EuroComfort

Opinie o EuroComfort

maniek

to ile wkoncu placa? i jak pracujecie w jakie dni

M

Według mnie bardzo miły ;)

19hania92

Jaki jest kierownik na 5 ? Miły czy kawał zarazy ?

Włodek

Pracowałem tam prawie rok czasu na produkcji na hali nr 10. Jedyne co wam mogę powiedzieć to omijajcie tą firmę z daleka inaczej nabawicie się choroby psychicznej albo zidiociejecie do szpiku kości jak większość długoletnich pracowników. Większość normalnych ludzi z którymi dobrze się współpracuje zawija się po 3-10 miesiącach. Staruchy podkładają ci świnię na każdym kroku. Wynagrodzenie jak już ktoś pisał wyżej: - jak za składanie długopisów. W czasie zmian dziennych wszystko jakoś funkcjonuje ale na popołudniówkach i nockach ludzie uprzywilejowani siedzą i ziewają. Stanowczo odradzam jakiejkolwiek pracy w tym kołchozie.

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

jalapeno

Dajcie spokój toż to(usunięte przez administratora)a nie firma, umowy tygodniowe(!) przez agencje a kasa marna jak za składanie długopisów. Wszędzie kapusie i posługiwacze a kadra zarządzająca chyba po gimnazjum...

Sebastian Drab

Jeeeju!! Cóż to za miejsce?! W wazelinie można się utopić. Jakaś maszyna się popsuła i stoi pół fabryki. Ludzie udają, że pracują. Chowają się. A tzw. starzy wyjadacze, też palący głupa, biją rekordy w przymilaniu przełożonym. Fe! Nieładnie.

zyta

to co dzieje się w 'eu' to horror,pracownik na produkcji to zero, jak zwalniają to tylko ludzi z produkcji,a w biurach to przeludnienie, ale oni są POTRZEBNI.A chcąc coś załatwić to trzeba się nachodzić, bo mają taki nawał pracy, że nie mają czsu.A teraz pracownikom z klikuletnim stażem, którym kończą się umowy, proponują zatrudnienie przez agencje pracy Trenkwalder.Po latach sumiennej pracy, takie podziękowanie. Pensje faktycznie kiepskie, obcinają co się da. A związki zawodowe nie robią nic dla pracowników, tylko pieniądze biorą.

majka
@zyta

Kobietko jesteś śmieszna, myślisz, że tym papierkiem podbijesz wszystko? Nie tylko TY masz dobre wykształcenie, ale TY nie pracujesz w EC, a wiesz dlaczego????,,, z takim egoistycznym podejściem,,to nic dziwnego -:)A tak na marginesie, to ludzie, którzy nie mają wykształcenia nie są gorsi od CIEBIE, napiszę nawet więcej,,,mają więcej kultury od CIEBIE,,,żal, że tacy ludzie istnieją,,,(:-

wogóle nie rozumiem eurokomfort dawałem juz tyle razy swoje papiery do tej firmy by znalezdz tutaj prace i nie chcą mnie , nie wiem moze mam zaduze kwalifikacje a firma poszukuje tylko(usunięte przez administratora)którzy pracuja za gar zupy zero szacunku ,i powodzenia dla dyrekcji którzy nie mysłą logicznie .przy podejmowaniu nowych pracowników .

krzysiek

Zgadzam się, płace bardzo niskie jak na wymagania od pracowników. Na szczęście pracuję już gdzie indziej. Z podejściem do pracowników też nie zawsze na poziomie.

gostynianin
@krzysiek

no wlasnie od wczoraj tam sie dostalem dokladnie hala 5 grupa c nie jest zle zycze powrotu spowrotem

erwiinek

jest super firma duzo sie zarabia nie narzekam chcialabym wrocic tam do pracy a zwlaszcza na hale nr 5 do grupy c

ix

na prace nie narzekam ale zarobki strasznie kiepskie na swoich kierowników i brygadzistów tez nie narzekam mimo ze zdarzały sie zgrzyty tylko ta wypłata taka marna że wyżyć z niej nie da rady i nawet socjalne nam zabrali pracuję ponad pięć lat i ręce opadają jak biore wypłate z żalem szukam innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort