Polmos Kraków

Kraków

Opinie o Polmos Kraków

olecki

Nie wiem czy nie szukaą kogos na magazyn lub szakali. wczesniej znajomy coś napominał, dlatego tez wszedłem tu sprawdzić czy to prawda, ale widzę,że dawo nikt nie zagladała na stronę firmy, myślałem że sie dowiem,

Firma Sobieski to dno.Nigdy nie kupie wódki tej firmy.Jest wiele innej i lepszej wódki.A darmozjadom nie dam ani grosza.I namawiam wszystkich.NIE KUPUJCIE WODKI FIRMY SOBIESKI.A szybko się przekonają gdzie ich miejsce.Jak tak można było zrobić z Polmos Kraków.Taka tradycja i tyle możliwości.

Sobieski Kraków

Piszczie co wiecie o składzie Sobieski w Krakowie.Jak długo będzie istniał i co dalej.

Zostaw opinię o Polmos Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmos Kraków