GD&K Consulting Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o GD&K Consulting Sp. z o.o.

Izabela

Moim zdaniem jest Ok, pensje nie są wcale niskie i można się bardzo dużo nauczyć. Po ostatnich zmianach w zarządzie - jest jeszcze lepiej. Mogę to śmiało powiedzieć, bo pracuję tu kilka ładnych lat.

kacha

A ja mam inne doświadczenie - za moich czasów zespół był świetny. Choć pracy było zawsze dużo, ludzie byli OK. No i niezła szkoła szczególnie dla początkujących. Ostatnio doszły mnie słuchy, że coś się zmieniło, więc może te rekrutacje wyjdą im na dobre. Mają ładne biuro.

uwaga

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Atmosfera jest poniżej jakichkolwiek standardów, ciągły stres i poniżające traktowanie wpływa destrukcyjnie na wszystkich i powoduje ciągłą rotację w szczególności na niższych stanowiskach. Im niżej ktoś jest w hierarchii tym bardziej dają mu to odczuć stali pracownicy, którzy mają bardzo wysokie mniemanie na swój temat. Ludzie są fałszywi i trzeba uważać na każde słowo. Przy okazji to wszystko za śmieszne pieniądze. Jeśli macie chociaż odrobinę szacunku do siebie - unikajcie tego miejsca jak ognia!

olka
@uwaga 21.05.2016 22:37

Święta prawda!

dido duda

Przestrzegam przed tym pracodawcą. Nawet nie wiadomo od czego zacząć opisywanie atmosfery i poniżających warunków pracy jakie tam wprowadza jeden z członków zarządu, który traktuje pracowników jak podnóżki i maszynki do nabijania mu kasy (na pełnych obrotach pracują tam naprawdę dobrzy specjaliści, chyba nie mają innego wyjścia). Rotacja na pewnych stanowiskach jest ogromna. W Krk jest trudno o dobrą pracę, ale na szczęście nie wszyscy godzą się na poniżanie i odchodzą. Warunki finansowe - bardzo średnie - za taki stres i pęd pracy w tym wielkim bałaganie - po prostu się nie opłaca. Nie polecam! Poszukujący pracy - uwierzcie, że znajdziecie lepszą! Powodzenia!

oliwka
@dido duda 19.04.2016 15:53

mam takie samo doświadczenie! totalnie odradzam - poniżanie na każdym kroku i nieustanne pokazywanie wyższości. (gdyby jeszcze było się czym chwalić )

michu

Dzieki za opinie. Jestem powazna osoba z ambicjami, mialem im wyslac swoje dokuemnty ale w takim razie sobie odpuszcze...

Hellen

Zdecydowanie odradzam! Byłam u nich na rozmowie kwalifikacyjnej i powinnam zażądać zwrotu pieniędzy za podróż z drugiego końca Polski. To jest jakaś kpina, że oni w ogóle mają czelność zapraszać poważnych ludzi na spotkanie, zajmować czyjś cenny czas i za pracę na odpowiedzialnym stanowisku zaproponować tyle, że ledwo starczy na wynajem mieszkania i dojazdy do pracy! Śledzę ogłoszenia tej firmy i widzę, że rotację muszą mieć olbrzymią, bo co chwila rekrutują na te same stanowiska, co w ogóle mnie nie dziwi. Odradzam poważnym ludziom.

firma gdk

Witam! Przestrzegam wszystkich aplikujących na jakiekolwiek stanowisko w firmie GD&K Group. Bardzo destruktywna atmosfera (spływająca na pracowników z "góry"), (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o GD&K Consulting Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD&K Consulting Sp. z o.o.