Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

elo

wie ktoś może czy coś jeszcze będzie wypłacone w grudniu ? tak jak w tamtym roku ?

@elo

podobno ma byc nagroda prezesa ale czy to prawda?ma kto potwierdzone info?a swieta?bedzie cos?

henk

znam go bajere to on ma gdzie on nierobil i ile zarabial za granica. Podobno drewniana elektroda spawal pod woda.

koran

spawacz atomowy z 2 huty nadrobi prace w spawaniu i bedzie barborka

koran

witam! jesli chodzi o mnie pracuje firmie od ponad 3 lat od roku nie mam zmienionego angarzu wiec chyba robi sie syf w tej firmie skoro nikt sie tym nie interesuje!!! a co do barborki to bym nie liczyl w tym roku jesli pracujesz w odziale głogow nam dyrektor juz zapowiedział ze jej nie otzymamay jezeli nie wyrobimy sie z terminem co do inwestycji!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
roku

Chciałbym się dowiedzieć czy w zanamie istnieje dział typowo wydobywczy - tzn dział górniczy?

@roku

Oczywiście jest wydział górniczy. KGHM ZANAM to górnicza firma.

FARAON

KIEDY PLACA BARBORKE I NAGRODE PREZESA

karol

Omijajcie dział spawalni makabra.

you

kiedy płacą barbórke wie ktoś coś ?

gekon

Do "górnika". jakbyś poczytał wcześniejsze wypowiedzi to byś wiedział jaka jest atmosfera w pracy. Między innymi pisałem już o tym. Atmosfera i relacje na płaszczyźnie Główny kierownik wydziału -> Kierownik komórki -> Pracownik są można by rzec na stopie koleżeńskiej. Jestem młody stażem w tej firmie ale starsi pracownicy są na "Ty" z kierownikiem co bardzo dobrze wpływa na relacje między ludzkie w firmie. Przynajmniej tak jest w moim dziale i sobie to chwale. Co do zarobków to też nie można narzekać, co prawda nie jest to KGHM ale powiem jedno. Na starcie dostałem angaż prawie 3 razy większy (zarobki netto) niż w poprzedniej pracy a pracowałem w budżetówce.

b0lo

Masz sam syf , i co jeszcze ...

@b0lo

Nie rozumiem co miałeś na myśli "sam syf" ??

enzo

Wie ktoś czy coś będzie płacone teraz jakieś nagrody ?

un

Czy ktoś powie czy są przyjęcia do legnicy ?. czy warto sie zatrudnić ?

gekon

Niestety, jeśli chodzi o paczki na święta to pracownik dostanie ale z racji przynależności do związków jeśli się zapisze , jeśli nie to nie ma paczki. Koniec z końców i tak za te związkowe paczki pośrednio zapłaci pracownik i to z nawiązką bo bycie w związkach to płacenie comiesięcznych składek, które wielokrotnie przewyższają wszystkie świąteczne paczki w roku :)Oczywiście są też organizowane wycieczki "integracyjne" i nie muszę chyba mówić co się robi na takich spotkaniach :/ ale jak kto lubi.

gekon

Widzę tu prawie same narzekania na pracodawcę, może faktycznie tak źle jest na spawalni - nie wiem. Ja pracuje w biurze i nie narzekam, atmosfera ok, kierownik przyjdzie do biura poprzypisuje zadania i porozmawia jak człowiek z człowiekiem i nawet jest czas pożartować w odpowiednich chwilach. Ktoś pisał , że nie dostał nawet podwyżki po okresie próbnym choć mu obiecali. Ja dostałem większy angaż po próbnym, heh może dlatego , że jak się przyjmowałem to nie "upomniałem" się o wyższa pensję po okresie próbnym ;)

dlugi

Dla dzieci to raj na ziemi, wszystko zorganizowane taj jak powinno być. Aby tak dalej.

zadowolony

a ja z dziećmi na festynie się super bawiłem

w castoramie masz klime?chyba jak sobie kupisz, he he!!! tylko narzekac potraficie, ale jak barborke czy nagrode dostaniecie to sie nie chwalicie. przypomnjcie sobie ile wam placili w poprzedniej firmie a robota ta sama.

mks

mało panowie mało codzienne teksty krawaciarzy utrzymania ruchu zwr a sami niewiedzą co się dzieje na ruchu plus znęcanie psychiczne straszą zwolnieniami a tu zonk bo ludzie sami się zwalniają zostaną im młodzi i stójkowi w castoramie przynajmniej mają klimę. powodzenia

maja

Smiech na sali! placa jak w castoramie albo i gorzej , znecanie psychiczne ciagla gonitwa i ciagle malo jechac jechac co to za postoje spawac ! czlowiek spawa szlifuje a papieroska jak zapali to po barborce;) a krawaciaze w biurach twierdza ze na dole maja ludzie lajcik a im goraco co rusz nowe opakowania od klimatyzatorow i tv leza kolo zakladu ;) ps. czlowiek prascujacy 10 lat (uprawnienia sql rura kwasiak tig ) nie mowiac o suwinicach palnikach 2500 tys na reke

Korki

No i mamy piękną zawieruchę w firmie. Może coś się zmieni, choć niezbyt w to wierzę. Robią wszystko żeby ludziom zabrać tą biedną premię. Nie mówiąc już o podwyżce czy awansie. W gazetkach się chwalą jak to firma super nie stoi finansowo, a dają 5- dych inflacyjnej czyli 33 zł na łapę - śmiech na sali. A i jeszcze to stare przysłowie tak często słyszane "Trzeba czekać na lepsze czasy". Warto przyjrzeć się nierównemu traktowaniu międzywydziałowemu. Pytam się czy pracownicy z Legnickiej części spółki mają mniejsze potrzeby? Czy życie w Legnicy jest tańsze? I na koniec ironia. Jak mi dziecko powie, że jest głodne to skwituje - poczekaj na lepsze czasy.

ep

Są może przyjęcia do KGHM Zanam legnica ?????

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 562.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 308 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.