EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Robert

Ja właśnie dostałem telefon z agencji z propozycją pracy i po Waszych opiniach trochę mi się odechciało - zachęcające nie są... Aż tak źle jest w EC?

ania

dla czego szukasz tej osoby

ada

hej, zastanawiam się nad pracą w euro. Czytałam ostatnio, że poszukują szwaczki, a jeśli ktoś nie ma kwalifikacji, to przyuczają i tu właśnie mam do was parę pytań: czy trudno jest nauczyć się szyć na maszynach przemysłowych? czy trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie o szyciu?

matti
@ada

Przyjmuja tylko szwaczki, a czasem po latach pracy te zdolniejsze przyuczaja!

latif

Witam Potrzebuje nr tel na hale nr 17a

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

wawa

Zapewne nie zna ludzi skoro jest nowy.Moim zdaniem takie osoby powinny byc skreslane juz na starcie. Nie daj sie i pamietaj ze za zlo wyrzadzone placi sie podwójnie.

nikt

Pracuje w Euro od blisko 7 lat, a od kilku tygodni na nowej hali nr 20 i tu zaczyna sie dla mnie horror. Mamy nowego kierownika hali( bardzo konkretny gosc, ale jego pierwsze zmiany sa zupelnie nie trafione. W kazdej grupie wyznaczono lidera, ktory moim zdaniem powinien byc dobrym duchem i osoba powszechnie lubiana, no niestety tak nie jest. O liderze mej grupy powiem tylko ze zawsze gdy jestem w jej poblizu mam wielkie kłopoty. Nie daje rady psychicznie.....co robic? poradzcie bo to sie dla mnie zle skonczy:(( 0

matti
@nikt

Lider to osoba która, pomaga twórczo kontynuować pracę, wie więcej niż inni, pobudza i stymuluje do działania. Jest ciepły, serdeczny, cieszy się zaufaniem i sympatią; dąży do kompromisów, stara się rozwiązywać konflikty, zażegnywać spory w grupie; Jesli narzuca swoje zdanie i nie liczy się z innymi nigdy nie powinien byc liderem.

Witam wszystkich pracowników EC mam prośbę szukam Krystyny która pracuje na gatunku B, jeśli macie jakiś namiar to dajcie znać.

on

Nie polecam tej Firmy ludzi traktóją jak psy ciąglę poganiają norma norma musi być.Płacą marnie tyle co nic

słuchacz

jesteś głupia to ona go zostawiła odśwież swoje informacje albo się nie wypowiadaj jak nie znasz prawdy

wiedzacy

Ja tam nie pracuje ale znam tam bardzo dużo ludzi co do pana D i Ł to słuszna racja. Jak ktoś bez wykształcenia ze zrobionym kursem tylko czekoladnika może być brygadzistą w takiej firmie. Niestety (usunięte przez administratora) poszła w ruch a mąż nie był zly tylko jej sie pieniązki w oczach swiecily u pana D hahahahaahah. Ciekawe co by pan D powiedział jak mama pani Ł opowiadala wszystkim o sztucznej szczęce pana D. patologia hahahaha

obserwator

Piszesz taki glupoty bo nigdy nie udało ci się zdobyć takiego stanowiska bo jesteś za glupia bo żeby zostać i być brygadzista to trzeba mieć coś w głowie a ty jesteś pusta jak kibel

uczciwy
@wiedzacy

Jesteś pusty weź się do pracy bo w głowie mózg ci znika jak pieprzysz takie glupoty

obserwator
@obserwator

Ten komentarz skierowany jest do wiedzacy a nie do Anastazja

pracownica

prosze zająć się swoim życiem a nie naszej brygadzistki .Jest osobą dorosła i może robić ze swoim życiem co chce ,widocznie masz za mało zajęć lub pracy że interesujesz się życiem innych. żal mi cie

edit
@pracownica

Co racja to racja a co do bylego meza p.L to co go tak broni moze cos ja laczy z nim ze pisze ze nie taki zly byl widocznie musialo byc inaczej jak p.L rozwiodla sie z nim a durni ludzi niech wezma sie za prace to nie beda takich wyssanych rzeczy z palca gadac zostawcie juz ja w spokoju pierdoly

Miras

Podstawowy błąd, jaki popełniają przy rekrutacjach technologów, inż itp. to bezwzględny wymóg języka niemieckiego. Tracą wtedy potencjalnych wartościowych procowników z chocby j. angielskim. No i ten wymóg 2-3lata doświadczenia, gdy stosują metodyki usprawniania, których opanowanie zajmuje max 1-2-tygodnie. Te wymagania to porażka a płaca nędzna.

Ola

Praca fajna jak już się pracuje to zwalniają bo brygadziście coś nie pasi ,jak można tak traktować ludzi :(

anetka

Pracownik produkcji dostaje gdzieś 1300 na rękę i to zatrudniony przez agencję, ciekawe ile dostają na rękę osoby obsługujące apollo i brygadziści?????

adsf

najwidoczniej dobrze trafiłeś bo niektóre pracownice to najlepiej w twarz wygarnęłyby ci wszystkie twoje błędy już pierwszego dnia :D syf to mało powiedziane co tam sie dzieje , ludzie wychudzeni jak w obozach a przed tymi bramkami po zmianach stoją jak więźniowie czekający na wywóz to tylko moja mało istotna opinia o tym co na codzień widze pracując sezonowo

sezonowiec

Według mnie firma EuroComfort to obóz pracy, brakuje tylko jakiegoś niemca co by lał cie batem krzycząc "Raus!". Bedąc tam przez ok. miesiąc, jestem zdecydowanie niezadowolony z procedur które tam panują tj. ciągłe ponaglania kierowników, brygadzistów, co do wyrobienia normy, z którą też lecą w ch*ja, chamskie komentarze ze strony niektórych przełożonych, np. dziś otrzymałem informację od brygadzisty, że to może być mój pierwszy i ostatni raz w tej firmie, bo tak mu się zechce. Wymieniać by dużo, ale każdy kto tam pracuje/pracował wie jak jest. Jedynie co mi się spodobało to ludzie z jakimi pracowałem, ponieważ byli bardzo mili, nikt się nie śmiał, że nowy, każdy pomagał jeśli coś nie wychodziło. Pozdro.

hamed

Kolorowo to tam nie jest . Gdyby nie ci ludzie ze wsi ,którzy pracują bo wiedzą ,że nigdzie indziej pracy nie dostaną to nikogo już by tam nie było. Najpierw troszke opinii o stałych pracownikach a więc : -wyglądają na strasznie padniętych , kombinują i walczą o każdą minute w toalecie , wyśmiewają nowo przyjętych pracownicy sezonowi : - w pierwszy dzień maksymalnie cie wykończą karząc robić wszystko abyś sie nauczył , w drugi dzień wyślą cie gdzie indziej bo reszta jest zajęta , po tygodniu bez odżywiania się padniesz z przemęczenia :D trudno aby pracownik sezonowy jakaś 18-latka miała zastępować 60 latke , która robi tam od 5 lat , do tego wsyztskiego dochodzą zagotowane brygadzistki pytające sie tylko ile macie zrobione ? śmiech na sali co tam sie dzieje . czysto to macie tylko na korytarzach bo na hali to aż z sufitu garście kurzu spadają wam na łeb + do tego nieporozumienia coś takiego przychodzisz 1 dzień do pracy mówią ci co i jak a po tygodniu / miesiącu dowiadujesz sie ,ze robisz to źle :D ehh jak nie musicie to sie tam nie pakujcie oczywiscie najniższa krajowa to jest jeżeli przerobisz większość sobót :D

blu

Może ktoś z biura odpowiedział by na te pytania poco ludzie mają sobie robić nadzieje a tak sprawa była by jasna..

Jeśli tak myślą że my np chcemy więcej kasy czy coś to się mylą. Człowiek poprostu szuka pracy i chciałby ją mieć. I dokładnie wiemy jakie tam panują warunki zarówno finansowe jak i warunki pracy. No ale cóż. Przykre to trochę.

Uprzejma

No właśnie jaq też tam pracowałam przez pół roku( dokładnie teraz niepamiętam , może i więcej). dzwonie do wszystkich agencji z pytaniem czy nie potrzebują do pracy bo jestem zainteresowana a oni mi mówią ze mam cv wysłać, a przecież tego cv to ja już nawysyłałam, my stali pracownicy takie teraz mamy podziękowanie za naszą pracę, za dobroć tak jak ktoś w poprzednim komentarzu napisał biorą nowych niedoświadczonych co nic nie umieją a tym co już pracowali to dziękują. To ja ich tu nierozumiem, dziwne jakoś to wszystko.

balo

No właśnie ja też pracowałem tam z 6-7 lat temu jako magazynier i też nie chcą mnie spowrotem przyjąć choć ciągle dają ogłoszenie że potrzebują na to stanowisko a pracowałem tam przez 1,5 roku niewiem co jest grane....

Ja odeszlam stamtąd 5 lat temu,chcialam teraz tam wrócić,a niechcą mnie przyjąć. Czyli nie zatrudniaja byłych pracowników? Ja chce pracowac a nie moge...

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort