Opinie o Cotel w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cotel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cotel o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cotel w Wrocław

Fhfh

Ale nikt.nie ma pretensji o niskie place tylko o liczne klamstwa i niedomowienia, ci starsi prCownicy chwala sobie cote,ale nowych za bardzo sie oszukuje moim zdanien. Mam pytanie do T. Ile trwa szkolenie i czy jest platne?

Dymkowski
@Fhfh

Przestancie pisać bzdety , tak się składa że pracuję w tej firmie , i nie można narzekać , pierwsza sprawa to , pracuje tam dużo osób Palących , i jeżeli masz wypracowaną przerwę nikt ci nie zabroni iść zapalić , przyjmując się do pracy podpisujesz regulamin m to trzeba czytać !!!! pisząc pomówienia na temat firmy co ma Renomę , najpierw poczytaj sobie treść art 212 kk.. A od Pawła S trzy razy w Bok , ten człowiek jest osobą , na swoim miejscu , , ja rozumiem że nie sprawdziłeś się w naszej firmie , nie każdy może być sprzedawcą m to zostań sprzątaczką , może sukienka i miotła będzie bardziej pasować do twojej ręki , Widzisz tak się składa że ja jestem wzrokowcem i po stylu pisania już wiem kim jesteś , bo pamiętam twoje wypowiedzi w firmie . a wystarczy mieć dobrą pamięć. myślałeś że za samo siedzenie , przy komputerze firma ci będzie płacić , w sprzedaży , też ważne są wyniki . Bo żadna firma nie będzie ponosić kosztów , za bezproduktywne siedzie przy komputerze , i zajmowanie się plotkami sam jesteś sobie winien , ( a zachowywałeś się gorzej , jak przekupka na targu Rybnym), ( bo jako mężczyzna zajmowałeś się plotkami).( druga strona medalu jest taka piszesz że Paweł S ne lubi chłopaków!!!!! , słuchaj jeżeli masz skłonności homoseksualne , to nie szukaj pracy w firmie co zajmuje się sprzedażą , tylko szukaj pracy w Agencji Towarzyskiej , tam szybko znajdziesz drugą połowę , myślałeś że każdy będzie wskakiwał ci do łóżka !!!!!. PS: boczna Kazimierza Wielkiego masz taki klub tam się przyjmij . PS2: Pamiętaj nie jesteś anonimowy w sieci !!!!!

Evolva
@Dymkowski

Matko! Kogo oni w tym COTELU zatrudniają ? Takie wypowiedzi? Świadczy tylko o tych ludziach.!!!!i o firmie !!!!!

Evolva
@Evolva

Proponuje zmienić NIC, ten jest już zajęty.

Krzysiek
@Evolva

Przyjmij się a zobaczysz kogo tam zatrudniaja , a nie popisujesz się w internecie , pomawiacie tu ludzi , teraz pisz wiecej bzdetow , ostatni raz wam pisze , w necie nie jestes anonimowy to tyle a teraz poczekaj na wynik . A ja słow na wiatr nie rzucam , to tyle

@Krzysiek

Człowieku, nawet nie wiesz, jaki żałośny jesteś... Już, namierzaj mnie, czekam. A jak już mnie namierzysz(albo kogolowiek), to co będzie? Przypuszczam, że wytoczysz pozew, ale z jakiego paragrafu?

KtośKtosiowy

Wiesz co. Tak czytam te wypowiedzi i jedno mnie śmieszy. Wszyscy jadą na Cotel. Że oszuści, że kit wciskają na rekrutacji. Heh. Przydział do ligi zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jak będziesz prezentował wysoki poziom, pokażesz, że coś wyciągnąłeś ze szkolenia, to masz szanse na 1 ligę. Ale zauważ też z drugiej strony. Dostajesz umowę zlecenie z ZUS. Więc pracując w Cotel, możesz śmiało iść do lekarza jak będzie taka potrzeba. Wypłata też zależy od Ciebie. Jeśli siedzisz więcej czasu na balkonie paląc fajkę, to co się dziwisz? Że ktoś Ci za to zapłaci? Jak trafisz do takiej firmy, gdzie płacą za siedzenie an tyłku - daj namiary :]

@KtośKtosiowy

A na jakiej podstawie zakładasz, że jestem palący? Ciągle widzę teksty "jak się siedzi na facje zamiast dzwonić". Nie, nie siedzi się na fajce, ale raz się zdarzy awaria, drugi raz się zdarzy awaria, w pewnym momencie ktoś za mało czasu doliczy i tak uciekają godziny. Zresztą wystarczy, że raz się zdarzy przekroczyć przerwę o minutę i pozamiatane. Przestańcie więc pieprzyć o tym siedzeniu na fajce, bo to się już nudne robi. Żadnego innego argumentu, tylko fajka i fajka. Gówno, nie fajka.

alop

@T Nie wiem jak jest dokładnie teraz, ale wiem jak było kiedyś i z tego, co wiem to się nie zmieniło. Może, więc skończysz z niedomówieniami, Tomku, i powiesz jak to naprawdę wygląda? 12zł/h? Owszem. Tak było też parę lat temu. Dopowiedz więc, że jeśli konsultant nie wyrobi tych 160 godzin(a bardzo ciężko wyrobić - zawsze gdzieś, coś ucieknie), to stawka zmniejszy się o złotówkę. Dopowiedz też, że jeśli konsultant nie wyrobi wymaganego progu, to stawka również zmniejszy się o złotówkę? Dopowiedz może, że konsultant będzie miał na umowie 9zł, a 12 dostanie jeśli wrobi współczynnik, wyrobi godziny, i cośtam jeszcze. Nie masz świadomości jednej rzeczy: nikt nie ma do was pretensji za to, że mało płacicie. Pretensje są o to, że wprowadzacie w błąd w ofertach, wprowadzacie w błąd na rozmowach, wprowadzacie w błąd na szkoleniach. Jeśli od razu byście mówili, że płacicie 7-9 złotych, więcej się może dostanie jeśli się wyrobi współczynniki, podkreślając że jest to trudne, to nikt by nie miał wam nic do zarzucenia.

Tttttttttttt

T- dzięki za odpowiedz - proszę o rozwianie jeszcze jednej wątpliwości - ile procent ludzi, których rekrutujecie i z którą podpiszecie umowę dostanie stawkę w wysokośći 12 zł brutto, a ile procent 9 zł brutto czyli II liga ? Będąc bez doświadczenia na słuchawce jestem w stanie zarabiać 12 zł brutto ?

Konsultant Telefoniczny

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie. Przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, aczkolwiek "na odczepnego". Trwałą około 10 min.

"Proszę sobie wyobrazić, że ma Pan ogromną ilość klocków LEGO. Chciałbym, aby Pan mi je sprzedał"; "Chodzi Pan do restauracji Mc Donalds?"

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ht

T-- ODNOSI SIĘ DO WSZYSTKIEGO A FAKTY SĄ FAKTAMI ,GDYBY BYŁO TAK SUPER DOBRZE W COTEL NIE BYŁO BY TYCH WSZYSTKICH WPISÓW I DYSKUSJI. ZA TO PISANIE NA FORACH TEŻ DOSTAJE KASE. TAK TAK KOWALSKI ZOSTANIE UŚWIADOMIONY PO PRZEPRACOWANIU JAKIEGOŚ CZASU.JUZ CZYTAC TEGO NIE MOŻNA.PANIE T.. OSZUKIWALIŚCIE PRACOWNIKOW I DALEJ TO ROBICIE A ODBUDOWAĆ DOBRE IMIĘ FIRMY JEST BARDZO TRUDNE I ZAJMIE WAM BARDZO DUŻO CZASU.

T

@UP Cieszę się, że nareszcie doszliśmy do sedna i przedstawiona została konkretna sytuacja, do której mogę się odnieść - pokazuje mi ona, że poprzednie wiadomości nie były do końca czytelne. Nie ma możliwości żeby Agentowi, który rozpoczyna z nami współpracę w konkretnej lidze - weźmy ligę I - ponieważ takich osób mamy najwięcej - zmieniła się stawka na koniec miesiąca i z liczonych przez niego 12 zł zarobił 11 zł czy jakąkolwiek inną stawkę za godzinę. Taki Kowalski, o którym piszesz, który zakończył rekrutację i dostał stawkę 12 zł (którą wpisujemy mu na umowie), który przepracuje 160h w miesiącu na koniec tego miesiąca dostanie nic innego jak wynik 160 przepracowanych godzin przemnożony przez właśnie tę stawkę jako podstawę. Ta stawka nie jest w żadnym stopniu ruchoma w trakcie miesiąca, a już niedopuszczalne w mojej ocenie, w takim systemie, byłoby gdyby ten sam Kowalski miał być nieświadomy kwoty jaką zarabia za godzinę pracy. Czyli w opisanej przez Ciebie sytuacji Kowalski powie swojej rodzinie, że zarobił dokładnie to co zostało mu zaproponowane. Mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości, gdyby jednak tak nie było to daj znać i rzeczywiście rozmawiajmy o konkretnych sytuacjach bo na nich chyba najłatwiej jest pewne rzeczy wyjaśnić.

Tttttt

Nie wien co sie dzieje ale kiedys cotel byl porzadna firma i ludzie tamchcieli pracowac

no i co
@Tttttt

T- a z tego co wiem nie powiedzieliście na rozmowie i szkoleniach ze jest mozliwość zarobku 9 zł a nie 12 zl, Teraz pomyslcie o jednej rzeczy - ktoś ma rodzinę do wykarmienia, idzie sobie do Cotelu, bedzie pracował 160 h miesięcznie, dostanie minimum 1700 zł netto , ale to podstawa wiec w sumie nie jest żle. Taki Kowalski pracuje sobie 160 h miesięcznie, cieszy się bo dostanie 1700 zł (nie liczac umów), a tu nagle dostaje wypłatę 1300 zł.Co ma wtedy Kowalski powiedzieć dzieciom i rodzinie? że pan od rekrutacji okłamał go? Ze firma jest nie fair? Ze został oszukany i robi za frajer ? Mówcie na rozmowach otwarcie o co biega !!!!!!!!!!

Hera

Teraz jest rekrutacja w cotelu i placa nawet 14 zl brutto... ciekawe...

MG

hum hum COTEL NIGDY NIE MIAŁ I NIE BĘDZIE MIAŁ STAŁEGO ZESPOŁU DOPÓKI NIE ZMIENI SWOJEJ POLITYKI I ŻADNE WAKACJE ANI ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO NIE MAJĄ TU ZNACZENIA chwalą tą robotę ci na wysokich stołkach muszą to robić ponieważ niedługo nie będzie komu na nich pracować (piszę tu oczywiście o cotel) HUM HUM zatrudnij się w cotel popracuj tudzień nie tydzień to mało miesiąc bo ponad tydzień trwa szkolenie ,potem napisz swoją opinię gwarantuję że będziesz miał o czym pisać oczywiście same negatywy.

T

@hum hum Odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie, w chwili obecnej panuje okres, który niestety nie sprzyja budowaniu stałego zespołu. Wiele osób trafiło do nas ponieważ szukały pracy na wakacje, które już się skończyły. Jednocześnie przed nami październik - miesiąc, w którym z kolei rozpoczyna się rok akademicki, na który również musimy się przygotować ponieważ często jest to termin zakończenie współpracy dla osób, którym studencki grafik nie pozwala na jej kontynuowanie. To wszystko powoduje, że grupa osób z niezależnych od nich przyczyn jest zmuszona ze współpracy z nami zrezygnować. Jeżeli chodzi o drugie pytanie, to tak jak pisałem już wcześniej w chwili obecnej obowiązują w zasadzie dwie ligi jeżeli chodzi o stopień wynagrodzenia i nie ma możliwości spadku z jednej ligi do drugiej w przeciągu dnia, tygodnia, czy dwóch a nawet trzech tygodni. W drugą stronę za to jest inaczej i jak najbardziej przewiduję awans do wyższej ligi w takich odstępach czasu. To w jakiej znajdziesz się lidze po miesiącu czasu zależy od Ciebie, Twojego nastawienia i tego w jaki sposób realizujesz swoje zadania.

Hum hum

Tylko dziwi mnie to czemu ludzie. Tak sobie chwala ta robote, zawsze panuje opinia ze ccig szeewska to najwiekszy szit a teraz okazuje sie cos innego...

ms

hum hum T nie jest z zarządu jest jakimś tam dyrektorzyną 1 ponieważ oszukują co innego obiecują a co innego wypłacają 2 tak oczywiście zaraz wprowadzą jakieś zmiany czasowe prowizyjne itp SZKODA ZACHODU LEPIEJ POSZUKAĆ DŁUŻEJ ALE COŚ PORZĄDNEGO COTEL zero szacunku dla człowieka dla nich liczy się tylko KASA

hum hum

T - jestes z zarządu a wiec mam pytania dwa na ktore mam nadzieje odpowiesz: 1. Dlaczego pomimo tak dużej propozycji wypłaty rekrutacja trwa juz drugi miesiac 2. Czy faktycznie z 12 zł na 8 zł brutto potraficie obniżyć wynagrodzenie ?

MS

Każdy "uzbrojony" w powyższe może liczyć na zakończenie rekrutacji z propozycją współpracy w oparciu o najwyższą stawkę. TAK A POTEM SUKCESYWNE JEJ OBCINANIE ŻAŁOSNE

ODRADZAM PRACĘ W COTEL ILOŚĆ OGŁOSZEŃ MOWI SAMA ZA SIEBIE. CZYTAJ OPINIE WYŻEJ

ODRADZAM PRACĘ W COTEL ILOŚĆ OGŁOSZEŃ MOWI SAMA ZA SIEBIE. CZYTAJ OPINIE WYŻEJ

T

@hum hum Nie prowadzimy ani nigdy nie prowadziliśmy tak długich szkoleń. W zdecydowanej większości przypadków decyzję o zatrudnieniu podejmujemy drugiego dnia prowadzenia rozmów telefonicznych, w czasie którego weryfikujemy umiejętności prowadzenia rozmowy w oparciu o elementy, o których była mowa na szkoleniu. Jest to krótki okres dlatego ważne są dla nas zaangażowanie, gotowość do nauki i chęci do pracy ponieważ wszystko to sprawia, że do realizacji celu jest już bardzo blisko. Każdy "uzbrojony" w powyższe może liczyć na zakończenie rekrutacji z propozycją współpracy w oparciu o najwyższą stawkę.

hum hum

denzel - słyszałem, ze jak sie nie wyrobi normy to płacą Ci 9 zł brutto . No i masz ponic 3 tygodniowe szkolenia za które płacą mało bardzo - jak to jest w rzeczywistości, bo tez jestem zainteresowany !

nd

uwaga kurierzy chcący pracować w COTELnie nawiązujcie z nimi współpracy podpisują umowę wszystko ładnie pięknie a potem p MG w kurierowi w terenie wysyła aneksy do umów ze zmienionymi warunkami wynagrodzenia nie warto się angażować! ,szkoda czasu zdrowia i nerw NIE POLECAM,WYNIKAJĄ Z TEGO SAME PROBLEMY

T

Odnosząc się do komentarza wyżej, warunki o których mowa jak najbardziej obowiązują na projekcie, który prowadzimy. Proponowana stawka dla osób, które odpowiadają profilowi agentów jakich poszukujemy wynosi 12 zł/h i jest to stawka obowiązująca dla zdecydowanej większości naszych Konsultantów. Niemniej jednak dopuszczana jest możliwość zatrudnienia na stawkę przejściową (tzw. Liga nr 2), dzieje się tak kiedy dane osoby posiadają potencjał jednak nie zrealizowały celu jaki jest stawiany jeżeli chodzi o jakość rozmów, wykorzystanie elementów ze szkolenia oraz oczywiście wynik. Rozwój takich osób wymaga od nas większego zaangażowania i dlatego dajemy propozycję zatrudnienia na stawkę przejściową oraz wyznaczamy okres, po którym gwarantujemy pracę za stawkę wyjściową czyli 12 zł/h, przeważnie jest to tydzień/dwa tygodnie w zależności od postępów w nauce. Uważam, że byłoby niesprawiedliwie nie dawać możliwości podjęcia współpracy osobom, które poświęciły nam już trochę czasu a jednak nie zrealizowały swoich celów, stąd propozycje, które opisane zostały wyżej. Jednocześnie niesprawiedliwe byłoby w mojej ocenie dawanie osobom, które nie realizują celów stawkę taką samą jak tym, którzy te cele jednak realizują. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Konsultanta. Podsumowując, jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem szkolenia, wdrażasz zdobytą wiedzę podczas prowadzonych rozmów, jesteś zaangażowany w rozwój swoich kompetencji to dostaniesz bez najmniejszych problemów stawkę, która obowiązuje większość naszych Agentów. Jeżeli jednak ciężko jest Ci zrealizować minimalne parametry ale czujesz, że potrzebujesz na to najzwyczajniej w świecie trochę więcej czasu możesz liczyć na propozycję stawki przejściowej. Co do informacji odnośnie parametrów, w oparciu o które rozliczamy za czas wejście/wyjście to po raz kolejny górę bierze plotka zamiast sprawdzonej informacji. Jasno jest powiedziane, że rozliczamy za czas wejścia/wyjścia i JEDNOCZEŚNIE sprawdzamy parametry, które mówią nam ile czasu Konsultant spędza na wykonywaniu swojej pracy. Jeżeli okazałoby się, że dany Agent przychodzi do pracy po to żeby większość dnia spędzać na przerwie nie wykonując swoich zadań to może spodziewać się rozmowy na ten temat, w przypadku braku poprawy może liczyć na to, że firma nie będzie chciała mu płacić za to, że spędza połowę swojego czasu pracy na przerwy – myślę, że to zasada polegająca na wzajemnej uczciwości - na szczęście mamy na tyle świadomy zespół, że takie sytuacje nie miały miejsca.

@T

"Podsumowując, jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem szkolenia, wdrażasz zdobytą wiedzę podczas prowadzonych rozmów, jesteś zaangażowany w rozwój swoich kompetencji to dostaniesz bez najmniejszych problemów stawkę, która obowiązuje większość naszych Agentów. Jeżeli jednak ciężko jest Ci zrealizować minimalne parametry ale czujesz, że potrzebujesz na to najzwyczajniej w świecie trochę więcej czasu możesz liczyć na propozycję stawki przejściowej." Podsumowując, te techniki sprzedażowe możesz sobie stosować na swoich pracowanikach, a nie ludziach, którzy szukają pracy, pozwalającej związać koniec z końcem. Omamisz paru takich ładnymi słówkami, przyjdą, stracą czas i utkną w szambie zwanym Cotel, bo będą mieli nadzieję, że warunki się polepszą.

@alop

Dokladnie tak. Jak widac Pan "T" nie zechcial sie juz odniesc do zwalniania ludzi z dnia na na dzien, co tylko dowodzi zaklamaniu, jakie w tej pozal sie Boze firmie jest obecne na kazdym kroku. Kandydat przychodzi do firmy, odbywa szkolenie i po 2 dniach pracy wylatuje na bruk. Lekko liczac taki delikwent traci ok 10 dni, za ktore otrzyma smieszne 70 zl?! Nie robcie ludziom wody z mozgu, myslicie, ze kazdy ma tyle czasu, aby go marnowac wlasnie u was?! Tutaj pozwole sobie jeszcze odpowiedziec Panu "T", a propos stawki wyjsciowej. KONCZ WASC WSTYDU OSZCZEDZ... dlaczego w dalszym ciagu klamiesz, skoro dobrze wiesz, ze ja znam realia tej firmy... Zgadzam sie, ze otrzymac 12 zl brutto mozna, ale nie w tydzien ani dwa, a najszybciej w przyszlym miesiacu (to tez jest rozpatrywane w kategoriach cudu). Podsumowujac, drogi "T", wiem, ze na foteliku dyrektora jest ci wygodnie i cieplutko, ale w tym calym twoim rzadzeniu nie zapominaj o ludziach, bo jesli w dalszym ciagu bedziecie traktowac pracownikow tak, jak teraz, to nigdy nie uda wam sie stworzyc zespolu. Pozdrawiam i zycze sukcesow, sa wam ona potrzebne, ale za kilka chwil nie bedzie mial ich kto wypracowywac...

Zostaw merytoryczną opinię o Cotel - Wrocław

• Jak się pracuje w Cotel?

Zobacz opinie na temat firmy Cotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cotel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cotel?

Kandydaci do pracy w Cotel napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cotel
2.3/5 Na podstawie 217 ocen.
  • Kukuczki 5 lok. 17-18
    50-570 Wrocław