Formes Sp.zo.o

Częstochowa

Opinie o Formes Sp.zo.o

Paulina

@Zeneonwidzę, że masz pozytywną opinię na temat firmy. Jednak samo pojęcie "dobry pracodawca" nie mówi dużo. Dla wielu osób, będzie to oznaczać coś innego. Co konkretnie sprawia, że tak właśnie oceniasz Formes?

Zeneon

Mila atmosfera, dobry pracodawca - polecam !

Paulina

@fan co tak konkretnie wpływa na Twoją negatywną opinię? Czy dalej firma ma problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzeń? Wspominali o tym użytkownicy w opiniach z zeszłego roku. Co jeszcze trzeba wiedzieć przed przesłaniem CV do firmy?

IKS
@Paulina 04.08.2017 11:37

Stanowczo odradzam, ciągłe braki towaru i brak płynności finansowych

IKS

Firma "KRZAK" - tak dobrze prosperuje, że na tą chwilę nie posiada żadnego PH ale ma dwie nowe corsy na całą Polskę

Paulina

Chcecie poznać firmę bliżej? Dowiedzieć się więcej o historii Formes Sp.zo.o? Na ich stronie internetowej znajdziecie wiele informacji na ten temat: http://www.formes.pl/firma.html Jak oceniacie Formes Sp.zo.o jako pracodawcę?

fan
@Paulina 28.04.2017 10:59

bardzo źle

Je

No wiesz, są różne spojrzenia i widzi się sprawę z różnych stron, niektórzy trochę szerzej, niektórzy trochę płycej, moim zdaniem trzeba mieć na uwadze, że wielu byłych pracowników wypowiada się nienajlepiej z żalu

ktoś

Jest jak najbardziej realna i prawdziwa

ktoś

A co pozostaje ? dalej pracować i czekać aż zapłacą

Zorientowany

Pracownikom zalegają od 1-mca do 1 roku. Asortymentu brakuje cyklicznie co 2-ce. Target wykonasz na papierze u "dyrektorka" lub stwierdzi że mało się angażujesz. Najlepiej "tyrać" za darmo . Resztki firmy "kładzie" w/w w majestacie Prezesa i Pani Prokurent. Rewelacja. "POLECAM" !!!!!!!!!!!!!!

ktoś

z wypłatami dalej zalegają po pół roku , nie polecam

Zorientowany

Masz rację Moś generalnie fajnie się tam żyje na koszt pracowników !!! A profesjonalizm polega na - jak tu bardziej oszukać pracujących .

maksym

@kiki, i co, udało się dowiedzieć co z wypłatami się dzieje? bo nie chciałbym iśc do firy, która nie pozwala zarobić dobrze.. no i ma problemy z wypłacalnością. Chciałem iśc do Formes Sp.zo.o na recepcje, o skończyłem administracje, więc prace biurowe bardzo dobrze ogarniam. Czekam jeszcze na nowe ogłoszenia i odezwe się za jakiś czas.

kiki

no kurcze koksie szalejesz z tym pytaniem, w koncu to trzebap ostawic na konkrety, ale niestety takie konkretne wiadomosci w tym temacie chyban ie występują. ma ktoś jeszcze problemy z wypłątami, bo wiem że były tego kwestie tutaj poruszane. mozę jakos cos to doa i bedzie wszystko w prozadku . pozdrawiam

kosmiczny kokos

a w tej firmie to tylko doświadczonych i zaprawionych w boju wojowników przyjmują w swoje szeregi tylko czy ewentualnie młodej kobiecie z pasją też mogą dać szansę? co prawda nie mam jeszcze doświadczenia zawodowego w logistyce ani transporcie ale za to skończyłam dobre studia z tym związane, dacie znać co i jak? proszę

były przedstawiciel

minim 500 to chodzi o to, że jak klient zamówi za 500zł to nie ma żadnych dodatkowych kosztów za dostarczenie. Poza gołą podstawą i maks 200 zł to nie licz na więcej czyli 1600 + tzw premia uznaniowa. Ogólnie to (usunięte przez administratora)i nie mówie tego bo nie pracuje juz u nich tylko mówie jak jest. A i o wypłacie na czas też zapomnij(usunięte przez administratora) bo dostaniesz ją minimum 3 tyg po czasie

HANDLOWIEC

Zgadzam sie z przedmowcami Slaba firma Od kilku lat ten sam asoryment Pan pseudo kierownik nie ma pojecia o kierowaniu ludzmii jedynie dziewczyny w dziale handlowym sa spoko ale robia co im kaza Odradzam

były przedstawiciel

telefon smartfon z programem do robienia zamówień( oczywiście nie zrobisz ich z dużo bo firma nie ma kasy i są bardzo duże braki na magazynie a minimum logistyczne to 500 zł z czego wyjdzie ci towaru za 200 zł.), auto opel corsa,komputer i drukarka swoje bo tego nie dają, (usunięte przez administratora). Powodzenia

lan

Dlaczego odradzasz? Zaprosili mnie tam na rekrutację i chciałbym co nieco się dowiedzieć jak tam jest?

niko

Ogólnie odradzam!

Słowa kojarzące się z Formes Sp.zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Formes Sp.zo.o: Najbardziej nie podobało mi się w Formes Sp.zo.o:

Zostaw opinię o Formes Sp.zo.o - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formes Sp.zo.o