad rok, poznałam super ludzi i wiele się nauczyłam.

Luminalum

Czytam te opinie i nie wiem co mam myslec...zgadzam sie z czescia wypowiedzi mojego "przedmówcy"....kompetentny trener, bardzo zaangazowany.kobieta....bez szkoły??nikogo takiego tam nie spotkałam. zgłosilam się na szkolenie ktore przeszłam i powiem jak ono wygladało: nikt nie mydlił nam oczu, mowiono jasno ze kazdy klient jest inny ze na 100 rozmow moze 2 beda udane i zakonczone sukcesem sprzedazowym,ale wazne by byc wytrwałym i samemu dochodzic do pewnych wnioskow i ze zaden klient nie jest taki sam....maja racje, bo sprzedaz przez telefon to przede wszystkim 80% naszego zaangazowania i wykazanie swoich umiejetnosci np: indywidualne podejscie do klienta,a reszta to wspomniany produkt!nie mozesz mowic o sprzedazy kitu skoro nawet nie zabrnales do przedstawienia propozycji....zapomniałes o waznym etapie rozmowy jakim jest"objekcja klienta",ktora wedle szkolenia pojawia sie na koncu rozmowy...moim zdaniem objekcja otwiera rozmowe-podkreslam ROZMOWE!daj powiedziec drugiej stronie co jej lezy na watrobie. kazdy je ma i ma do tego pełne prawo.sami w codziennym zyciu jestesmy klientami dla operatorow sieci kom czy dostawców internetu.jestesmy zmeczeni tymi telefonami,ale zauwazcie ze wiele zalezy od głosu i nastawienia osoby ktora do nas dzwoni....i tu kłania sie zasada "dopasowania do klienta".zdaza sie, owszem ze klient posiada lepszą ofertę i nie zostaje nic innego niz pogratulowac mu dobrego wyboru,jednak jesli dzwonisz do danej branzy i nie masz zielonego pojecia o jego działalnosci to nie dziw sie ze twoja schematyczna rozmowa wedle skryptu nie ma przełozenia na wynik. mowcie co chcecie ale praca w callcenter to praca dla ludzi aktywnych umysłowo,gotowych postawic sie na miejscu osoby po drugiej stronie słuchawki. a co do firmy cotel....zalezy im na pracownikach jesli maja potencjal,nie oczekujcie ze za nic nie robienie dostaniecie fotel prezesa...Pani Prezes to konkretna kobieta doceniajaca swoich wspolpracownikow i takie samo zdanie mam na temat kazdego trenera czy koordynatora, rowni ludzie widzacy człowieka w człowieku. Pozdrawiam tych co boja sie wyzwan i widocznie maja zbyt mało motywacji by zaczac swoja kariere.

team
@Luminalum

Oczerniają z zazdrości... Sami nie uzyskują sukcesów, same lesery! Boże widzisz i nie grzmisz! Musiałam to napisać, jestem z innego wrocławskiego Call Center i z ciekawości czytam opinie

alop
@team

(usunięte przez administratora)Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale wtedy firma nie musi sztucznie poprawiać swojego wizerunku zostawiając tylko pochlebcze opinie. (usunięte przez administratora)

Dyzio
@team

Ja pracuje w kotel od kwartału. Pierwsza wypłata - fakt, nie oszałamiała. Ale z każdą kolejną wypłatą jest lepiej. Wg rankingów, jestem jednym z lepszych konsultantów w firmie. Zwłaszcza, że T.P. o którym była wcześniej mowa, staje na głowie, żeby zatrzymać ludzi, którzy chcą pracować. Wprowadził stawkę godzinową, teraz testował czas wejście-wyjście, gdzie konsultant ma płacone od czasu pierwszego połączenia do wylogowania. Więc nie patrzcie na to co ludzie piszą, tylko sami się przekonajcie. Mogę śmiało powiedzieć, że Cotel zmienia się na lepsze. Jest profesjonalna kadra trenerska(Ula, Mariusz, Magda), ogarnięci i znający się na temacie liderzy (P.S. , W.S.) Więc Cotel z Kuźniczej to już historia. Teraz jest Cotel z Kukuczki. Pozdro dla Cotelowiczów :) P.S. Ostatnia impreza integracyjna była fajna ;) Dzięki za zabawe :)

Konsultant Telefoniczny

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie. Przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, aczkolwiek "na odczepnego". Trwałą około 10 min.

"Proszę sobie wyobrazić, że ma Pan ogromną ilość klocków LEGO. Chciałbym, aby Pan mi je sprzedał"; "Chodzi Pan do restauracji Mc Donalds?"

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Joanna

UWAGA OSZUŚĆI!! ZA MIESIĄC PRACOWNIKOWI Z NAJWIEKSZA LICZBĄ UMÓW WYPLACILI 890 ZL!!!! WSTYD I HAŃBA NIE POLECAM!!

KrzysiekWR
@Joanna

Joana jak byś pracowała na słuchawce a nie na balkonie na paperosie to bys zarobila przestan pisac bzdury , i uważaj pomawasz ludzi a to jest karalne

Nowy Rok
@Joanna

prawie rok po Twojej opinii, zapewniam z pełną stanowczością i z pełnym poczuciem odpowiedzialności i z czystym sumieniem, że kompletnie NIC w tej mierze się nie skończyło! i dalej praca wygląda tam tak jak opisujesz, nie są wyciągane wnioski... a fluktuacja jak w MD... może frytki do tego :-)

Dromi

wszystko pieknie i ładnie polecam firme tyralem 2 lata poznalem zarypistych ludzi tylko jedno ale w tresci umowy zapisek jezeli odchodzisz w polowie miesiaca umowy podpisane w tym miesiacu nie zostana ci wypłacone

Darku! dziękujemy za opinię :)

Byłem-zobaczyłem

Firma nieszanująca swoich pracowników i mająca ich za swoich niewolników. Zwolnienie z dnia na dzień to norma. Firma zarządzana przez osoby, które nie posiadają odpowiednich kompetencji. Podejrzewam, że wszystko załatwiane było po znajomości. Potrzebujesz drobnych? Zatrudnij się na moment. Nie potrzebujesz? Omijaj z daleka.

były konsultant

Niewarto Firma stacza sie po równi pochyłej z uslug firmy zrezygnowali juz głowni potentaci czyli Dialog i Netia w 300 konsutantów zostalo ok 45 osób do tego cala kadra w niezmiennym skladzie stawki 7 zl za minimum 100 h . Obecny dyrektor d/s marketingu dazy do likwidcji stawki godzinowej a pozostawieniem samej prowizji. Bazy które daja do pracy byly juz chyba ze 100 razy dzwonione we wszytkich call centerach , Ludzie odchodza masowo firma mami zarobkami po 2000 ale to nie osiagalne dla konsultanta anawet jak ci sie uda zawsze znajda cos żeby ci nie wypłacic tyle , ogolnie kiedys tak fajni ludzie fajne projekty i stawki 100% wyzsze byly teraz koniec cotela max sierpien 2014

szkoleniowiec

Zgadzam się z ,,były pracownik''. Odbyłem szkolenie w tej firmie około 7 dni. Stawka tam zależy od ilości godzin ile chciałbyś przepracować.Trzeba przepracować co najmniej pól etatu miesięcznie tj. 80h i za 80h w tej firmie jest bodajże 7zł nie pamiętam dokładnie(z tym ze trzeba pamiętać o czasie ready).Są rożne zakresy np. od 100 do 120 za 9zł/h dopiero za 200h było chyba 11zł/h. Przerwy: na 8h pracy 1h przerwy. Nieźle, tylko ze czas ready widzi to inaczej;p Rozmawia się cały czas dosłownie. Przerwę masz tylko jak ją włączysz (w sensie wlaczenie opcji przerwa na skrypcie:)) więc nie możesz odpocząć po podpisaniu umowy. Do tego trzeba mieć co najmniej 2 umowy na godzinę, ja miałem 1,7. Miałem przyjść dodatkowo na następny dzień i osiągnąć 2/h. Zrezygnowałem bo naprawdę ludzie byli źle nastawieni i ciężko było by to osiągnąć. Co więcej w umowie była klauzula mówiąca coś w stylu: jeśli wyniki w pracy będą niezadowalające może odbić się to na wypłacie. Zrezygnowałem z tej pracy. Później spotkałem znajomego z szkolenia, który popracował nie cały miesiąc i powiedzieli mu że dziękują bo nie wyrabia normy tj. 2 umów/h. Do tego powiedział że rotacja jest tam cały czas więc nie polecam.

ludzie przestrzegam was przed tą pseudo firmą! jeśli nie chcecie by (usunięte przez administratora) w tyłek to omijajcie srotel szerokim łukiem! każdego miesiąca nie byłem pewny czy dostanę wypłatę czy nie, co miesiąc coś odliczali i potrącali! zero stabilizacji i pewności! po prostu masakra, szkoda waszych nerwów...

Czas ready to coś co jest jednym z większych minusów tej firmy. Nie płacą przez to za czas przerw. Wychodzisz po 8 h pracy a zarabiasz np. tylko za 7. I najlepsze jest to, że nie powiedzieli nam o tym na szkoleniu. Dowiedzieliśmy się o tym po miesiącu pracy kiedy coś nie grało z godzinami.

babaybay

stary, jak idiziesz do wc na chwile co jakis czas albo na fajke to sie nie dziw, ze masz tyle czasu ready ;p Jak dla mnie to jest spoko.

Kamila

[usunięte przez moderatora] nie idźcie tam do pracy, płacą słabo, czas ready płynie swoim biegiem, na grafiku masz 7h, na przerwie byłeś 30 min, a czas ready 5:40h. taka sytuacja. nie wspomnę też o zabójczej premii za podpisane umowy :P no ale co kto lubi :)

alop

Pracę wykonujesz syzyfową, zarobić możesz psie grosze, umowę dostajesz śmieciową.

senior

zgodze się z moim poprzednikiem, atmosfera i spoko ludzie to nie wszytsko. wiecej jest zlych opinii ktore sa prawda. [usunięte przez moderatora] swoja osobowoscia, wiedza i podejsciem nie zmieia niestety wszytskich zlych rzeczy ktore sie tam dzieja. niestety tu powinny osoby wyzej zaintersowac sie co zrobic zeby ludzie w tej firmie pracowali dluzej niz miesiac, wysokie kary tego nie zmienia i smieszny regulamin, katastrofa.

lalallove

praca może być, w sumie zalezy od kampanii na która sie trafi ile sie zarabia, ja najpierw mialem 7, teraz mam 9, na sprzedazy lepiej placa, no i premie mozna wyrobic. nie jest najlepiej, nie jest najgorzej, w sumie porownywalnie. Jesli chodzi o liderow to spoko są, pomocni. W sumie [usunięte przez moderatora] jest konkretny facet, wszystko da sie zalatwic-jesli regulamin zezwala:) liderka [usunięte przez moderatora] tez pomaga i sie czesto usmiecha wiec mozna z kim pogadac ;) a trenerzy są mega, zwlaszcza [usunięte przez moderatora]. Koles na maxa zaangazowany, przygotowany zawsze, i ma niezla gadke. Ogolnie jedna z lepszych ekip jakie mi sie kiedykolwiek trafily w pracy. Praca nie dla wszystkich wiec nie ma co tez spodziewac sie samych zajebistych komentarzy. SY

Ola

Niecałe 6 zł za godzinę pracy, nieźle. xD

JA20

TAM JEST SUPEEER;*

perła Nilu

na każdą godzinę pracy przysługuje 5 minut przerwy - jest regulacja prawna dotyczące zasad BHP w pracy z komputerem. należy jednak pamiętać, że przerwa przysługuje PO przepracowanej godzinie ( działanie systemu tzw ready).

Zostaw merytoryczną opinię o Cotel - Wrocław

• Jak się pracuje w Cotel?

Zobacz opinie na temat firmy Cotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cotel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cotel?

Kandydaci do pracy w Cotel napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cotel
2.3/5 Na podstawie 217 ocen.
  • Kukuczki 5 lok. 17-18
    50-570 Wrocław