EuroComfort

Opinie o EuroComfort

nela77

Ja chciałabym si dowiedziec co w tej firmie sie produkuje no bo jesli pościele itp to szwaczki potrzebuja a ja nią nie jestem i nie bede bo nie mam pojecia ale widze ze szukają operatów maszyn i na czym ta praca polega czy bez doswiadczenia jako szwaczka całkiem inny kierunek masz szanse tam na prace jedynie pozostaje mi operator maszyn czy cos takiego prosze napiszcie na czym polega praca na produkcji w tej firmie z góry dzieki

1112lidka
@nela77

Hej Praca jak praca. jeśli jest potrzeba to przeszkolą cie( kursy szkolenia itp).A praca jest różna- pakowanie przygotowanie itd. mnóstwo możliwości.

kkkk

Pani Anita łeb trzyma wyrzej jak dupe z kierownikiem ma r... Wielka pani a taj naprawdę to totalne zero,myśli ze ma posadzkę to jej wszystko wolno

aaaaaaaaa

ja tam pracuje i powiem tak szału tam nie ma ale aż takiej tragedii też nie ma. Aby tam przetrwać trzeba mieć twarda psychike i nie dać się,wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak się potrafi,a najważniejsze mie (usunięte przez administratora) większą niż głowę.Wynagrodzenie jest zawsze na czas i tego nie można zarzucić tej firmie,a to duży plus ze nie trzeba wypraszac się o własne pieniądze,fakt faktem zarobki mogły by być wyższe.Jesli chodzi o traktowanie pracowników przez przełożonych to sa osoby które mają podejscie do ludzi to są dwie osoby które zasługują na to by je wyróżnić ja zawsze będe miał do nich szacunek bo one szanuja ludzi i nie ma u nich czegoś takiego że ktoś jest gorszy ktoś jest lepszy mam na myśli AiP.Z takimi osobami chce się pracować a co najważniejsze chce się tam iść bez zadnej presji. Tak więc kwestia tego gdzie się trafii ale podstawa to się nie dać nękać wtedy jest szansa na to by sobie poradzić.Pozdrawiam

oooo

Masz racje kiedyś była inna

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

adam

witam wszystkich czytam i racje maja to co piszą wini są kierownicy i nieudolne dyrekcja zachowanie kierowników równa się zero panie dyrektorze prosimy zrób coś kierownik w pracy pijany itp, urlopy jak na lekarstwo

ciekawy

Widzę,że po jednym dniu nabyłeś ogromnej wiedzy na temat Tego zakładu. Z doświadczenia wiem, że pierwszy dzień pracy wiąże się zapoznaniem się z mnóstwem dokumentów,ale z czegoś tej wiedzy trzeba nabyć!co do wydania odzieży czy butów to w każdym zakładzie zależy od jego specyfiki. Nie ma prawnego obowiązku wydawania na każdym stanowisku i wszystkim pracownikom odzieży czy środków w postaci np butów. Niestety takie są przepisy prawa pracy. A co do niebezpiecznych maszyn to proszę o szczgoly

x1x2x3x

Powiem tak poszedłem do pracy tam pełen nadziei energii i zapału. Niestety przez firmę zewnętrzną. Od początku już dał się we znaki bhp -owiec który darł się niemiłosiernie i klął dookoła. Nie dostaliśmy żadnych ubrań roboczych żadnych butów... Po 2 godzinach szkolenia wysłano nas do pracy. Kierownicy i brygadziści bez szacunku do człowieka (za co można winić i ich wychowanie ponieważ chyba tyle co odeszli od mamusinej spódnicy). Pstrykają i przerzucają ludzi jak chcą. Nie wspomnę nawet o wiecznym zbyt wolnym tempie. Rozumiem, że to produkcja ale przy takich przeciągach hałasie i tym podobnych nie da się pracować. Ludzie przy niebezpiecznych maszynach pracują bez zabezpieczeń. Żeby wyjść z pracy trzeba pół godziny odczekać pod czytnikiem kart który liczy godziny. Jedyny plus tej firmy to ludzie (zwykli pracownicy) którym naprawdę można tylko szczerze współczuć.... Niestety los bywa okrutny i pewnie są zmuszenia do pracy w tym zakładzie. Nie wierzyłem w te wszystkie złe opinie. Jednak po osobistym przejściu przez dzień pracy tam ostrzegam tylko ludzi, którzy rozważają podjęcie tam zatrudnienia. Najsilniejsza strona tej firmy to stek papierów (wykazów obowiązków, inf o maszynach) czyli tzw dupochronów...................... Uciekajcie stamtąd!!!

gostyń

czy na hali 13 jest jakas klimatyzacja duszno tam jak w piekle ktoś wie

anita

Nie wiem czy osoba która dodała wpis o pani (usunięte przez administratora)zdaje sobie sprawe że w firmie są conajmniej dwie (usunięte przez administratora). I w ten sposób krzywdzi jedną z nich.

arianna

jak z zarbkami?

xxxxxx

Na portierni sie meldujesz.i mowisz pierwszy dzien pracy bhp przejdziesz i do pracy a wc jest normalnie kiefy ci .sie chce idziesz a zeszt jest poto jak pozar.by wybuch.bedzie wiadomo ze wc bedziesz dla twojego bezp ieczenstwa super jest tam nie.przerazaj sie badz grzeczny i bedzie ok

mala738

a wie ktos czy pierwszego dnia zostaje sie juz na 8 godzin i o ktorej trzeba byc przed wyznaczona godzina? oraz czy jeste od razu jakis grafik? jak z wyjsciami do wc?

pytajnik23

dzieki bardzo za odpowiedź. a gdzie trzeba sie udac, bo wiem jedynie na która godzina sie stawic ale gdzie to nie powiedzieli.....

xxxxxxxx

Nic tam nie trzebanwszystko dawaja bhp daje odziesz obowie tylko wes sobie 50gr na kawe powodzenia

pytajnik23

hej powiedzcie jak tam sie pracuje? co trzeba miec przy sobie jak sieubrac w pierwszy dzien pracy? jak towarzystwo i co głównie sie tam robi?

Hmmmm

Hej wszystkim co wy tak ciągle opisuje cie tego pana i ta panią .oni są dorośli i mogą robić co chcą ze ssobą lepiej napiszcie o brygadzosce I.Sz i o paru innych brygadzistach jak mordy drą na ludzi a zwłaszcza jedna pani I...a .to jest masakra co ona wyprawia a wy czepiacie się jednej osoby.nawet nie wiecie jak ona staje za ludźmi i chce dla was dobrze poprostu nie doceniać ie jej to to jest nie fer.a co powiecie o innych Romans ach na terenie zakładu ???? Co pewnie boicie się opisać innych kierownikow i nie tylko .np pan L czy pan B czy pan R sama elita i co i cisza .

Do Pani Anastazji. Pracuje z tymi osobami juz ponad 10lat i nigdy nie powiedziałem złego słowa na ich temat w pracy nie ma żadnych przywilejów a nawet i ma jeszcze gorzej niż inni brygadzisci. I zejdzcie z nich to co ich łączy prywatnie to nie powinno nikogo obchodzić w pracy kierownik traktuje ją jak resztę załogi a nawet i trochę gorzej.a ty jak tak bardzo chcesz zostać na jej miejscu to musisz być taka samą osobą dobra i rzyczliwa tak jak ona a tobie dużo do niej brakuje. Pozdrawiam Marek .

d.w
@Marek

Swieta racja zajmijcie sie swoimi (usunięte przez administratora) ludzie to sa tak podli ze szkoda gadac a od Lucji to sie odczepcie malo razy wam (usunięte przez administratora) ratowala i stawala za wami to jest smieszne dlaczego ten kto pisze nie stanie przed nia i nie powie jej to prosto w twarz wypisywac glupoty to potraficie Lucja jest dobrym brygadzista i jeszcze bedziecie zalowac tego co piszecie naszemu kierownikowi tez smarujecie (usunięte przez administratora) to chyba czysta zazdrosc inaczej nieda sie tego okreslic skad ta nienawisc sie bierze jeden drogiego to by w lyzce wody utopil w Polsce to pszydalaby sie wojna i powybijac ta cala cholote moze wtedy by bylo inaczej po prostu brak slow .D.W

Tłumacz
@d.w

Ciekawe czy kierownik tej zacnej firmy wie kto na niego donos napisał i podkładał mu świnię pozdrawiam M i Ł

L.....

Zajmij cie się w końcu własnym życiem i zostawcie mnie i moją rodzinę w spokoju.Ja nikomu krzywdy nie robie i wy przestańcie krzywdę robić innym.jestescie tak zazdrośni że wasza głupota ujawnia się na forum . jesteś osobą słabą psychicznie skoro nie potrafisz powiedzieć mi w oczy co cię boli.a może chcesz pisać książkę na mój temat:???? To proszę pisz prawdę a nie bzdury wyssane z twojego brudnego palca..a co do pracy to zapraszam chętnych i nie czytajcie tych bzdur , bo nasza firma jest jedną z lepszych firm.

L.....

Nowa

Też jestem tego samego zdania Robert.Zostałam przyjęta tak jak ty , i wcale sie nie cieszę. Bo jak to czytam wszystko ,to się pracować nie chce. Mam nadzieje ze te opinie czytają kierownicy , i coś w tej sprawie zmienią. Bo ich zakład nie ma dobrej opini żałuje że wysłałam podanie. Ale z pracą nie jest łatwo.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort