EuroComfort

Opinie o EuroComfort

ktosia

Firma żenua! hala nr 17a - latem upał dochodzacy do 40 st! juz sam bhp-owiec ostrzegal ze tak bedzie i jesli kto nie jest pewien to neich nawet nie zaczyna roboty tam. Zaryzykowałam i poszlam. Praca monotonna. "ubijanie" poduszek. Jak do kogos zagadniesz to zaraz brygadzistka sie wydziera-robic robic, norma musi byc wyobiona! i tak w kolko. Ale najgorszy jest ten upal i kurz. Laski mdlały. Do kibla na zeszyt. Godzina wyjscia i przyjscia z wc. A ten system logujacy to jakis zart jest. no i 4-brygadówka. w kolko do roboty. Raz tak,raz tak. Zaden weekend w calosci wolny nie jest. Odradzam firme. I niech nie sraja ze nie moga w hali nr17 zalozyc klimatyzacji. W takich warunkach ludzie nie moga pracowac, zrozumcie w koncu ze taki pracownik jest mniej wydajny. Aha, ja bylam przez agencje axell zatrudniona, czyli umowy cotygodniowe-żart jakis z tym.

on93

Robota jak kazda inna xD minuisem jest tylko to ze nie ma kiedy sie nawet usiasc, do ubikacji mozesz sobie isc ale jak wrocisz masz tyle rzeczy ze az na glowe spada ;D. Co wy byscie chcieli wiecej niz srednia krajowa to ja nie wiem... tam kazdego przyjmuja, robiac na nockach z premia da sie 1900 brutoo wyciagnac. Co do zwiazkow zawodowych to jak wszedzie sa poustawiani z kierownictwem i tylko pasazytuja bardziej na was ;)

pela

a ja bede pracowac nie przez agencje może wytrzymam !!

dorcia

Ja pracowałam na 5 i było fajnie. Po czterech latach przerwy chcę tam wrócić

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

gostynianin

pewnie ze warto umowa przez agencje oczywiscie co tydzien podpisujesz

agencyjna

Ludzie szkoda gadać praca jak praca,a(usunięte przez administratora).Na dodatek święta przychodzą a pracownicy EU dostają jakieś pieniądze i paczki na święta a my nic nic się nie należy a pracujemy w tej samej firmie i tak samo ja ludzie z EU.Płakać

Mała
@agencyjna

dobrze płacą w EC? i jeszcze czy pracownicy EC mają jakieś stałe bonusy? np: ubezpieczenie medyczne albo karty multisport

Mała

Widzę tu tylko stare opinie, jak teraz się pracuje w EC?

Zuluś

Ja słyszałem że tam faceci jadą kobiety że nie umieją pracować żal mi tych których tak im cisną:P

Kutulu

Na dh 13 jest spoko:)Człowiek ma wakacje po latach na dh5:)Na graufie też było fajnie:)

uprzejma

dla kogo mili dla tego mili. Ja bym do dzisiaj tam pracowala gdyby nie kilka osób które chciało się mnie pozbyc i im się udało Gratuluje wam ale przyjdzie kryska na matyska i wtedy ja z was będe się śmiała że siedziecie w domu bezrobotni bo nawet na kromke chleba nie będziecie mieli Firma Euro-Comfort to dno i nic więcej na ten temat nie powiem !!!!

MC

Ludzie naprawdę jaka ta firma jest taka jest, ale uwierzcie mi że powinniście być szczęśliwi że posiadacie tam pracę;) Są tam śmieszne i fajne momenty, złe też są ale to jak w każdej ;) Szanujcie tą prace bo istnieją gorsze zakłady pracy. A w EC czysto, mili ludzie,schludnie i wesoło.

kaska 40

hej i ja tam pracuje i chyba czeka mnie Kościan hala 10 masakra

Bomba

Idzie wiosna, zima nie odpuszcza.....Eurocomfort też nie odpuszcza, rekrutuje kolejnych frajerów

Kutulu

Pozdrawiam z dh13, wariatów z dh5:)

uprzejma

zgadam się, [usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) ludzie, którzy wogule nie szanują praw człowieka, to ja się starałam jak tylko mogłam, a im jeszcze w [usunięte przez moderatora]żle. Firme Euro-Comfort powinno się zgłosić do kościana na 13 na oddział zamknięty. Ta firma już nie powinna funkcjonować.

1992

hala 5 to hala 5 nic dobrego na temat tej hali nie moge powiedzieć.

xx[?]

Moze mi ktos opisac cos wiecej na temat hali nr 5 jak tam sie pracuje i co wyprawiaja mile brygadzistki cos slyszalem ale i kierownik to tez podobno niezle ziolko ma w czym wybierac.Pozdrawiam wszystkich tam pracujacych i wspolczuje.

xxx

zgadzam sie firma dno tam rzadza te na niskich stanowiskach a nie kierownictwo[usunięte przez moderatora].... firma do niczego ludzie zastanowcie sie czy naprawde chcecie tam parcowac . Pracownice tam rzadza szok do czego tam dochodzi dobrze ze juz tam nie parcuje

1992

Firma naprawde [usunięte przez moderatora] ludzi, odradzam prace komukolwiek w tej firmie, [usunięte przez moderatora] ludzi jak się da. Jak byłam na hali 5 to mnie wysyłali do domu bo nie ma roboty albo na hale 13 na sprawdzanie worków, kompletny bezsens i nudy, Poduszki spakowane wyjmij z kartona i sprawdż czy worek nie pęka i spowrotem, kierownik łazi i jeszcze mu się nie podoba. na nocce jak najbardziej można było usnąć. Wypłata marna, 1,000 , 1,200 nic więcej. Zastanówcie się ludzie czy naprawde chcecie w tej firmir pracować, bo ja mam sporo uwag.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

made in hina

1300 tak mniej wiecej na łape chyba Ze awansujesz nz operatora to 1500 za ta robote to narzekać się nie da

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort