EuroComfort

Opinie o EuroComfort

nn

A co sadzicie o nowym Centrum Logistycznym przy EC, tam to dopiero bałagan, śmieszne premie których pracownicy nie zobaczą,,zero organizacji, nikt tego bałaganu nie ogarnia... i dalej układy i układziki, nieudolne kierownictwo, trzymanie ludzi na wysokich stołkach bez kompetencji i umiejętności

Natalia

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca kobiet na produkcji?

Kasandra

Czy pracownicy firmy Ardek jeszcze są w comforcie?

Laleczka98
@Kasandra

Tak są ;)

Zainteresowana

Witam serdecznie! Mam kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie. Czy jest ciężko dla kobiet? Jak wyglądają warunki pracy? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi. Pozdrawiam!

Sama odeszlam
@Zainteresowana

Jeśli dostaniesz się na dział P.Elizy praca fajna ale trzeba rzetelnie ja wykonywać...gorsza druga strona....jak brygadzistce Aldonie nie wejdziesz....i cię nie polubi non stop będzie Cię poniżała i kierowniczce podpiera....o byle co.a najgorsze jest to że sama P.Elizie (usunięte przez administratora) rąbie że osoba na takim stanowisku może wstawiać tekst.. .Bądź jak gołąb (usunięte przez administratora) na wszystko....więc uwaga na panią brygadzistke

Zofia
@Sama odeszlam

Z tego co słyszałam to na forum raczej nie powinno się posługiwać danymi personalnymi. Skupiłaś się na brygadzistkach, a mnie z kolei nieco bardziej - na chwilę obecną - interesowałby ogólne warunki pracy w EuroComfort. Czy firma zatrudnia na okres próbny, czy jednak już na stałe?

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

gość_777

A ja z takim pytaniem do stałych pracowników :) Można u Was pracować na pół etatu?

Zofia
@gość_777

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie EuroComfort. Aktualnie oferty pracy możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://euro-comfort.eu/rekrutacja Niestety nie udało znaleźć mi się informacji czy firma zatrudnia pracowników na pół etatu, jednak liczę na to, że ktoś z obecnych pracowników wyjaśni nam tę kwestię. Co zachęciło Cię do aplikowania do pracy w EuroComfort? Masz już doświadczenie w pracy w podobnej branży?

Katolik

Witam wszystkich jak wyglądają zarobki warto się pchać? Pozdrawiam szczęśliwego nowego roku

@Katolik

Na start ma każdy: - podstawa 2.250 zł - premia 10% - 225 zł Na rękę coś 1.780 zł Natomiast jeśli pracujesz na 4 zmiany będziesz miał na rękę: 2.040 zł

Obecny

A liczyłeś do tego dodatek nocny w wysokości 100 zł czyli na rękę około 70 zł za tydzień nocny?

Ja981540

(usunięte przez administratora)..

Darek

Dobra firma może mieć tylko dobre warunki ale pytanie czy kandydat jest pracowity?

Zainteresowana

Poszukiwacz

Ile zarabia referent ds wysyłek ?

lukasz19770519

Powiem tak niby (usunięte przez administratora) ale pracowałem w gorszych kierownicy niby chamscy ale nie wszyscy np H9 H10 H12 nie powiem że są święci ale oni też są ludźmi .Pracowałem 4 lata potem 7 lat przerwy i wróciłem i powiem że pewne rzeczy na plus się zmieniły

Grauf

Ponoć śmierdzi znów systemem pracy 4brygadowej na hali 20,16,18 i wszystkimi tymi co kieruje nasz przesympatyczny z milionami nieudolnych pomysłów Pan menadżer. Odkąd żyje a już trochę lat mam to moje oczy większego.. musiałbym tu teraz brzydko napisać ale te osoby co mają rozum sami sobie odpowiedzą. Ale wracając do meritum sprawy może byś się panie wypowiedział w końcu że wprowadzasz ten chory system gdzie się pracuje po 7 dni na okrągło i praktycznie tylko półtora dnia wolnego i znów maraton 7 dni. My za to będziemy w robocie naginac a Ty będziesz wraz z swoją elita przydupasow gdzie ich porobiles tylu od spraw niepotrzebnych siedział w domku na (usunięte przez administratora) I zajadal niedzielny rosołek a bydło do roboty.

Pannamarianna
@Grauf

Pracujemy juz 4-5lat tym systemem. On nie jest najgorszy, jeśli masz dzieci to zrozumiesz ze lepiej miec 2.popoludnoowki niz caly tydzien. Tu chodzi ze za malo placa na za taki system. Ze nas nie szanuja. To boli jak idziesz w niedziele na popoludnie do roboty, wiem ale bardziej boli wglad na konto bankowe w dzien wypłaty.

Grauf
@Pannamarianna

A nie sądzisz że lepiej jest ten tydzień się przemęczyć jeśli ma się dzieci a nie w weekend gdzie ma się rodzinę dzieci spędzić ten czas w gronie rodziny a nie w zakładzie pracy na trzepaniu poduszek czy tez innej pracy. Jak dla mnie to jest chory system bo pracujesz 2 dni na rano 2 na popołudnie i 3 nocki i co masz za wolne praktycznie żadne bo wrócisz z nocki położysz się spać i budzisz się jak dobrze pójdzie w południe i za chwilę dzień się kończy nastaje kolejny który zleci jak batem strzelił i naginasz znów 7 dni. Jeśli Tobie ta praca odpowiada to sobie pracuj dla mnie weekend to weekend wolny od pracy a nie chodzenia do pracy jak bym pracował w zbrojeniówce czy też w hucie. A co do szanowania nas pracowników to tutaj się zgodzę zero szacunku tu jest każdego uważają za głąba a tak na prawdę nie jeden pewnie ma wyższe wykształcenie niż przełożony który zdobył to stanowisko wchodzeniem w du... w całości.

Pannamarianna
@Grauf

No cóż, ja pracuje i mi tak ok. A ty albo sie zwolnij albo dostosuj. My nie płaczemy mimo ze tyle lat mamy 4brygady a ty pewnie z h16 i bol (usunięte przez administratora) bo państwo z 3 na 4 przeszło. Pech. Nam nie zmienia to czemu wy macie miec lepiej. Co my gorsze jesteśmy od tyle lat? Powinien caly zaklad zasmakować 4brygad:)

GRAUF
@Pannamarianna

Jak lubisz być dymana i w każdy weekend siedzieć w robocie to sobie siedź jak widzisz inni się szanują i wolą weekend spędzać w domu z rodziną a to że Ty tyle lat robisz tzn ze w domu jesteś niemile widziana że nawet pies się cieszy kiedy w weekend jesteś w robocie bo cała kanapa jego. Normalny człowiek pracuje od poniedziałku do piątku ewentualnie może pójść w sobotę na nadgodziny.

Majeczka

witam podobno znowu zgon w euro conforcie w tym tygodniu .Ale firma milczy czy ktos cos wie

Dobrypracownik

Nienawidzę tej pracy, tych ludzi, tych kierowników, dyrektorów. Normalni ludzie pracuja, daja z siebie wiele a nawet głupiej podwyżki nie ma. Lepiej dac chajs na to ze przyprowadzimy kolejnych naiwnych co na 3.mc porobia i ot 1000zl. Ile ludzi w tym roku sie zwolniło? Ile. Zostało?

Jak wygląda praca na magazynie? Warto się "pchać"?

@Anonim Bardzo chętnie poznamy Twoją opinię o EuroComfort, ale zważ, proszę, że to, że Ty masz mocno negatywną opinię o firmie, nie upoważnia Cię do obrażania ludzi, którzy zdecydowali się kontynuować tam pracę. Napisz lepiej kilka konkretów, które przesądziły o Twojej negatywnej opinii o EuroComfort? Będzie to dużo bardziej pożyteczne i przydatne innym użytkownikom. Niepokoi mnie to co piszecie o wysokich temperaturach? Jak to się ma do wymagań bhp? Czy firma prowadzi w tym zakresie kontrole?

Czytelnik
@Karolina

No prowadzi tzn montuje u siebie w biurach klimatyzatory i to im wystarczy a bydło niech się grzeje

kk
@Karolina

A jak tam praca w byłym Arocie

Jsk tam ludzie. Eurocomfort (usunięte przez administratora) istnieje jeszcze? Ci co sa w nim nadal gratuluje glupoty. Albo macie tak nasrane ze was gdzie indziej nie przyjma albo jestescie lewe rece. Wciaz tylko sie chwalić ze za darmo autobusy sa do tego gowna. Co z tego? Jak wypłaty marne. Babcinki i nawet młodzi paralitycy tacy jak Tonek L. Lub Dawid.L z hali 16. Albo Karolina P.wielka uczona a tkwi w tym bagnie pod biurkiem caly czas. Nie ma innych prac ludzie? Zrobic prawo jazdy i inna prace znalezc a nie bez prawo jazdy wciaz woza (usunięte przez administratora) autobusami.

majunia

czesc na hali nr 5 upal ponad 33 stopnie a dodatkowej przerwy nie ma bo trzeba normy zrobic a kierownik i Brygadzistki nic z tego sobie nie robia ze jest tyle stopni i ze pracownikom slabo a ich to nie rusza .Tam porzadnej Inspekcji Pracy Nie bylo w tym zakladzie .a po drogie pracownicy sie boja odezwac ,dla mnie to szok zeby ludzie ktorzy tam pracuja bali sie odezwac w kwesti przerwy dodatkowej .Poprostu pracownicy sa traktowani przez kierownika i Brygadzistki za nic za roboli .to tak jak bylo w Oswiecimiu za czasow wojny .pracownik ZEREM.pozdrawiam Czytelnikow

Czytelnik
@majunia

To wybierzcie się grupa do waszego menadżera kierownika czy jak go tam zwał marasa i dajcie mu 15 minut na popracowanie przy maszynie jak jeb.. na gębę to otwórzcie rampe i girą go wyj...moze wtedy ktoś się za to weźmie jak jeden odjedzie z tego świata. A co do inspekcji to jest działalność dobrze opłacona przez każdą z firm w naszym kraju. Tu muszą ludzie sami zadziałać wyjść grupa i tyle zwolnić was nie zwołania bo kto wyprodukuje towary który jest objęty umową na czas ????

Niki

Eurocomfort 38 stopni Celsjusza na hali można zejść .Polecam tą firmę sauna i jeszcze ci za to zapłacą .Brać robotę w euro bo miejsca ogrsniczone:):)

Jasiu
@Niki

Na N-1 40 stopni jest git.Polecam

Bak
@Jasiu

Dzisiaj wywozilem odpad na N-1 myślałem ze mi mózg tam wypatruje jak rozładować odpad w tej temperaturze,zajebiście.

@Niki

To prawda temperatura jest nie do znieniesie a to też z powodu braku normalnego tlenu. Ale zastanawiam się ilu z was wyszło w czasie godzin pracy tak dobrowolnie po poinformowaniu brygadzisty że wychodzicie zaczerpnąć powietrza założę się że nikt kto tak na to wszystko jedzie. A dlaczego ponieważ dużo gadacie a mało czyńcie a macie do tego prawo by wyjść na powietrze i nawet do innych dobrodziejstw gdzie jest to opisane w kodeksie. A kto z was poszedł do tych 3 nierobow z bhp którzy siedząc w pomieszczeniu klimatyzowanym i nie ruszają (usunięte przez administratora) by sprawdzić w jakich warunkach ludzie muszą pracować nikt nie poszedł boicie się wręcz gdzie w dzisiejszych czasach macie nad nimi przewagę bo jak sami widzicie że ludzi chętnych do pracy jest brak i nawet 2tys za osobę nic tego nie zmieni dopóki doputy na stanowiskach kierowniczych, brygadzistowskich są największe głąby którzy swoje stanowiska maja za lizanie (usunięte przez administratora) menadżerom. Założę się że żadnej z tych osłow nie obrażają tu zwierzęta co roku nie czyta nowelizacji kodeksu pracy i tego co wolno na danym stanowisku czy też na danej hali robić włącznie z poruszaniem się osób pieszych bo dość często można ujrzeć drift na paleciaku jak na deskorolce. A najfajniejsze jest to że w te upały kierownicy menadżerowie w biurach maja klimatyzatory a rura od niego wychodzi wprost na hale tak by ludzia którzy i tak mają za gorącą (usunięte przez administratora) temperaturę bo co mnie tam oni interesują ważne że mi pot po (usunięte przez administratora) nie leci. Takiemu prostakowi należało by podejść i dać w gębę a najlepiej to mu tą rurę wsadzić do biura i dus się gn... Co do nowej oferty dam ci tysiaka jak przyprowadzisz cielaka to mnie rozje.. Firma dotknęła już dna całkowicie. Podwyżek nie będzie ale na debilizm kasę znajdą żal. Wszyscy moi znajomi się z tego śmieją do łez. Ludzie dostają umowy na stałe a i tak idą w (usunięte przez administratora) Bo mają dość tego całego cyrku, syfu tego że wiecznie coś nie tak ale jak można z gówna ukrecic bata to tak jak by nasrac w stringi no nie da się to logiczne ale te matoly na wyższych stolkach nie zrozumieją nawet jeśli się im to narysuje. Fajne jest też to jak przylatuje właściciel to jest wielkie sprzatanie eh dużo by można pisać o tej firmie bardzo dużo ale szkoda czasu warto czasem wejść poczytać z nudów.

SamaraMorgan

Nie polecam pracy tutaj NIKOMU przy zdrowych zmysłach. Atmosfera panująca w firmie jest okropna, i nie jest powodowana wyłącznie przez kierownictwo, które swoją drogą pozbawione jest logicznego planowania, zarządzania, sprawiedliwego postępowania. Firma prowadzona jest przez kolesiostwo, które rozdaje sobie premie na prawo i lewo, de facto za nic nierobienie. Dyrektor firmy traktuje ludzi jak swoją własność, nie szanując kompletnie nikogo. Skandaliczne jest prowadzenie firmy i zmuszanie ludzi do pracy na rozlatującym się sprzęcie. Moim zdaniem to zakrawa na znęcanie się nad ludźmi i narusza Prawa Człowieka ustanowione przez ONZ w 1948 roku. Prezes z Niemiec udaje, że ma klapki na oczach. I nie widzi niczego. Pracuję tutaj od ponad roku, i praca byłaby do zniesienia gdyby nie to, że ludzie ludziom na produkcji gotują sobie taki los. Nie będę generalizować, bo ludzi w EC można podzielić na 2 grupy: osoby dobre, szczere, miłe, uczciwe i lojalne, przykładające się do swojej pracy (stanowiące mniejszość) oraz osoby pozbawione kultury, czci, godności, będące wścibskie, roszczeniowe, chamskie, wredne, fałszywe, zakłamane, plugawe. I właśnie ta druga grupa, stanowiąca większość sprawia, że każdy kto tu przyjdzie nie chce tkwić w tym (usunięte przez administratora) Widziałem w EC wiele sytuacji. Pomijając to, że władze EC to ludzie będący nowobogackimi cwaniaczkami, które niczego w życiu nie osiągnęli i nie osiągną, bo stołek w EC zdobyty machlojami czy wazeliniarstwem jest gorszy od prostytuowania się, to ludzie na produkcji tworzą kwas. Potworny! Kiedy siedzę na stołówce, przechodzę przez halę na swoje stanowisko i słyszę dukanie łamaną polszczyzną, uszy zaczynają mi krwawić. Nikogo nie będę oceniać z powodu wykształcenia czy sytuacji materialnej, bo jest to najgorsze co można zrobić. Natomiast ocenianie przez zachowanie i charakter to inna sytuacja. Ludzie w EC to lenie, szowiniści, nacjonaliści, o poglądach, które w czasie ogólnej globalizacji na świecie są przestarzałe, a powiedziałbym, że i rasistowskie, ksenofobiczne. TROGLODYCKIE! Dla ratowania własnych tyłków ludzie potrafią tu kłamać w żywe oczy, sprzedając znajomych z pracy. Każdy też mądruje się na potęgę. I często widzę, że jedni chcą wchodzić w kompetencje innych osób. Przykład nie do pomyślenia. Jak pakująca może rozkazywać brygadzistce! Śmiech na sali. Poziom konwersacji pozostawia w EC wiele do życzenia. (usunięte przez administratora) i prostactwo jakie tu widzę wywala wszelkie skale. Nikogo tutaj nie powinno obchodzić kto co do garnka wkłada, w co się ubiera i z kim śpi! Niestety, właśnie tym żyje produkcja i kierownictwo. Ludzie, spójrzcie na siebie! Większości z Was można by było zarzucić 100 wad! Ocenianie innych przychodzi Wam łatwiej niż refleksja nad samym sobą! To już nawet nie jest wkurzające, ale przykre, bo pokazujecie sobą w jakim tandetnym kraju żyjemy, gdzie sensem życia jest obrażanie czy poniżanie innych by samych siebie dowartościować! Ukraina to też ciekawa sprawa. Z założenia miała być błogosławieństwem dla firmy, okazuje się inaczej. Nikt nie widzi w jaki sposób oni tutaj pracują. Już nawet o samą narodowość nie chodzi, ale o charakter. Za nic mają jakiekolwiek standardy współpracy, mają olewawcze nastawienie do wszystkiego. Nie wykonują poleceń. I tutaj muszę zwrócić uwagę, że ciężej pracują Polacy. Ale czyja to jest wina? Kierownictwa rzecz jasna! Przez Ukrainę firma pójdzie z torbami. Coraz częściej brygadziści wspominają o przychodzących reklamacjach. Jak myślicie, dlaczego? To pytanie pozostawiam do odpowiedzenia sobie samemu. Zresztą, chyba kadry to też zauważyły, bo zrodził się pomysł zachęcania do pracy Polaków. Nowa propozycja nagradzania za przyprowadzenie nowego pracownika to niemoralna koncepcja, poniżej wszelkiej krytyki. Osoby, które wpadły na ten pomysł pozamieniały się z małpami z Bonobo na mózgi. Ten pomysł jest tak podły, wredny, OBRZYDLIWY!!! I pokazuje, że ludzie dla zarobków będą w stanie do tego (usunięte przez administratora) przyprowadzić nawet przyjaciół! Kierownictwo ma za nic ludzi! Cofamy się do czasów niewolniczej pracy rodem z Ameryki przed wojną secesyjną! Firma Euro-Comfort, która na każdym kroku podkreśla swoją nowoczesność, burzy wszelkie standardy prawidłowego zarządzania korporacjami. Decyzyjność i opływ informacji jest rozlazły do potęgi n-tej. Jest niewydolny i grozi mu zapaść. Ten cały system A. to jakaś porażka. Stare badziewie z epoki Atari. Firma produkuje głupie poduszki, kołdry i materace. Każda najmniejsza pierdoła jest tutaj opisana numerkiem, co powinno eliminować jakiekolwiek pomyłki, ale to niektórych przerasta. Ile razy podstawiono mi złe poszewki! Ogarnijcie się! W EC pracują ludzie maluczcy, wszelka kreatywność jest natychmiast zabijana. Ludzie ambitni wygryzani są przez osoby, które leczą swoje kompleksy w trwającym wyścigu szczurów. Więc jeśli czytasz to, zastanawiając się czy warto się zatrudnić i masz szacunek do siebie, uciekaj jak najszybciej. Ja tu jeszcze trochę pobędę, siedząc z popcornem i oglądając ten cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort