Opinie o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

oli

Pozdro fajne z nich chłopaki

caspi

[usunięte przez moderatora],SA JEDYNYMI OSOBAMI JESLI TRAFI SIE DO NICH NA ZMIANE CO MOZNA JAKOS ZNIESC PRZEBYWANIE W TYM SYFIE,PEŁNA PROFESJA Z ICH STRONY,DOBRE WYCHOWANIE,KLASA,NA PEWNO MASA LUDZI PODZIELI TEN WPIS...POZDRO DLA NICH.

Robi

naobiecują zatrudnią popracujesz chwilkę i zwolnią lub sam uciekniesz. A nie daj boże zachorujesz!!!

ciekawy

ponoć nowego inżyniera szukają? Warto aplikować? Słyszałem nie najlepsze opinie.

góral

straszne pierdoły piszecie ja tam pracowałem i wcale nie było jakoś strasznie robiło się swoje i juz a nikt ci nie kazał na siłe zostawać w weekendy chciałeś zostałeś a nie to nie :) ale jak ktoś napisał mądrze to nawet za 5 tys by niepracowali bo wiecznie mało :) i mało !!!!!!! jak ktoś umie zarządzać to wyżyje a jak ktoś przepija i pali to wiadome w miarę jedzenia wzrasta apetyt i nawet 5 tys to by było za mało :) także skończcie pieprzyc ze obozy itd bo to śmieszne. piszecie o kierownikach ze tacy siacy owacy a prawda jest taka ze sami nieraz pokazujecie ze się da i zwalacie na technologów itd albo sami włazicie w (usunięte przez administratora) ę kierownika wiec nie mówcie o technologach czy brygadzistach bo czasem pracownicy to większe lizo (usunięte przez administratora) y. pozdrawiam

optymista

należy sie cieszyc ze nie 8 dni w tygodniu

essa

Jeden wielki (usunięte przez administratora) !! Każą ci pracować 7dni w tygodniu bez zadnych dyskusji....

lepiej-anonim

pracownica - 2010-01-13 16:18:55 to sie zwolnij [usunięte przez moderatora] głupoty fajna firma polecam zarobki nie najgorsze a i przełozeni w porządkuChyba wiem kto to pisał :) Mając męża górnika można nie narzekać na kasę, a jeśli nie ma się za grosz charakteru i własnego zdania to wszyscy są ok. Ogólnie (usunięte przez administratora) . Człowiek jest jedynie odpadem od produkcji. Traktują cię jak śmiecia i to na każdym kroku. Najchętniej nie puścili by cię na przerwę, praca przez całe weekendy, cudem płatna, bo chcieli dawać wolne w tygodniu. Zero organizacji pomiędzy halą i biurami. [usunięte przez moderatora] to już (ledwo) chodząca legenda tego zakładu. Chamska i prostacka, siadła na stołku w biurze i już myśli, że wszystko wolno. Ze swojebo[usunięte przez moderatora](druga legenda zakładu) zrobiła brygadzistę. To cud, bo[usunięte przez moderatora] nic, powtrzam - N I C nie potrafi zrobić! Dodatkowo obarcza pracowników swoją pracą którą wpisuje w swoją kartę pracy (kto rozwijał woreczki ten wie, o co chodzi). Jedyne co potrafi, to wyżywać się na ludziach, już raz widziałem, jak jedna babka wzięła wolne i poszła do domu, bo po rozmowie z[usunięte przez moderatora] załamała się nerwowo. I to ma być brygadzista dbający o produkcję? Co do [usunięte przez moderatora] to nie jest brygadzista tylko technologiem. Choć w swoim mniemaniu jest chyba półkierownikiem albo może półbogiem. Paniczny strach przed przełożonymi którym podlizuje się że aż żal patrzeć odbija sobie tępymi i chamskimi dogaduchami w stronę zwykłych pracowników. Ten koleś to przerost ambicji nad możliwościami. Jesli jeszcze obok jest brygadzista[usunięte przez moderatora], to katastrofa i roztruj nerwowy gotowy. Pozostaje jeszcze brygadzista[usunięte przez moderatora], ale przynajmniej oni trzymają tą firmę w kupie i przychodzą pracować, a nie lansować się na hali. Jesli trafi się na zmianę do tej trójki, to nawet można znieść to miejsce. Płaca jest fatana, do tego tylko patrzą, jakby coś jeszcze skubnąć. Dyrektor jedyne co to kręci się po hali i czepia się pierdół, robiąc wrażenie osoby która trafiła tu z przypadku. Normy są wyśrubowane a i tak ciągle patrzą, jakby podkręcic śrube. A jeśli wyrabiasz chorą normę na rozsypującym się sprzęcie i coś się zepsuje, to zawsze będzie twoja wina. Trzy osoby na belotti (ostateczne wykańczanie elementów) robią tą samą pracę mając jeden zestaw narzędzi bo firmę ponoć nie stać na zakup choćby drugiego zestawu. Szatnia jest w opłakanym stanie. Syf jakich mało, pod prysznic wchodzisz na własną odpowiedzialność, bo nie wierzę, że można spod niego wyjść nic nie łapiąc. Średnia pracy nowych pracowników to 2 tygodnie. Więcej nie wytrzymują.

Jasnowidz

Wiem kim jesteś kolego i zgadzam się z Tobą. Wiadomo że chodź by człowiek nie wiadomo ile miał to i tak mu będzie mało. Więc opinie które widzę wyżej wcale mnie nie dziwią. Ale trzeba patrzyć też na to, że nie jeden ma gorzej i nie narzeka. Więc czasem warto cieszyć się z tego co się ma...

Poeta

Mi się tam podoba. Kierownictwo jest ok bo nie raz mi pomogli w problemach. Pracuje na lini Volvo i naprawde jest ok. Kasa wcale nie jest zła tylko trzeba nią umieć gospodarowac. Pracuje tam dwa lata i nie mam zamiaru sie zwalniac.

Facet

Dyrektor (Włoch) to człowiek niepoważny. Proponuje pracę, a potem się wycofuje. Trzeba brać od niego na piśmie zanim się zwolnicie z poprzedniej firmy.

Niestety tak jest wszędzie. Faktem jest, że profesjonalizm na poziomie zero i wszechobecna wiocha. Firma dla desperatów i kogoś kogo nie interesuje własny rozwój. Złych nawyków można się tam niestety nauczyć co będzie "procentować" w innej firmie. Zresztą firma będzie się kończyć i zniknie z Polski już niedługo.

gonzo

Jeden kierownik to normy bierze z sufitu, podchodzi do jakiegoś nowego (strachliwego) i da się zrobić więcej. No i pracownik zapieprza, aż pot leci - byle go nie zwolnili. A i tak zakład pewnego dnia mu dziękuje (tzn tam nikt nie dziękuje, tylko wywalają) a norma zostaje. Jak by te[usunięte przez moderatora] tzw umysłowi sami porobili na produkcji, to może coś by się zmieniło (na pewno spadła by wydajność). Ale te[usunięte przez moderatora]nie doceniają pracownika.

siema eniu

święta prawda xd

mikifiki

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat. To jak się pracuje to wszystko zależy od humoru kierowników zmianowych a już całkiem jednego z nich. . W jeden dzień praca super a na drugi dzień jak kierownik ma fochy to pracuję się jak w obozie! Złośliwie co godzinę zmienia pracownikom stanowiska pracy,itp. Co do pani księgowej to się zgadzam z poprzednikiem w 98% Zarobek? Z tego co wiem to najniższy ze wszystkich spółek na terenie FIAT-a w Bielsku!

B. Pracownik

Zgadzam się z tymi wypowiedziami pełny kołchoz. A co do administracji tej firmy to 90% ludzi niekompetentnych w tych działach pracuje jak przyjmą kogoś kompetętnego to tak go zarzucą obowiązkami że się zwalnia. Ale co najbardziej przeraża to [usunięte przez moderatora]. która prowadzi tam politykę [usunięte przez moderatora]i kto się jej nie będzie tłumaczył i opowiadał o innych to go zniszczy. Kosmos jakiego jeszcze nie widziałem

pracownik z 1

[usunięte przez moderatora]zero poszanowania,a jedna wielka pomyłka to[usunięte przez moderatora]który wchodzi kierownikom w [usunięte przez moderatora]oraz[usunięte przez moderatora]który pracuje tam przez.pomyłke Ludzie z daleka od tej firmy!!!!

Robol

Syf jakich mało nie polecam nikomu jeśli chodzi o produkcje ,pracowników traktuje sie jak śmieci poperam w 100% pierwsza opinie

zgadzam sie z pierwszą wypowiedzią a pracownica to napewno nie pracuje na produkcji skoro pisze,że jest fajnie i pieniądze dobre,chyba,że pracujesz tylko na papierosy i jabole to może ci wystarczy

pracownica

to sie zwolnij [usunięte przez moderatora]głupoty fajna firma polecam zarobki nie najgorsze a i przełozeni w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Cornaglia Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cornaglia Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5251993797 REGON: 12730031 KRS: 0000007443

Cornaglia Poland Sp. z o.o.