Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

Cvc

Witam moge sie wypowiedziec na temat kierowcy kuriera na busie jezdzisz przeladowany non stop poza tym jezdzisz po 15 albo 20 godz na dodatek te lodowki pepsi wnosi sie samemu po 100kg 150kg. Kartony porozwalane zgniecione pozniej maja pretensje ze cos brakuje i oczywiscie kierowca ukradl. I za spoznienie na zaladunek 150zl kary daja za brak zdjecia ktore trzeba wykonac po dostarczeniu lodowki 50zl kary

oscar

Fajnych macie kierowców !!!!! Mam nadzieję że tego który zajechał droge autobusowi sami namierzycie i ktoś z nim porozmawia WWL 29620 Takie zachowanie kreuje zagrożenie

...

Jaka Marta ?

Jojo

Marta niech sie lepiej umyje a nie udaje wielka brygadzistke buhahaha

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
eop

@aj no jakby się przydali to przecież jest aktualnie takie ogłoszenie o pracę w internetach od nich na to stanowisko na sosnowiec - nigdy nie pracowałeś a jednak skąd w takim razie masz takie info o wynagrodzniu i czy juest mono wiarygodne? odpo proszę

Ftgb

Magazyn Pruszków Pracowałam tam jakis czas i nie polecam tej pracy ze wzgledu na chamską brygadziatke Katarzynę Cz. Codziennie wybiera sobie nowa ofiare którą gnębi i upokarza przy innych, sypie wyzwiskami i przekleństwami. Z ta kobieta nie da sie pracować i widac ze szykanowanie pracowników sprawia jej przyjemność. Szczególnie "uwielbia" nowych pracowników. Skanery każe naprawiać sobie sama a na każdy problem reaguje agresja. Jedyny człowiek godny polecenia to brygadzista Arek który zawsze pomoże z każdym problemem i z nim praca jest tylko przyjemnością.

Szatan

@Kot ja Ci serdecznie współczuje:) Wygląda na to, że masz konflikt z większością osób zarządzających w NL. I piszesz, że pracujesz, bo musisz. Obecny rynek w Pruszkowie i okolicach jest tak bogaty w oferty pracy, że jak ktoś chce to może ją zmieniać kilka razy w miesiącu. Wydaję mi się, że to nie problem w tych wszystkich ludziach, których tak pięknie wypisujesz powyżej tylko w Tobie.

Bobi

Ile magazynier dostaje na początek krótko zwięźle poproszę w brutto magazyn sosnowiec ?

Rene
@Bobi

12zl

Malabhsbjsbsj

Nie Polecam tam pracy . Pracowałam na magazynie nr 5 masakryczny klimat (osoby które pracują) na drugim piętrze na migu itp są bardzo nie uprzejme (nie wszystkie ) a brygadzista Katarzyna .... czeka tylko na moment żeby się przyjebac nawet o głupotę . Po czym jak się jej postawi idzie na skargę do kierownika Jacka.... więc jeśli uważacie że chcecie tam pracować radzę uważać na ludzi.

Kot

Chyba pomyliles zaklady bo zeby tam pracowac trzeba miec stalowe nerwy bo maja cie za smiecia zwlaszcza Marta P Piotr P Katarzyna C(Detal) Mariusz K Izabela C Sylwia B (zwroty)Katarzyna W Magda( Ec ekomers)kierownictwo to wielka klika jaka masz problem to nie masz do koga iść sypia sie k... h.... Jedynymi normalnymi to Arek brygadzista detal ktory szanuje ludzi Reszte to maja cie za śmiecia.Wiem bo pracuje tam bo musze ale też coś sobie szukam bo tam dlugo nikt nie wytrzyma

Ciechocinek
@Kot

Kolejna postawa, która mocno przeszkadza w tym, żeby się czegoś nauczyć to przekonanie o tym, że się już wszystko umie. ignorowanie poleceń i braki zainteresowania tym, co się dzieje w dziale. A jeśli przełożony pokaże takiemu pracownikowi, że jednak zrobił coś nie tak jak trzeba, to reakcją nie jest „o, faktycznie, to pokaż mi jak to zrobić” tylko myślenie „ależ się czepia", . Kluczem jest jednak nauka na tych błędach i nie popełnianie ich cały czas od nowa. Postawa „ja wiem lepiej” nie pozwala uczyć się na błędach.Najlepiej wybielić siebie i swoją osobę kosztem zniszczenia opinii innych .Dla wielu młodych osób każda praca jest żmudnym i nudnym obowiązkiem,ale przecież nikt Was tu nie trzyma...skoro tak tu źle droga wolna. Głównym problemem w relacjach z tymi ,których tu wymieniłeś (-łaś)jesteś raczej Ty sam (-a)..nie potrafisz prawdopodobnie przyjąć żadnej krytyki i Twoją obroną jest odpowiedź w postaci szykan. Tak się składa,że pracuję od kilku lat i doskonale znam osoby,które stawiasz w świetle tych najgorszych i muszę zdementować Twoją opinię . Najwyraźniej nie wykonujesz swoich obowiązków należycie i traktujesz pracę jako zło konieczne.Sama się wk...kiedy muszę wykonywać pracę za takich jak Ty,bo wydaje Ci ,że Tobie należy się wynagrodzenie za sam fakt tego iż tam jesteś! Nic bardziej mylnego(jesteś to pracuj,a nie spędzasz czas na plotach ) nikt nie będzie wykonywał za Ciebie przydzielonych zadań! Na miejscu tej wymienionej "kliki"jak ją nazywasz,bardziej przyjrzałabym się wynikom i efektywności wszystkich pracowników i zrobiła porządek raz na zawsze.Dziwię się,że wiele osób Twojego pokroju jeszcze tam "pracuje" choć to chyba zbyt wyniosłe słowo w stosunku do takich leserów. I jeszcze jedno.....szukają nadal brygadzisty na detalu...może spróbuj i użeraj się z takimi pseudo-pracownikami ,którym nie chce się robić :) Życzę powodzenia ,a następnym razem kiedy będziesz chciał (-ła)zabłysnąć posyp się brokatem ,bo z myśleniem masz ogromne problemy. BUZIAKI

kwhdp.
@Ciechocinek

Jednym słowem prawda o tym jak tam jest to Cię boli. Ciekawe czy to nie o Ty jesteś tam opisana.

xyz

ktoś wie jak wygląda płaca na magazynie ? Chodzi mi o Pruszków konkretnie. Ile godzinm, a także czy w weekendy też sie pracuje?

ciekawy

Czy ktoś z obecnych pracowników magazynu w Warszawie może mi powiedzieć jakie są warunki? Czy oferują tam umowę o pracę? Jaki jest system zmianowy i czy pracujecie tam w weekendy? Widzę, że wisi ogłoszenie na magazyniera i zastanawiam się czy nie aplikować.

magazynier

pracowałem w NL przez jakiś czas. Praca jak na kazdym innym magazynie, a zarobki takie jak wszedzie- nie ma kokosów, ale trudno oczekiwac kokosów za pracę , która sie tam wykonuje- proste zadania magazynowe. Ogólnie praca idealna dla kogoś , kto chce pracowac i studiowac

m.

Powiem tak pracuje tam już kilka lat bywało raz lepiej raz gorzej umowy o pracę doczekałam sie po 2,5 roku z awansem po 2 miesiacach znowu zaproponowano mi wyższe stanowisko. Wiem, że przez lata które pracuje przemieliło się setki ludzi, ale szczerze mówiąc patrząc z perspektywy czasu po co trzymać kogoś kto nie umie ogarnąć podstawowych rzeczy? okiełznać paleciaka lub liczyć do 100 nie każdy nadaję się do tej pracy były momenty, gdzie rzeczywiście przy wiekszym natężeniu pracy agencje zatrudniały dzięsiątki osób, z czego zostali najlepsi. I na tyle by to było....

ADAM.B

Prace w No Limit nie polecam szczególnie na magazynie IKEA na HANDLOWE MARKI. Pan kierownik wpisuje swoim kolegą godziny za prace a nowy pracownik pracuje za nich. Dodam że jest to praca przez agencje minimum 6 miesięcy na umowie zlecenie stawka 10 złotych brutto +2 złote premii które ucina. Pomyślcie jaką trzeba być świnią żeby uciąć komuś z 9 złoty netto jakiekolwiek pieniądze świnie a nie ludzie.

janusz z kanapy
@ADAM.B

Kolego cos Ci sie pomylilo pracowalem w tej firmie i sytuacja ktora opisales nie miala nigdy takiego miejsca. Szanujmy sie to nie powod zeby sie mscic na firmie.

dron

Jak wygląda obecnie praca w no limit? dalej na śmieciówkach?

majster

3000 netto czy brutto? Od czego jest zalezna premia? Umowa na czas nieokreslony czy okres probny? Troche slabo jak na spedycje..

majster

Witam, mam pytanie jak wyglada praca spedytora w tej firmie ? jaka podstawa i czy sa premie ? jaka umowa na starcie ? jest okres próbny czy odrazu na czas nieokreslony? dzieki

-----

Po długim czasie .....

nick_the_prick

firma - Nieporozumienie

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No Limit